Erotická poviedka

Blázni v 4. cenovej

Po trojročnom vzťahu, intenzívnom chodení a sľubovania podal Milan konečne žiadosť o rozvod. Bola som šťastná, lebo sa pomaly začala napĺňať moja túžba naplniť náš vzťah uzavretím manželstva a založením rodiny. Milan bol v mojich očiach skoro ideálny muž. V práci úspešný manažér, vo veľkej nadnárodnej firme, rozhodný, tvrdý až panovačný, čo som pripisovala jeho kariérnej pozícii a brala to ako nevyhnutnosť. Vždy vedel nájsť riešenie a za cieľom išiel priamočiaro. Jeho odvaha v riešení problémov mi imponovala, nakoľko som bola dosť nerozhodná a že ma vedie životom mi vyhovovalo. Čerešničkou na torte nášho vzťahu bola jeho vizáž.

Vysoký, dobre stavaný s vyšportovaným telom a tvárou manekýna, ktorého by mi závideli všetky priateľky, keby som sa ním mohla pochváliť. Zoznámila som sa s ním v posilňovni, kde sa okrem cvičenia venoval aj kickboxu a od prvého okamžiku ma priťahovalo jeho spotené, vytrénované telo. Že je aj šarmantný a vtipný som sa dozvedela neskôr, pri našich posedeniach pri káve po tréningoch. Pomaly sme vnikali do svojich životov, ja sama, síce v dobrej pozícii vedúcej pobočky jednej banky, bývajúca zatiaľ v podnájme, no žiaden vážny vzťah na obzore a on šesť rokov v bezdetnom manželstve. Ako mi povedal, túži po deťoch, no to mu jeho manželka nemôže splniť a tak uvažoval o rozvode. Brala som to s rezervou, také mužské opaľovacie reči, no priťahovali sme sa stále viac, až mi raz priamo povedal, že chce so mnou ísť na  privát. Chvíľu som váhala, no bolo mi už dlhšie jasné, že k tomuto príde, tak som súhlasila, len mi bolo jasné, že u mňa v podnájme to nepôjde a on má doma manželku. Všetko mal premyslené a odviezol ma na okraj mesta do nejakého penziónu, odhadla som štvrtá cenová. Vysvetlil mi, že tento pajzlík je pre neho ideálny, tam nás nik neprekvapí a on si zatiaľ, kým sa nerozvedie nemôže dovoliť pre svoje postavenia žiadnu aféru.

Trošku to pokazilo prvý dojem, ale chápala som ho a súhlasila. Ževraj "Prezidentský apartmán"  bol zariadený sektorovým nábytkom zo sedemdesiatych rokov, našťastie manželská posteľ v druhej izbe bola čisto povlečená a v kúpeľni dokonca nové uteráky. Osprchovala som sa a len v nohavičkách ho čakala v izbe.  Keďže bolo jasné, načo sme prišli, vyšiel nahý a rovno ku mne bez slova pristúpil. Pomyslela som si, že aj tak ide len o sex a oddala som sa mu. Milan bol skvelý milenec, pohral sa so mnou, preskúmal celé moje telo prstami a neskutočným jazykom a ja som po dlhom čase zažila pár neuveriteľných orgazmov. Odvďačila som sa mu aktívnym prístupom a uspokojovala som ho až do spoločného vysilenia. Neskoro v noci ma odviezol domov a do rána som myslela na to, čo som zažila a v hlave sa mi zavŕtavali myšlienky a spoločnú budúcnosť, bolo jasné, že toto nie je naše posledné stretnutie. Samozrejme, že už to neboli len stretnutia v posilňovni, ale aj telefonáty a spoločné chvíle vždy, keď mal v práci čas. Práce mal stále viac a aj doma musel byť, aby náš vzťah nepraskol. Tak sa časom z našich stretnutí stávali len hrátky v posteliach štvrtej cenovej. Svoju nastupujúcu nespokojnosť som si ospravedlňovala jeho vyťaženosťou a Milan ma vždy odzbrojil tvrdením, že sa čoskoro rozvedie a všetko sa zmení. Už mal dokonca aj vyhliadnutý byt, kam sa nasťahujeme.

