Erotická poviedka

Krásny extrémny zážitok v Prahe

Pred asi rokom som mal dlhodobého milenca, Jana. Nemali sme síce oficiálne BDSM vzťah, ale vždy to bolo tak, že on bol dominantný a ja submisívny. A poslúchal som ho na slovo. Vedel, že si so mnou môže robiť čo chce a tak to jedného dňa aj poriadne využil.
Išli sme raz spolu a ešte s jeho dvoma kamarátmi na výlet do Prahy. No a tam sú aj gay kluby, kde ženy nesmú a kde si môžeš robiť verejne čo chceš, dokonca mať aj sex a sú zariadené aj s rôznymi lavicami, BDSM pomôckami a pod. Nepoznal som ten klub. Ani som nevedel, čo ma tam čaká. Hneď ako sme vošli dnu, mi prikázal vyzliecť sa do naha a zostať iba v nohavičkách (veľmi rád nosím ženské tangá namiesto mužského spodného prádla). Verejne. Tak som tam sedel s ním a jeho kamarátmi pri stole len v tangách a popíjali sme. Oni boli samozrejme oblečení. Musel som ich ale zabávať. Keď niekto z nich napríklad chcel, aby som ukázal anál, tak mi to ten môj prikázal, ja som sa zohol, odsunul gaťky a ukázal. Keď mal niektorý z nich chuť na chvíľku fajčenia, ten môj mi prikázal a ja som poslúchol. Takto som ich pod stolom fajčil, ale nie do konca, len chvíľku, keď mali chuť aby ho mali v mojej puse. Mali so mnou totiž úplne iné plány.
Zrazu išiel okolo nás jeden cudzí muž a opýtal sa ich, čo to majú za kurvičku. Jano povedal, že som jeho kurvička, ale že ak mu vezme pivo, tak ma môže 5 minút prstovať. To už som kus zaprotestoval, na čo mi dal facku s tým, že ako si dovoľujem ho takto zhadzovať na verejnosti. Skončilo to teda tak, že Jano dostal pivo a ja 3 prsty do análu na 5 minút.
To spozoroval iný chlap a opýtal sa Jana, čo mu má objednať, aby ho mohla jeho kurvička vyfajčiť. Vyplašene som sa na Jana pozrel, no nemal som šancu. Povedal, že to by ho stálo pivo pre neho, jeho kamarátov a "...tuto vyplašenej slečinke suché Martini, nech sa trošku odviaže...." Myslel tým mňa. Chlap odišiel k baru a za pár minút som už mal jeho penis v puse. Našťastie sa mi chcel spraviť na hruď a nie do pusy. Ten prudký výstrek by ma asi zadusil. Keď bolo po všetkom, podal mi ten môj papierové vreckovky so slovami
"Utri sa ty suka a poď si vypiť zaslúžený drink!"
Zmohol som sa iba na oddané "Ďakujem."
Keď som dopil, prikázal mi, aby som si išiel "vyfajčiť" ďalší drink, lebo ma čaká niečo, na čo nezabudnem, tak aby som bol uvoľnený. Nie že by mal problém mi drink zaplatiť, veď mi aj predtým celý večer drinky bral, no vzrušovalo ho to. Nemal som problém zohnať "klienta za Martini". Stačilo ísť k vedľajšiemu stolu. Pán bol starší, mal tak cez 50, ale bol gentleman a za dobrú fajku mi zobral drinky rovno 2, vraj si zaslúžim.
Keď som ich vypil, Jano aj s kamarátmi vstali a mne kázali, aby som sa dal na štyri. Už som tušil, čo majú so mnou v pláne, ale netrafil som sa presne. Oni traja sa presunuli k niečomu, čo tam stálo uprostred miestnosti a podobalo sa to na kozu, čo sme v škole preskakovali. Keď pri tom zastali, zaznel povel:
"K nohe ty suka! A pekne po štyroch!".
Čo iné mi zostávalo? Poslúchol som. Následne zavelil:
"Vstyk!"
