Erotická poviedka

Moja krehká Mirka

S mojou manželkou sme spolu už 15 rokov a stále je pre mňa tá naj,ktorú neskutočne milujem, je nielen mojou partnerkou, ale aj najlepším priateľom a milenkou v jednom. Stále je atraktívna, pri svojom veku 35 rokov má super postavu, pevné prsia a prekrásny zadoček. Možno sa budete niektorí diviť, ale zbožňujem na nej neopálené časti tela, ktoré bývajú na verejnosti ukryté v plavkách a keď ju potom vidím nahú, jej krásne biely zadoček a prsia nádherne kontrastujú s opálenou pokožkou.

V sexe nám to klape výborne, aj keď musím povedať, že nie je stvorená na rôzne experimenty. Je to však kompromis, ktorý mi vyhovuje. Ak to mám povedať vulgárne, ocenil by som, keby som mal z manželky 90% dámu a 10% štetku. Moja je z 98 % dáma a to má svoj odraz aj v našom sexuálnom živote.

Po tých rokoch som ju nahovoril už na všetko, že si nechala postriekať tvár, skúsili sme aj anál. Nič z toho nebolo pre ňu sexuálne príťažlivé a ja som tiež skonštatoval, že tieto praktiky nepatria k mojim prioritám a už vôbec som si ich viac nechcel spájať s mojou manželkou. Jednoducho pri chvíľkovom vzrušení sa mi to zdalo ako spestrenie, potom som z toho mal však skôr nepríjemný pocit. Ostatné bežné praktiky sexuálneho života si užívame podľa chuti, milujeme sa priemerne 5x v týždni.

To čo mi však veľmi chýba je, že moja manželka sa bráni masturbácii v mojej prítomnosti. Sme voči sebe absolútne otvorení, nie je problém sa o tom rozprávať, aj keď to z nej ťahám ako z chlpatej deky, nakoniec mi porozpráva ako si to, a kedy naposledy robila. Toto ma nesmierne vzrušuje, často to chcem od nej počuť pri tom, keď som v nej svojim penisom a pomaly, trýznivo v nej kĺžem von a dnu, pritom sa jej dookola pýtam, ako si to robila. Tým, že mi stále hovorí, že by jej to nešlo, keby som sa na ňu pozeral a pod. ma tento druh spovede vzrušuje až do krajnosti. Dookola sa mi ženie hlavou tá predstava, ako si moja nádherná žena hladí svoju pičku v súkromí, ako sa venuje sama sebe v prepadnutí sexuálnou túžbou po ukojení, aký impulz asi mala na masturbáciu a potom predstava toho zmyselného, živočíšneho a výsostne intímneho konania s cieľom uvoľniť sexuálnu energiu. Moje myšlienky sú hnané mojou predstavivosťou, čo asi pri tom robí, ako skontroluje svoje súkromie, ako sa vzruší a čo ju vzruší, ako sa asi hladí, či si zachádza do svojej pičky prstami, či sa vie uvoľniť tak, že vydáva stony...

