Erotická poviedka

Prázdniny

Čauko. Volám sa Maroš. Chcel by som sa podeliť o jeden príbeh. Mám ich moc moc veľa. V mladosti som si totiž užíval život ako sa len dalo. Vraj som celkom pekný. A to sa odzkadlovalo na tom, že som si užíval aj s dievčatami, aj s chlapcami. Niekedy s chlapcami viac. Nikdy som nikoho nemusel nahovárať na nič. Čo sa dialo, sa dialo dobrovoľne. Chalani sa sami predo mnou vyzliekali, aby mi ukázali aké maju telo, či svali, alebo si nechali v lete natierať chrbát krémom na opaľovanie, alebo sme stopovali, kto vydrží dlhšie nechať sa štekliť, proste, nech sa dialo čokoľvek, nakoniec vždy že moje ruky skončili na rozkroku dotičného. Na našu ulicu sa v apríli  prisťahovala nová rodina. Muž, žena a dvaja chlapci. Jeden bol o dva roky mladší a druhý o tri. Ten starší sa volal Andrej a mladší Simon. Boli celkom šikovný. Bolo na nich vidieť, že v lete radi chodili povyzliekaný, lebo mali pekné nahnedlé telá. Keď sme sa videli po prvý krát, Andrej sa na mňa usmial. To som už tušil, že určite sa čoskoro niečo stane. Prešiel máj, začal jún. Bolo horúco a ako vídaval chalanov na dvore a vonku, boli povyzliekaný. A jedno som si všimol hneď. Obaja, ako mali kraťase, tak tam dolu, nedalo sa prehliadnuť, že majú na svoj vek riadnu výbavu. Telá mali už celkom slušne opálené, super postavy, proste, už len čakať na náhodu. A tá nedala na seba dlho čakať. Bolo to v sobotu. Šiel som z obchodu, keď som stretol Simona. 
-"Čau sused. Kde si bol?" "Pojdeš von?" "Chcem ti niečo ukázať" 
Začal hneď Simon štebotať. Ani som mu nestihol odpovedať a proste sa pridal a šiel so mnou ku nám. Mama sa ani nedivila, že prišiel. Ponúkla mu malinovku a Simon hneď. 
-"Teta, može isť Maroš so mnou?" 
Mama súhlasila. Nemala námietky, aj tak som sa doma len nudil. Tak sme sa vybrali smerom ku rybníku. Tam sa ale cesty rozdelovali a jedna z nich viedla do lesíka, kam celé roky nikto nechodil. Sem tam, ak sa tam náhodou niekto zamotal. 
-"Bol som tu minulí mesiac, keď som skúmal okolie a niečo som objavil." 
Hovoril Simon. Bol som zvedavý, že čo objavil, lebo ja som to tam poznal. Nakoniec sme prišli asi do polovičky lesíka a ukázal mi na jeden strom. 
-"Jááj. Už viéém." zvolal som. Totiž, pred dvomi rokmi sme si tam aj s kamarátom urobili hniezdo. Tak sme to volali. Bolo to vidno len keď niekto prišiel priamo pod strom. Ale zo stromu bolo vidno do okolia. Tak sme tam vyliezli. Aká náhoda, že ako sme liezli hore, Simon si roztrhol na zadku kraťase. 
"Do riti, mati ma zabije." Zahromžil Simon. 
-"Mám to moc roztrhnuté?" Spýtal sa a ani nečakal na odpoveď a si ich vyzliekol. Zostal len v boxerkách. Až sa mi hlava zatočila, keď som zbadal, ako to tam mal naduté. Asi som moc vytriešťal oči, lebo sa tak milo usmial a ...
-"Vieš čo? Mohol by si mi pomasírovať chrbát." Povedal Simon a natiahol sa a otrčil mi chrbát. Bol krásne opálený, ruky sa mi triasli, leď som sa ho dotkol. Najprv som po ňom prešiel končekmi prstov. Zachichotal sa. 
-"Šteklíš ma." Zaštebotal ale držal. Ja som pokračoval ďalej.Skúmal som celý jeho krásny chrbát. Občas, len akože náhodou som mu položil ruku aj na zadok. Simon ležal a oddával sa mi. 
-"Počkaj, ukecal si ma." Povedal zrazu Simon. 
-"Ale veď som nič nepovedal." Čudoval som sa. A hneď som zbadal ako to myslel. Stiahol si dolu aj boxerky. Aký to bol rozdiel. Čokoládový chrbát, jemne nahnedlý zadok, skúmal som všade, kam som sa dostal. Naraz sa len otočil. Páni moji. Skoro som odpadol. 
-"Híííí, ty ho máš ale veľkýýý." Čumel som na neho s otvorenou hubou. Simon sa len usmieval a prižmúrenými očami ma sledoval. Ruky sa mi triasli, ako keby som to robil prvý krát. Jemne som mu ho chytil do prstov, druhou rukou mu chytil veľké gule, a skúmal som mu to tam celé, neochlpené nádherné. 
-"Chalan, si ma zabil. Máš ho väčšieho, ako ja." Blabotal som mu a stále som sa mu s ním hral. Nevedel som skončiť. Nakoniec som mu ho začal pomaličky jemne honiť. 
-"A to ešte nevieš, že Andrej ho má väčšieho. A citlivejšieho." Tíško šepkal Simon a medzi tím sladko vzdychal. Po pár minútach honenia sa napol ešte viac ako bol a vystriekol ako fontána. 
-"Áááá. To bolo super:" Si lepší honič ako Andrej." Povedal Simon a ja som nechápal.
-"To si ako bratia, jeden druhému honíte?" Nedalo mi nespýtať sa. 
-"Jasan." A nie len to. Posledne, jazykom mu lížem žaluď a šteklím gule. To sa urobí ani nie za minutu. 
Vytriešťal som na Simona oči a nechápal. Mám brata, ale nikdy by ma nenapadlo šáhnuť mu na vtáka, alebo mu ho lízať. A oni si to robia jedna radosť. Nečudo, až neskôr som sa dozvedel, že oni boli nevlastný bratia. Andrej bol z maminej strany a Simon z otcovej. 
-"Vieš sem prísť aj Aďom?" Spýtal som sa nesmelo. 
-"Jasan." Ale chcem, aby si mi to urobil ešte raz. 
Nebolo mi treba viac. Naklonil som sa nad jeho stále napnutého vtáka a začal som mu lízať žaluď. Rukou som mu po ňom jemne brázdil hore dolu  a druhou som mu jemne hladil gule. Robil som mu to asi minutu. ostriekal mi celú tvár. Potom som to ešte raz zopakoval a šli sme domov. Boli sme dohodnutý, že zajtra, zajtra to urobíme Aďovi a potom spolu oni mne. Už sa teším.

autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>