Erotická poviedka

Úlet s dvojmetrovým vojakom

Prvýkrát sme sa stretli na pivných dňoch v nemenovanom meste. Mala som 18, začiatok leta, konkec školy a tak sme sa s kamarátkou vybrali večer von sa zabaviť. Samozrejme som sa vyfintila, vyobliekala, vymaľovala. Nahodila ten najväčší výstrih aky som mohla, veď tými 5kami čo nosím na hrudi sa treba pochváliť a hlavne keď sú pravé, moje a ide sa.

S kamarátkou sme si kúpili pivo a prechádzali pomedzi ľudí. Párkrat sme sa minuli s pohľadným dvojmetrovým chalanom. Vždy sa na mňa usmial a nakukol mi do výstrihu. Keď sme sa už minuli asi po piatykrát tak sa zastavil so slovami: "Ešte raz a pozývam na jedno." Celá červená som sa pobrala ďalej. 
Po chvíli sme strerli spolužiačky ktoré veľmi nemusíme. Po pár minútach sme ich už mali plné zuby, keď tu poza ne sa mihol on a žmurkol. Vtedy som dostala bláznivý nápad. Veď prečo by nie ísť za ním? Bol skvelou výhovorkou aby sme sa ich zbavili.

Prišli sme k nemu a už to pekne šlo. Poznoznámovali sme sa a pili. Už bol trocha v podnapitom stave a neustále mi pozeral do výstrihu. Veď bodaj by nie keď on mal dva metre a ja úbohých meter šesťdesiatdva, musel mi vidieť až do duše. Obchytil ma okolo pliec a už som sa nevedela od neho vymotať. Prv mi to bolo nepríjemné no potom mi to prestalo vadiť. Pilo sa a bolo veselo. Tak sme sa pobrali do neďalekej krčmi.  Sadli sme si: kamarátka, ja a on ku mne. Bavili sme sa, pili sme a on sa neustále snažil ma zlomiť na bozky. Keďže som mala priateľa s ktorým sme mali pauzu tak som sa prv bránila. No keď nás kamarátka na chvíľu opustila, stalo sa to. 5minútová jazýčková. Nevedeli sme sa od seba odlepiť. Ked som tu spoza rohu začula kamarátku. Rázne sme sa od seba odlepili. Znova sme vypili a jej prišlo zle a tak šla na wc. Znova sme sa poriešili a už mu utekali ruky pod moju sukňu. Toľko túžby bolo medzi nami.  No kamarátka ma odtiahla domov keďže jej bolo zle. Bol to večer nenaplnenej túžby, v nohavičkách ma hrialo až šteklilo od toľkého vzrušenia.

Na ďalši deň sme sa nejako skontaktovali s tým chalanom. Písali sme si aspoň týždeň a dohodli si stretko.
Druhykrát sme sa stretli, keď ma čakal pod intrákom. Vysmiaty sa opoeral o zabradlie schodov. Prišla som k nemu, on sa zohol a vášnivo ma pobozkal. V mojich nohavičkách sa opäť objavila túžba po ňom. Vybrali sme sa k nemu na byt (keďže bol o 7 rokov starší). Cestou sme si kúpili fľašu vína. Prišli sme k nemu, a keď zavrel dvere, naša túžba po sebe plne vyplávala na povrch.

Vstúpila som do predsiene, on zavrel svere a ani som sa nestihla vyzuť a on sa na mňa vrhol. Pevne ma schytil svojimi silnými veľkými rukami. Naše pery sa spojili v túžbe. Zdvihol ma a položil na komodu čo tam bola. Rukami mi zašiel pod sukňu a roztrhol mi silonky presne v rozkroku. Moja kundička sa šťastím zachvela keď prstami odsúval nohavičky (tangá). Keď ucítil na prstoch ako veľmi som bola vzrušená a mokrá, začal ma o čosi vášnivejšie bozkávať a ja som si ho obchytila rukami okolo šije. Vsunul prv pomaly jeden prst a jemne a pomaly ho vsúval a vysúval. Pomedzi bozky sa z mojich úst drali na povrch jemné vzdhchy. Pridal druhý prst a o čosi zrýchlil. Začal byť náruživejší až nedočkaví, kedy do mna vnikne on. Už som sa nedokázala ovládnuť odlepila som pery od tých jeho a z hrdla sa mk drali už poriadne vzdychy. On o to viac pritvrdil a zrýchril. Druhou rukou mi medzitým rozopol košeľu. Začal mi bozkávať krk a prsia. Moje vzdychy boli čoraz hlasnejšie a rýchlejšie. Prišiel prvý orgazmus. Vzdychala som, nechtami som sa mu zarývala do chrbta ale on neprestával. 

