Erotická poviedka

Ošetrovateľ

Stalo sa, že som sa dostal do nemocnice. Nik nevedel, čo mi je. A to bolo to najhoršie. Najprv som ležal na chirurgii a potom ma previezli na áro. Tam som už ležal skoro týždeň. Mal som sám izbu. Ale bola presklenená. Sledoval som čo sa deje okolo mňa, aj na oddelení. Boli tam celkom pekné sestričky, ale čo ma tešilo viac, bol tam jeden mladý chlapec, ako oštrovateľ. 

Tento chlapec chodieval ku mne do izby. Robil mi odber krvy s prsta, umýval ma mokrými utierkami, aj sem tam krémoval. Začali sme si celkom dobre rozumieť. Bol aspoň pre mňa veľmi pekný, hnedý, príjemný. Keby som nemal strčený tam katéter, hádam by mi aj pri ňom stál. Ale nešlo to. Po čase ma však začal môj vták pobolievať. Katéter mi začal strašne vadiť a zavadzať. Zdôveril som sa o tom môjmu mladému ošetrovateľovi. Ten ma upokojil, že ak vydržím ešte dva dni, vyberú mi ho von. A ja budem môcť aj chodiť, lebo do vtedy som len ležal. Tešil som sa. O dva dni skutočne prišiel aj s doktorom a vybrali mi ho von. Do izby mi dali také veľké kreslo a pomali som sa učil chodiť. Bo 15 dní som len ležal. 

Môj ošetrovateľ mi pomáhal, aby som nespadol, pridržiaval ma. Asi po ďalších troch dňoch som ošetrovateľovi povedal, že by som sa chcel osprchovať. Povedal mi, že tam nesmiem ísť sám, že musí so mnou. To ma potešilo. Tak ma zabalil do plachty, aby som cez oddelenie nešiel holý a šiel so mnou do sprchy. Priniesol aj stoličku, aby som si mohol sadnúť, keby som nevládal stáť. A začal ma umývať. Ale vadilo mi, že ja som bol nahý a on zostal oblečený. Tak som sa ho spýtal, či sa nevyzlečie. Asi minútu rozmýšlal. Potom zastavil sprchu a šiel zamknúť dvere. Pred sprchou sa vyzliekol. Do naha. Skoro som omdlel. Taký bol krásny. Prišiel za mnou vzal namydlenú špongiu a pokračoval v umývaní. Ja som ho sledoval. Držal som sprchovú hadicu a čo iné ma mohlo pri tom napadnúť, len to, že som začal sprchovať jeho. Voda mu stekala po opálenom tele a on sa len usmieval.

Potom som zobral sprchový gél a ako bol zonutý a umýval mi nohy, nalial som som mu s toho sprcháča na chrbát a rukou začal rozotierať. Bol hladký, krásny. Vtom momente som zacítil jeho ruky na mojich gulách a vtákovi. Nepostavil sa mi. Ešte bol ubolený s toho katétru. Ale ja som pokračoval rukami na jeho chrbáte a ako sa mi podarilo, zašiel som mu aj na ritku. Naraz sa narovnal a ja som mal pred sebou jeho postaveného krásneho vtáka. Okamžite som mu ho chytil a druhou rukou mu brázdil na gulách. Sladko vzdychal a pozeral na mňa s takým krásnym pohľadom. A ja som mu ho začal pekne honiť. Netrvalo dlho a začalo mu v ňom cukať a celého ma ostriekal. Vzal sprchu, znovu ma poumýval, potom aj seba, obliekli sme sa a vyšli von. 

Na áre som bol ešte týždeň. A vždy, keď mal službu, sme sa spolu sprchovali. Potom to už išlo aj mne. Povedal mi, že všetko, čo mám v gulách musí von, lebo to narobí galibu. A tak namydlenými rukami sme si ich pekne mastili a on ma aj niekoľko krát vyfačil. Potom ma preniesli späť na chirurgiu a odtiaľ ma po troch dňoch pustili domov. Krásneho mladého ošetrovatela som už viac nestretol.

autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>