To ma upokojilo a hlavne, sexuálne sme si tak vyhovovali, že som si bez neho už ani nevedela predstaviť budúcnosť. Oznámenie rozvodu sa rozhodol osláviť, ako inak milovaním a to celý víkend.  Vyzdvihol ma pred prácou a vyrazili sme do neznáma. Tento smer som nepoznala, keď sme minuli Mariánku, premýšľala som, aká nová hacienda je týmto smerom. Dúfala som, že tentoraz to bude niečo kvalitné. Cestou sme počúvali rádio a jedovali sa nad tým, že ušli nejakí pacienti z Pezinku. Čo sú to za poriadky, že sa dá ujsť cez zamrežované okná zo strážneho objektu? Milan to bral s humorom, nejakí blázni predsa nemôžu nič urobiť a rýchlo ich chytia. Hlavne, keď je to jedna žena s dvomi mužmi. Tá ich bude brzdiť a aj tak hovorili, že sú neškodní, mentálne narušení ale pokojní. Oponovala som, že sa mi to nezdá, však načo by o tom hlásili v rádiu, keby sa nič nedialo. Koľko takých už utieklo a nikdy to nevyhlasovali. Milan narástol a začal predo mnou robiť hrdinu. S ním sa predsa nemusím báť, predsa boxuje a nejakých potrhlých bláznov predsa zvládne. Upokojila som sa.  Zastali sme pred nejakým chatovým táborom, ktorý si pamätal staré dobré odborárske časy. Prišli sme pred recepciu, kde nám nejaký ospalý penzista dal kľúče od chaty a poprial nám príjemný pobyt v "prezidentskom apartmáne".  Nik nás nebude vyrušovať, sme tu sami. A stráži nás on so svojou starou, ktorá sa nám postará o jedlo, stačí zavolať, všetko je pripravené a ona varí výborne, budeme spokojní.  Nebola so m tým nadšená, no už som si na takéto situácie s Milanom zvykla. A s tichou poznámkou: "Už zase???" sme vošli do chatky. Bola som milo prekvapená čistým a útulným apartmánom. Vstup bol  do veľkej, pekne zariadenej obývačky s veľkým gaučom, v rohu kuchynský kút, stôl, štyri stoličky a vedľa kúpeľňa s WC. Všade obrazy, nejaké parohy a povešané hlúposti. Po priestore boli porozkladané svietniku, tak som hneď niekoľko zapálila a zatiahla závesy. Hneď sa vytvorila príjemná, intímna atmosféra. Oproti vchodu boli dvere do spálne, v ktorej dominovala obrovská posteľ. Toaletný stolík so zrkadlom, nočné stolíky a na stenách veľké zrkadlá. Proste takto si niekto predstavuje prezidentský apartmán.

Prezreli sme kuchynku, vzali pripravené šampanské a kým Milan nalial do pohárov, ja som nasypala na tanieriky nejaké slané a keksíky, ktoré som našla v poličke. Boli sme celkom dobre zásobení. Pripili sme si a ja som sa pobrala do kúpeľne. Osprchovala som sa, voda mi urobila dobre a tešiac sa na Milana som len v župane vošla do izby. Milan bol iba v nohaviciach, keď ma zbadal, vtiahol brucho a napol hruď. Hrdo na mňa mrkol, očakávajúc môj obdiv a poznamenal, že tento víkend sa umilujeme. Vtom niekto zaklopal, asi domáci. Opäť klopanie a do toho hlas "prekvapenie!" Milan išiel otvoriť, ako otočil kľúč, dvere sa rozleteli, až ho tresli do hlavy a dnu vtrhli dvaja chlapi s mladým dievčaťom.   Okamžite mi blyslo hlavou - blázni, traja blázni, posraní pacoši. Vtrhli dnu, jeden zamkol dvere a vytiahol kľúč. Milan okamžite tvrdo zareagoval: "A to čo má byť? Okamžite vypadnite." Prvého chytil za golier a sotil ho k dverám. Zavrávoral, no udržal rovnováhu a pohŕdavo sa zasmial. Zbadala som, že Milan je poriadne nahnevaný  a rozhodnutý tento exces ukončiť. Rozkročil sa a pripravil do bojovej polohy. Často som to vídala pri jeho tréningoch a zrazu som bola rada, že nás môže ochrániť. Chlap na to ani nereagoval, so spustenými rukami a úsmevom na tvári pristúpil k Milanovi. Ten sa natiahol a päsť vyštartovala k usmiatym perám. Neznámy ho vykryl predlaktím, silno ho udrel na žalúdok a keď sa Milan s bolestivou grimasou zohol, presným hákom zasiahol jeho tvár. Počula som tupý úder a krv mu zaliala nos a ústa. Milan padol na zem. Keď sa zdvíhal, prosebne natiahol ruky k útočníkovi a výraz v očiach som nepoznávala. Zrazu to bol iný človek. Nič nehovoril, no jeho výraz prezrádzal strach a paniku. Druhý s dievčaťom sa na to  so záujmom pozerali a čakali, čo bude ďalej. Žiadne vzrušenie, len ľahostajný pohľad. Akoby im bolo všetko jedno. Dievčina vzala stoličku a postavila ju za Milana. Druhý zavelil: "sadni si!" Milan poslušne sadol a poťahoval nosom krv. Mňa si nik nevšímal, až keď dievčina zamierila k chladničke a vytiahla fľašu minerálky a šampus sa ku mne obrátila a požiadala ma o poháre. Nervózne, s roztrasenými sa rukami som jej ich podala a utiahla sa do kútika. Chcela som sa zmeniť na šedú myšku, no obaja chalani sa na mňa začali usmievať.