Postavil som sa a ani som nestihol zareagovať, drsne ma prehol ma cez tú kozu a priviazal mi nohy aj ruky. Bol som úplne bezmocný. Všetci v tom bare sa na to pozerali. Išiel k baru a vypýtal si nožík. Prišiel ku mne a so slovami
"Toto už dnes nebudeš potrebovať"
mi prerezal gumičku na tangáčoch, vrátil sa k baru a slušne poďakoval za nožík a poprosil barmana, aby tie tangá odhodil. Vrátil sa ku mne a spolu aj s kamarátmi vyzliekli. Boli riadne tvrdí. A to nehovorím, že Jano mal dosť veľkého vtáka, neviem, ale okolo 19 - 20 cm určite a to ho mal najmenšieho z nich. Strihli si, ktorý z nich ho do mňa vrazí ako prvý. Vyhral to jeho kamarát. Dal si kondóm, gel a mne potrel gelom dierku a chvíľu ma prstoval. Mohol ale aj viac, ale to sa mu nechcelo a tak nastavil svoj penis na moju dierku a pritlačil sa prudko na mňa. Neskutočne to bolelo, keď ho do mňa tak necitlivo vrazil. Zarkičal som bolesťou a do očí sa mi nahrnuli slzy. Jemu to bolo však jedno. Tvrdo prirážal a ja som kričal. Ale nie, že "Prestaň!" To by som si nedovolil, lebo by som zase Jana ponížil. Aby som stlmil svoju bolesť, tak som kričal
"...Som kurva! ... Som Kurva!.... Bolí to! "Som štetka!... Som suka vyjebaná! ... Jeb ma!...."
a podobné výkriky. Samozrejme slová išli cez slzy. V tom mi Janov druhý kamarát strčil svojho obra do pusy a kričal na mňa
"Ty štetka, nieže mi ho pohryzieš!"
A naozaj to bol obor. Som mal pocit, že mi vykĺbi sánku. Chlapi v tom bare, čo sa pozerali si začali honiť. Takto sa na mne vystriedali všetci traja. Bolelo to a vzrušovalo. Neskutočne. Vtedy som mal prvý krát striekací orgazmus čisto z análneho sexu bez dotyku môjho penisu. Posledný ma preťahoval akurát Jano. Mal na to dobrý dôvod. Bol to jediný človek, ktorý so mnou mohol mať sex bez kondómu. U neho som jediného vedel, že je čistý. Zdravie sme si vždy strážili. Vystriekal sa do mňa a keď ho vytiahol, tak celý jeho výstrek zo mňa vyletel ako z fontány. Keď sa všetci traja spravili, mal som pocit, že z análu mám tunel ako svet. Bol úplne roztrtkaný. No to nebolo všetko. Tí dvaja sa spravili do kondómov, ale nevyhodili ich. Potom ma odviazali a ja som ledva stál na nohách. Jano s príkazmi neprestal.
"Ľahni si na zem bruchom dolu a zavri oči!", prikázal.
Hneď, ako som to spravil som pocítil, ako mi niečo kvapká na chrbát. Boli to jeho kamaráti, ktorí na mňa vyprázdnili svoje kondómy. Myslel som, že to je všetko, že to už mám za sebou. Omyl. Opýtal som sa
"Môžem už vstať?"
"Lež ty štetka!" znela odpoveď.
Zrazu som počul Janov hlas ako verejne vyhlásil.
"Vidím, že ste s tejto kurvičky nadržaní!"
Videl totiž, že je tam ešte asi 15 chlapov, čo si na tom divadle stále honia.
"Kurvička je ale smädná." pokračoval "Pije Martini. Môžete sa na ňu spraviť, ale následne jej musíte doniesť drink k nášmu stolu!"
Viac im nebolo treba. Mal som to všade. Vo vlasoch, na nohách, zadku, chrbátiku, bol som semenom úplne pokrytý. A stále som cítil ako na mňa doráža ďalšia a ďalšia dávka. Keď si dohonil posledný, dovolil mi Jano vstať. Celý som sa triasol a celé telo sa mi lepilo od semena. Plakal som, no ten plač mal v sebe všetko. Poníženie, bolesť, vzrušenie a ešte pocit, ktorý ani neviem popísať. Rozbehol som sa ako malé uplakané dievčatko k nášmu stolu a kopol som do seba 2 poháre z množstva Martini, ktoré sa tam počas toho nakopilo. So slzami som poprosil Jana, aby ma utrel.
"V žiadnom prípade. Len pekne cíť, čo to je, keď uspokojíš toľko chlapov." rehotal sa. A jeho kamaráti s ním.
Tak som tam až do konca noci sedel na malej stoličke pri našom stole na uteráku, alebo utierke, ktorú mi Jano vybavil u barmana. Sedel som, popíjal darované drinky a tešil sa na hotel na riadnu a hlavne dlhú sprchu. Boli sme tam asi do pol 4 ráno. Pred odchodom som sa ale musel ešte vykúpiť tým, že som Jana ešte musel vyfajčiť do konca a spapať to. Vraj "...aby si nebol hladný... to máš raňajky..."
"Ďakujem, chutili mi!" povedal som po tom, čo som prehltol a zapil to posledným dúškom Martiny toho večera.
Škoda, že sme sa rozišli. Rád by som si s ním urobil znova taký výlet.autor: zadocek241Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>