Erotická poviedka

Moja poslušná samička

Bol pekný letný večer a ja som sa rozhodol, že dnes si to užijem ako nikdy predtým.

Sedel som na gauči a v tom vidím ako vychádza zo sprchy zabalená v uterák a po tele jej stekajú kvapky vody. Žeby provokácia? Odmietala ma už niekoľko dní a čakala kolko vydržím. Dnes jej to nedarujem.

Ako vošla so izby, už som vedel ze bude moja..

Schmatol som ju za krk a hodil bruchom na posteľ. Na analik nastrieľal gél a poroztahoval jej ho ako sa to len dalo. Prekvapene vyskočila, keď v nom po chvíľke zacítila chladný kovový kolík.

Otočil som ju na chrbát a prikázal aby naširoko roztiahla nohy. Trochu sa bránila, tak som jej pomohol. Jemne som ju zozdrazdil a ona vzdychla od vzrušenia. Hlava jej vysiela z postele, tak som to využil, priskocil zozadu a po tom ako zvládla v krku moje prsty, prišiel na rad môj penis.

Jemne som jej ho zasuval a rukami dráždil bradavky. Zjavne sa jej to páčilo. 

Ako som stál vedľa postele, prikázal so jej aby si predo mnou klakla na kolená. Moc sa jej nechcelo. Schmatol som ju za krk a dopomohol jej. Klacala predo mnou. Prikázal som jej dat ruky za chrbát a na bradavky pripol svorky. Vzdychla rozkosou. 

Konečne sa podvolila svojmu pánovi. Otvorila ústa a ešte raz ma krásne rozdrazdila. 

Laskal som jej ubolene bradavky od svoriek, keď som sa nakoniec zľutoval a odložil ich. 

Položil som ju na posteľ a zacítil teplo jej mokrej kundicky. Vzdychla od rozkoše a keď už som vedel, že pricagza môj dlho očakávaný vrchol, vybral som jej kolík z analu, nahradil ho mnou a naplnil jej ho teplým semenom. 

Uložil som ju na posteľ a pritulil a hladkal. Už budeš moja poslušná samička... autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>