Ten ich pohľad vo mne prebudil strach z toho, čo sa môže stať. "Utri sa, sedíš tu ako posratý, nehanbíš sa?" prehovoril útočník a podal Milanovi nejakú vreckovku. Ten sa ticho, ešte stále roztrasený, začal utierať. Pristúpila k nemu dievčina, sadla si mu na kolená a olízala mu krv na líci, zasmiala sa a pritisla pery na jeho. Zrazu ho pohrýzla a Milan od bolesti zvreskol, no nemal odvahu sa brániť.  Druhý chlap len tak stál pri okne a s ľahostajným pohľadom sledoval, čo sa deje v izbe. Útočník sa otočil od Milana a zamieril ku mne: "a teraz ty. Niečo by sme mali spáchať. Pozrieme ti na zúbok, Holubička." Vtedy druhý pristúpil ku mne zozadu, chytil ma za bradu a zdvihol hlavu. V druhej ruke, ktorú zdvihol k môjmu hrdlu,  som zbadala veľký nôž. Priložil mi ho k hrdlu a mňa striaslo, keď som zacítila chladnú oceľ. Nepritlačil, ale jemne mi ho potiahol po pokožke a zacítila som, ako sa mi do nej zarezáva. Prestal, potočil mi hlavu a olízal ranu: "môj šéf sa rád pozerá na nahé baby, nože zhoď zo seba tie handry!" Roztrasená som si rozviazala župan a ten skĺzol na zem. Ruky som si položila na rozkrok, čo však bola chabá ochrana pred týmito bláznami. Neznámy ma chytil za prsník, podvihol mi ho až k brade: "Šéfe, chcete ochutnať? Cecky sú pripravené. A ty daj tie ruky preč, lebo ťa podrežem!" Rýchlo som ho poslúchla, trasúc sa od strachu. Milan zatiaľ sedel a ramená sa mu triasli od plaču. Dievčina sa postavila pred neho, zdvihla si sukňu a stiahla nohavičky. Držiac kraj sukne pri prsiach, vystrčila boky proti jeho tvári, aby si mohol dobre pozrieť jej škatuľu.

Potom si mu rozkročmo sadla na nohy a začala  mu hrýzť uši a nos. Pritom sa hurónsky smiala a volala mladého, aby sa prišiel zabaviť. Ten sa však venoval mne a pripravoval ma pre šéfa. Asi ho napadlo, že nôž už nebude potrebovať, lebo si ho prehodil v dlani a šmaril ho do skrine. Ľahko sa zabodol do dreva a uvedomila som si, že mám vlastne šťastie. Začal po mne jazdiť rukami, plácať ma po zadku, prsiach a potom si svoju hnusnú ruku strčil medzi nohy a prsty pchal do dierky. Okamžite som ho začala odstrkávať, načo sa zahnal a zovretá päsť letela k mojej tvári. V poslednom momente ho zastavila šéfova ruka a nahnevaný hlas, aby sa pratal a pomohol dievčine. Potom sa otočil ku mne, usmial sa a milo sa mi prihovoril: "Opatrne Holubička, toto nie je normálna spoločnosť. Ja som síce normálny a v blázninci som sa len schovával pred basou, no na nich si daj pozor. Ani minútu by neváhali....  Poď, zabavíme sa." Chytil ma za bradavku, stisol ju a ťahal ma do druhej izby s velikánskou posteľou. Potlačil ma, až som si sadla a on vyskočil vedľa mňa. Sadol si mi na kolená a schúlil sa ako malé dieťa. Privinul sa mi na prsia a prosíkal, že už bude dobrý a aby som mu dala mliečko. Pritom mi hladkal a poťahoval za prsia a akože ma dojil, aby som mu pustila nejakú kvapku. Zrazu vyskočil, chytil ma za ruku a ťahal do stredu postele. Roztiahol mi nohy, načo som ho kopla do brucha a v tvári sa mu zjavil nahnevaný, krutý výraz. V mihu sa však na mňa milo usmial, že aby som neblbla, nenútila ho použiť násilie. Ak chcem, nechá ma druhému a on ma naučí, ako sa správať s chlapom v posteli. Mlčky som prikývla.

Poťapkal ma po šuške , vstal a vyšiel von z izby, na ktorej boli celý čas otvorené dvere, takže som videla presne na stoličku, na ktorej sedel Milan. Mladá, keď zbadala šéfa, začala mu žalovať, že Milanovi sa nechce postaviť a čo má robiť. "Odrež mu ho, keď sa nedá použiť." Poznamenal a druhý na to priskočil ku skrini, vytiahol nôž a prikročil k dvojici. Milan sa hlasno rozvzlykal a Šéf mladého  zastavil: "alebo mu radšej vyfajči, to ho zobudí." Mladá skĺzla na zem a chňapla po jeho malom vtáku. Druhý sa postavil za neho a začal ho vyzliekať. Šéf si nalial niečo do pohára a vrátil sa naspäť. Podal mi, upila som si chladného vína a on mi pri tom znova roztiahol nohy, naklonil sa mi nad šušku a silno začal vťahovať nosom moju vôňu. Zdvihol hlavu, znovu sa usmial, vraj si budeme rozumieť, už teraz sa jeho nosu páčim a vták s tým súhlasí. Pritom ma upozornil, nech už si nohy nedávam k sebe, stále mi chce medzi ne vidieť a nerád by ma priväzoval. Čo som mu mala odpovedať, poslušne som ich roztiahla ešte viac a on si lizol cez škáročku. Našťastie som nič necítila a aby som to oddialila, povedala som, že musím na záchod. Pokýval hlavou, poskočil na posteli a ukázal na druhú izbu: "nezabudni si ju umyť, budeme sa lízať!!!" poskakoval a stále sa usmieval, napriek tomu, že sa snažil byť normálny som vedela, že nie je kompletný. Milan sedel na stoličke, teraz už nahý s vtákom už dosť postaveným a tí dvaja sa bavili pri stolíku a popíjali víno. Milan na mňa pozrel a povedal, aby som sa nebránila, však keď im vyhoviem a podržím, odídu a nechajú nás na pokoji. Predsa ma nezabije, že dám niekomu druhému. Nič také hrozné sa nestane a musím si uvedomiť, že to mám vo svojich rukách. Potom sa všetko vráti do starých koľají. Bolo mi z neho na vracanie. V podstate sa ani nebránil a teraz dáva zodpovednosť na mňa.

