Erotická poviedka

Moje bolestivé dvojité poprvé

Mám 18 rokov a doposiaľ žiadne sexuálne skúsenosti. Nemyslite si, že by to bolo preto, že by ma nik nechcel. Všetci o mne vravia, že som náročná a do nohavičiek sa mi len gak niekto nedostane. Keby len vedeli, akú maju pravdu. 

Mám zopár kamarátok a najlepšieho kamaráta volajme ho napríklad Lukas. Je o par mesiacov mladší odo mňa. V jeden jesenný podvečer som išla s kamaratmi na chatu osláviť jeho 18stku. Nebudem vám tu zdĺhavo opisovať čo sa tam dialo. Išlo o obyčajnú puberťácku párty s množstvom alkoholu. Jedinými triezvymi osobami sme boli paradoxne ja a Lukas. Hrali sme fľašku  a po pár kolách som dostala za úlohu pobozkať Lukasa. Odmietla som to. Nebudem predsa bozkavať svojho kamoša i keď občas som mala pocit, že je pre mňa niečím viac. Ale to som tajila, zo strachu, že to nie je vzájomné. Vytratila som sa z miestnosti a vysla hore na izbu. Bolo mi trapne ako nikdy. Po chvíľke som za sebou započula kroky. Bol to Lukas. 
,,Prečo si odišla?" spýtal sa.
,,Proste mi nebolo dobre"
,,Kvôli tebe vyzerám ako debil, to si mi nemohla dať bozk? Som ti az taký nechutný?" 
Jeho tón hlasu ma vystrašil. Nemo som na neho zízala.
,,Musím ti niečo povedať. Hrozne ťa chcem." Naklonil sa ku mne a kým som stihla zareagovať pobozkal ma a nezabudol na jazyk. Od znechutenia som ho odsotila.
,,Čo sa deje zlatko. Nehovor mi že sa ti to nepačilo." Drzo na mňa pozrel. ,, ,,Dovoľ mi s tebou niečo skúsiť."
,,Šibe ti?Len tak si sem prídeš a navrhuješ mi zvrhlosti."
,,Nehovoril som o sexe ale o vzťahu" rozosmial sa a ja som sa zapýrila ako nikdy.
,,Ale čo sa toho týka tiež by som nebol proti," hodil na mňa odvážny úsmev takéhoto som ho nepoznala.
,,Dnes mám 18 aspoň dnes cvhcem spravit niečo odvažne. Dovoľ mi ti to urobiť." Stála som tam celá zapýrená a nevedela som zo seba vydať ani slovo.
,,Aj ja som panic" priznal po chvíli zahanbene.
,,Tiež sa toho bojím, ale chcel by som to skúsiť.... Skusiť s tebou" Stála som tam ako obarená.
,,Ako vieš ze som panna?"opytala som sa zahanbene.
,,Som predsa tvoj naj kamarát a myslím, že to z teba jednoducho citiť." Prešiel mi prstami po kľucnej kosti a pohrával sa s gombičkou na mojej blúzke.
,,Dovoľ mi urobiť ťa, nenormalne po tebe túžim" váhavo som príkývla. To bolo pre neho signalom že ma povolenie pokračovať. Rozopol mi blúzku a presie mi jazykom od ucha ku krku. Zahrnul ma bozkami. Uniklo mi pár vzdychov. Toto som ešte s nikým neskúšala. Lukas akoby skrotol. Jeho sebavedomie akoby zmizlo. A ostýchavo sa na mňa pozrel. Najprv som nechápala prečo, ale keď som zbadala zväčšujúcu sa hrču na jeho nohaviciach bolo mi to jasné. Chcela som prevzať iniciatívu. Vyzliekla som mu tričko a kľakla si k nemu. Rozopla som mu nohavice a zbadala jeho boxerky.
,,Počkaj musíme isť na to pomalšie lebo už teraz som tak vzrušený.... počkaj" postavil ma na nohy, objal ma okolo pásu a nadvihol. Preniesol ma k posteli kožušinou a položil ma na ňu. Rozopol mi podprsenku a vyzliekol nohavice. Moje brucho zasypal desiatkami bozkov a jemne odhrnul moje nohavičky. Zrazu som v sebe ucitila jeho prst. Jemne ním začal kmitať. Tento pohyb vo mne vzbudil zviera. Odstrčila som ho a prevalila pod seba. Chcela som ho cítiť v sebe. Vyzliekla som mu boxerky a vzápätí skončili na zemi i moje gaťky. Posunula som sa nad neho nech naňho nasadnem.
,,Počkaj zastvil ma nemáme predsa kondóm a v tejto polohe ťa to bude bolieť" zahanbila som sa. Nikdy som sa nespravala takto nezodpovedne. ,,Sľubujem že ťa poriadne urobím, ale musíš chvíľku vydržať," zašepkal mi do ucha. Potom vstal a niekam odbehol. Vratil sa s kondómom, ktory som mu pomohla nasadiť. Bol nado mnou a šepkal mi do ucha aka som sexy a ako veľmi ma chce. Popri tom ma bozkával a hladil na prsiach.
,,Môžem" spytal sa a ja som prikývla. Zacítila som prudkú bolesť.
,,To nič bejby pôjdem na to najprv pomaly dobre?" Po chvíĺi bolesť prešla a on sa vo mne začal pohybovať. Išlo to ťažko, ale po čase mu to išlo ľahsie. Zvýšil tempo a ja som vzdychala blahom. Zalial ma úžaaný pocit a dosiahla som svoj prvý orgazmus. Bola som vyčerpaná, ale Lukas neprestával. Prirážal oveľa drsnejšie a po chvíli som dosiahla ďalší orgazmus. Bola som už dost vyčerpaná a bolo mi jasné že Lukas má problém urobiť sa. Stále prirážal drsnejšie a mňa začalo štípať medzi nohami.
,,L- Lukas bolí to. Prestaň prosím." 
Avšak on prirážal čím ďalej drsnejšie. Bolesť neustávala a ja som sa rozvzlykala. Až vtedy sa akoby prebral a prestal.
,,Nejde to. Neurobím sa. Môžem to skúsiť inak?" Netušila som o čom hovorí, ale bolo mi ho ľúto. Prikývla som. Lukas sa postavil a prehol ma cez okraj postele. V tej chvíli mi to doplo. Ale už bolo neskoro. Pocítila som jeho penis v mojom zadočku. Bolelo to omnoho viac ako ako keď pred chvíľou prenikal do mojej jaskynky. Vytryskly mi slzy, ale nedokázala som ho zastaviť od jeho sialeného prirážania.

Po 10 minútach utrpenia bol konečne hotový a pocítila som v sebe jeho zaplavu semena. Počkať kedy si dal dole kondóm? Ešte že ma práve robil do zadku a nemôžem z toho otehotnieť ale aj tak. Toto bola posledná kvapka. Predstavovala som si to inak zobrala som svoje veci a vybehla z izby. Lukas sa ani neunuval zastaviť ma ležal na posteli a predýchaval jeho takmer hodinový výkon. 

Na druhý deň sa dozvedela že ju Lukas oklamal. Nebol panic a vôbec k nej necítil to co ona k nemu. Bolo jej to ľúto. Išlo o posratú stávku s jeho kamarátmi. Keď ma zbaví počestnosti dostane 20cku. Vážne mala moja nevinnosť takú nízku cenu? Od tej doby som sa už s Lukasom nikdy nebavila...autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>