Po niekoľkorokov trvajúcom naliehaní, aby sme spolu masturbovali tak, aby som sa mohol na ňu pozerať som vždy dostal len zamietavú odpoveď, že to skúšala, že jej to nejde, keď sa na ňu pozerám, že má radšej, keď jej to urobím ja a že to nepotrebuje a pod. Samozrejme som sa snažil prichytiť ju pri tom, aspoň tak, aby som to videl, no nie je to vôbec jednoduché. Podľa jej rozprávania robí si to sama ojedinele a len, keď má na to čas, chuť a nie som po ruke, aby sme sa milovali. Napriek tomu sa mi raz podarilo na chvíľu zahliadnuť jej malú rúčku v rozkroku v domácich teplákoch, keď sa sama pozerala v obývačke v noci pozerala na nejaký erotický film a ja som si šiel unavený ľahnúť. Keď som sa prebral a nebola ešte v posteli, išiel som do obývačky volať ju, aby sa na to vykašľala a išla spať. Nepostrehla hneď moje kroky a zaujatá nejakou erotickou scénou si akurát keď som pristúpil k dverám odchýlila len teplákov a vsunula svoju rúčku do rozkroku a skusmo pokrúžila cez svoju pičku. Ja rozospatý, ohromený a v okamžiku vzrušený som sa prezradil, periférne ma zahliadla a zľaknutá, zahanbená si prudko vytiahla ruku z teplákov v domnení, že možno zachráni trapnosť situácie a možno si myslela, že som si nič nevšimol. No sa som mu mojim správaním absolútne utvrdil v tom, že som si všimol toho dosť, podišiel som k nej so svojim stoporeným penisom a roztrasený od vzrušenia som ju prosil, aby pokračovala. Na to mi povedala, že to by jej už nešlo, chytila ma za môj žilnatý penis a vsala mi ho v okamihu do svojej pusy. Po chvíli som ju tak ako sedela na gauči prevrátil na chrbát tak akoby do kolísky a stiahol som jej z jej zadočku tepláky aj s nohavičkami, ale len tak, aby som odhalil jej krásni pičku, ktorá na mňa vykukla ako sendvičík, ktorý rozdeľujú dva krásne lupienky pyštekov lesknúcich sa od milostných štiav. Priložil som k nim obrovský, vzrušením napuchnutý žaluď až do zvieracích rozmerov a mierne pritlačil. Ružové lupienky sa s mľaskotom rozostúpili a nechali ma jedným pohybom vpred preniknúť až po koreň penisu. Tu by som mohol zveličovať a písať o nekonečne krásnom milovaní a spoločnom orgazme, ale skutočnosť bola taká, že som do Mirky urobil asi 3 dlhé a 3 krátke prírazy a v absolútnom tranze som do nej striekal svoje spermie a triasom som sa na nej úplne zvalený a nezmocný. O jej uspokojení nebola ani reč, bola úplne vystriekaná, zalepená a keďže sme boli v obývačke, kde sa nedalo so semenom urobiť vôbec nič, len si natiahla nohavičky, tepláky a utekala sa ostrchovať.

Nikdy viac som ju ukájať sa nevidel, aj keď som ju k tomu nabádal, ako som už písal, len mi občas vzrušená pri milovaní povedala ako si to urobila, keď som bol v práci a pod.

No ako to už býva, stalo sa to, o čom som stále sníval, aj keď som s tým už ani nepočítal.

Bol to utorok, bol sviatok a naše deti boli u mojich rodičov, lebo im naplánovali nejaký výlet. Ja s Mirkou sme boli doma, bez plánov, klasický deň v strede týždňa spojený s oddychom, možno upratovaním. Leňošili sme do 7-ej v posteli, keď mi zazvonil mobil a na moje obrovské sklamanie som musel ísť do roboty, lebo sa neplánovane organizovala práca, ktorú som musel zorganizovať. Prácu mám až v 50 km vzdialenom meste a nie je to nič mimoriadne, vždy ma to však znechutí, mám pokazené plány. Pobozkal som Mirku a ako vždy povedal som jej, že musím ísť do práce a neviem kedy prídem. Presne vedela, čo to znamená. Len mi daj vedieť, či si v poriadku a či prídeš do polnoci a či na druhý deň pôjdeme spolu autom do roboty. Skočil som do auta a vyrazil. Keď som prešiel asi pol cesty, zavolal mi kolega, že ide aj on a že s tam nemusíme srať obaja do večera, že aj tak nemá čo robiť. Bol som mu povďačný a preto som auto otočil a išiel domov. Asi za hodinu som sa vrátil domov a v domnení, že Mirka ešte spí, som potichu vošiel do domu a išiel som sa pozrieť do spálne, či mám ešte chodiť po špičkách a nezobudiť ju, alebo normálne. Keď som vyšiel na poschodie, z diaľky som započul zvláštny vŕzgavý zvuk, ktorý som si nevedel spojiť s ničím, čo by som poznal. Bol to pravidelný zvuk, gumovo vŕzgavý a doprevádzaný výrazným, evidentne erotickým, vzrušeným vzdychaním. Kriste, to bolo akoby vás zasiahol blesk. Obrovské vzrušenie mi vrazilo všetku krv do môjho penisu, ktorý sa stoporil rýchlosťou nafúknutého balóna v tvare hada, v okamihu mi zaľahlo v ušiach, skalil sa mi zrak a rozbúšilo srdce rýchlosťou pred porážkou. Zbytok zdravého rozumu mi velil neskaziť jedinečnú možnosť, preto som si vyzul papuče a len v ponožkách šmýkavým krokom som podišiel k zatvoreným spálňovým dverám, chytil som kľučku a milimetrovými pohybmi som ju začal otvárať. Na moje šťastie nevydala žiadny zvuk a mne sa po malom pootvorení podarilo kľučku vrátiť do pôvodne polohy. Zvuky, ktoré som započul z chodby boli zreteľnejšie ale na moje potešenie neprestali, čo ma utvrdilo, že si ma nevšimla. Postavil som na vedľa dverí a cez maličkú škulinku odchýlených dverí som nazrel do prítmia našej spálne. To čo som zahliadol mi podrazilo nohy, vyrazilo dych a zastavilo srdce. Nikto z vás nemá takú fantáziu, aby si to mohol predstaviť. Moja Mirka, to krehké stvorenie, dáma v každom okamihu, aj napriek jej zmyselnosti hanblivá a do veľkej miery konzervatívna sa ukájala v presvedčení opustenosti domu bez zábran, tlmenia zvukov vzrušenia, až som si myslel, že jej vzlykanie a achkanie je až hrané.

