Erotická poviedka

Ja

Čauko. Som obyčajný chalan, s divokými predstavami, veľkými túžbami a chtíčom, byť milovaný. To že som gay viem už od svojich desiatich rokov, keď sme sa raz s kamarátom hrali na doktora a kamarát bol urológ a hral sa mi s gulkami a penisom.

Vtedy sa mi to začalo páčiť. Jemne to šteklilo a bolo to moc príjemné. Aj kamarátovi sa to páčilo, lebo mi to rád robil a skoro každý deň. A ja som za ním skoro vždy chodil. A vždy keď bola príležitosť, jeho ruka skončila v mojich teplákoch. Takto sme sa hrávali dva roky. 
Bolo to to fajn, pokiaľ som nechcel viac. Mám o 4 roky staršieho brata a za ním chodievali jeho kamaráti. Jeden bol medzi nimi, čo sa mi páčil. Volal sa Peter. Mal peknú tvár, super telo a postavu a vždy žartoval. Nikdy som ho nevidel mrzutého. A videl som, že pokukával po mne. Hlavne v lete, keď som bol len trenírkach.

Raz, naši neboli doma a brat robil párty a prišli jeho kamoši. Najprv ma brat chcel vyhodiť, ale Peter ho ukecal, aby ma nechal. Vraj budem ich otrok. Ostatným to bolo jedno a tak brat súhlasil. 
-"Ale otroci chodia nahý." Zahlásil Peťo a stiahol mi trenírky. Zostal som nahý. 
-"Otrok, prines mi tácku s koláčmi." Zakričal jeden z hostí a ja som poslušne odkráčal do kuchyne a doniesol tácku. 
-"Drž ju." Znel ďalší rozkaz. A ja som poctivo držal tácku ako čašník, nad bruchom a chalani si brali s nej koláče, kecali, až naraz jeden, -"Vááá, čo ti to tu vysí?" A prešiel mi prstami po gulkách a vtačikovi. Okamžite sa mi postavil ako sviečka. Ostatný chalani sa začali smiať a kto bol v mojej blízkosti, mi siahol medzi nohy. Bolo to príjemné, môjmu nezbedníkovi sa to páčilo. -"Poď sem." Zaznel ďalší rozkas a podľa hlasu som vedel, že to je Peťo. 
-"Stoj a ani sa nepohni. A rozkroč sa." Prikázal Peťo a ja som stál ako socha. Hneď som zistil prečo. Na poličke sme mali indiansku čelenku. V škole som bol na karnevale indian. Peťo vytiahol s čelenky jedno pero a ... začal mi ním šimrať na gulách a na vtákovi. To šteklilo. Začal som sa smiať. Chalani povyťahovali ďalšie perá a šimrali ma na ritke, chrbáte, na bokoch, nohách. Skoro som sa počúral. Musel som stáť a držať.

Jeden chalan mi zobral tácku čo som stále držal z rúk. Zobral moju ruku a dal si ju na svojho vtáka, ktorého si vybral von. Bol veľký, väčší ako môj a aj tvrdý. A potom začal pohybovať bokmi. Najprv som nepochopil, načo to robí, ale hneď som ja začal rukou hýbať. Neviem ako dlho som mu to takto robil, lebo ostatný ma šteklili a som sa smial a on na mňa pozeral s vytreštenými očami a urobil "aaa" a s vtáka mu vystreklo von niečo biele. Potom sa natiahol na posteľ a díval sa. A chalani postupne po jednom chceli, aby som im urobil to isté. A ja som im ich vymastil, jedna radosť. Predposledný išiel môj brat. Vystrčil mi svojho vtáka a ja som len pár krát potiahol a ostriekal ma. Potom ma pohladil po hlave a nechal ma Peťovi. Ten bol posledný.

Peťo si ma pritiahol k sebe a jemne ma hladkal na chrbáte. Potom prešiel na ritku. Potom si ma posadil na kolená roztiahol mi nohy a hladkal ma medzi nohami. Chalani sa porozdelovali a vzájomne si ich mastili. Mňa Peťo držal a mňa hladil. Bolo to pekné. Páčilo sa mi to. Potom si ma Peťo položil na koberec kľakol si pri mňa tak aby som mu dočiahol na vtáka a ja som mu ho začal pekne mastiť. Keď vystrekol, zobral do prstov môjho vtáčika a robil mi to isté. Bolo to príjemné. Zo začiatku to trošku šteklilo, ale potom to bolo príjemné. Ale ja som ešte vtedy nemal to biele. Keď všetci chalani odišli, bol skoro večer. S bratom sme sa šli okúpať. Spolu. On umyl mňa, ja jeho. Ja som mu aj pri tom vymastil jeho vtáka. Jemu som to potom robieval každý večer. A keď som mal semeno aj ja, tak aj on mne. Ale v hre bol ešte aj ten môj kamarát, čo chcel byť urológ a Peťo. Tak sa stalo že som mal troch chlapcov, ktorý si ma podávali na striedačku a ja som na striedačku mal ich. Neskôr mi brat povedal, že my si to už robiť nebudeme. Vraj sme na to už dosť vyrástli a každý máme svoje. Tak mi zostal Peťo a môj kamarát. Už sme aj skúšali šustačku. Mňa to moc nevzrušovalo, ale keď kamarát pichal Peťa a ja som ho Peťovi cucal, tak to striekal ako blázon.

A kamarát? Ten by sa najradšej presťahoval ku nám. Lebo už som ho načapal, keď skončil so mnou, išiel za bratom. Rád si užívam, mám rád milovanie, milujem krásne telá a mám rád, keď maju radi mňa.

autor: DorisAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>