Zakončil to tvrdými slovami: "Neser sa, on si zapichá a z teba neubudne." Pozrela som mu do očí: "a to mi hovoríš ty? Ty?" odišla som na záchod, poriadne sa vyumývala a pomaly sa pobrala na popravisko. Ako som vchádzala do izby, videla som, ako sa šéf postavil v strede posteli na hlavu. Pozeral ma mňa: "myslím, keď si kľakneš, budeš mať vtáka akurát pri ústach. Takto ma ešte nefajčili. Poď." Vyšla som na posteľ a pomaly sa k nemu približovala. Vzala som mu vtáka do ruky a premýšľala, čo ďalej, keď prehovoril: "rýchlo začni. Vieš koľko som trénoval stojku na hlave? A dlho nevydržím, tak to aspoň skúsime." Vzala som vtáka do úst a dobre naslinila, aby som ho aspoň trošku umyla. Ťažko držal rovnováhu, tak ma vyzval, aby som ho držala za zadok, nech nespadne. Začala som ho silnejšie fajčiť a hýbať dopredu a dozadu, až neudržal rovnováhu a padol na posteľ. Bezradne som na neho pozerala, on ma zvalil a rýchlo mi začal pchať postavený úd do dierky. Bola som úplne suchá a išlo to ťažko. Šéf sa nadvihol a pustil mi na šušku slinu, ktorú potom prstom rozmazal na škáročke a pichol mi ho dnu. Šuška povolila a keď prst vymenil s údom, už ľahšie do mňa vnikol. Zavrela som oči a snažila sa nereagovať, no začal sa na mne bláznivo vrtieť a tak som sa pozrela, čo vlastne vyvádza. Škeril sa na mňa, robil rôzne grimasy a keď zbadal, že sa pozerám, podstrčil mi ruky pod zadok,  zdvihol ma a spolu so mnou si kľakol na kolená. Pritiahol si ma k sebe, stehná som mala cez a boky vysoko  zdvihnuté. Stále som bola na ňom nabodnutá, no teraz mal voľné ruky a začal sa so mnou hrať. Najprv ma naťahoval za prsia a skúšal, či mi bradavky natiahne až po ústa, potom mi ich začal stískať a žmoliť, naklonil sa k nim a hrýzol ich.

Najprv jemne, no potom pridal, až som sa od bolesti začala brániť. Prekvapene na mňa pozrel: "Vari nechceš, aby som ti ich odhryzol? Rád by som ochutnal bradavky vo vlastnej šťave." Zaprosila som a on začal silno vrážať vtáka do šušky. Pritom zdvihol ruky, krúžil nimi nad hlavou  a tancoval nejaký divoký tanec. Pritom kričal "Olé, torro, olééééé torrro." Už síce nebol surový, no silno mi búšil do šušky a babral prsia, akoby to bola nejaká plážová lopta. Zrazu prestal, sadol si, položil si ma na klin, pritlačil hlavu k hrudi a ukázal do druhej izby, kde pri nahom Milanovi kľačali dievčina a druhý a hrali sa mu s vtákom. Nemal ho úplne postaveného, strach robil svoje a tak si ho dievčina vložila do úst a začala ho cuckať. Druhý sa mi hral s prsami a pri tom druhú ruku pchal k ústam dievčiny a snažil sa chytiť vtáka. Dievča ho chcelo odohnať, no keď sa podvihla, aby ho zahnala, rýchlo sa zohol a vzal Milanovho vtáka do úst. Ten mu už stál. Milan, červený ad hanby odvrátil hlavu, no dievčina sa postavila za neho, chytila za bradu, zdvihla a začala ho bozkávať. Mladý ho zatiaľ fajčil a ja som, na svoje prekvapenie a zlosť nemohla od nich odtrhnúť pohľad. Šéf poznamenal, že je to krásny pohľad, podvihol ma a ako som na ňom sedela, opäť do mňa zaviedol svoj úd. Ukazoval na trojici, poskakoval na posteli so mnou na vtáku, smial sa pýtal sa ma, či sa aj ja dobre bavím. Neodpovedala som, no s hrôzou som zistila, že začínam na celú situáciu reagovať neprimerane. V šuške sa mi začínalo rozlievať zvláštne vzrušenie a pohľad na fajčiarov ma fascinoval. Nechtiac som položila šéfovi ruku okolo hrdla a zahniezdila sa na jeho vtáku, čím som mu dovolila, aby sa vo mne lepšie usadil. Dievčina sa zatiaľ chcela s mladým vymeniť a prosila ho, aby ju nechal, nech ho môže  dokončiť, no druhý sa nedal a začal Milana začal rýchlo honiť. Videla som, ako má zaťaté päste a na čele sa mu objavili kropaje potu. A zrazu sa mu telo vypälo v kŕči a či chcel, alebo nie, striekal druhému do úst. Ten ho spokojne sal, skončil a postavil sa. Dievčina klesla okamžite na kolená a chňapla po stále ešte stojacom vtáku, aby aj ona dostala svoju dávku semena. Mladý sa sklonil nad Milana, vzal mu tvár do dlane, stisol ústa a prisal sa mu na pery. Milan sa s odporom začal metať, no druhý nepustil a tlačil mu do úst vlastné semeno. To mu stekalo po perách na bradu, no druhý mu ho začal utierať a vracať do úst. Pri tom pokrikoval: "kanibal, kanibal, žerie svoje deti, deckožrút." A hurónsky sa smial.

