Erotická poviedka

Zimné prázdniny

Boli práve zimné prázdniny. Naši boli ešte v práci a ja som bola sama doma. Teda aspoň som si to myslela.

Ležala som na posteli, od pása dolu nahá a usilovne som prstami spracovávala svoju pipinku. Bola by som prisahala že som sama, lenže som nebola. Ani neviem či som bola príliš hlučná lebo moje stonanie prilákalo brata, ale zrazu bol v izbe bez toho aby som ho zaregistrovala. Vôbec neviem kedy prišiel, absolútne som ho nepočula. A nielenže všetko videl, ale si to aj natočil na mobil. Stál tam a čakal na finále. Zbadala som ho až vtedy keď som sa spravila. Inštinktívne som otoťila hlavu a on tam bol. Keď zistil že som ho zbadala, zamával mobilom a s úškľabkom utrúsil že takýto "matroš" sa len tak ľlaho nevidí. No neodišiel. Pristúpil ku mne a díval sa na moju holú pipinu. Myslela som že ma bude chcieť pretiahnuť, lebo tepláky mal celkom vyduté. No on sa akosi k ničomu nemal. Bolo na ňom vidieť že by chcel, ale akoby mu v tom niečo bránilo. Využila som teda jeho váhanie a spýtala sa ho či by sme na to nemohli zabudnúť. Po tom čo bola moja prosba okamžite zamietnutá, si ho vybral von a natrčil ho priamo predo mňa. Vedela som čo chce ale nemohla som. Keby to bol niekto iný, tak možno hej, ale predsa nemôžem vyfajčiť vlastného brata! Potom mi ale napadlo že je to vždy lepšie než by som musela mať s ním sex a hlavou mi preblesli možné následky toho keby sa joho video naozaj objavilo na internete. Bolo to buď alebo.

Po počiatočnom ostychu ako i mnohonásobnom uistení že sa to nikto nedozvie, som sa k tomu predsa len odhodlala. Chvíľu mi trvalo kým som sa premohla. Potom som ho opatrne chytila do ruky a vzala si ho do úst. V živote nezabudnem na tú slano-kyslú chuť ale moje sliny to rýchlo napravily. Napínalo ma ako ešte nikdy. Kým sa urobil, všetok obsah môjho žalúdka skončil na zemi. Keď ma kŕmil svojimi šťavami myslela som že ma udusí. Nechcela som zase zasviniť koberec, tak som to všetko celé, naraz prehltla. Bráško ocenil toto gesto a dal mi za to na moje zasvinené ústa bozk.

Bola som celá znechutená z toho čo sa stalo, ale hlavne sama zo seba. V duchu som sa preklínala prečo som sa vtedy nezamkla, ale bolo už neskoro. Aby som sa z toho všetkého spamätala, išla som von na čerstvý vzduch. Zima ma ale čoskoro vohnala späť domov a tam ma už netrpazlivo čakal bráško dožadujúci sa druhého kola. Nedal sa odbiť, takže som mu zase vyhovela. Neviem prečo, ale teraz mi to už až také ponižujúce neprišlo. No po večeri chcel zase. Vraj do tretice. To už boli aj naši doma, ale jemu to vôbec nevadilo. Po tom čo celá moja večra skončila vedľa posteli na koberci, skúsila som sa na to lepšie sústrediť. Chcela som to mať už čím skôr za sebou. Lenže ten malý diablik to chcel znova a znova a ja hlupaňa som mu zakaždým vyhovela. Pripadala som si ako automatická obsluha niekde v masážnom salóne, ale zase na druhej strane, spojenectvo s bráškom pre mňa predstavovalo aj isté výhody. Už pre mňa nebolo také ťažké povzniesť sa na to a urobiť ho. Navyše sa mi aj konečne začalo dariť potláčať dávivý reflex takže som už vôbec netyčkovala. Medzitým som vylepšila aj svoju techniku aby som s tým bola čím skôr hotová. Lenže akonáhle som sa do toho naplno vložila, končila som s mokrými nohavičkami a s tým bolo treba niečo urobiť. Nechcelo sa mi zakaždým čakať až zostanem sama aby som si mohla sama uľaviť. Potrebovala som to hneď a v slabej chvílke som požiadala brata o protislužbu. Vedela som že nebude proti, ale pre istotu som si určila podmienky. Dohodli sme sa že ma neprefikne. Že na to bude používať výlučne len ústa a jazyk a nič iné. Vtedy by mi pristal na čokoľvek a ja som sa už nevedela dočkať...

Len čo ma začal spracovávať, bola som v siedmom nebi. Bolo to niečo neskutočné. Neviem či to mal odniekiaľ odpozerané, ale robil to absolútne dokonale. Ani som ho nemusela navigovať. Presne vedel ako to má robiť. A on robil a robil a robil. Už nechodil on za mnou aby som ho vybafla, ale ja za ním aby ma vylízal. Stala som sa na tom úplne závislá. Za každú akciu som platila fajkou. Navzájom sme si zakázali sex, ale toto bolo oveľa lepšie. Lenže po nejakom čase mi to prestalo stačiť. Chcela som viac. Tak som ho požiadala aby ma pripravil o panenstvo. Guma a včas vybrať! To bola moje podmienka!

A keď na to prišlo, skučali sme obaja. On od slasti, ja od bolesti. To sa rozumie že jedno vymetenie komína nestačilo. Chcela som aby na mne trošku popracoval kým si nezvyknem. Potom sme mali prejsť na pôvodný režim, lenže on to nedodržal. A ja som nenašla v sebe dosť síl aby som namietla.

Kompromitujúce video z jeho mobilu už dávno zmizlo. A my sme si ešte dlho užívali zakázané ovocie. Všetok voľný čas, vždy keď naši neboli doma, sme bezozvyšku venovali sami sebe. Ak naozaj existuje peklo, obaja máme doň neodvolateľnú pernamentku.

autor: ZeaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>