Erotická poviedka

Vodič limuzíny 2

Ako som už predtým napísal občas som zaskakoval cez víkendy u priateľa ako vodič pri rôznych príležitostiach.  Zažil som aj jednu hodne drsnú príhodu. Bola to pomerne veľká svadba, konala sa v miestnom hoteli koncom februára. Otec ženícha bol miestny zbohatlík. V meste mal dve mäsiarstva a menšiu výrobňu, samozrejme mäsiarskych výrobkov. Ženích, 24-ročný Matej bol nižšej postavy, ale ako sa na mäsiarskeho synka patrí, zdatný v páse. Nevesta, Evička mala 19-násť a bola z neďalekej dediny. Pehavá blondína nižšej, ale celkom peknej postavy. Sobáš bol už o 13-tej v miestnom kostolíku. Svadba prebiehal pokojne, povedal by som, že až stereotypne. Nič zvláštne sa nedialo, stoly sa prehýbali od rôznych dobrôt a luxusného alkoholu, ktorého bolo na stoloch premiéru.

Do tanca hrala miestna kapela a hoci sa snažili po deviatej hodine už tancovalo len zopár mladých párov. Svadobní otcovia sedeli za stolom a výdatne sa posilňovali alkoholom a veru aj ženích toho popil viacej, lebo podriemkával za stolom pri poháriku, zatiaľ čo nevestu vykrúcalo pár mladíkov.  Ja som sedel pri stole s kapelou a pomaly ma tiež začínali chytať driemoty. Ale asi o desiatej prišiel ku mne jeden mladík aby som pripravil limuzínu, že potrebujú odvoz. Odišiel som k autu a rýchlo som z neho ometal sneh, ktorého napadalo neúrekom, tušiac čo sa chystá. A o chvíľu som uvidel troch mladíkov z nevestou a jej priateľkou. Nasadli a vyrazili do jedného penziónu asi 20 km od mesta v horách. Hneď ako sme vyrazili zavesilo sa za nás akési auto a celý čas šlo za nami. Zastavili sme pri penzióne, druhé auto vedľa nás a vystúpili z neho dvaja mladíci, ktorý nás hneď uviedli do vedľajšej miestnosti s krbom, vybavenej masívnym dubovým nábytkom. V miestnosti bolo príjemne teplo, v krbe si oheň pochutnával na hrubých polenách. Na stenách boli rozvešané poľovnícke trofeje. V miestnosti bolo šero, lebo svietili len malé svietidlá na bočných stenách. Z reproduktorov plynula príjemná hudba. Pri jednom stole v rohu miestnosti sedeli ďalší traja mladíci a zjavne čakali len na nás. Ten čo sedel za vrch stolom vstal, pristúpil k prekvapenej neveste, objal ju a pobozkal na ústa. Evička sa nezmohla ani na slovo, len nemo pozerala na Róberta (tak sa totiž volal). A skôr než sa stihla nadýchnuť k otázke, jej hovorí: "Evička. Ja som Ti povedal, že aj keď ma okašleš, svadobnú noc stráviš so mnou." Evička len nezrozumiteľne niečo zamumlala, červená ako paprika. Znova ju zovrel do náručia a vášnivo ju začal bozkávať. Anička sa bránila, ale až po dlhšej chvili sa jej podarilo vytrhnúť a vylepila mu poriadnu facku. Ale Róbert ani brvou nepohol a vyzval ju do tanca. Aj keď protestovala nič jej to nepomohlo.

