Erotická poviedka

Spolužiačky 3

Ďalší môj sex zážitok so spolužiačkami. Dnes budem hovoriť hlavne o sexe s Emou, ktorá má pekné nohy, väčšie prsia a jej vlasy majú farbu špinavý blond. 

Práve v škole skončila prvá hodina. Sedel som v lavici sám, lebo nás bol nepárny počet a každý už s niekým sedel. Cez prestávku ku mne prišli dvaja spolužiaci a rozprávali sme sa, až kým nezazvonilo. Asi o minútu na to, prišla spolužiačka Ema. Keďže nebolo nikde inde voľné miesto, sadla si ku mne. Pozdravili sme sa a ja som sa jej spýtal, prečo nebola na prvej hodine.
"Meškal mi autobus." povedala a zasmiala sa. 
Rozprávali sme sa trochu aj počas hodiny a ja som sa párkrát pozrel do jej výstrihu. 


Zostávala ešte jedna hodina do konca. Bol som z Emy nadržaný, ale po skončení školy som sa musel ponáhľať domov, takže som vedel, že sex by som s ňou už nestihol, aj keby ona chcela. Cez poslednú hodinu sme sa tiež rozprávali. O všelijakých hlúpostiach, ale ona si očividne všimla, že sa jej pozerám na cecky. 
"Čo? Je tam niečo zaujímavé?" spýtala sa, keď som sa jej tam pozeral a zasmiala sa. 
"No... Hej." 
"Tak sa pozeraj, ak ti to k niečomu je." znova sa zasmiala. 
Takúto reakciu som nečakal, ale nebol som proti. Keď skončila hodina, šiel som rýchlo domov. Mal som ešte zopár vecí, ktoré musím spraviť, lenže som bol už taký nadržaný, že som nemyslel na nič iné, len na Emu a jej prsia. Keď som bol zo všetkým hotový, chcel som si už vyhoniť. Pozrel som sa na mobil a vidím, že mi Ema napísala na facebook. 
"Dobre sa mi s tebou sedelo." napísala. 
Odpísal som jej, že mne s ňou tiež. Chvíľu sme si písali a ja som si začal honiť aj pri tom, lebo by som to už nevydržal. A vtom sa stalo niečo ešte prekvapivejšie. 
Napísala: "Viem, že sa ti páčili." a priložila k tomu fotku svojho výstrihu. 
Odpísal som jej, že ich má strašne pekné a už som sa urobil. 
Aj keď som si vyhonil, bol som aj večer celkom nadržaný. Keď som ráno vstal a spomenul som si na včerajšok, mal som ho hneď totálne tvrdého. 