Dievčina ho zastavila a prikázala mu, aby jej dal dole sukňu. Poslúchol a za chvíľu bola úplne nahá, stále cmúľajúc Milanovi vtáka. Ten mal vyvrátenú hlavu odo mňa a celý sa triasol. Neviem či od hanby, či od strachu, no bol na neho žalostný pohľad. Šéf mi zatiaľ hladkal prsia, už na posteli neskákal, len sa so mnou hral. Dúfala som, že sa rýchlo urobí, aby som mala pokoj, no znovu ho zo mňa vytiahol, že si ide obzrieť, ako vedľa pokračujú a ťahal ma za ruku so sebou. Obchádzal trojicu a povzbudzoval ich k výkonu, len nech si urobia dobre a Milana obšťastnia, aby si pamätal, ako vyzerá dobrý sex. Potom mi prikázal, aby som naliala niečo do pohára a vrátil sa do izby. Naliala som víno a keď som sa otočila k izbe, videla som, ako si dievčina rozkročmo sadá na Milana a vtáka si vsúva so šušky. Milan ticho vzlykal, akoby mi chcel niečo povedať. Vchádzala som do izby, kde šéf tlačil toaletný stolík do stredu izby. Postavil ho tak, že bol kúsok od dverí. Vzal mi pohár, upil si a postrčil ma k stolíku. Prehol ma cezeň, zo všetkých strán si ma poobzeral a trošku ma podvihol, posunul prsia dopredu a s palcom hore prikývol, že sa mu moja poloha páči. Pristúpil ku mne zozadu, kľakol si a začal mi bozkávať zadok. Pritom mi prstami roztiahol mušličku, olízal ju a začal mi do nej strkať prsty. Nanešťastie som zase vyschla a dierka mu kládla odpor. Nebral na mňa ohľad, len ich pchal dnu. Pálčivá bolesť prestala, keď sa dostal dnu a začal vo mne hýbať prstami. Postupne pridával ďalšie, až ich mal vo mne  štyri. Postavil sa, zvalil na mňa a začal mi hovoriť, že sa  mi určite bude páčiť, ako ma preťahuje a ja sa môžem pozerať na svojho, ako trtká mladú. Bolo to odporné, no nemohla som od trojice odtrhnúť pohľad. Mladá na ňom jazdila, mala som pred očami jej škatuľu, ako sa dvíha a odhaľuje Milanovho vtáka, ktorý sa v nej postupne stráca a zase ukazuje. Druhý si kľakol a začal vždy, keď sa vták odhalil ho lízať a pokračoval pri dosadnutí jazykom útočiť na mladej zadok. Milan otvoril oči a cez plece mladej otváral ústa a bez hlasu hovoril: "prosím ťa, pohni si, urob ho, ja to už nevydržím, chcem ísť domov. Prosíííím, prosííím...." Vnútro sa mi búrilo, ten frajer, box, karate, džudo, nemilosrdne tvrdý manažér, ktorý vedel s každým zatočiť, nebál sa konfliktov a teraz chce, aby som dala tomuto bláznovi, len, aby sa zachránil. Šéf vytiahol zo mňa prsty a zasunul mi dnu vtáka. Pomaly začal šúrovať, posúval ma pri tom dopredu, dozadu po stole, o dosku šúchal prsia a či som chcela, alebo nie  bradavky mi stvrdli a keďže to celé už trvalo strašne dlho, akoby som si zvykla a už ani neprotestovala, len nech sa rýchlo urobí a dá mi pokoj.  No toto asi neplánoval, lebo zase zo mňa vyšiel, otočil stolík, že som bola zboku a začal mi ho pchať do úst, aby Milan pekne videl, ako mu fajčím.