Mirka sedela oproti zrkadlovým skriniam bez spodného dielu pyžamy so spojenými nohami na žltej fit lopte o priemere asi 80 cm, s ktorou sa hrávali naše deti. Je to taký smajlík lopta s tvárou a dvomi rožkami na držanie, tak aby sa deti za to mohli držať a skákať. Vždy bývala v detskej izbe hore na skrini, lebo si deti na tom ubližovali, tak bola vyložená a zabudnutá. Mirka sedela chrbtom ku dverám len vo vrchnom košeľovom diely károvanej pyžamy, vpredu rozopnuté gombíky a ľavou rukou si zospodu zvierala svoj pevný prsík. So žltou skákacou loptou jasne kontrastovala jej snehobiela ritka, vyšpúpená do priestoru, krásne srdiečkovo tvarovaná a končiaca sa v štíhlom drieku. Vŕzgavý zvuk vydávala práve táto lopta, ktorá pod váhou Mirkinho tela a pohupovaním menila tvar na pakretách. Gumený zvuk sa miešal s vzrušenými stonmi a cez hlasivky dýchanými samohláskami, ktoré sa absolútne netlmene drali z jej úst. Pohupodanie sa zrazu zmenilo na výrazné krúživé pohyby celej panvy na lopte, nohy dala doširoka od seba a z úst sa jej drali mrnčavé, skučivé, až plačlivé zvuky. Vôbec nebolo pochýb, že sa mučivo dráždila a odďaľovala blížiace sa vyvrcholenie. Zrazu si dala svoje nôžky mierne spolu a pridvihla sa a dosadla, a znovu a znovu. Toto som už videl ako v mrákotách, lebo som zahliadol to, čo som si vlastne dovtedy ani neuvedomoval. Moja nežná Mirka mala vo svojej pičke jeden z tých žltých 15 cm. roškov skákacej lopty a tento si vrážala do svojich najtajnejších šťavnatých útrob.

Jej tempo a hlasité vzlykanie a achkanie dávalo tušiť, že to už ďalej nedokáže odďaľovať, zrazu spojila svoje nôžky a predklonila sa sediac na lopte tak, že vyšpúpila úplne roztiahnutú ružovú riťku a svoju zmáčanú pičku z ktorej sa do polovice vysunul rožtek lopty, a druhá polovica v ružových lupienkoch. Rýchly valivý pobyb späť po lopte a žltá náhrada stoporeného penisu sa drzo vsunula do mojej Mirky až po koniec. Takto, už dosť brutálne, až som si myslel že si ublíži si dopriavala obrábanie od zadu bez pomoci svojich rúk. Znovu a znovu, vŕzgavý zvuk lopty a až zvierací a žiadostivý výkrik Mirky. Z nenazdajky sa na lopte vzpriamila, nohy sa jej rozleteli doširoka, kolík čo najhlbšie zasunutý do pičky a znovu tie veľké kruhy panvou a zvieracie kvílenie, pri ktorom sa snažila oddiaľiť svoj orgazmus. Po chváli sa vzpriamila, postavila na nohy tak, že žltý, od milostných šťavičiek lesknúci sa kolík z nej vykĺzol a odhalil druhý, doteraz neviditeľný rožok s ktorým si Mirka pravdepodobne dráždila klitoris. Moja krehká Mirka sa bez pohnutia nôh, s loptou medzi nohami sklonila ku skrini, kde zo zeme rýchlim pohybom zodvihla lubrikant, ktorý sme niekedy používali pri našom šantení a experimentoch, tento natlačila na roztopašne mykajúci sa rožok, prudko po ňom nedačkavo prešla rukou a nasadla na loptu tak, že zostala v lyžiarskom podrepe 15 cm nad loptou. Nôžky sa jej komicky triasli od vzrušenia a rúčka, ktorou dychtivo prešla lubrikantom po rošku jej rýchlim pohybom prešuchla otvor riťky, rýchlo pokrúžila a ešte rýchlejšie sa oprela vpredu o loptu. Súbežne druhou rúčkou si trasúcim pohybom nasmerovala a vsunula predný rožok napol do svojej pičky a zaoblenú špičku lubrikovaného rožku si oprela o svoju riťku, vzpriamila sa a plnule dosadla na oba, ktoré jej ochotne vkĺzli do jej tela a vydráždili všetky do krajnosti vydráždené receptory. Ako mnoho zažitého na nakoniec ohromilo, že moja Mirka počas plynulého dosadania na oba kolíky, z ktorých si jeden vrazila do riťky cez svoje krásne udýchané a trasúce sa pery vydrala až žalostný výkrik "piči, piči, piči" ááááááááá, ááá, ááá, ááá, ááá, áááá, skučanie bez možnosti písomného prejavu a na konci až zvriesknutie áááááááá ááá ááá ááá. Po tom známe, teraz už zjavne uvoľňujúce krúženie panvou plnou váhou tela podasená na lopte a z oboma kolíkmi zrazenými najhlbšie do telíčka, ako to len šlo.

