Erotická poviedka

Nadržaná od mala

Upozorňujem že všetko čo sa v tejto poviedke píše je pravda takze to berte ako skutočný príbeh. 

Volám sa Lucka momentálne mám 16 rokov, meriam 165cm som mala chudá blondínka s modrími očami a už od malička mi robil dobre neznámy pocit špárať sa prštekom medzi nohami. Už od škôlky som začala spoznávať chlapcov a prvé čo má na nich zaujimalo boli vzdy ich telá. Postupne som si začala večer pred spaním predstavovať ako sa s tými zlatunkými kamarátmi bozkavam a chytám tam kde je pipík a pišuľa. Moj prvý zážitok sa udial na lyžiarskom výcviku. Mali sme na škole špeciálnu triedu futbalistov. V tomto veku sme s kamarátkami začali viac hovoriť o chlapcoch a mna takéto reči stále vzrušovali.

Hneď prvý deň na lyžiarskom som s kamarátkami Kikou a Miškou šli pozdraviť na chlapčenskú izbu troch futbalistov. Daniel bol krásny nízky modrooký blonďák, Adam vysoký svalnatý čiernovlasý krásavec, no mna najviac zaujal malý Maťko, ktorý bol ešte menší ako ja, veľmi chudý a mal krásy úsmev. S chlapcami sme sa cely večer zabávali a začali sa medzi nami vytvárať vzťahy. Keď uz bola tma zhasli sme svetlá a pustili sme si horor aby bola dobrá atmosféra. Počas filmu Maťko niekam zmizol. Nikto to ale neriešil tak sme pozerali ďalej. Po chvíľke mi bolo treba na záchod a chalani navrhli že pokojne môžem použiť ich. Tak som teda vošla a zamkla za sebou dvere. Sadla som si a začala cikať, keď sa odtiahol záves na sprchovom kute. Stal tam on a usmieval sa tým jeho krásnym úsmevom. Rýchlo som si natiahla gatky, kým pristúpil ku mne a obkročmo si na mna sadol. Ruky mi dal okolo krku a začali sme sa bozkavat.

Bolo to moje prvé bozkávanie a tam dole som úplne tiekla. Maťko si všimol moje vzrušenie a prešiel mi ukazovákom po dĺžke mojej čiarky. Nevydržala som to a dala si dolu tričko. Podprsenku som nemala a tak sa mu hneď naskytol pohľad na moje celkom veľké prsia. Zizal na nich ako na zjavenie a popri tom som si všimla ako sa mu tam dole urobila poriadna hrča. Povolila som mu gumičku a z boxeriek vytiahla jeho asi 12 centimetrový stoporený krásny zlatý pipik. Nemal na ňom ešte ani žiadne chĺpky. Pár ťahmi som mu ho pohonila a on slastné vzdychal svojim tenkým hláskom. Pohybom hlavy som mu ukázala smer na moje kozičky. Nechápavo pozrel tak som mu ruku celou silou pritísla hlávku na moju hruď. Pochopil a začal mi jazýčkom štekliť bradavky. Úplne som vlhla a stonala. Z celej sily sme sa na seba natlačili a objali a začali sa krásne bozkavat. Naše jazyky tancovali a krásne sa preplietali. Keď Maťko vstal pár tahmi si prešiel svojho krásavca. Ľahol si na zem a stiahol si boxerky až po členky. Pochopila som a sadla mu na brucho. Hýbala som panvou dopredu a dozadu a on má pevne držal za zadok. Občas mi prstom zašiel do dierky. Keď som bola naplno rozhodnutá že to chcem postala som a stiahla si nohavičky. S Matkom sme sa na seba usmiali a ja som sa na nho nastolka a pri tom sme obaja slastne zavzdychali. Pomaly som po Maťkovi začala skákať s postupne som zrýchľovala.

Po pár minutkach nášho prvého sexu má Maťko zosadil, prehol a dvomi strekmi mi na brucho naniesol svoje krásne biele semeno. Namocila som si do nho prst a ten si strcila do krku. Maťko Sa len ďalej usmieval ako anjelik. Rýchlo sme sa utrpeli obliekli a obaja súčastne vošli do izby. Na tie prekvapené výrazy kamaratiek nikdy nezabudnem.

Poviedka bude mat pokračovanie, týždeň bol predsa dosť dlhy. autor: Maryhlad2004Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>