V škole sme sa s Emou pozdravili, ale tentokrát sme spolu nesedeli, ale aj tak sme sa niekoľkokrát cez hodiny na seba pozerali. Keď skončila prvá hodina, hneď som šiel za ňou. 
"Dnes máš zase výstrih, ako vidím. Pekne je v ňom vidieť tvoje pekné prsia." povedal som jej. 
Usmiala sa a povedala: "Chcel by si ich vidieť celé?"
"Samozrejme!"
"Tak poď, ukážem ti ich."
Šiel som za ňou a išli sme na WC pre dievčatá. Otvorila kabínku, šla dovnútra a ja som šiel za ňou. Začala si dávať dole vrch, tak som jej pomohol. Ostala v podprsenke a môj penis už pulzoval. Dal som jej dole podprsenku a uvidel jej krásne cecky. Ona sa usmievala a podišla bližšie ku mne, až sa ma nimi dotýkala. Ja som šiel pomaly za ňu a chytil jej ich. Začal som ich stláčať a hrať sa s nimi. Potom som jej stláčal aj bradavky. 
"Choď na kolená." povedal som jej. 
Spravila to a ja som si začal rozopínať nohavice. Zrazu som ale za počul kroky. Niekto sa blížil ku kabínke. Nestačil som sa ani pohnúť a dvere sa otvorili. 
Stála tam Katka a povedala: "Videla som, ako ste sem obaja šli. Bolo mi jasné, čo idete robiť. Keď som na to pomyslela, dostala som chuť mať penis v ústach aj ja."
"Dobre no, tak poď sem a zatvor dvere." povedal som jej. 
Šla na kolená a ja som si rozopol nohavice. Dal som si dole trenky a odhalil môj stoporený penis. 
"Ema, daj si ho do úst."
Dala si ho do úst a začal pomaly fajčiť. Bolo vidieť, že to nerobí poprvýkrát. 
"Ty mi ho zatiaľ olizuj zo strany." povedal som Katke. 
Ema postupne zrýchľovala a ja som ju pritom držal za hlavu. Chvíľu som to takto nechal a potom som im prikázal, aby sa mi prisali na gule. Urobili to a každá mi začala sať jednu. Bolo počuť mlaskavé zvuky, v guliach ma až svrbelo a penis bol tvrdý ako kameň. 
"Dosť, teraz vás budem šukať do pusiniek." povedal som im a prestali. 
Chytil som Emu za hlavu a vrazil jej vtáka do úst. Vopchal som jej ho až do hrdla a chvíľu ju tam šukal. Keď som ho vytiahol, bol celý od slín, až to všetko tieklo na podlahu. Cítil som, že už to na mňa ide. Chytil som Katku a začal som s ňou robiť to isté. Keď už som to nevedel vydržať, vrazil som jej ho tam úplne celého a urobil sa. Chvíľu som ju tak držal, kým mi neprešiel orgazmus a potom som ho vytiahol. Všetko to prehĺtla, usmiala sa, poďakovala mi a všetci traja sme vyšli. Katka sa s nami rozlúčila a odišla. 
"Tak ja už asi tiež pôjdem." povedala Ema. 
"Ešte sme neskončili." povedal som jej. 
"Čo?" 
"Máš ešte čas?"
"No... Mám."
"Tak poď, pôjdeme hore."
Zaviedol som ju na poschodie do prázdnej triedy. Triedy okolo boli tiež prázdne, o tomto čase tu už nikto nebýva. Zatvoril som dvere a prišiel pri katedru. Ona prišla pomalšie tiež. 
"Čo chceš ešte robiť? Chceš klasiku?"
"Presne to." odpovedal som jej, chytil som ju za boky a pritisol ku katedre. Bol som úplne pri nej. 
Začal som ju bozkať na krk a na pery. 
"Och, áno." zašepkala a objala ma. 
Bozkali sme sa a začali sme sa vyzliekať. Dala mi dole tričko a ja jej tiež, aj podprsenku. Bozkala ma na hruď a ja som ju chytil za zadok. Rozopla mi nohavice a ja som si ich dal dole. Ona si ich dala tiež dole a zostala iba v nohavičkách a ja v trenkách. 
"Už som úplne vlhká."
Dal som jej dole nohavičky a ona mne trenky. Už mi zasa stál a bol stvrdnutý. 
"Ľahni si na katedru."
Spravila to a ja som jej začal masturbovať. Dosť si to užívala, ale po chvíli som prestal. 
Strčil som jej ho tam a ona zavzdychala. Pomaly som jej ho tam vopchal celého a ona povedala: "Takého veľkého som ešte v sebe nemala."
Usmial som sa a začal som ju trtkať. Najprv potichučky vzdychala a keď som pridal, začala vzdychať hlasnejšie. 
Držal som ju za kolená a šukal ju. Vagínu mala úplne mokrú a na tvári mala pocit slasti. 
Potom som jej stlačil prsia a ona vykríkla: "Áno! Zahryzni mi do nich."
Tak som to spravil a slabo som jej do jedného zahryzol. Nahlas zavzdychala. Potom som jej zahryzol aj do druhého a to prvé medzitým stláčal. Chvíľu som ostal pri jej ceckoch, ale potom som sa zodvihol a pridal na rýchlosti. 
"Páči sa ti to, čo?"
"Ánoo, šukaj ma tvrdšie."
Začal som teda prirážať ešte tvrdšie.
"Už sa idem urobiť." povedal som. 
"Vystriekaj sa do mňa, chcem to mať v sebe!" vykríkla.
Tak som ju teda ešte chvíľu šukal a nakoniec som sa urobil. Cítil som, že som jej tam toho vypustil veľa. 
Po chvíli sme sa obliekli, rozlúčili a povedali sme si, že to môžme niekedy zopakovať. 


autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>