Erotická poviedka

Mama

Z obývačky sa opäť ozýval otcov rev. Ako vždy, keď sa vrátil opitý, sa musel vyvŕšiť na mame. Trvalo to už asi pol roka a jeho pijanské výčiny sa opakovali stále častejšie. Mama nikdy nevedela, ako sa vráti, ale snažila sa mu vychádzať v ústrety vždy uprataným bytom, navarenou večerou, nejakou malou pozornosťou. Aj dnes večer  plánovala príjemný večer.

No keďže sme sa ho nevedeli dočkať, po večeri ma  poslala  do svojej izby. Ospravedlňovala sa mi, ale nechcela, aby som ho čakal, tušili sme, čo bude. Aby zmiernila jeho hnev, obliekla si rajcovnú nočnú košieľku s tenkými ramienkami a výstrihom až po brucho, z ktorého vykúkalo jej bujné poprsie. Bola fakt kočka, štíhla, perfektná postava s velikánskymi prsami, snáď päťkami. Vyzerala lepšie, ako baby na gympli a kto nás nepoznal, považoval ju  za moju staršiu sestru. No ako sa nahodila kvôli tomu opilcovi, som sa jej čudoval: "Nechápem, ako to s tým chrapúňom môžeš vydržať. Ja by som sa na neho dávno vysral a pustil ho k vode a len čo budem mať osemnásť, ujdem z domu!" Oponovala, že je to predsa môj otec a musím mu prejavovať úctu. Zasmial som sa a odpálil do svojej izby. Vedel som, že mamu s ním nenechám samú a reči o odchode boli len provokáciou, aby sa rozhodla. Osprchoval som sa a ľahol do postele. V poslednej dobe, keď som počul hádku a jeho krik z obývačky, kde spával, lebo od jeho opijášskych avantúr ho vysťahovala zo spálne, som sa vyvalil na posteli, pustil si muziku, zhasol svetlo  a hral sa so svojim nádobíčkom. Keďže to bolo dosť často, stal som sa expertom v honení ciciny. Už som sa neponáhľal, dával som si na čas, odkladal vyvrcholenie, maznal sa s ním, prestával a po chvíli pokračoval a potom som to zakončil silným výstrekom. Až po tvár, niekedy aj ďalej. Pre hudbu som v ten večer nepočul, že sa hádka už skončila.

Zrazu sa otvorili dvere a vo svetle z predizby som videl mamu. Rýchlo som pustil vtáka, otočil sa na bok  a hodil cez seba plachtu. Mama chvíľu stála vo dverách, potom zhasla v chodbe svetlo a vstúpila do izby. Sadla si na okraj postele k mojej hlave: "Išiel spať, vďaka bohu, dnes to bolo krátke." Ožratý po hádke vždy okamžite zaspal a vstal až ráno, neraz pomočený, ani to ho nezobudilo.  Pohladila ma po hlave, podvihla ju a položila si ju na stehno. Posunul som sa vyššie na jej lono a ticho ležal. V našej rodine síce nikdy nepanovala hanba, od detstva som vídal rodičov nahých. Bral som to ako samozrejmosť, no to že ma mama pristihla pri honení mi jedno nebolo. Hladkala ma po hlave, pleci a tíško začala hovoriť: "nemusíš sa hanbiť, však je to v tvojom veku normálne. Robí to každý a nielen chlapci. Koľkokrát po rande, keď som ešte nemala sex, som sa vrátila domov a hrala sa so sebou. Viem, že to robíš, však ti periem..." Otočil som sa tvárou hore, že niečo poviem. Plachta so mňa skĺzla a bol som rád, že mi už nestojí. Otvoril som ústa a podvihol hlavu, keď sa mi do líca zabodla mamina bradavka. Bradavka z jej krásnych pŕs. Hoci som ju vídal od malička holú, od nejakých štrnásť som ju začal vnímať inými očami. Bola pre mňa objekt sexuálnych fantázií, snívalo sa mi o nej, obdivoval som jej postavu, plné prsia i kučeravý trojuholník nad šuškou. Využil som každú príležitosť, aby som ju mohol pozorovať, mojou obľúbenou hrou bola chuť na zmrzlinu, keď som sedel v kuchyni pri stole a lačno som pozeral, ako sa zohýba do mraziaku oblečená v kratučkých domácich šatách a odhaľuje predo mnou zadoček a buchtičku, z ktorej trčali lupienky muckatých pyskov. Dokonca aj keď bola oblečená som nevedel odtrhnúť pohľad z jej výstrihu, ktorý odhaľoval tajomné prsia a vždy som čakal, kedy sa nakloní a kozičky sa rozhojdajú. Samozrejme, časom si to všimla. Prvýkrát ma ťapla prstami po líci, niečo so smiechom povedala, no začala si dávať pozor a už sa predo mnou toľko neodhaľovala. Avšak nemohla na to myslieť stále a tak som mal dosť príležitostí ju okukávať. Teraz som však mal jej krásny prsník rovno pred tvárou a automaticky som sa k nemu prisal. Ruku som vsunul do výstrihu jej nočnej košele a vymanil ho spod látky. Stisol som ho a bradavku namierenú na moju tvár som vzal do úst.