Mladá zatiaľ na ňom poskakovala a vzrušene rozhadzovala rukami. Šéf prestal, vstal, posotil ma na posteľ a odsunul stolík. Zavelil, aby som sa dala na všetky štyri, kľakol si  ku mne odzadu a začal ma obchytkávať, šacovať, akoby ma videl prvý krát. Snažila som si to nevšímať a neprítomne som pozerala, ako mladá Milana urobila, víťazoslávne niečo brblala a chválila sa pred druhým. Šéf sa na tom dobre bavil a opýtal sa ma, či nemá zavolať druhého, mohol by ma, kým budem jeho fajčiť, urobiť do zadku. Keď videl moju zúfalú reakciu, povedal tak teda nie, že ma urobí sám, hoci ešte nevie kam. Zašiel za mňa, zavrela som oči a vnímala, ako do mňa vniká jeho úd. Keď ho mal vnútri celý, chytil ma za boky a prirazil k sebe. Hrklo mnou, otvorila som oči a videla, ako Milan sedí sám na stoličke, hlavu sklonenú a ruky spustené pozdĺž tela. Mladá s druhým sedeli na zemi pri stene, schúlení v objatí, ako bez života. Všimol si to aj Šéf, zavolal na Milana, nech sa ani nepohne, ak nechce, aby mu rozbil hubu. Potom sa na mňa navalil, pichal ma  a ticho mi začal hovoriť: "Ja nie som blázon, všetko to len hrám, kvôli tým dvom a tým vonku, aby ma nezabasli. Blázninec je lepší ako basa a ako vidíš, lepšie sa z nej ujde. Tým dvom prestali účinkovať lieky a teraz sú v útlme. Máme tak hodinu, hodinu aj pol, kým príde absťák a potom budú nebezpeční. Tak sa snaž, nech ma dobre urobíš. Keď budem spokojný,  pustím vás skôr, ako sa úplne preberú."  Zmohla som sa len na to, že som sa ho zhrozená opýtala, či až hodinu. Či si myslí, že vydrží hodinu. No hrdo mi oznámil, že je supersamec, ktorý po súloži nemusí oddychovať, lebo vták mu stojí hodiny, aj dve tri čísla, vlastne, kým chce. A on chce, páčim sa mu. Počas celého rozhovoru som nemohla odtrhnúť oči od Milana, ktorý tam len tak pasívne sedel a napriek tomu, že pohľadom neustále blúdil po miestnosti, stále sa k nám vracal a pozoroval nás. Šéf  ma prestal obrábať, vytiahol ho a nahlas premýšľal, ako ma dokončí. Už som nevládala viac čakať, nebránila som sa a chcela, aby sa už urobil. Toľkokrát ho do mňa zasunul a vytiahol, že som si ani neuvedomila, že je to násilie, šuška sa mimovoľne zvlhčovala a len čo po vytiahnutí vyschla, už ho opäť zasúval. A pravdu povediac, aj som sa vzrušila, tak nech ma urobí....Ticho, tak aby to Milan nepočul, som mu povedala, že už mi je to jedno a chcem to už mať za sebou. Len nech rýchlo začne a  ak chce,  môžem začať ja. Budem na ňom jazdiť aby sme tie tri čísla stihli, kým sa tí preberú.

Nato si ľahol, pohodlne sa rozvalil a ukázal mi, aby som si sadla na jeho tvár. Posunula som sa nad neho a ponúkla šušku jeho ústam. Dal si pod hlavu podušku aby bol vyššie a jazykom mi prešiel po škáročke. Nech som bola akokoľvek nesvoja, už som sa nebála, vedela som, že mi neublíži. Aspoň som v to dúfala, snažila som sa nemyslieť na zlé. A nakoniec, jeho jazyk mi tak znalecky ochutnal šušku, že odvrátil všetky pochybnosti. Pohla som bokmi, aby  sa dostal do všetkých zákutí a keď bol v dierke, spustila som sa, nech vnikne čo najhlbšie. Pozrela som na Milana a ten na  nás vyvaľoval oči. Hajzel jeden. Ani teraz, keď boli tí dvaja mŕtvi nič neurobil, len tam odovzdane sedel a čumel na nás. Tak mu treba, pomyslela som si a položila Šéfovi ruky na stehná. Tým som mu ešte  viac ponúkla šušku, chytil ma za zadoček a pritiahol k ústam. Nespúšťajúc z Milana oči, som vzala  do ruky vtáka a pomaličky, aby si to dobre všimol som sa naklonila dole a končekom jazyka olízala veľký lesklý žaluď. Potom som ho vzala do úst a začala cmúľať a pritom pomaličky honiť. Šéf spokojne vzdychal a dvíhal boky, aby mi vnikol do úst čo najhlbšie. Pritom mi silno vylizoval pekne zvlhnutú mušličku, ktorá sa pripravovala na vyvrcholenie, pevne som v perách zovrela jeho vtáka, zadržala dych a snažila sa oddialiť vyvrcholenie.  Chvenie v šuške zacítil aj on, lebo široko otvoril ústa a  prisal sa mi na ňu. Jazykom začal brnkať na dráždec. Už som to viac nedokázala zadržať, bruško sa mi stiahlo a mušličkou mi prebehol kŕč slasti. Rozochvela som sa a cítila, ako som na jeho ústa vystrekla prúd šťavičky rozkoše. Šušku mi stisol medzi zuby a začal mi ju jemne žuť, čo ma priviedlo do stavu fantastického vyvrcholenia, aké som s Milanom v živote nezažila. Vtedy som si na neho spomenula, otvorila oči a pozerala na jeho vyvalenú tvár. Zaujímavé, vôbec mi na ňom nezáležalo a bolo mi úplne jedno, čo vidí a čo si myslí. Keďže som si chcela vyvrcholenie predĺžiť, zošuchla som sa dole a rýchlo nabodla na Šéfovho navretého vtáka. Stále som bola tvárou k Milanovi a chrbtom k Šéfovi. Silno som na neho dosadla a pohniezdila sa na jeho brušku, aby si v mojej šuške našiel čo najlepšiu polohu. Pocit naplnenia mušličky veľkým údom mi robil neskutočne dobre a dokonca sa mi páčilo, ako sa vo mne hýbal. Zdvihol boky a mňa zaliala ďalšia vlna rozkoše, či vlastne tá prvá ani neskončila a orgazmus pokračoval. Začala som sa dvíhať až som žaluď cítila medzi buchtičkami a prudko spúšťať dole. Netrvalo dlho, Šéf na silno stisol za boky a prirazil si ma vtáka, ktorý vo mne začal pulzovať. Jasne som cítila, ako mi hlboko do šušky strieka semeno, ktoré ešte viac znásobilo moje vyvrcholenie. Pritisla som sa na neho a užívala si jeho pohyby vo mne. Prinútila som sa otvoriť oči, aby som videla Milana.

