Erotická poviedka

Polovičný život 2

„Tak spusť stopky vyhŕkol som na Víla.“

Trocha zostala zaskočená asi si trocha chcela premyslieť čo bude vlastne robiť ale práve na to som jej nechcel dať čas.

„Notak, davaj hrám.“

Nezostávalo jej nič iné len spustiť stopky. Rovnako sa zmierila s tým, že musí nasledovať môj činnosť proste nemala čas na vymýšľanie. Hneď si vliezla popod stôl a snažila sa dostať k môjmu vtákovi. Asi bola trocha nervózna no hlavne som ho mal riadne nabehnutý po predchádzajúcich hránkach takže sa jej ho nedarilo vydolovať spopod teplákov a trenírok. Keď sa jej to konečne podarilo priam som cítil akoby nachvíľu skamenela a musela si prezerať môj nabehnutý penis o dĺžke 18cm ale aj úctyhodnej hrúbke.

Po menších rozpakoch mi ho začala honiť. Išlo jej to dosť obtiažne, nielenže sa nevedel vtesnať do kože aký bol vzrušený ale hlavne sa mi ho snažila aj poriadne zmačknúť rukou aby vyvolala poriadny pocit tesnosti. Druhú ruku vsunula pod oblečenie nahmatala guľky a začala s masážou. Myslel som, že to zvládnem ale neklamala dobre vedela ako nato. Navyše mala výhodu, že som už ozaj potreboval uvoľniť ventil. Ale nie teraz ešte nie. Hlavne som potreboval aj vyhrať. Víťazstvo muselo byť prioritné viac ako jedno riadne vystriekanie sa na jej tváričku.

No práve táto predstava mi moc nepomáhala ba priam naopak. Musel som nejako zasiahnuť ale tak aby som zároveň neporušil pravidlá.

„Len sa snaž na toto som zvyknutý takto si to robím pravidelne.“

Posmešne som utrúsil len tak aby reč nestála aj keď popravde už som mal výstrek na krajíčku. No ja som mal trocha iné plány. Moja poznámka trocha zabrala tlak na mojom penise trocha povolil. Možno ju aj pobolievala ruka ako sa mi stále snažila sťahovať a naťahovať predkožku v pevnom objatí prstov. Ale možno aj pocit, že to nikam nevedie. A presne toto som potreboval získal som tým trocha času môj orgazmus málinko ustúpil. Toto jej zaváhanie prerušili stopky.

„Čože? To už prešlo 5 minút?“ zatváril som sa začudovane.

„Buď férová daj mi ešte 5 ako ja tebe.“

Pozrel som smutne dole do jej modrých očí a uvidel v nich nádej ba trocha radosti, že nič nieje stratené.

„Dobre ale navaľ tvoje tepláky a trenky“

„Samozrejme“

Nadvihol som sa a už som bol od pása dole nahý. Ani som jej to nekomplikoval a pekne roztiahol nohy. Môj čurák sa majestátne pohupoval vo vzduchu a krásne smeroval k jej tvári. Nato bez varovania spustila stopky a vrhla sa naňho ako na banán v čokoláde. Stiahla predkožku a lízala mi žaluď krásnymi krúživými pohybmi jazyka. Aj preto som roztiahol nohy v nádeji, že uvoľním tlak a vydržím dlhšie ale asi tušila môj zámer a opäť som cítil jej ruku ako sa hrá s mojimi guľkami a jemne ich mačká a povzbudzuje k výstreku.

Hotovo. Zrazu na monitore svietilo skóre 30. vedel som, že to mám v kapse ale nechcel som to prezradiť. Prišiel čas na užívanie prestal som klikať a plne som sa odovzdal jej ústam. Všimla si toho a pridala na snaživosti môj penis čoraz viac mizol v jej ústach až som si uvedomil že ho má celého v sebe bol to neskutočný pocit. Začalo mi v ňom škubať tak som urobil to čo ona keď bola na mojom mieste. Chytil som ju za jej dlhé červené vlasy a prirazil som si ju pár krát na penis. Ten pocit moci ale aj toho že som jej ho vrážal priam do krku ma priviedlo k neskutočnému orgazmu.

