Erotická poviedka

(Ne)milá spomienka?

Stalo sa to už dávno. (Ne)milá spomienka? Za pár dní som mal mať sladkých 18 a tak som šiel s kamarátom, podotýkam, po tejto udalosti bývalím, na výlet do Bratislavy.

Pohádali sme sa. Velmi sme sa pohádali. A on? Proste jednoducho odišiel a nechal ma v meste samého. Neskúsený, hlúpy navyše, nemal som ani dosť peňazí na ubytovňu, nieto ešte na hotel a ako neplnoletého, neviem, či by ma dakde ubytovali, túlal som sa mestom, ani neviem kade. Nie že by som šiel na vlakovú stanicu a šiel preč. Nie. Ja som zostal v meste.
Bola už tma a nejak som sa dostal na autobusku a tam som sedel a rozmýšlal, kam pôjdem. Naraz som si všimol dvoch chalanov. Jeden mal okolo 25 a druhý bol starší. Poviem tak, ako bolo, sledovali ma. Po asi pol hodine prišli ku mne. Sadli si vedla a jeden sa mi prihovoril. "Vidím, že si tu sám. Si odtialto?" "Ne." Dal som odpoveď. "Kam ideš?" Pýtal sa zasa. Vo mne všetci čerti skákali, tak ma to štvalo a zreval som. "Do riti idem. Kamoš sa na mňa vysral nechal ma tu, kde asi tak môžem isť!" Po tomto bolo ticho. Chalani na mňa pozerali a nehovorili nič. Až asi po pol hodine sa ozval ten druhý. "Ak ti to nevadí, mám pre teba riešenie. Máme podnájom. Keď chceš, môžeš prespať u nás."  Poviem tak, bolo mi to jedno. Nasratý, unavený, hladný, smädný, nerozmýšlal som. Súhlasil som.

Tak sme šli von, nasadli na mestkú linku, tuším to bola električka, neviem. A šli sme. Po pár minútach sme vystúpili. Vošli do jedného paneláku. Potom do malého útulného jednoizbového bytu. "Tak, toto je naše hniezdočko." Zahlásil mladší a šiel do kuchyne. Doniesol kávu, a hlavne jedlo a vodu. Keď som sa najedol, napil, dal kávu, chalani ma ponúkli vínom. Neodmietol som. Kecali sme a ja som im vyrozprával môj príbeh. "To je na hovno." Skonštatoval starší. "Máme len jednu postel a jednu, takú rozkladaciu." "Mne je jedno, vyspím sa aj na zemi." Povedal som. "Nechceš sa osprchovať?" Spýtal sa mladší. "Hej." Povedal som a šiel do kúpelne. Von som vyšiel len v slipoch. To som ale netušil, čo bude nasledovať potom. Keď chalani videli moje vyšportované mladé opálené telo, zmenili tému. Bola viac erotická a mali všakovaké narážky.

Pýtali sa ma také veci, že kde som citlivý, ako to mám rád a podobne. Bolo mi to trochu divné. Potom ma starší vyzval, aby som šiel vyskúšať tú rozkladaciu postel. Ako som si ľahol a natiahol ruky, mladší mi ich chytil a ... nasadil mi putá. To isté mi urobil starší na nohách. "Tak a máme vtáčika v klietke. Normálne som sa vystrašil. Po hlave mi behali tie najkatastrofickejšie scenáre. "Čo so mnou chcete urobiť?" Spýtal som sa a skoro som sa rozreval. Mladší si sadol na zem a začal mi pomaly šimrať prstami na bruchu. Potom prešiel na boky, pod pazuchy, Skúšal, či som šteklivý. Starší mi skúšal nohy. Neuspel. Nie som šteklivý a som zvyknutý na dotyky. Mám priatelku. Len som sa obával, aby si ma neotočili. Totiž, moja naj erotickejšia zóna je chrbát. Zistil som to dávnejšie, keď mi v lete niekto natieral chrbát krémom, alebo ma priatelka len tak hladkala, vždy sa mi postavil. Vždy, aj keď som nechcel. Tak som ležal a hľadel na tých dvoch. To mi už starší hladkal aj rozkrok. Ale, nepostavil sa mi. Bol som aj vystrašený, a snažil som sa ovládať. Stiahol mi slipi a hral sa mi s vtákom. Nič. Mladší chvílu pozeral a potom vytiahol spopod mňa jeden matrac. A zrovna ten na ktorom som mal chrbát. Začal som sa obávať. Jeho ruka smerovala tam. "Níéééé, prosííím, nieééééééééé." volal som, ale márne. Chalan pochopil. Končekmi prstov mi behal po chrbáte, pokial mu to matrace dovolili a ... môj nezbedník sa postavil. "Hááá, takže takto." Chalani mi uvolnili putá, jeden ma držal, druhý zobral s postele matrace a položili ma na brucho.