Ešte mi ani nestihol odznoeť prvý orgazmus a ja sa ani nestihla vydýchať a on už stihol vubrať tú svoju hrubú pýchu z nohavíc. Moje ruky hneď po nej vyštartovali, no on mi nedal šancu a už ma zdvihol a nasadil si ma na neho. Prenikol do mňa tak rýchlo. Ten pocit bol neopísateľný. Držal ma v rukách, chrbtom ma oprel o stenu, bozkával ma na pery, krk, prsia. Ja som vzdychala a on ho prudko prirážal. Netrvalo dlho a spravil sa aj on. Zložil ma a dal mi taký malý, jemný bozk. Obaja sme sa vyzuli, usadil ma na pohovku v obývačke a otvoril víno.

Chvíľu sme popíjali vínko, rozprávali sa, on sa ma začal dotýkať. O5 v nás splanula túžba. Tentokrát som po ňom vyštartovala ja. Sadla som na neho a začala ho vášnivo bozkávať. On zo mňa pomaly zobliekol košeľu. Hladil ma po chrbte. Každým jeho dotykom som bola viac a viac nadržaná. Moja kundička o5 vlhla. Dal mi dole podprsenku. Chytil moje prsia do rúk. Jemne ich stláčal a masíroval akoby len zisťoval čo si môže dovoliť. Moje vzdychy ho povzbudili. V nohaviciach som mu cítila vzpínať sa tú jeho anakondu. Jemne som mu po ňom vrtela svojou kundičkou. On vzal jednu moju bradavku do úst a začal ju cmúľať, ťahať a jemne hryzkať. Druhú mi masíroval rukou. Keď som už mala mokré aj nohavičky do poslednej nitky, tak som mu rozopla nohavice a vybrala si ho. Tangá som odsunula bokom a začala sa sama dráždiť jeho penisom. Páčilo sa to nie len mne ale ja jemu. Prechádzala som ním po mojej vlhkej, až mokrej kundičke. Pekne, pomaly, špičkou jeho penisu. Keď som videla, že už aj on je z toho dosť mimo, tak som si naň sadla. Ten ppcit ako sa do mňa vsunul, no proste och. Ten hrubý penis dosť dráždil moju uzkú štrbinku. Začala som na ňom jazdiť. Obaja sme vzdychali. Raz som panvou krúžila, inokedy jemne zdvýhala aby sa jeho penis kus vysúval a o5 vsúval dnu. To trenie tam bolo nenormalne vzrušujúce. Obaja sme dosiahli orgazmus v rovnaký čas, v spoločnom objatí. Zliezla som z neho. Obaja sme boli zadýchaní.

Nahý sme vyšli na balkón, ktorý bol krytý, čiže nás nebolo vidno. Sadli sme si tam do kresiel oproti sebe. Ja som pila víno, on fajčil cigaretu. Nohou som mu začala prechádzať po stehne, občas som sa dotkla jeho nádobýčka. Prechádzala som svojou špičkou od jeho kolena, cez stehno a jemne po slabinách. Očividne ho to vzrušovalo, keďže sa mu postavil. Zdvihla som sa z kresla, spravila krok. Stála som pred ním úplne nahá. Sadla, teda kľakla som si pred neho, jemu k nohám. Jeho vtáka som zobrala do rúk a začala mu ho honiť. Hľadeli sme si do očí. V jednej ruke cigareta, s úsmevom z nej potahoval a druhou rukou presiel jemne mne po lýci. Hladil ma. Palcom mi prešiel po perách. Inštinktívne som ich kúsok pootvorila. Vtisol mi do nich palec. Rukami som mu ho honila a ústami mu cmúľala prst. Občas ho povytiahol a znova vsunul. Povytiahol a vsunul a ja ho cmúľala, cucala. Náhla ho vytiahol a znova mi lresiel po perách, cez bradu po krku. Prudko ma zaň chytil a druhou zahasil cigaretu. Potom mi ňou vošiel do vlasov a pritlačil mi hlavu k jeho rozkroku. Vzala som jeho penis do úst. Začala som ho fajčiť. Prv len tak jemne vcucnúť, len žaluď. Prešla som mu po ňom jazykom a kus som sa pohrala s dierkou na ňom. Znova som ho vzala do úst, už o kúsok viac. Zasa som po ňom začala chodiť jazykom, krúžiť, oblýznuť. Keď tu zrazu som zobrala úplne celý jeho penis do úst, poriadne až do hrdla, úplne po koreň. On ma držal za vlasy a korigoval si rýchlosť akou som ho fajčila. Rukou som mu chytila vajcia a masírovala. Boli napäté, stále plné. Prudko vzdychal a stále rýchlejšie a rýchlejšie. Uštedril mi plnú dávku do úst a až tak ma pustil. 