Róbert bol zdatný chlap o hlavu vyšší ako Evička a tak s ňou krúžil v rytme valčíku ako s bábikou. Postupne sa pridali aj ostatní a tak Evička šla z náručia do náručia, že sotva lapala dych. Jeden z mládencov začal rozdávať poháriky s koňakom, Anička bez váhania vypila hneď dva za sebou. To asi aby potlačila ten predchádzajúci strach. Ja som celý čas sedel v rohu aj z Monikou, tak sa volala evičkina kamarátka, ktorá prišla s nami. Rozprávali sme sa a po očku sledovali dianie okolo Evičky. No a Evičke sa už veru začínali pomaly motať nohy. Veď ju vykrúcalo sedem mladíkov a tých niekoľko koňakov tiež zaúradovalo, takže milá Evička mala neisté nohy. To sa jej však znova ujal Róbert a pri tanci za zvukov slaďáku ju začal vášnivo bozkávať a rukou jej dvíhal šaty a hladkal pevný zadoček. Pár krát mu buchla po ruke, ale mohutnému Róbertovi sa nevládala brániť a tak sa jej nakoniec dostal do nohavičiek. Síce dostal ďalšiu facku, ale to ho vôbec neodradilo a biele hodvábne nohavičky sa po chvíli zviezli na zem. Keď videla, že sa neubráni niečo mu šepkala do ucha. Ale Róbert ukázal rukou na okolo stojacich mladíkov a povedal: "Evička to sú moji kamaráti, no snáď by si sa pred nimi nehanbila." Evička vytreštila oči a pokúsila sa utiecť, ale Róbert bol šikovnejší a znova ju objal a vášnivo ju bozkával pričom jej šikovne rozopol na chrbte šaty a stiahol až do pása. Vzápätí ju zbavil aj podprsenky, posadil ju na stôl a žiadostivo jej cmúľal bradavky. Evička ho chvíľu odtláčala, ale nakoniec sa podvolila a odovzdane prijímala nežnosti. Róbert sa vôbec neponáhľal, veľmi dlho ju bozkával a jemne pohládzal po celom tele a keď jej rukou siahol medzi nohy, poslušne ich roztiahla od seba, aby sa mohol maznať s jej mušličkou. Žiadostivo sa prisal ústami na jej buchtičku jazykom jej intenzívne dráždil klitoris. Anička stále hlasnejšie vzdychala a hladila si prsia. Po chvíli prstami roztiahol závojčeky jej rúžovučkej, do hladúčka vyholenej buchtičky a intenzívne preskúmaval jej vnútro jazykom.

Anička sa po chvíli zachvela v prvom dnešnom orgazme a silno pritlačila Róbertovu hlavu do lona, ktorý jej ešte chvíľu jazykom masíroval mušličku, ale potom sa postavil. Pozrel jej do tých jej plachých očí. Prstom prekontroloval jej vlhnúcu dierku a potom bez váhania nasadil svojho vtáka na okraj jej mušličky. Neváhal,mierne zakrúžil žaľuďom, aby sa dostal medzi jej rúžovučké závojčeky a prudko zarazil až po koreň. Evička zastenala a vytreštila oči, nečakajúc taký prudký prienik, až jej vybehli slzy, ale Róbert nič nedbal a dlhými zásuvmi preťahoval Evičkinu buchtičku. Anička po chvíli prežila búrlivý orgazmus. Róbert mal celkom slušnú výdrž a tak jej nedal čas na rozdýchanie a pokračoval ďalej dlhými pomalými zásuvmi. Sem tam ho vytiahol úplne von a znovu pomaly zasunul. Takto pokračoval snáď desať minút. Potom chytil aničkine nohy vyložil si ich na ramená a zrýchlujúcim tempom ju doviedol k druhému orgazmu, z následným vystriekaním jej mušličky veľkou dávkou mlieču. Anička po chvíli, keď predýchala orgazmus, náhle zoskočila zo stola a rozplakala sa, že neberie antikoncepciu a teda to nemal do nej nastriekať. Róbert ju chlácholil, že veď je vydatá a prípadné dieťa predsa nemôže byť problém.  Znovu ju začal vášnivo bozkávať, pritom jej úplne vyzliekol šaty, ktoré mala aj tak zhúžvané okolo pása. Teraz stála úplne nahá, len v punčochách a bielych lodičkách. V tom si ale všimla, že aj ostatní okolo nej sú vyzlečení a v ruke držia svoje stvrdnuté vtáky.

