Erotická poviedka

Rišo

Mal som sladkých 19 a prvú prácu a prvé týždňovky. Bol som ubytovaný v robotníckej ubytovni kde som dostal jednotku. To znamenalo, že som bol v jednoposteľovej izbe. Pecka. Nikto ma neotravoval. Chlapi s ktorými som robil dosť pili a potom sa aj hádali. Ja som zaliezol do izby zamkol a mal pokoj.

Dolu na recepcii bol kávomat. Chodieval som tam na kapučíno. Jedna recepčná ktorá tam pracovala, tiež bývala tam. Bola vdova a bývala tam aj so synom. Volal sa Richard. Bol to celkom fešný chalan. Školák. Ako som sedával dolu vo vestibule, sem tam vykecával s recepčnými tak niekdy tam bol aj Rišo. Sedel tiež dolu a počúval o čom kecáme. Raz, jedna sa ma opýtala, aké baby sa mi páčia. Tak som začal opisovať. A potom, neviem čo ma to napadlo, som zakričal na Riša.
-"A tebe sa aké páčia. Ha?" 
A Rišo pokýval hlavou smerom ku mne. Ešte aj očami pri tom zažmurkal. Chvíľu mi trvalo, ale potom som nenápadne ukázal prstom na seba. A Rišo pokýval hlavou, ANO. Fu, tak ako to ma dostalo. Nehovorím že som svetec, alebo čistý hetero. Zhrešil som s chlapcami. A nie raz. Ale boli to chalani čo som poznal od mala. Toto bol niekto cudzí a poznal som ho pár týždňov.

Blížili sa letné prázdniny. S Rišom sme sa čoraz viac zbližovali. Nerobili sme nič, len sem tam sme sa držali za ruky, alebo sa na rozlúčku pobozkali. Raz, šiel som s práce a bol som dosť uťahaný, Rišo sedel vo vestibule a čakal ma. A šiel hore so mnou do izby. Nenamietal som. Bol u mňa viac krát. Znišený som si sadol na postel a Rišo vedľa mňa. 
-"Ťažký deň čo?" Spýtal sa. 
-"Umhm." bola moja odpoveď. 
-"Sprcha ťa prebere." A snažil sa vyzliecť mi tričko. 
-"Riško, vieš že ťa mám rád, ale som fakt na sračky." A chcel som ho od seba odsunúť. Ale stalo sa to, že som ho objal. Rišo sa nalepil na mňa. 
-"Fakt ti hovorím, sprcha ťa prebere. Pomôžem ti umyť sa." A vstal a vyzliekol sa do naha. Keď som to videl, heh. Mať pred sebou nahého mladého chalana ... Odtackal som sa do sprchy, Rišo mi pomohol vyzliecť sa, pustil vodu a začal ma umývať. 
-"Kľakni si, nech ti umyjem hlavu." 
Tak som si poslušne kľakol a objal som ho. Ako som ho držal, jednou rukou za chrbát, druhou za ritku, tak som ho začal hladkať. Hlavu som si oprel o jeho bruško. Potom som ho pobozkal. A potom som pocítil voľačo na krku. Odsunul som hlavu a vykukol jeho napnutý penis. 
-"Jééj. Ten je zlatý." Vydralo sa mi s úst a ruka mi hneď zablúdila na tie zlaté guličky, čo mu vyseli. Rozkročil nohy a nechal, aby som mu hladil gulky. Potom, ani neviem čo ma to napadlo, sklonil som hlavu a oblizol som mu žaluď. Rišo nemal kam uhnuť, lebo bol hneď pri stene. Len som počul ako zaakal. Tak som mu ho oblizol ešte raz. A potom som si ho strčil celého do úst. A začal pomaly pohybovať hlavou. Som ho prerami cmúlal ako nanuk a žaluď mu lízal jazykom. Som to robil asi dve- tri minuty, keď sa mu napol ešte viac a začalo mu v ňom cukať a hneď na to sa mi vystriekal do úst. Bolo toho veľa. Nezhltol som to. Nechal som drobátko pootvorené ústa aby to vytieklo von. Keď dostriekal, som mu ešte dobre pooblizoval žaluď. 
-"Tak čo." Začal po chvílke Rišo. -"Prebral som ťa?" 
-"Úplne." Vyblafol som. Potom sme sa s Riškom navzájom pekne poumývali. Ako sme sa umývali, Rišo mi ho pekne vyhonil. Potom sme sa poutierali, zobral som ho na ruky a odniesol do postele. Položil a kompletne celého od hlavy po päty, zo zadu aj s predu, som ho vybozkával. Keď som mu bozkával penis, tak som mu ho pekne ešte lízal, pokial sa znovu nevystriekal. Rišo sa potom pretočil a tiež mi ho začal lízať. Bol som ako v siedmom nebi.

Netrvalo dlho a urobil ma. Potom sme ešte dlho ležali a hladili sa. Potom sa obliekol odprevadil som ho pri dvere, tam sme sa pobozkali a odišiel. Totál vyšťavený nahý, som sa zvalil do postele a spal až do druhého dňa. Po pár dňoch, začali prázdniny a Riško ma čakával vo vestibule, aby ma odprevadil do izby, kde sme sa oddávali jeden druhému.

autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>