Začal som jej spermie pumpovať priamo do žalúdka. Musela večšinu prehltnúť ale to som už povolil ruku a ona si  ho vybrala z úst aby sa mohla nadýchnuť lenže to môj penis ešte pumpoval posledné dávky a jeden výstrek  dopadol na jej tvár. Zrejme mi chcela vynadať ale než sa k tomu dostala. Prebyl som to svojím hereckým výkonom.

„Nie nie nie musím hrať sústreď sa do piče.“

Zanadával som sám sebe a hneď vrátil ruku na myšku a akoby som sa snažil urputne bojovať ďalej. Môj penis síce po riadnom výstreku ochabol ale ona nestrácala pohotovosť a hneď si ho zas nasala do úst. Ani som sa moc nesnažil hrať a užíval som si toto čistenie. Videla to a zrejme si myslela, že to zaberá no v skutočnosti už som nepotreboval hrať chcel som si užívať a potreboval som k tomu mať penis v pohotovosti nie ochabnutého. No a v tom mi ona nevedomky pomáhala. A pomáhala ozaj urputne. Behala po ňom jazykom akoby ho chcela úplne zlízať. No a ja som sa na ňu zhora pozeral a užíval si toto predstavenie. Tento pohľad a jej jazýček prebudili môjho kamaráta a on začal opäť naberať v jej ústach objem až sa zas krásne postavil.

Stopky prerušili jej prácu no už nezmenili výsledok. Bola celkom zadýchaná ale ani neriešila to ako som jej vystriekal ústa a tvár len sa pýtala na výsledok.

„Musím uznať, že si neklamala máš ohromné kvality ale bohužiaľ to nestačilo.“

Vstal som od počítača, zaklapol noťas a odsunul ho na kraj stola.

„Čože? Tak to teda nie pekne sa ukáž!!!“

Vyskočila spopod stola z miernym očakávaním, že sa stala víťazkou. Nedočkavo sa vrhla k notebooku. Tým však urobila pár chýb na ktoré som čakal. Prvou bola tá, že sa prehla k notebooku cez stôl tak, že krásne ku mne vypúlila svoju prdelku. A tou druhou zásadnejšou bolo to že zabudla nato že obaja sme prakticky dole nahý a hlavne ona bola tak vlhká ako aj môj čurák ktorý ešte len nedávno vykĺzol z jej ústočiek a ktorého tak krásne pripravila k akcií.

Hneď ako otvorila počítača uvidela svietiace skóre 32 spustil sa sled udalostí. Vyhrnul som jej sukňu ktorá aj tak moc nezakrývala a stoporený penis vrazil s presnosťou snajpera priamo do dierky. Víla sa hneď vspružila a chcela sa narovnať no v tom jej zabránili moje ruky ktoré ju chytili za ramená a pritlačili späť o stôl.

„Čo to robíš to predsa nesmieš. Tamto bola jedna vec ale sex nie veď sme kamoši. Prosím nie.“

Začala sa zmietať až som skoro z nej vykĺzol musel som prestať a viac ju pritlačiť o stôl.

„Pššt... videla si skóre?

„Áno ale...“

„Žiadne ale teraz pekne drž pánovi večera je to jasné? Pamätáš na dohodu?“

Bola ticho...

„Tak pamätáš alebo nie?“

„Pamätám!“

Precedila medzi zuby. Prestala sebou metať a trošku rozostúpila nohy.

„Tak sa mi to páči.“

Tiež som povolil tlak a poriadne prirazil vtáka. Hekla ale držala pekne. Prirazil som ešte raz a ani sa nepohla.

„Tak sa mi to páči. Pekne drž a bude aj odmena a kľudne si pritom zahraj, keď už si pritom tom noťase.“

Zasmial som sa a začal zvesela prirážať.