Cucol som sa k nej a jazykom chutnal vytúženú bradavku. Mama strnula, nadýchla sa, no akoby si to rozmyslela, nič nepovedala, len držala. Stiahol som jej ramienka z pliec a v prítmí sa kochal pohľadom na jej krásne veľké prsia. Pritom som cmúľal stvrdnutú bradavku a spokojne priadol. Mama mi položila ruku ma hruď, pozerala na strop a akoby neprítomne  ma  jemne začala škrabkať nechtami. Cítil som, ako mi rastie vták a v sekunde bol navretý do prasknutia. Krv mi v ňom pulzovala a pomyslel som si, že by som ho mal vziať do ruky a pri tom cuckaní sa urobiť. Ešte som to ani nedomyslel, keď sa mamina ruka posunula dole na moje brucho a prstom sa dotkla navretého žaluďa. Vzdychol som a zahryzol sa jej do bradavky. Položila mi ruku na vtáka, prešla dole a stisla miešok. Pohrala sa s ním a potom do dlane uchopila úd. Pevne ho zovrela a stiahla predkožku. Pomaličky ma začala honiť, pekne od žaluďa až po brucho. Pustila ma, vzala ho medzi palec a dva prsty  a pomaličky sťahovala kožku. Takto sa hrala, chvíľu ma robila prstami, chvíľu celou dlaňou. Vzal som jej prsník do oboch rúk, stisol som ho  a akoby som ju chcel podojiť, zvieral som ho a ťahal dole k svojim ústam. A pri tom som jej hryzkal bradavku. Otvoril som ústa čo najviac, prisal sa k prsníku a čo najviac z neho vsal do úst. Neskutočne mi chutil, najradšej by som ho zjedol, no môže byť krajšie hračka? Mama pomaličky začala pridávať v masírovaní a cítil som, že ma čoskoro urobí. Vedela to aj ona, lebo keď mi vo vtáku začalo slabo pulzovať, pevne ho stisla, zovretú ruku stiahla až k bruchu a druhú dlaň položila na napnutý žaluď.

Začala ho žmoliť a pritom mi stískala vtáka. V tom momente  sa mi stiahlo brucho, žalúdkom pi prebehol lahodný kŕč. Mama dala ruku preč zo žaluďa a vystrelil som prvú dávku semena, ktorá pristála na maminej brade a prsiach. Druhá sa mi prilepila na tvár a hruď a ostatok striekal po bruchu a na maminu ruku. Ostali sme bez pohnutia a nechali doznieť ohromné vyvrcholenie. Mama ma pustila, vzala z nočného stolíka papierové vreckovky a poutierala najprv seba a potom mňa. Vstala, upravila si nočnú košeľu, dala mi pusu na čelo a pomaly odišla. Keď otvorila dvere a zažala na chodbe svetlo, zdalo sa mi, že má sklopené ramená a hlavu trošku nabok. Bezradná póza naznačovala, že si nie je istá tým, čo dopustila a či to neprehnala. Ja som však bol spokojný, takto pekne som sa ja nedokázal urobiť a spolužiačky nemali  také šikovné ruky. Ráno starý vypadol prvý a tak pri raňajkách sme boli len my. O tom, čo sa stalo sme nehovorili, len som si všimol, že mama, keď si myslí, že sa na ňu nepozerám ma úchytkom pozoruje.

            Prešlo pár dní, chrapúň bol na naše prekvapenie normálny, no varoval som mamu, že je to len ticho pred búrkou a stále ju nahováral, aby to konečne rozlúskla. Vždy ma niečím odbila, vraj to nie je také jednoduché. Samozrejme, mal som pravdu. Prišiel som domov neskôr, no práve včas, aby som videl, ako mame strelil facku. Zrúkol som na neho, nech prestane. Zarazil sa, no nabral dych: "Zmizni do svojej izby, aby si aj ty nedostal." Do toho sa zamiešala mama, chcela ma chrániť, no myslím, že to ešte viac pokazila, lebo sa postavila na jeho stranu, vraj je to ich problém a nech to nechám tak. Dobre, TAK! Otočil som sa a vybehol z domu. Prechádzal som sa po ulici, keď som  zbadal starého, ako vyšiel z domu a zamieril do mesta. Vedel som, vráti sa až nad ránom a v stave, že ľahne a bude hotový. Vrátil som sa domov, všade bola tme, tak som si hodil sprchu a zaľahol. Už som zaspával, keď prišla mama.

Sadla si vedľa mňa a tíško vzlykala. Odhrnul som plachtu a posunul sa nabok, aby som jej urobil miesto. Ľahla si vedľa mňa a objala ma. Privinul som si ju k sebe, dal jej pusu na líce a pofúkal boľačku: "Mama,..." "Prepáč Zlatko, nechcela som sa ťa dotknúť. Viem, že si mal pravdu, no bála som sa, aby sa nevrhol na teba. Prepáč." "Viem, mama, však sa nehnevám, len už sa musíš konečne rozhodnúť." "Ja to už nevydržím, nevládzem, snažím sa, robím všetko, aby som ho upokojila, no takto sa to už nedá. Ale niečo vymyslím, už to musí skončiť." Ľahla si na chrbát a stále tíško vzlykala. Položil som si hlavu na jej rameno, pohladkal ju po tvári a spustil ruku dole, že zastala na jej prsiach. Začal som ich hladkať a pomaličky  vkĺzol pod župan. Dotyk hladkej pokožky ma začal vzrušovať. Rukou, na ktorej som mal hlavu si ma pritisla k sebe a pevne ma objímala. Vytiahol som ruku spod župana, rozviazal pásik a odhalil jej telo. Hladkal som ju po prsiach, bozkával jamku podpazušia a pomaličky prešiel rukou na bruško. Zamrvila sa, ale keď som sa dotkol chĺpkov a prešiel na buchtičku, vzala ma za ruku a položila si ju na prsník. Inak ležala ticho. Vystretá  s nohami pri sebe, oči zavreté a pery stisnuté. Bola krásna, v prítmí izby  mi pripadala  ako umelecké dielo veľkého majstra. Podvihol som sa a ľahol si na ňu. Hlavu som si uložil do stredu hrude a ruky položil na prsia. Jemne som ich stískal a palcami tlačil na bradavky, ktoré sa začali prebúdzať a rásť. Pripomenul som si detstvo, moje spomienky zablúdili do času, keď som vždy, keď mi bolo ťažko prišiel k mame do postele a ľahol som si na ňu. Presne tak ako teraz. Hlava medzi prsami a ruky na nich. Teplo jej pokožky, istota, ktorá z nej vyžarovala ma upokojovali. Vždy som okamžite zaspal a vedel som, že ma mama takto nechá a bude spať so mnou na prsiach. Boli to šťastné chvíle môjho detstva. Mama mi položila  jednu ruku na hrdlo, druhú na chrbát a  pevne ma objala. To ma vrátilo do reality dúfajúc, že nie som pre ňu ťažký.