Celý spotený a rozvalený sedel v tom kresle. Postavila som sa a vtedy aj on prudko vstal. Vzal ma na ruky a s bozkami ma odniesol do spálne a hodil na posteľ. Obrátil ma na chrbát, roztiahol nohy a začal mi robiť orálik. Stále som bola dosť mokrá. Začal mi jszykom vhodiť po pičke. Našiel to najviac dráždive miesto a tomu sa venoval. Ja som vzdychala ako divá a rukami som zvierala perinu podomnou. Zrazu som ucítila jeden prst vo mne, no aj tak to bolo málo a pridal druhý. Lýzal a palcoval ma naraz. Prsty som si preplietla pomedzi jeho husté, tmavé vlasy. Nepustila som ho od mojej pičky až dokým som sa nezvíjala v rozkoši orgazmu. On vtedy prstami a jazykom ešte zrýchlil. V tom najlepšom ho zrazu do mňa, bez varovania, surovo, prudko a drsne vrazil. Zachvela som sa. Vrážal ho do mňa a jebal ma ako kurvu. Vlasy mi až stali dupkom od toho vzrušenia. Zrazu prestal, otočil si ma na brucho a pokračoval. Vsúval a vysúval ho. Keďže som mala nohy spojené, tak to trenie bolo ešte o čosi väčšie.Zrazu si ma nadvihol na štyri. Chytil ma za boky a ťahal k sebe a vrážal ho do mňa. Občas jednou rukou prechytil ma za vlasy a ťahal alebo mi tľapol po zadočku. Na poslednú chvíľu ma otočil na chrbát a spravil sa na mňa. Bolo to všade, na podbrušku, bruchu, dokonca aj prsiach. Vystrieklo to z neho ako keby sa buchlo šampanské. A ja som tam ležala v ppsteli celá od jeho "smetanky". Láskavo ma poutieral. Dlhšie sme len ležali vedľa seba a rozprávali sa. Možno po polhodine sme sa postavili a šli na víno do kuchyne. On sa oprel o kuchynskú linku, nahý. Ja tiež ešte stále nahá som si sadla za stôl. 

Prišiel ku mne. Pred očami som mala jeho vtáka. Chcel aby som ho ešte prebudila. Tak som sa začala hrať a pohonkávať ho. Keď sa začal prebúdzať k životu, vzala som ho do úst ale nie na dlho. Vytiahol ma zo stoličky a vysadil na linku. Roztiahla som nohy, lebo som vedela čo ma čaká. Znova ho do mňa vrazil. Zabolelo to, pretože na moju kundičku to už bolo priveľa. Začala sa zatvárať, no on ju roztiahol a znova som zvlhla. Bozkával ma, hladil, masíroval prsia, štípal za bradavky. To bolo naše oredposledné kolo toho dňa.

Mne sa trebalo začať zbierať a ísť na intrák. Šli sme do sprchy a opláchnuť od potu. No tam sme si to rozdali ešte raz. Potom sme sa obliekli a on ma odprevadil pod intrák. Rozlúčili sme sa vášnivím bozkom. Neskôr sme sa stretávali celé leto a každé jedno naše strernjtie dopadlo nejak podobne. Plné túžby, vzrušenia a sexu

autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>