„Hlavne dávaj bacha kam to pustíš.“

„Čože ty sa opovažuješ niečo rozkazovať svojmu pánovi?“

„Nie ja svojmu pánovi nič nerozkazujem len by som ho chcela láskavo upozorniť, že neberiem žiadne prášky takže ak by bol pán taký láskavý a doprial mi svoje plodné sperma niekde na moje telíčko. Len nie do mušličky.“

„Hmm pokúsim sa tvojej žiadosti vyhovieť. Hlavne musíš byť poslušná.“

„To som môj pane.“

Bolo cítiť, že sa to snaží rozprávať trocha povýšenecky ale pravda bola taká, že bola úplne v mojej moci a dobre to vedela. No zároveň nemohla poprieť aj to, že si to poriadne začínala užívať. Jej šťavy priam stekali po jej stehnách a umožňovali hladké kĺzanie môjho údu v nej. Avšak vzrušením sa jej zároveň pekne stiahla pička a môj vták tým zas naberal na objeme takže sme sa krásne dopĺňali. Konečne môj vták pocítil jej úzke objatie. Myslel som, že ju priam roztrhnem aká bola úzka ale ona naopak čoraz viac vzdychala ako som jej ho tam stále celého strkal a vyťahoval. Môj žaluď si vďaka jej vlhkosti robil krásnu cestičku dnu a dráždil nás oboch.

Bola tak stiahnutá, že bol jasný príchod mojej ejakulácie. Čoraz viac vzdychala a vyrážala mi zadočkom naprieč môjmu vtákovi. Pevne som ju chytil za boky a sem tam ju riadne zmačkol za zadoček mala ho ozaj pevný ale pritom nežný na dotyk. Ale trocha sfarbený dočervena ako sme spolu  zladene mrdali. Boli sme krásne zohraný ale ja som postupom času začal povoľovať lebo sa mi už veľmi blížil výstrek. Ona však naopak svoje prirážanie zintenzívnila. Nakoniec úplne prevzala iniciatívu ja som len stál a držal uhol zavtedy čo ona sa šialene nabodávala na mňa. Očividne prichádzal aj jej orgazmus. Vedel som že si nepriala aby som sa jej vystriekal dnu ale ako som tak držal a hladil jej zadoček zavtedy čo ona sa na mňa narážala a vzdychala ako zmyslov zbavená nedokázal som odolať a rozhodol som sa to pre pravý opak.

Netrvalo dlhu a už mi začal pulzovať a striekať ďalšiu dávku mrdky do jej mušličky. Musel som si priam hrýzť do pier aby som nevydal žiaden zvuk a pritom si to poriadne užil. Musel som zmierniť to jej šialené tempo pretože ako som sa do nej vyprázdňoval začal mi aj čiastočne mäknúť a bál som sa že vypadne a sním vytečie a všetka drahocenná sperma. Toto keby si Víla všimla bolo by veľmi zle.

Len veľmi obtiažne som ju spomaľoval chcela tiež svoj orgazmus a netušila, že ja už mám svoj za sebou.

„Neprestávaj pichaj ma pane to si predsa chcel. Počkať niečo sa deje ty mäkneš? Ty si sa do mňa urobil?“

„Ako sa to rozprávaš zo svojim pánom. Pán svoje slovo drží len naberá dych neboj sa mrdanie bude pokračovať a aj ty si prídeš na svoje.“

„Prepáčte pane ja len že tie tabletky....“

„Áno viem neberieš tabletky. Hovorím ti buď poslušná a všetko bude vporiadku.“

„Dobre pane čo mám teda robiť.“

„Stále drž len daj nohy úplne ku sebe a pokrč ich v kolenách aby si nebola príliš vysoko. Chcem aby tvoja pička bola ešte užšia ako kedykoľvek predtým.“

„Vari je pán nespokojný?“

„Pán je veľmi spokojný ale chce byť ešte viac tak poslúchni. Za odmenu ťa krásne pomaly pretiahne a potom ti dopraje poriadny orgazmus.“

Keď to urobila zle pokrčila kolená a môj penis z nej vykĺzol a za ním hneď jemný prúd môjho sperma po jej pravom stehne.