¨ Nič nehovorila, len zhlboka dýchala a tisla ma na seba. Vták začal reagovať na mamine telo a začal sa zväčšovať. Podvihol som sa, okamžite vystrelil k bruchu a keď som zase mamu priľahol, pritlačil som  ho na jej stehno. Spustila ruku, položila mi ju na zadok a tisla ma k sebe. Posunul som koleno medzi jej nohy a zatlačil. Mama mi chvíľku  odporovala, no potom stisk nôh povolil a nohu som dostal medzi jej. Zopakoval som to aj s druhou a dal kolená mierne od seba. Nato pokrčila nohy v kolenách a široko ich roztiahla. Pomaličky som sa začal posúvať nahor rozmýšľajúc, či si mám rukou pomôcť, aby som do nej vnikol. Vtedy som sa dotkol žaluďom jej mušličky. Vo vtáku mi prebehla iskrička slasti a ako som pritlačil, pysky sa roztvorili a začali ma púšťať dnu. Nevládal som sa zdržať a rýchlo som vnikol dnu, až som mamu pleskol  vajíčkami po zadočku. Zatlačil som z celej sily a prestal sa hýbať, užívajúc si vtáka uloženého v mäkkej,  šťavnatej mušličke. Mama vyvrátila hlavu hore, pozerala do stropu a so zovretými ústami ťažko dýchala. Ešte viac ma zovrela, objímala ma okolo ramien a druhou rukou si na seba pritískala môj zadok. Takto ku mne pritisnutá ma nechala, aby som do nej vnikal. Nemal som slávne skúsenosti so sexom, tých pár rýchloviek a fajok ma veľmi neuspokojili, ale to, ako ma prijala mamina buchtička uspokojovalo všetky moje predstavy. Privinul som si jej hlavu k sebe a začal hľadať jej ústa. Nedovolila mi bozkať ju, posunula si moju hlavu na plece pri krku a opäť ma silno objala.

Začal som zrýchľovať tempo, dychčiac jej do ramena a počul som, že aj ona ma dych  hlasnejší a kratší. Dúfal som, že ju urobím, no nevládal som to zadržať a silno som do jej mušličky začal striekať. Vypäl  som sa a púšťal do nej salvu semena za salvou. Vták mi besne pulzoval a zrazu som zacítil, ako mama stiahla svaly mušličky a silno mi stisla vtáka, aby z neho vycedila aj poslednú kvapku šťavy. Tak predsa z toho niečo mala aj ona a hoci nedosiahla orgazmus, dúfam, že som ju aspoň trošku uspokojil. Keď povolila stisk šušky, vykĺzol som z nej a mama ma potlačila od seba. Spokojne som sa zvalil vedľa nej a chcel si na ňu položiť hlavu. No ona rýchlo vstala, poutierala sa a vybehla z izby. Nestihol som sa ani upraviť a keď som otvoril oči, bolo už ráno.

            Starý bol preč a na stole som mal pripravené raňajky. Mama umývala riad a ani na mňa nepozrela. S hlavou nad umývadlom si začal hovoriť ako pre seba: "To sa nemalo stať. To nie je dobré, to sa už nesmie zopakovať. Však to je hriech, to je strašné. Žiadne nešťastie to neospravedlní. Už nikdy sa to nesmie zopakovať. Prosím ťa, nech ťa to už nikdy nenapadne. Musíš mi to sľúbiť. Prosím." Neodpovedal som a mama opakovala: Musíš mi to sľúbiť." "Mama a ani trošku sa ti to nepáčilo? Vieš aký som šťastný? Nepáčilo???" Neodpovedala. No videl som, ako sa neprítomne pozerala do neznáma, mierne sa pousmiala, vypla vodu, vzala si veci a odišla do práce. Večer sa mi vyhýbala, ja som sa naopak snažil s ňou nadviazať rozhovor, no vždy uhla a robila si svoje. Na druhý deň bol opäť veľký krik, starý unavil bliakaním, zmizol do obývačky a ja som si privinul plačúcu mamu k sebe. Samozrejme vták na jej blízkosť začal reagovať, načo ma mama odstrčila: "Prosím prestaň, nikdy, nikdy sa to nesmie zopakovať." Odstrčila ma a zapla si televízor. Dlho do noci som nemohol zaspať. Doma ticho, chrapúň spal, tak som sa zdvihol, hodil na seba župan a vybral sa za mamou. Keď ma zbadala vo dverách, nič nepovedala, len si vzdychla.