Rýchle utiekla do rohu miestnosti a kričala aby sa k nej nikto neopovážil priblížiť. Samozrejme vzrušený som bol aj ja a nohavice mi boli tesné. Monika ktorá sedela vedľa mňa mala ruku v rozkroku a hrala sa so svojou mušličkou. Proste atmosféra nabitá erotikou. Nad nasledujúcimi slovami Róberta som sa musel pousmiať. Podišiel k Evičke obial ju pobozkal a ukážuc rukou na pripravených chlapov, jej povedal: "Milá Evička snáď by si nechcela chlapcom odoprieť trošku potešenia."  Evička ho odstrčila a niečo nezrozumiteľné odvrkla. Róbert však zobral do rúk kameru, ktorou natáčali predchádzajúce dianie a Evičke bolo jasné, že je v pasci a keď nechce aby sa to vídeo dostalo do rúk Maťovi, nemá na vybranie. Róbert sa teda ujal organizácie, ďalšieho účinkovania Evičky v tejto pornošou.
"Evička aby si si to poriadne užila, veď ten Tvoj bachroš Ťa aj tak nemôže uspokojiť, tak mi Ťa dnes vyškolíme. Ostatne ako si mi pred chvíľou pošepkala ja som bol zatiaľ tvoj jediný milenec. Keďže som Ťa len minulý rok odpanil a pár krát navštívil tvoju dieročku, čo bolo len päť či šesť ráz, než som odišiel do Nórska. Tak si myslím, že v tvojich 19-nástich rokoch si toho veľmi veľa zameškala a potrebuješ to dobehnúť."
Posadil Aničku znova na stôl naznačil mládencom, aby sa postavili okolo stola. V tom zbadal nás dvoch z Monikou sedieť v rohu. A hneď na nás spustil. "A vy dvaja čo vysedávete, pekne sa zapojte." Postavil ma rovno k Aničke ako prvého a Moniku postrčil k ostatným aby sa starala o prípravu. Nie že voľakomu ovisne, prísne pozrel na Moniku a dodal. "A nech žiadne semeno nevíde nazmar. Všetci jej tú dieročku poriadne vystriekejte."

Viac už nebolo treba hovoriť. Veľmi rýchlo som zhodil nohavice, žaľuďom som pár krát pohladil evičkine závojčeky a prudko som zasunul do jej krásne vlhkej mušličky až na doraz. Krásne som si užíval jej tesnú dieročku dlhými pomalými zásunmi, snažiac sa oddialiť výstrek, ale vzhľadom na to, že som takmer striekal už pri tom keď Róbert klátil Evičku, som už po krátkej chvíli vystriekal Evičkinu dierku hojnou dávkou belavej tekutiny. Podobne na tom boli aj ostatní a tak sme sa v priebehu asi štvrťhodiny vystriedali všetci až na Karola, ktorý mal poriadneho macka z riadnou bambulou miesto žaľuďa. Aj napriek tomu, že Anička mala dieročku viackrát pretiahnutú a hojne vystriekanú, jej tesná mušlička chvíľu odolávala prieniku karolovho nadrozmerného žaľuďa. Anička opretá na lakťoch vyplašene pozerala na tú, podľa nej ozrutu, čo sa pokúšala dostať do jej útrob. Po prvom neúspešnom pokuse Karol prstami trochu porozťahoval evičkinu nepoddajnú dieročku, znovu nasadil svojho macka na okraj aničkinej svätyňky, chytil ju za zadok a silno zatlačil, až hlavička jeho klady vhupla dnu za hlasného výkriku Aničky. Len chvíľu počkal a zarazil svojho macka do Aničky až na doraz a po niekoľkých veľmi rýchlych prírazoch útla Anička prežila doteraz najsilnejší orgazmus, po ktorom zostala nepohnute ležať na stole. Ale Karol, ktorého macek ani trochu neochabol, po krátkej prestávke pokračoval dlhými pomalými zásunmi, pri hlasných výkrikoch Aničky, snáď aj päť minút, keď ju znovu sklátil mimoriadne silný orgazmus, ale aj napriek silným sťahom v aničkinej kundičke nepoľavil a ďalej pokračoval dokonca postupne zrýchľoval a pri divokom tempe a silnom plieskaní karolových gúľ o aničkin zadoček ju priviedol k ďalšiemu mohutnému orgazmu, po ktorom znovu odkväcla a Karol po niekoľkých pomalých zásunoch znovu vystriekal aničkine vnútornosti ďalšou dávkov belavej tekutiny. Potom vytiahol svoju kladu oklepal o aničkine bruško a odišiel sa posilniť k stolu z občersvením. Po chvíli sa Anička spamätala a dúfajúc, že to už má za sebou sa posadila a obzerala sa okolo seba. Z kundičky jej vytekalo semeno, ktorého mala v sebe až až. Ale nebol to koniec ako dúfala. Samozrejme deväť chlapov, jedna baba len tak rýchlo neukojí.  Róbert prvý zbadal, že Anička už predýchala predchádzajúce orgazmy a tak sa chopil príležitosti podišiel k Aničke a znovu sa jej začal venovať. Chvíľu sa s ňou maznal bozkával ju hladkal jej prsia potom jej pokynul aby šla na zem na všetky štyri, pohladil jej mušličku a zasunul do jej mušličky svojho tešiteľa a znovu rozbehol ďalšie kolo. Pekne pomaly a dôkladne jej preťahoval dieročku. Dával si poriadne záležať, aby jej ju dôkladne premasíroval. Vedel som, že to nebude teraz žiadna rýchlovka. Samozrejme aj ďalší boli hneď pripravený. A tak sa Monika tiež ujala svojej úlohy. Ako som tak na nich pozeral uvedomil som si, že Monika sa stále venuje vtákom mladíkov, aby ich pripravila pred zásunom do Aničky, ale jej sa nikto nevenuje. A ako som ju tak sledoval videl som, že občas si siahla do rozkroku, aby sa pomaznala so svojou mušličkou. Nelenil som. Kľakol som si za Moniku chytil som ju za jej pevné prsíčka a začal  som ju vášnivo bozkávať. Monika pootočila hlavu a opätovala moje bozky, pričom ďalej masírovala vtáka jednému z mladíkov. Jej reakcia ma potešila a tak som nelenil a ľavou rukou som jej siahol do rozkroku.