„Čo to je?“

„To tvoja mušlička tečie ako vodopády je nenásytná.“

A hneď som schmatol svoj napoly zmäknutý vták a zaviedol ho späť do jaskynky. Sperma som je nenápadne rozotrel rukou po stehne ako by sa nič nedialo a pomaly ju mrdal. Poloha zabrala a môj nástroj opäť tuhol. Začal som prirážať a potom som jej povolil, že zas môže pridať na tempe, že už som sa jej úzkej mušličky nabažil dosť nech maká aj ona. Nenechala sa dvakrát prosiť a hneď sa riadne nabodla. Netrvalo dlho a bola tam kde predtým. Môj vták riadne vďaka tomu tvrdol ale vedel som, že teraz tak skoro orgazmus nepríde. No jej tu už bol tak som jej doprial nech si ho sama privedie aj odpracuje. A veruže si ho zaslúžila odviedla všetku prácu. Vrtila sa na mojom úde akoby na ňom rajtovala každý deň.

Jedným poriadnym prirazením sa nabodla a od orgazmu sa jej tak zachveli nohy až som ju musel pridržať za boky. Len bola na mne nastoknutá a užívala si vlny rozkoše. Chvíľu som v nej len tak bol no potom som rukami zišiel po bokoch na bruško ktoré ležalo stále na stole. Pomaly som ich začal sunúť dopredu a ona sa intuitívne pridvihla. Z mojimi pohybmi rúk jej obtiahnuté tieklo. Tielko aj telíčko mala jemne vlhké, niet sa čo čudovať veď som ju na tom stole mrdal už dobrých 10 minút. No zároveň som cítil že jej telo je tak rozpálené, že by sa na ňom snáď dalo niečo uvariť. Pokračoval som ďalej až som došiel ku svojmu cieľu do oboch dlaní sa mi dostali jej ňadrá.

Boli presne také ako som si predstavoval. Hebké a pritom pevné, maličké ale presne do dlane, bradavky tvrdé a pritom citlivé čo sa mi potvrdilo keď som ich jemne stlačil. Celkovo som sa s nimi chvíľku pohrával hladil ich a dráždil zatiaľ čo bola stále nabodnutá na mojom stojacom klacku. Ako som sa tak pohrával s týmito úžasnými hračkami jemne sa prehla v chrbte a priadla ako mačiatko. Jej prsia som síce stále nevydeľ ale zatiaľ mi stačil pohľad na jej krásny prehnutý chrbát a vlastne som si až teraz uvedomil ako je dokonale karamelovo opálená. A keď hovorím dokonalo tak tým myslím úplne všade.

Ako tam tak bola jemne prehnutá a tielko vyhrnuté pekne nad prsia s, ktorými som sa nedokázal rozlúčiť začali jej po chrbte stekať malé kvapôčky potu. Na to som už zas jemne začal prirážať. Ešte raz som si vychutnal pohľad na jej krásne telo a na ten pohľad ako môj penis neustále mizne v jej dierke. Potom som si ju začal priťahovať ale tak aby stále bola dosť prehnutá nech moje prírazy majú hlboký prienik. Akoby vedela o čo mi ide a doviedla to do dokonalosti.

Nakoniec naša poloha vyzerala nasledovne. Ja som bol stále za ňou jemne rozkročený na sebe iba tričko s pekne tvrdým penisom na ktorom som mal napichnutú pekne žhavú roštenku. Ale jej poloha bola zložitejšia no zvládala ju famózne mať tak v izbe obrovské zrkadlo bol by to pohľad pre bohov. Jemne pokrčené kolená s nohami úplne pri sebe a vyšpúleným zadočkom tak aby som v pohode do nej mohol zasúvať čuráka tak ako sa mi zachcelo z razantnosťou podľa mojej chute.

Už však neležala na stole ale bola bola prehnutá v chrbte. Toto prehnutie spĺňalo rovnaký účel ako jej kolená a to konkrétne čo najviac vyšpúliť svoj zadoček. No okrem toho tým docielila aj krásny oblúčik zo svojim hrudníkom a prsia sa jej vydúvali do priestoru akoby dokonca tým nabrali na veľkosti a z jej vzrušeným dýchaním sa krásne pohybovali. Ako také dva nafukovacie balóniky. A toto prehnutie mi umožňovalo chodiť rukami po celom jej tele od pása cez bruško a na jej prsia kde som trávil najviac času. Rovnako Hlavu mala zaklonenú až skoro pri mojej takže som jej ramená a krk mohol zasypať bozkami čo si náležite pochvaľovala ale aj zaslúžila.

