Erotická poviedka

Tábor

Stalo sa to v letnom tábore. Sprvoti som nadával, ale nakoniec som si zvykol. Nie len pre to, že tábor bol v jednom krásnom kaštieli v horách, a aj vedúci sa snažili obohatiť a osviežiť program v tábore, ale aj preto, lebo som si tam našiel super kámoša. Alebo, on si našiel mňa?
Bolo to asi na tretí deň. Pršalo, nedalo sa nič robiť. Po raňajkách nás poslali do izieb. Ako som tak ležal, už som aj driemal, keď moji spolubývajúci šli na prieskum kaštiela a okolia, niekto zaklopal. Kto to otravuje, zahromžil som v duchu. Vstal som a šiel otvoriť. Stál tam jeden chalan z tretieho oddielu. Bol s nich všetkých najmladší a najmenší. Videl som ho pár krát. Robili mu zle. Sácali, štuchali, strapatili, sťahovali tepláky. Proste, robili s neho blbečka. 
-"Čo chceš. Vyhúkol som na neho.
-"Prepáč, nemáš náhodou nejaké keksíky?" Skoro so slzami v očiach sa ma opýtal.
-"Počkaj, niečo by sa našlo." A šiel do stolíka a doniesol mu. 
-"Daj to tým sviniam a dojdi sem. Tu budeš mať pokoj." A chalan šťastný odišiel. Asi za pol hodinku došiel. Sedeli sme na posteli a kecali o sebe, o záujmoch a bla bla bla, všakovakých hlúpostiach. Nalial som mu do pohára sirupovú vodu a sirup položil na poličku nad postelou. Potom, ani neviem ako, som niečo hľadal, či čo a buchol som do tej poličky a sirup padol mne na chrbát a samozrejme sa otvoril a vylial.
-"Do ritííí." Zahromžil som. -"Tak toto sa môže stať len mne." Nadával som ďalej. Vyzliekol si tričko. Lepkavé, chrbát lepkavý, ešte aj do teplákov mi natiekol, lepkavé. Brrr. Strašné. 
-"Musím do sprchy. Inač sa volade prilepím." Povedal som Adamovi, tak sa volal ten chalan a zobral sprcháč. Asi po dvoch minútach sa otvorili dvere na sprche a stál tam Adam. 
-"Nezobral si si uterák." A zavesil ho na vešiak. 
-"Počkaj, keď si tu, umy mi chrbát, nedočiahnem si všade." A milí Adamko bol v tej sekunde nahý a vpálil mi do sprchy. Predklonil som sa, aby ma mohol umyť. Keď mi začal tými malými rukami hladkať chrbát, bolo to strašne príjemné a také vzrušujúce, že sa mi postavil. 
-"Poriadne. A všade." Zdôrazňoval som mu, len aby stále umýval. Dôkladne to zobral ešte raz. Od pliec dolu. A... len keď jeho rúčka začala umývať aj zadok. 
-"Jaj." Vykríkol som, -"čo robíš." 
-"Veď si povedal všade." A veselo mi jeho ruka behala po zadku aj medzi, polkami a ako som bol predklonený, zo zadu mi siahol aj na gule. Len som vytriešťal oči. 
-"Dobre, vyrovnaj sa a otoč sa." Zavelil Adam a ja som to urobil. 
-"Tebe stojí?" Vytriešťal Adam oči. -"Aký je veľký." Neprestával sa čudovať. 
Che, bodaj by nestál, keď ma tak príjemne dráždiš. Myslel som si, ale povedal som len: 
-"mne v sprche keď som nahý stojí vždy. 
A Adam mi začal mydliť hruď, prešiel na brucho a pomaly posúval ruku nižšie a mne sa zrýchlil dych a začali sa mi triasť kolená. Ak mi šáhne na gule, a na vtáka, .. áááá. A aj sa tak stalo. Skoro som omdlel, také to bolo krásne. Oprel som sa o stenu, viac rozkročil nohy, zavrel oči a lapal po dychu. Jemne, úplne jemnúčko, čo ma vprivádzalo až do mdlôb, ako som spomenul, mi pekne pomaličky brázdil namydlenými prstami po gulách a po vtákovi. Hladil mi ho celého od hlavičky po gule pekne pomaly jemne, a ja som prežíval niečo neskutočne prenádherné. A to nádherné sa viac a viac stupňovalo až sa mi napol ako tyč, stvrdol ako skala a po chvíľočke mi s neho vyletelo von semeno. 
-"Wáááá, čo to bolo." Vykríkol Adam a odskočil. A ja som vybuchol do smiechu. Keď som sa konečne dosmial, tak som mu vysvetlil, čo to je a že to mávajú chalani, čo sú starší ako 13 rokov. A že je to moc moc príjemné a krásne. Pokyvoval hlavou, a tváril sa, ako že tomu rozumie. 
-"Ale ešte som ho nedoumýval." S tajomným úsmevom povedal Adam a znovu mi ho začal tak krásne jemne masírovať. Spod prižmúrených očí som tajne sledoval, ako sa na mňa díva a usmieva sa a snaží sa, aby mi to robil pomaly a jemne a bolo na ňom vidieť, že ho to veľmi baví. Keď som sa vystriekal druhý krát, už neodskočil. Jeho rúčka mi ho stále jemne trela. 
-"Počkaj, počkaj, už nie, stačilo." Potichu som šepkal a odtiahol mu ruky. 
-"Nechaj niečo aj na zajtra." A bolo nie len zajtra. Tábor trval tri týždne. A Adam ma chodil kúpať každý deň.

autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>