V tejto fáze som urobil jediné, čoho som bol schopný. S obrovským od spontánne vytekajúceho semena lesknúcim sa žilnatým kokotiskom som sa dopolpása holý priam vovalil do spálne. Chúďa Mirka sa strašne zľakla a zahanbene s výkrikom "bože, ježiši" si spojila lakte pred sebou a malými rúčkami si až detinsky zakryla tvár, aby akože tam nebola. Stále sedela na lopte s rožkami v sebe, možno v úmysle ukryť a zachrániť to, čo som možno nevidel. Ešte až plačúci zvolala "prosím nechaj ma teraz, strašne sa hanbím, božéééé, až išla do plaču, no to bolo v takom rýchlom slede niekoľkých sekúnd, kedy som so stoporeným penisom podišiel k nej, preťahujúc si v poslednej fáze vyvrcholenia svoju predkožku a začal som na Mirku prudko striekať svoje spermie, striekal som prudko na celé jej telo, ako v tranze, rovnako ako Mirka bez zadržiavaného kriku, ba naopak vydával som až zvieracie zvuky a semeno sediacej a zjavne stále prekvapenej Mirke stekali od krku cez prsia k rozkroku a po lopte. Na nej Mirka nepohnute sedela a už len tíško ma zahanbene prosila že sa strašne hanbí, chcela sa akoby ospravedlňovať, habkala, zjavne si ani nebola istá, čoho som bol svedkom, lebo nepohnute sedela na oboch kolíkoch a akoby ich nechcela ukázať. Na to som zobral jej tvár do oboch dlaní a do krajnosti vzrušený a trasúci sa do jej len opakoval "ďakujem ti, bolo to prekrásne, si nádherná, si sexica... si zmyselná, ďakujem ti" Mirka zjavne zmätená z celej situácie aj zo svojich pocitov mi len opakovala, že je to trapas, že s strašne hanbí a aby som ju chvíľu nechal, nech sa spamätá.

Vtedy som pochopil, čo je jej posledná slamka, preto som mu so stále stoporeným penisom pred jej tvárou chytil popod pazuchy a zodvihol do spriamenia, pričom sa rožkatá lopta chvíľu ešte držala jej tela, kým Mirka v pomykove jednou rukou loptu potlačila a rožky jej vykĺzli z rozdráždenej pičky a ružovej riťky. Úplne až vydesene a spýtavo som na mňa pozrela, pričom ja som sa na ňu len abrolútne zvieraco nadržane usmial, položil som ju chrbtom na posteľ, nohy zdvihol jedným ťahom do kolísky, akoby chcela urobiť kotúľ vzad a hltavo som jej začal lízať napol roztvorenú riťku a úplne rozdráždenú pišku z ktorej tiekol prúd sladkastej milostnej šťavy, ktorý sa miešal s jahodovým lubrikantom a mojimi spermiami. Chcel som jej dokázať, že všetko, čo sa týka jej sexuality je normálne a vzrušujúce, chuť v mojich ústach bola absolútne opojná, zvrhlá, omamná a intímna. Keď som vylízal všetku tú opojnú tekutinu, hltavol som prešiel po jej tele až k prsiam, kde som lízal zbytky svojho ejakulátu, a ako som sa napriamil nad jej telom, môj stoporený penis sa opakovane obtrel o vchod do Mirkimej pošvy, čo bolo pre neho jasným signálom na prienik a kopulovanie. Pri tom som Mirke priamo do tváre šepkal že som všetko videl, od samého začiatku a že je úžasná, prekrásna a o tomto som sníval.