Ten sedel so sklonenou hlavou a pozeral do zeme. Pustila som ho z hlavy a vrátila sa k rozkoši, ktoré sa mi rozlievala v brušku. Šéf ma chytil za prsia a posadil sa. Pritisol sa ku mne a silno mi masíroval prsia. Stále som bola na ňom nabodnutá čakajúc, kedy zo mňa vykĺzne, keď som si spomenula na jeho slová, že sa po výstreku nezmenšuje. Tak som sa na ňom začala vrtieť a medzi nohami som nahmatala jeho vajíčka a začala ich v rukách hniesť. Vtedy ma podvihol, otočil a položil si ma na vtáka spredu. Pritisol si ma k sebe, prsami som sa tisla na jeho hruď a pozerali sme sa do očí. Nevydržala som a začala ho bozkávať. Naše pery sa stretli a jazyky vnikli do úst. Pevne sme sa objali a bez pohybu ostali zlepení. Po chvíli sa pohol, podvihol ma tak, aby so mňa nevykĺzol a kľakol si. Položil ma na posteľ, stehná vysoko na jeho, nohy som mu prekrížila okolo pása. Vzal ma za boky a pritisol na seba, potom ma začal masírovať na brušku a pomaličky sa blížil k prsiam. Jemne ich začal miesiť, stískal ich, hral sa s bradavkami, vzal ich medzi prsty a postískal. Položila som ruky na jeho a tisla si ich na prsia, pritom som krúžila bokmi, aby som v sebe cítila jeho pohyb. Dvíhala a spúšťala som šušku, aby sa chĺpkami nad vtákom dotýkal môjho dráždca, čim sa dvíhalo moje vzrušenie. Položila som si jeho ruku na ústa a začala mu bozkávať a cuckať prsty. Šéf pridával na sile, ako sa so mnou hral, už to neboli jemné dotyky, ale silné stisky. Prsia mi zvieral v dlani s nechtami zarytými do jemnej pokožky. Potom sa na mne vystrel, položil si moje nohy na ramená, navalil sa na mňa a prudko začal do mňa vnikať. Zakaždým, keď na mňa doľahol, naše telá silno pľasli a zdalo sa mi, že vráža do mušličky stále hlbšie. Ruky mi dal pod hlavu, pritiahol si ma k sebe, boky sa mi automaticky zdvihli proti nemu a šuška bola vystrčená vysoko v priestore, takže vrážal do mňa vtáka ako dobre namastený piest. Položila som mu ruky na zadok a tisla ho na seba. Pritom mi prst zablúdil k jeho malej dierke, prešla som po nej nechtom a pichla do nej prst. Šéf ticho zavzdychal a prudko do mňa vrazil vtáka. Najsilnejšie ako vládala v tom momente sa vypäl a opäť začal v mojej šuške striekať. Mušlička mu odpovedala stiahnutím a slastnými vibráciami nového vyvrcholenia. Začala som stískať svaly šušky, aby som do seba vytlačila aj poslednú kvapku vzrušujúcej šťavy striekajúcej z údu. Vystreli sme sa a oddychovali po únavnom čísle. Vzalo ma a potrebovala som sa vydýchať. Požiadala som ho, aby mi dal napiť.