Pristúpil som k posteli, stiahol z nej pokrývku a pokochal sa pohľadom na jej telo. Nočnú košeľu mala vyhrnutú po bruško, nohy mierne rozkročené aj v tme odhaľovali svetlý neopálený trojuholník jej lona vyplnený chĺpkami mušličky. Vták mi išiel okamžite do pohotovostnej polohy a kým som si vyzliekol župan, stál mi ako stožiar. Automaticky nohy vystrela a dala k sebe. Kľakol som si na posteľ vedľa nej, položil ruku na mušličku a jemne pritlačil. Snažil som sa prsty vtlačiť medzi jej nohy, no mala ich pevne pri sebe a odolávala tlaku. Videl som, že rukami, ktoré mala vedľa seba uchopila plachtu. Konečne sa mi ruku podarila strčiť medzi jej stehná a prstami som našiel škáročku. Pomaličky som do nej vnikal, druhou rukou som  sa začal hrať s jej prsami. Mlčala, pery mala zovreté, no rozšírené oči ma sledovali. Vytiahol som prsty z mušličky, uchopil ju za stehno a začal ho priťahovať k sebe. Do medzery medzi nohy som vložil koleno. Uhla aj druhou nohou a tak som si kľakol medzi jej stehná. Konečne som bol tam, kde som chcel. Chytil som vyhrnutú nočnú košeľu a začal ju kasať hore. Mama už neprotestovala, podvihla sa a ja som jej ju pretiahol cez hlavu. Rozmýšľal som, či nezažnem lampičku, no potom som si to rozmyslel, nebudem provokovať. Začal som si prezerať to nádherné nahé telo ležiace podo mnou.  Joj mama, moja krásna mamička! Konečne si ťa môžem poriadne poobzerať. Využíval som každú chvíľku, aby som si prezrel jej plné prsia, boky, ramená, zadoček či mušličku, no takto zblízka som to ešte nedostal. Nevedel som, kde začať, tak som jej položil ruku na bruško a jemne pritlačil. Posunul som dlaň na mušličku a palcom prešiel po škáročke. Počul som, ako vzdychla, no vôbec sa nepohla. Druhou rukou som pritlačil zboku prsník a prešiel na bradavku, ktorá krásne stvrdla.

Hladkal som jemnú pokožku jej pŕs a pritom palcom druhej ruky masíroval dierku a vrcholček škáročky. Stále sa nehýbala, no cítil som, ako jej telo začalo na mňa reagovať. Zrazu mi palec zaliala šťavička v jej šušky, telo neposlúchalo hlavu a začalo túžiť po splynutí. Vytiahol som z nej palec, chytil si vtáka do ruky a potlačil ho dole na bruško. Trošku som sa odtiahol a prešiel žaluďom po škáročke až k zadočku. Vrátil som sa a zatlačil na dieročku. Pomaly som do nej vnikal. Napriek tomu, že bola vlhká, cesta ešte nebola pripravená a mušlička mi kládla slabý odpor. Pritlačil som a mame sa na tvári  objavila nespokojná grimasa. Položil som sa na ňu a stále tlačil vtáka do dieročky. Mama zavzdychala a šepla: "Zlatíčko, prosím ťa nie. Nerob to, však sme sa včera dohodli. Prosila som ťa a ty si mi sľúbil.... Prosím ťa to nesmieme!!!" Neodpovedal som, len som jej pootočil tvár k sebe a začal bozkávať. Odtiahla sa, zovrela pery otočila hlavu hore a viac ma k svojim ústam nepustila. Neprekážalo mi to, chcel som to telo, milovať sa s ňou a bolo mi jedno, že nesúhlasí. Na moju radosť zareagovala na vnikanie do šušky, vsunula ruky medzi naše bruchá a roztiahla si buchtičky, aby som ich neťahal dnu. Konečne bola cesta voľná a silno som prirazil, až som jej mieškom plesol po zadočku.

Bol som hlboko v nej a slastne si užíval mäkučký dotyk jej šušky na mojom vtáku. Mušlička ho jemne stískala, akoby som ho strčil do pohára so šľahačkou. Vrtel som bokmi a vtákom skúmal celú krásu dierky. Mama stále ležala bez pohnutia, no vlhká dierka prezrádzala, že aj ona je pekne vzrušená. Tak som sa začal pomaly hýbať a šúrovať ju. Dlhé ťahy von a dnu neostali bez odpovede, mama pokrčila nohy v kolenách a stehnami mi silno stisla boky. Rukami zvierala plachtu a bolo jasné, že jej môj vták robí dobrú službu. Snažil som sa vydržať čo najdlhšie a aj sa mi to darilo, už to nebola len taká rýchlovka, pekne som ju spracovával a párkrát pri plnom zasunutí prestal, aby som nabral dych a oddialil koniec. Keď som už nedokázal ovládnuť, vytiahol som ho až po žaluď, vypäl sa a z celej sily ho do nej vrazil. Prvý krát hlasno vzdychla a ešte viac ma stisla stehnami. To bol signál pre môjho vtáka a do šušky vystrekol prvú dávku semena. Povytiahol som ho a opäť zarazil, aby som druhú dávku pustil čo najhlbšie. Striekal som ako divý a z celej sily vrážal do šťavnatej šušky. Vedel som, že to musí prísť, mama sa nechala uniesť vzrušením, nebránila sa mu a zrazu som zacítil, ako sa jej naplo bruško. Silno stisla buchtičkou môjho vtáka, pevne ma objala a začala sa chvieť vzrušením. Krásne spoločné vyvrcholenie odmenilo naše telá a cítil som sa ako v rozprávke. Pomaličky sme sa prestali hýbať a len som tak na nej ležal. Po chvíli ma posunula zo seba, sadla si a poutierala sa. Vstala, obliekla si župan a pri odchode z izby ešte ticho poznamenala: "Aj tak je to nesprávne a nemali by sme. Nemali!" Pomyslel som si, nemali, no aj tak budeme. Niečo takéto vzrušujúce si nenechám utiecť. A aj sme pokračovali, nie často, no tak raz za týždeň som ho omočil a mama sa už veľmi nebránila a nakoľko so starým aj tak nemala sex, vzdala to a užívala si zakázané ovocie.