Mirka ma ku koncu už asi nepočúvala, lebo sa prehla v chrbte ako luk a dosiahla orgazmus pri ktorom úplne uvoľnene a hlučne stonala a kvílila tak, ako som to nikdy predtým nepočul. Ejakuloval som ďalšiu dávku semena priamo do Mirky a takto v spojení a unavení sme zostali na sebe ležať. Po čase mi až ubolený penis ochabol a z Mirky vykĺzol s mňaskotom a dávkou našich milostných štiav, ktoré pleskli na podlahu. Obaja sme sa na tom pobavene zasmiali a mne sa uľavilo. Na to si Mirka sadla a poznamenala "fu, to je za deň" Ledabolo sa postavila na nohy a smerovala svoje kroky k rožkatej lopte, ktorú chcela zobrať do kúpeľne a všetko poriadiť. Ako sa zohla zadočkom ku mne, vytiekol z jej pičky ďalší prúd dávky jej milostných štiav, ktoré jej stiekli po vnútornej strane stehna aj k členku, prudko a strašne milo sa vzpriamila a schmatla si rukou zahanbene pičku, potom sa na mňa šibalsky pozrela a poznamenala. To si ju mám vylízať sama! Na to som sa na ňu vrhol ako Sandokan a s výkrikom "ty štetka jedna" som ju zvalil znovu na chrbát a zbesilo, hltavo som ju lízal, pritom ona sa smiala so svojho uvoľňujúceho a vulgárneho vtipu, ktorý bola z jej stresujúceho stavu vyprodukovať. Po prudkom lízaní som jej vsunul dva prsty do rozdráždenej a prekrvenej pošvy, pričom som až brutálne rozrazil do bordova prekrvené vnútorné pysky a rýchlo so zahnutými prstami som jej začal kmásať vnútro jemnej sliznice, po pár vrazení a vytiahnutí som aj na svoje prekvapenie vmestil a pridal tretí prst a do kužela spojené 4 prsty, tak bola roztiahnutá a keďže na toto výrazne vzrušene reagovala a prepínala sa v blížiacom sa vyvrcholení pridával som na sile, brutalite a vsúvaní všetkých mojich prstov, až som hánkami narážal na Mirkinu lonovú kosť a klitoris. V okamihu Mirka dosiahla taký pudký orgazmus, pri ktorom kričala " piči, piči, pičííííííí, áááááááááááááááááááá, ááááááááááááááá, áááá, áááá, ááááá, áááááááááááááá, pritom mi oboma svojimi rukami schmatla ruku za zápästie a takou silou tlačila do svojho tela, až som sa bál, že si ublíži. Na vrchole jej vulgárneho výkriku si moju ruku vtlačila až za lonovú kosť, kde sa tlak na moje prsty a hánky uvoľnil a ja som mal celú ruku v Mirkinej pičke, ktorá bola týmto roztiahnutá do gigantických rozmerov.

V znejúcom orgazme si moju ruku ďalej silne tlačila až do svojich útrob na krček maternice, ktorý som zreteľne cítil a zápästie mi zvierali jej orgazmické kŕče. Po uvoľnení nastala teraz pre mňa zváštna situácia, kedy sa Mirka posadila, spojila nohy a spýtavo sa pozrela do svojho lona v ktorom som mal zasunuté svoje zápästie. Bože Mirka, moje krehké stvorenie. Chcel som si ruku vytiahnúť, ale Mirka sa mykla a s aukotom sa vo vnútri stiahla a chytila ma za zápästie, aby som prestal. Na toto sa až krajne vulgárne rozčapila doširoka, chytila ma za ruku a so zašepkaním, pomaly si moju ruku s drvivým tlakom na moje hánky vytiahla z útrob, pozrela sa na mńa a povedala kúzelnú vetu: "To sme tomu dali" Akoby nič vstala a išla sa osprchovať. Ja som zaspal tak ako som bol na posteli.autor: bublifukAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>