Erotická poviedka

Monika

Chcel by som poslať jeden príbeh. Nie je čisto gay, hrá v ňom aj jedno dievča. Volala sa Monika. Monika bola veľmi pekná, super baba, ktorá bola pre každú prču a keď sa vedelo, ako na ňu, tak bola aj povoľná. Na začiatku sme boli dvaja. Ja a Kubo. Monika bola Kubova sesternica. Chodievali každé prázdniny a ja som sa vždy tešil na tie dni, kedy budeme spolu. Kubo bol super chalan. Pekný, super postava, krásne až dievčenské telo. Vždy nádherne hnedé. To ma vzrušovalo na ňom najviac. A navyše, nikdy sa nebránil mojim, akože náhodným dotykom. Niekedy aj sám chcel, aby som sa ho dotýkal. Vtedy som to využil naplno. Väčšinou, veď bolo teplo, chodil vyzlečený, len v trenírkach, adidaskách a pod nimi nič nemal. A keď si zdvihol jednu nohu hore, spod tej druhej mu bolo vždy vidno jeho gule aj vtáka. A keď som sa dostal aj tam, vždy som mu ho vyhonil. On mne nejak nechcel. Ale to mi moc nevadilo. Urobil som si to sám a on sa díval. No ale poďme k Monike. Hrávali sme sa všeliaké hry. Raz, Monika bola kráľovná, Kubo jej generál a ja poddaný. Predvolali si ma a vypočúvali ohľadom údajnej rebélie sedliakov. Musel som odpovedať na všakovaké otázky, a nakoniec ma mali odsúdiť. A vtedy Kubo povedal. "Kráľovná ti udelí milosť, ale, musíš jej pobozkať škatulu." 

"Čo???" Nechápavo som vyvalil na nich oči. A potom som pochopil. Monika si vyhrnula šaty, čo mala a, nemala nohavičky, ani nič iné, mala ju holú a ja som ju mal pobozkať. Najprv som rozmýšlal, či to urobím, ale Kubo ma chytil za hlavu a ústa mi zaparkovali na jej mušličke. Hneď som ju začal bozkávať, aj som jazykom pár krát olizol, Monika začala jemne vzdychať. Potom, ani neviem prečo, som jej začal prstami po nej behať. Začala sa strašne smiať. "Jáááj, to šteklí." Kričala. A vtedy sa všetko začalo. Na druhý deň prišiel Kubo ku nám. Ako vždy, len v adidaskách. Sedeli sme v izbe za počítačom a pozerali všakovaké stránky s erotickou tematikou, keď sme niečo objavili. Bolo to stredoveké koleso, na ktorom boli namontované perá s vtákov a pod tým bol nápis, niektoré dámy museli mať pri tomto kolese veľmi šteklivé pocity. 

"Ty koky, dostal som nápad. Urobme si také koleso." Vykríkol Kubo a ja som len potvrdil, že to by bolo super. A rozbehli sme takú vášnivú debatu, plnú sexu, že som postrehol, ako sa Kubovi postavil a trčí mu von spod tých adidasiek. Tak som sa prisunul bližšie a pri tej debate som mu ho pomaličky masíroval, až sa mi vystriekal na deku. Medzi tým sme už urobili plán, ako si to koleso urobíme. 
Šli sme ku nám do otcovej dielne a tam bol jeden starý bicykel.Zo zadného kolesa sme dali dolu plášť aj dušu a zostal len rám. Potom sme odmontovali každý druhý špic a namiesto toho, sme tam nastrkali perá s kačíc a husí. Nebolo to rovnaké a ani to nejak nedržalo, tak sme všeliako špekulovali až sa nám to konečne po asi troch hodinách aj podarilo. Keď krútil betálmi tak sa krútilo koleso aj s perami. Skúšali sme či to všetko vydrží. Nik nebol u nás doma, tak sme sa vyzliekli do naha a nastavovali sme sa ku tomu, chrbátom, bokmi, bruchom, zadkom, aj penisom. Bolo to vzrušujúce, aj šteklivé a obom nám vtáky stáli ako kolíky. Vtedy mi ho Kubo jemne chytil a ako mi ho honil a ja jemu, tak sa otvorili dvere. Skoro som zomrel. Myslel som, že mama, alebo tatko sa skôr vrátili. Bola to Monika. Keď nás videla nahých, ako si ich vzájomne mastíme, najprv nechápala a potom sa začala smiať. Keď sa dosmiala, bola zvedavá načo je ten bicykel a koleso plné peria. Tak sme jej vysvetlili, že to je stredoveké mučiace koleso. A či ho nechce vyskúšať. Bolo vidno, že ju to láka, tak sme ju ukecávali o dušu. Nakoniec súhlasila. Vedeli sme aké to bude mať účinky, lebo sme vedeli aj to, ako ju budeme mučiť. Roztiahol som na stôl deku. Monika sa poslušne vyzliekla. Keď som ju videl, mal som chuť ju hneď pomilovať. Bola neskutočne krásna. Ale, mučenie bolo lákavejšie. Tak si ľahla na ten stôl, fakticky bola hneď na kraji a nohy mala spustené dolu a ruky natiahla do zadu. Tak sme ju aj priviazali. Ja som medzi tým pobozkal jej mladučké prsia, ktoré ma neskutočne lákali a potom som jej pobozkal aj mušličku. Bicykel sme presunuli a nastavili tak, že koleso s perami mala hneď na rozkroku. 
"Pripravená?" Spýtal sa Kubo a rozkrútil betále. Pierka jej prechadzali na mušličke a ona sa začala srašne smiať. "Šteklí? Ano?" Provokatívne sa pýtal Kubo a veselo krútil. Monika sa srašne smiala asi po minúte kričala. "Už to nevydržím, už to nevydržííím.." 
A ja som sa spýtal. "A čo sa stane." A vtedy sa to stalo. počúrala sa. Tie pierka ju na mušličke tak šteklili, že sa normálne počúrala. Kubo prestal krútiť. Pozeral na Monču a ona na nás a lapala po dychu. 
"Vy ste riadny somári." Povedala, keď sa vydýchala. 
"Čo si to povedala? odvolaj to." Zhúkol Kubo a znova začal krútiť. Monča vybuchla do smiechu a ja som zostal taký nadržaný, že som si ho začal honiť. 
"Daj a krúť." Povedal Kubo a začal mi ho jemne mastiť on. Ja som krútil a po chvíločke som mal ten najväčší výstrek, aký som pred tým nikdy nemal. Dostreklo to aj na Moniku. Potom začal krútiť Kubo a vymastil som mu ho ja. Potom sme prestali, lebo Monča sa počúrala druhý krát. Zobral som utierku a utrel som jej ju. Potom som sa nahol a jemne jej  bozkal prsia. 
"Prepáč. Prepáč, ale bolo také ... také ... ach." A stále a stále som ju bozkával. Potom prešiel dolu a bozkal aj tam a začal lízať a Kubo jej ju roztvoril a lízali sme ju spolu jeden z hora druhý z dola a Monča len hlasno ofukovala a vzdychala a obdarovala nás svojou šťavičkou. Urobili sme jej to niekoľko krát. Jeden jej ju lízal a druhý bozkával jej krásne prsia. A opačne. Potom sme museli prestať, lebo už každú chvíľu mali prísť naši. Schovali bicykel, obliekli sa a išli von. A vždy keď sme boli spolu, vonku, u mňa, alebo u nich, tak sme sa vždy všetci traja spoluniekoľko krát urobili. Koleso som používal, len keď som bol s Kubom. Bolo to super šteklítko keď sme si ich jeden druhému mastili. autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>