            Asi po dvoch mesiacoch, keď bol chrapúň zase opitý a mame strelil zaucho, skočil som po ňom, poriadne som ho vyfackal, chytil za krágel a odvliekol ku dverám. Napriek svojmu hnevu som videl, že má v očiach strach, takéto niečo určite nečakal. Všetok hnev, ktorý sa vo mne hromadil poslednú dobu vyústil do toho, že som ho vyšmaril z bytu a pri tom som na neho kričal, aby sa už nevracal, lebo ho zabijem. Má deň na to, aby sa vysťahoval, inak každý večer, keď príde, dostane nakladačku. Zabuchol som za ním dvere a celý som sa roztriasol. Mama len v šoku pozorovala, čo sa deje a nebola schopná vydať ani hlásku, nieto ešte reagovať. Vošiel som do svojej izby, zabuchol dvere, hodil sa na posteľ a vydychoval hnev. Asi som od únavy zaspal, lebo keď som otvoril oči, bola už vonku tma. Hodil som si sprchu a opäť si ľahol, keď vošla mama. Sadla si na posteľ a len tak sedela. Po chvíli sa opýtala, čo ďalej, ako si to predstavujem. Povedal som jej, že konečne je slobodná a už ju nebude otravovať. Poďakovala a opatrne pokračovala: "A čo ty? Ako si to predstavuješ ďalej? Ostaneš tu v izbe, alebo sa chceš presunúť? Dúfam, že si to nerobil, aby ti uvoľnil cestu?" "Ale mama, prestaň, robil som to pre teba a ostane všetko tak ako doteraz!" Ale dodal som: "Aj s tým. A teraz choď otočiť kľúč vo dverách, aby sa ten chrapúň nevrátil." Poslušne odišla a už upokojený a spokojný s dobre vykonanou prácou som sa uvelebil na posteli. Mama sa vrátila, dala mi dobrú noc a pusu na čelo. No adrenalín vo mne ešte neskončil účinkovanie a vták sa hlásil k slovu. Vstal som a pristúpil odzadu k odchádzajúcej mame.   Chytil som ju za boky a pritisol sa k nej. Dvíhajúci sa úd zaútočil cez pyžamo na jej zadoček, zatiaľ zahalený v župane.

Rozviazal som na ňom pások, jednou rukou chytil plný prsník a druhou som zamieril medzi jej  nohy. Prsty sa vnorili do chĺpkov nad šuškou a pomaly som ich posúval dole, medzi buchtičky, až som zacítil jemnú, vlhké škáročku. Perami som sa mamičke prisal na krk a silno som si ju privinul. Na moje prekvapenie, mama zareagovala tak, že strčila medzi nás ruku a vopchala mi ju do pyžamových nohavíc. Potiahla ich dole a vyslobodila mi ho. Pevne ho zovrela a prechádzala si ním po zadočku, až si ho zasunula medzi nohy. Uchopil som ju za obe prsia, silno stisol a začal ju tlačiť na posteľ. Keď sme k nej pristúpili, kľakla  si a mierne rozkročila nohy. Pritlačil som jej na chrbát, aby sa dala na všetky štyri a pri tom sa posunula do stredu postele. Zboku som pozeral, ako sa jej veľké, krásne poddajné prsia hompáľajú nad perinou. Musel som ich skúsiť, vzal som jeden do dlane a poťažkal ho. Prsty sa mi doň zaborili a v dlani mi stvrdla bradavka. Mädlil som ho, miesil a pri tom som si vzal vtáka do druhej ruky a začal hľadať dierku. Mama si strčila ruku medzi nohy, nahmatala ho a prešla ním po škáročke, kým prišla na dierku a potiahla ma smerom dnu. Zatisol som a vsunul ho do šťavnatej dierky. Vystrel som sa, chytil mamu pevne za boky a pritiahol ju na svojho vtáka. Počul som, ako ticho a slastne zavzdychala, chytila ma za miešok, jemne ho stískala a nechala ma, aby som sa v nej hral s navretým vtákom. Bola to krásna poloha, kedy som mohol pekne pozorovať, ako ho vyťahujem a zasúvam do mušličky. Vždy , keď som bol skoro dnu som silnejšie prirazil a kochal sa pohľadom na zadoček, ktorý sa pod mojim útokom krásne rozvlnil. Zakaždým som si ešte pritiahol jej boky a vpich bol o to silnejší, takže zakaždým bolo počuť vzrušujúce pľasknutie tiel.