Vstal a odišiel vziať niečo z chladničky. Poutierala som sa do plachty a pomaly sa dvíhala, konečne bol hotový a dúfala som, že sme skončili a pôjdem domov. Vtedy som zbadala odovzdaného Milana, ako ho pozoruje, pritom fľochol pohľadom na mňa, no rýchlo ho odvrátil. Až mi ho bolo ľúto, chudáka. Toto mala byť moja životná opora. Fuj!!! Šéf sa vrátil, podal mi pohár. Všimla som si, že mu stále stojí, aj keď nebolo dvanásť, určite mu stál tak na tretiu, či skôr na druhú. Tvárila som sa že nič, postavila som sa, no on ma chytil okolo pása a postrčil na posteľ. Pohár mi padol na posteľ a ostatok vytiekol na plachtu. Padla som na všetky štyri, kľakol si za mňa, strčil ruku medzi stehná a roztiahol mi nohy. Vzal si vtáka do ruky a začal žaluďom prechádzať po škáročke, ktorá bola ešte stále vlhká od jeho semena a mojej šťavy. Našiel dierku a pomaly do nej vnikal. Zasunul ho po vajíčka, navalil sa na mňa a ako ma začal piglovať, pripomenul mi, že povedal tri čísla. Potom hlavou kývol k tým dvom na zemi, stále v objatí. "Vidíš, začínajú sa mrviť, znamená, máme ešte pár minút. Myslím, že to stihnem, do tretice všetko dobré." Nechala som ho, nech sa na mne urobí, neverila som, že ešte raz dosiahnem, tak som si hlavu položila na ruky so zadočkom vysoko vystrčeným a čakala, kým sa vytrasie. Vystrel sa nado mnou zovrel mi boky a prirážajúc ich na seba, nahodil rýchle tempo. Asi vzal vážne, že tí dvaja blázni sa preberajú a chcel to stihnúť. Hlasno vzdychal, vrážal ho do mňa a vajíčka mi rozkošne plieskali na šušku pod dierkou. Aj keď som sa snažila odosobniť, vzrušenie vo mne predsa len rástlo a myslela som, že sa predsa len ešte raz urobím. No bolo málo času, Šéf sa znovu nado mňa naklonil, chytil za prsia, tvrdo ich stisol a silno do mňa vrazil vtáka. Prestal sa hýbať, len sa na mňa tlačil a začal vo mne pulzovať. Škoda, ešte chvíľu a mohla som aj ja. Tentoraz sa urobil rýchlo, vstal a nechal ma na posteli. Vyšiel z miestnosti, nahádzal na seba šaty a niečo hovoril tým dvom, ktorí sa už tmolili po izbe. Škaredo pozerali na mňa a Milana, stále sediaceho na stoličke. Mladá k nemu pristúpila, no Šéf niečo zavrčal. Myklo ňou, no poslušne stiahla plecia. Zahalila som sa do plachty a schúlila na posteli. Čakal som, čo bude. Šéf mi ukázal, aby som prišla. Zo stolíka vzal kľúče a doklady od Milanovho auta s tým, že si ho požičia a niekde ho nechá na pumpe. Pritom sa pýtal Druhého, či si zapamätal z  jeho adresu. Obrátil sa k nám, v ruke držal môj občiansky a upozornil nás na to, že má naše adresy a keby sme ich chceli udať, nájde si nás a len potom uvidíme. Nato pristúpil ku mne, dal mi pusu na ústa, Druhý Milanovi a zmizli.

Bez slova sme sa začali obliekať, chcela so m čo najskôr z tohto pajzla vypadnúť. Špinu z tohto zážitku zo seba zmyjem doma. Milan hneď začal, či nepôjdeme na políciu, toto predsa potrebujeme ohlásiť. Povolili mi nervy a spustila som na neho: "A čo im povieme? Že sme si boli zatrtkať v tomto pajzli, lebo si ženatý a bojíš sa pred rozvodom ženy, aby na tebe nevysúdila majetok? Že si sa ma nezastal pred týmito bláznami, ktorí boli skoro mŕtvi a ty si sa spokojne pozeral, ako ma jeden obrába?" "Pozeral som sa, pozeral. Bál som sa. A čo? No  videl som, ako si ho bozkávala, ako si ho fajčila a čo je najhoršie, ako si prirážala a ako obyčajná kurva si sa ešte aj urobila...." Zastavila ho jedna dobre mierená facka. Pleskla, že ju museli počuť aj na recepcii. Rýchlo som vypadla z izby a ponáhľala sa dole. Dobehol ma na schodoch, aby som sa nehnevala, je veľmi rozrušený a nevie či hovorí. Zabil to tým, že však všetko bude v poriadku, nejako to prekonáme, zabudneme a začneme od začiatku. Na recepcii nám starší pán podal kľúče od auta a doklady, vraj ich nejakí hostia našli na chodbe a nechali ich tu. Milan ich celý natešený vzal s tým, že ma môže odviesť domov. Striktne som ho odmietla, bol to definitívny koniec. Pobrala som sa na zastávku a Milan okolo mňa prefrčal.

Doma som sa dlho predlho umývala, no z hlavy som to nedostala. Šéf a tí dvaja sa mi do nej zavŕtali a dlho nechceli odísť. Ani potom, ako som pre istotu vymenila na byte zámok. Časom som sa dozvedela, že Milan žiadosť o rozvod nikdy nepodal, žije spokojne s manželkou a vraj má novú milenku. Želám jej príjemné chvíle v piatych cenových. Napriek tomu, že som sa obávala stretnutia so Šéfom, ktorý vedel moju adresu, som ho viac nevidela a vlastne ani neviem, kto to bol. V novinách bola iba správa, že XY zmizol a pátranie po trojici trvá. Neuviedli ani iniciále, len XY. Ani mi to nechýbalo, hoci občas som si spomenula, hlavne v noci, na orgazmy, ktoré som s ním zažila. Po čase som sa šťastne vydala a môj drahý sa ma občas pýtal, prečo ho po krásnom sexe volám XY.autor: nemezisAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>