Vták aj gule mi trčali medzi latkami. Starší chalan sa šupol po postel rovno pod môho krásavca a mladší mi všetkými desiatimi prstami jemne škrabkal a hladkal chrbát. To som vedel, že to nevydržím. Starší ma začal fajčiť. Robil to fakt dobre. Hneď mi došlo že chalani sú gayovia. Po pár minútach som to nevydržal a vystriekal som sa mu do úst. Potom sa vymenili. Mladší to robil ešte lepšie ako ten starší a okrem toho, starší sa venoval aj mojej ritke. Keď ma mladší vyfajčil, myslel som, že prestanú. Neprestali. Doniesli taký tenký, ale fakt tenký vybrátor a strčili mi ho medzi polky, až na dierku a zapli. A ten vybrátor, ako brnel, tak to šteklilo. A riadne. Museli mi zaviazať ústa, lebo som sa začal stračne rehotať. A pokračovali ďalej. Jeden mi šrabkal a hladkal chrbát, druhý ma pod postelov fajčil. A potom sa vymenili. A to nebolo všetko. Nakoniec mi ten tenký vibrátor strčili do zadku. To som sa už hádzal na tých latkách, lebo ma v zadku fakt brutálne šteklil. To som také nikdy pred tým a na šťastie ani potom nezažil. Huhlal som do uteráka čo mi dali cez ústa a prosil, aby mi vytiahli von ten vibrátor. Neurobili to. Namiesto toho si mladší kľakol a začal fajčiť toho staršieho.

Ten sa díval na mňa a pravdepodobne ho vzrušovalo, ako som sa smial a huhlal do uteráka lebo netrvalo to ani minútu a striekal. Potom si to vymenili. Mladší mal väčšiu výdrž. Potom mi ho konečne vytiahli. Ešte dlho potom som cítil také divné šteklivé mravenčenie v zadku. Finále všetkého bolo to, že priniesli ešte jeden vibrátor. Už som myslel že mi aj ten strčia do zadku. Nie. Priniesli aj lepiacu pásku. Pochopil som. Oba vibrátori mi prilepili na chrbát. Presnejšie tesne pod lopatky, na miesto kde som mimoriadne citlivý. A zapli ich. Potom si spolu lahli pod postel a spoločne mi lízali vtáka. Skoro som zomrel. Tie vibrátori ma aj na chrbáte skutočne šteklili a to spôsobilo to, že ma chalani celkom vyšťavili. Celkovo ma urobili šesť krát. To sa nepodarilo ani mojej priatelke a ani nikomu pred ňou. Keď som už nemal čo striekať aj keď ma vibrátori šteklili, chalani uznali, že je koniec.

Vypli ich, odlepili, mňa odviazali a šli do svojej spálne, odkiaľ bolo počuť len vzdychy a cmučkanie. Zaspal som vyšťavený, vyšteklený, ako bábo. Zobudil som sa pred obedom. Chalani mi dali ešte obed a poradili, ako sa dostanem na vlakovú stanicu. Keď som prišiel domov, nikomu som nepovedal, čo sa mi stalo. Kamaráta, už bývalého som poslal do prdele a zdôraznil mu, že som s ním navždy skončil. Od vtedy sa vôbec nebavíme. Ale ja stále rozmýšlam, či ten výlet bol, alebo nebol môj najsilnejší erotický zážitok a či bol strašný, alebo ... 

autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>