Zvoľnil som tempo, aby som sa neurobil moc rýchlo a hlavne som chcel, aby som konečne poriadne urobil aj mamu. Zrazu som ho vytiahol, klesol dole a rýchlo sa prisal na vzrušenú mušličku. Mama sebou trošku mykla, moje ústa ju určite prekvapili, no potom sa na mňa pritisla a zavrtela zadočkom, aby som jazykom lepšie pošteklil jej lupienky. Zavŕtal som sa ním do dierky a široko roztvoril ústa. Jemne som sa do buchtičky zahryzol a začal ju žuť. Sladké lupienky a šťavička z jaskynky chutili ako lesné maliny a silno som ju začal celú vylizovať. Mama si položila hlavu na ruky, celé telo kleslo na posteľ a tým ešte viac proti mne vystrčila zadoček. Sal a lízal som ho ako divý, kým som sa jazykom nedotkol dráždca, ktorý bol pekne vzrušený a vykúkal z mäkkých lupienkov. Prebehol som po ňom jazykom a cítil, ako sa mama zachvela a začala slastne vzdychať. Prisal som sa naň a silno ho vtiahol do úst. Masíroval som ho perami a pri tom som strčil ruku po paplóne na prsia a začal ich silno stískať. Šuška pritisnutá na mojich ústach sa začala triasť, mama vtiahla bruško a celá strnula. Pár sekúnd takto ostala, no potom sa jej bruško uvoľnilo a cítil som, ako ňou prebehol kŕč vzrušenia. Celá sa roztriasla a pri tom hlasno vzdychala. Mušlička začala vibrovať a ústa mi zaliala sladkou šťavou vyvrcholenia. Nedokázal som sa ovládnuť a zahryzol som sa do zmietajúcej sa buchtičky. Mama sa metala na posteli, mykala sem a tam, ale stále sa mi tisla na ústa.

Keď som vycítil, že jej vzrušenie slabne, rýchlo som sa zdvihol a z celej sily ho do nej vrazil. Zjojkla a nová vlna rozkoše rozvlnila jej telo. Zvalil som sa na jej chrbát, pevne uchopil prsia, stískal ich a zasúval vtáka do mušličky. Pár ťahov a vedel som, že sa urobím. Tak som sa zdvihol, pevne ju uchopil za boky, pritisol ich k sebe a bezohľadne začal plieniť jej buchtičku. Vrazil som ho dnu, až som cítil, že narazil na dno jaskynky, prestal sa hýbať a už som vystrelil velikánsku dávku teplého semena. Striekal som do nej ako divý, pritískajúc si ju na boky. Pritom som ju opäť priľahol, rukou siahol medzi nohy a začal jej brnkať na dráždec, čím som predlžoval jej rozkoš. Druhý prst som zasunul vedľa vtáka do dierky a silno na ňu tlačil. Po chvíli som sa prestal hýbať a len tak som na nej ležal, kým sa nepohla a nepodala sa vedľa mňa. Ľahli sme si vedľa seba a zhlboka dýchali. Vsunul som jej ruku pod hlavu a posunul ju na svoje rameno. Ticho ležala a po chvíli prehovorila: "Vieš čo sme urobili, aký hriech páchame? Však toto sa nesmie, to je proti prírode." "Mama, vtedy, však vieš kedy si mi ukázala cestu rozkoše a teraz chceš, aby som ju opustil? To nemôžem. Aspoň teraz nie, možno niekedy neskôr." Pritom som ju chytil za ruku a položil si ju na zvädnutého vtáka. Jemne ho stisla: "Nesmieme, toto nesmieme, Sodoma a Gomora. Nesmiem." A tíško dodala: "ale čo mám s tebou robiť?" Neviem, kedy som zaspal, ale keď som sa prebudil, bol som v posteli sám a mama už nebola doma. Keď som sa poobede vrátil, mama sedela v kuchyni a na stole bol nejaký list a vedľa neho kľúč. Posunula ho predo mňa, aby som čítal. Bola to žiadosť o rozvod, kľúč od bytu a krátky list na rozlúčku, v ktorom stálo: "Seriem na Vás". A tým to skončilo.

            S mamou samozrejme nie, občas sme sa milovali, niekedy som prišiel ja k nej, niekedy ona ku mne. Už sa nebránila a snažila sa užiť si sex, bol som mladý, mal som výdrž a pri nej som sa naučil čarovať v posteli. Napriek jej výčitkám svedomia sme si to užívali a mňa to vôbec nemrzelo. Asi za pol roka som mame povedal, že si s ňou musím v pokoji pohovoriť. Prekvapene na mňa pozrela, sadla si na gauč, aby som spustil. "Mama, mamička, viem, že si si našla priateľa." Prekvapene na mňa pozrela, odkiaľ to viem. "Si slobodná, rozvedená žena, ešte mladá a myslím, že je normálne, aby si si našla chlapa, ktorý ťa bude vedieť uspokojiť a s ktorým budeš šťastná. Ako viem, chystáte sa mať sex...." Celá sa zapýrila: "Čo????" "....nehnevaj sa, zabudla si vypnúť laptop a omylom som si prečítal vašu konverzáciu. Túžite po sebe a chcete to. Asi rovnako silno." Mama bola červená ako paprika, tak som ju upokojil: "ver mi, asi som žiarlil, patríš mi, no viem, že sa cez to musím preniesť a rozhodol som sa ťa nechať na pokoji, viac sa s tebou nebudem milovať, budete patriť len sebe." A cez víkend idem s partiou na chatu, tak....." Mama ma počúvala s otvorenými ústami a po chvíli ticho poďakovala. Vstal som a odišiel von, aby si to uložila v hlave. Vrátil som sa neskoro v noci, všade tma a ticho, tak som si hodil sprchu a zaľahol. Začal som driemať, keď sa otvorili dvere a vošla mama.