Jediné dva kusy oblečenia ktoré ešte mala v podstate nič nezakrývali ale boli krásnym erotickým doplnkom. Nad zadočkom bol kus látky teda jej sukňa ktorú som ani nemal čas odstrániť. Tá teraz vpredu jemne hompáľala a zakrývala je vagínu spred. Rovnako by určite rada zakryla aj zadoček ale nakoľko som ju mal pekne nabodnutú nemohla spadnúť až úplne pod zadok naopak mi tam aj trocha prekážala teda hlavne môjmu pohľadu. No a hore vyhrnuté elastické tielko inak mimochodom elastické veci sú neskutočne sexi. Teraz však prakticky neslúžilo nanič ale ani mi neprekážalo.

Pri tejto našej činnosti som si ju bral odzadu tak ako sa mi zachcelo. Vychutnával som si každé jedno napichnutie. Rovnako ona pri každom jednom vniknutí zavzdychala. Ale bolo vidno že už je aj riadne unavená.

„Tak už sa na mňa urobte pane.“

„Ale, ale zase mi chceš rozkazovať a to som ťa už chcel pochváliť ako si pekne poslušná. Dovoľ mi pripomenúť kto je tu pánom večera a aj to, že večer zďaleka ešte nekončí.“

Po týchto slovách som tvrdo prirazil a ona prudko vzdychla. V tomto vzdychu bolo cítiť zdesenie z toho čo ju ešte môže čakať ale aj túžbu zistiť to. No jej únava čoraz viac stúpala a bolo mi jasné, že má náročnú polohu a že ju treba zmeniť a keď to dobre premyslím budem ju mať ešte viac vo svojej moci ako doteraz.

Ale keď táto poloha bola tak rajcovná... No nič a nedalo robiť ešte som si posledný krát prešiel rukami po celom tele pohral sa z prsiami a potom som pravou rukou zas zišiel dole ale tentokrát viac dole než predtým. Prešiel som rukou na jej lono pomalými pohybmi som vyroloval jej sukňu a už som bol rukou na jej mušličke. Chcel som mať lepší prístup tak som jej pohybmi ruky naznačil že musí nohy trocha rozkročiť čo aj urobila a ja som ju začal dráždiť prstami pekne po čiarke zatiaľ čo penis v nej stále rajtoval.

Keď ešte trocha viac poroztiahla nohy a ja som celou rukou zašiel spredu na jej pičku pocítil som všade vlhkosť ba priam mokro. Stehná mala skoro zlepené od množstva šťavy ktoré z nej vytekalo. A potom som si uvedomil, že veď ja som ju vlastne poriadne vyplnil semenom a ako môj úd od samej rozkoše nabral na objeme každým mojím pohybom sa sem tam niečo dostalo von. Snažil som sa to tam nenápadne rozotierať a dúfal že si ničoho nevšimne. Pán nepán keby zistila, že som ju vystriekal mám utrum.

Ľavá ruka opustila prsia a prešla na zadoček kde nadvihla sukňu brániacu mi vo výhľade. Až teraz som si všimol, že aj môj celý penis bol od semena priam a ako som ho zasúval tak som jej ho vždy čiastočne natlačil späť a zas vyšiel odneho. Takto sa zrejme niečo dostalo aj medzi jej stehná.

Musel som konať rýchlo našťastie od rozkoše a únavy si nevšimla ako sa moje ruky snažia zamaskovať katastrofu a asi to vnímala len ako plody jej vlhkej mušličky. Zrazu som ho z nej razom vytiahol a schmatol ju do náručia. Odovzdane sa mi hodila okolo krku a ja som ju odniesol do postele kde som si všimol že mám menší ale pevný vankúš. Položil som ju na posteľ a skoro by sa asi aj uložila k spánku ale to už som premiestnil vankúš k jej lonu a než si stihla všimnúť koľko semena má medzi nohami tak so ju pretočil chrbtom navrch a pod bruškom mala spomínaný vankúš.

Takto sa nemohla pozrieť čo má medzi nohami a zároveň mala zas vyšpúlený zadok pre moje hrádky a tie zďaleka nekončili.autor: ZreledievcaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>