Chvíľu na mňa pozerala a keď som sa pohol, aby videla, že nespím, pristúpila k oknu a pozerajúc von prehovorila: "Urobila som strašnú vec, už som o tom hovorila. Strašne som zhrešila a bude ma to sprevádzať do smrti. To sa nikdy nemalo stať, no neodolala som. Keď som ťa vtedy prvý krát videla, ako sa robíš, nemohla som odolať a musela sa ťa dotknúť." Pozrela na mňa: "Neprerušuj ma prosím, počúvaj. Ver mi, bránila som sa tomu, ale nevedela som ti odolať. Síce som sa pretvarovala, ale vždy si ma doviedol do vrcholu. Strach a výčitky zo zla, ktoré pôsobím, ma vždy priviedli na vrchol, najhoršie bolo, že môj ma nikdy nevedel tak uspokojiť ako ty. No som rada, že sa to skončí, každý máme svoj život a toto nie je riešenie. Musím sa od teba odpútať a začať odznova. Ale..... prvý krát som to spustila ja a chcela by som to aj zakončiť. Ak ti to neprekáža. Aj tak pôjdem do pekla, tak aspoň, ako sa hovorí, na mladom žrebcovi." Otočila sa ku mne a kým som niečo stihol povedať, zhodila zo seba župan a pristúpila k posteli. Prekvapene, no celý šťastný som prikývol: "Len prosím ťa, zažni svetlo, chcel...." Rozsvietila a kým sa vrátila k posteli, obzeral som si jej krásne telo. Pri chôdzi sa jej vlnili plné prsia a pohojdávali boky, ktoré budú čoskoro moje.

Pristúpila a stiahla zo mňa paplón. Tam na ňu už čakal krásne postavený vták. Však stačil krátky pohľad na jej nahé telo, aby sa zobudil a tešil sa na návštevu. Mama si mi rozkročmo sadla na stehná a zadívala sa na môjho vtáka. Potom ho nežne pohladila, vzala medzi prsty a pomaly stiahla predkožku. Odhalila ružový žaluď a zacítil som, ako mi v ňom pulzuje od vzrušenia krv. Mama sa naklonila a vzala ho do úst. Pery stisla pod žaluďom a pomaly ho vytiahla. Zavzdychal som a položil ruky na jej stehná. Odovzdal som sa jej skúseným rukám a perám. Končekom jazyka mi pooblizovala celého vtáka, vzala do úst miešok a pohrala sa s vajíčkami. Od vzrušenia som dvíhal boky, aby som sa dostal bližšie k jej ústam. Pomaly ma začala fajčiť a pri tom ma honila v zovretej dlani. Tešil som sa, že sa urobím, keď prestala s tým, že na to máme ešte čas a aj ona si chce užiť. Otočila sa nado mnou a šušku položila na moje ústa. Trošku som ju podvihol, aby som si ju mohol zblízka prezrieť. Pokochal som sa pohľadom na tú krásnu kvetinku. Zo škáročky, trčali dva tmavé lupienky, šťavnaté pysky a pri brušku, tam, kde sa spájali vykúkal ružový dráždec, veľký ako malina. Priam sa núkal mojim perám, no odolal som, ešte si ju musím dobre poprezerať. Položil som prsty na buchtičky a trošku ich roztiahol. Predo mnou sa objavil krásny kvet, dierka, olemovaná lupienkami a pyskami priam volali po tom, aby som ho tam strčil. Podvihol som hlavu a zavŕtal do dierky jazyk.

Pohýbal som ním a prešiel ku dráždcu, ktorý som pohýbal končekom jazyka a potom som sa k nemu prisal. Cuckal som ju a zároveň vylizoval, otvoril som ústa čo najviac, vzal do nich celú maminu mušličku a s chuťou som sa do nej zahryzol. Mamou myklo, vtiahla bruško. Zachvejúc sa a pritisla mi na ústa. Pritom sa pevne fajčila a honila. Rýchlo som sa odsunul, aby ma neurobila, musel som ho ešte do nej zapasovať. Chytil som ju za prsia a začal ich silno hniesť. Prstami som stisol bradavky, až hlasno vzdychla a keď som sa ešte viac zahryzol do jej šušky s jazykom na klitorise, nevydržala a vybuchla v obrovskom orgazme. Celá sa triasla, tisla na moju tvár a hlasno vzdychala. Zrazu som zacítil, ako mi ústa a krk zalieva šťavička, ktorá vytryskla z jej pičky. Na vrchole slasti sa chcela dvihnúť, aby nasadla na môjho vtáka, no pevne som hu chytil za boky a tisnúc ju na besa jej v tom zabránil, zároveň som divo spracovával šušku. Metala sa na mojich ústach, vzdychala a začala žobroniť, aby som ju pustil, že už nevládze a chce, aby som ho do nej pichol. No mne sa ešte nechcelo, vedel som, že je posledný krát a tak som si ju chcel užiť a aj ju trošku vytrápiť. Bola dobrá učiteľka a ja ešte lepší žiak. Keď sa už  ozaj vážne metala a prosila, aby som ju pustil, povolil som stisk a posunul ju dole. Sadla mi na brucho, podvihla sa a rýchlo si vtáka napasovala do dierky. Ako na mňa dosadala, vysoko som zdvihol boky a silno ho do nej vrazil. Žaluďom som narazil až na samé dno sladkej jaskynky. Mama sa zhlboka nadýchla a podvihla sa a opäť dosadla. Bola mi chrbtom, tak som postískal jej zadoček, pozorujúc, ako sa jej pri dosadnutí otvára malá dierka, sladký tmavý krúžok, ktorý ma lákal, ale nenašiel som naň odvahu. Tak som jej popod pazuchy prešiel k prsiam. Poťažkal som ich a zaboril do nich prsty. Spokojne na mne zarajtovala a snáď po troch - štyroch šťuchoch  sa jej  vrátilo vyvrcholenie. Vlniace bruško vibrovalo ešte krajšie, ako predtým a na dôvažok stiahla svaly šušky a pevne mi obopla vtáka. Vysoko som sa dvihol, takže na mne pekne sedela a v takejto polohe som počkal, kým sa úplne urobí a micka sa jej upokojí.

Ostali sme chvíľu bez pohybu a potom som mamu začal na sebe otáčať, aby bola  ku mne tvárou. Šikovne sa otočila, ani som z nej nevykĺzol. Vtedy prišla moja chvíľa, cítil som, že sa urobím aj ja. Sadol som si, pritiahol ju k sebe a pritisol sa na jej prsia. Bozkával som ju na krk, plecia a napokon sa našli naše ústa. Prvý krát mi ponúkla svoje ústa a zažil som krásny pocit intímneho spojenia s mamičkou. Tisol som sa k nej a len trošku som dvíhal  boky,  pohybujúc v nej tvrdým vtákom. Pokrčil som nohy a spolu s ňou sa prevrátil na posteli. Ležal som na nej, prisatý na jej rameno a pripravoval sa na besný útok. Mama podvihla boky, ja som ho povytiahol a silno vrazil dnu, až ju posunulo dopredu a hlasno zavzdychala. Zrazu sa vo mne zjavila túžba vyblázniť sa na tejto poddajnej dierke a začal som do nej besne búšiť. Pri každom narazení naše telá hlasno pleskli, mama ovinula nohy okolo mojich bokov a tlačila ma k sebe, aby som zmiernil vnikania, no ja som nemohol, potreboval som sa na nej vybúriť. Napokon som troška zmiernil tempo, zdvihol som sa, kľakol a potiahol jej stehná cez moje. Šusku mala vysoko vystrčenú a veľké prsia sa jej rozliali do strán. Vychutnal som si pohľad na jej nahé telo v mojej moci, poťažkal som zboku jej dudy a stisol ich k sebe. Mačkal som ich, stískal a hnietol ako poddajné cesto. Vzal som medzi prsty navreté bradavky a začal ich stískať. Najprv jemne, no zosilňoval som tlak, až som ich surovo tisol. Niečo vo mne dvihlo vlnu surovosti, bezohľadnosti, akoby som sa chcel s maminým telom rozlúčiť tvrdo, nekompromisne. Musel som sa na nej vybúriť, chcel som je spôsobiť rozkoš, ale aj bolesť a tým ukončiť naše pichačky.

Chytil som ju pod kolená a nohy tisol na prsia, čím sa jej boky vystrčili ešte viac. Ruky mi položila na chrbát a nechty zaťala do kože. Divo sa podo mnou dvíhala a padala, silno prirážala a  škriabala ma na chrbte. Nedal som sa. Bolo to brutálne vzrušujúce a oboch nás to hnalo do bezohľadnej rozlúčky, kde  sme si chceli posledný raz užiť tak, aby sme na to nezabudli. Keď som cítil, že už budem, pevne som ju objal a rýchlo začal prirážať. Jej hlboký dych prezrádzal, že sa urobí aj ona. Zrazu povolila zovretie stehnami. Široko roztiahnuté nohy mi umožnili prudké a silné dorážanie na dierku a zároveň som cítil, ako narážam až na samé dno jaskynky. Povytiahol som ho až po žaluď a z celej sily vrazil dnu. Mama vzdychla a ja som do nej vstrekol ohromnú dávku semena. Pumpoval som to do nej a kráse striekal, keď sa zrazu vypla, hlasno zjojkla a vtiahla bruško. Začala sa chvieť a pod mojim telom sa otriasala v krásnom orgazme. Vystrela nohy a pevne mi vtáka v sebe stisla stehnami. Cítil som, ako sa pulzovanie v mojom úde prenáša na naše telá v slastnom kŕči. Ostali sme takto ležať, stále ma stískajúc si ma v sebe držala a nežne ma hladkala po chrbte a zadku. Po chvíli stisk povolil a ja som z jej sladkej šušky vykĺzol. Mama si sadla: "Tak, hotovo. To bolo na rozlúčku." Dala mi pusu na čelo, vstala a odišla. Kapitola sa zavrela.

S tým svojim bola šťastná, spokojne sa usmievala a dokonca som si s ním rozumel aj ja. Mamy som sa už nikdy nedotkol, no využil som každú príležitosť, aby som nakukol do jej výstrihu. Keď si to všimla, automaticky si položila ruku na výstrih, no potom, akoby si to rozmyslela, ruku spustila a nechala ma pokochať sa pohľadom. Proste MAMA.autor: nemezisAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>