Nohavičky mala úplne premočené a dieročku nádherne vlhkú. Nelenil som. Zdvihol som jej šaty vyše pása, roztrhol som jej titerné nohavičky  a zasunul hneď dva prsty do juj roztúženej dieročky a rýchlimi pohybmi som jej ju zľahka prešťuchal. Monika mi bez zaváhania siahla do rozkroku a pohladila môjho tvrdého vtáka. Ľahol som si na zem a Monika sa bez váhania napichla na môjho tešiteľa a rozbehla divokú jazdu, tak neskutočným tempom, že som jej po chvíli vystriekal tú jej žiadostivú dieročku. Dala mi len chvíľočku na oddych a znovu pokračovala. Obdivoval som jej výdrž a činnosť jej pošvových svalov, ktoré akoby pulzovali a pevne obopínali môjho vtáka, čo ma neskutočne vzrušovalo. Sem tam po očku som pozrel smerom k Aničke na ktorej sa postupne striedali mládenci a tým to veru teraz trvalo podstatne dlhšie, ako v prvom kole a dávali si záležať aby si poriadne užili.  Monika celý čas sedela na mne a jej pracovitá pošva dokázala takmer celý čas udržiavať môjho vtáka tvrdého. Keď prišiel na radu Karol Anička zažila ďalšie dva mohutné orgazmy, ktoré na plné hrdlo vykričala do priestoru. Po druhom znovu odpadla ako hnilá hruška, zhlboka dýchala a rukou si hladkala tvrdo skúšanú buchtičku. Pozrel som na hodinky. Blížila sa polnoc a po ženíchovi ani slychu. Anička sa zdvihla  a odobrala sa na toaletu. Monika odišla za ňou. Ja som sa obliekol a išiel som sa schladiť na dvor, ale vonku bola taká fujavica, že som sa radšej vrátil dnu. Dievčatá boli stále preč, mladíci popíjali a dojedali zásoby na stole. Postupne sa už aj začali obliekať v domnení, že ženích musí každú chvíľu prísť. Ale silná fujavica to zariadila inak. Niečo po polnoci prišiel vedúci reštaurácie, oznámil nám, že volal nejaký pán, že pre haváriu uviazli v zápche a nevedia sa dostať k nám. Z úsmevom však dodal, že keby aj neuviazli kôli havárii, k penziónu sa nedostanú, lebo cesta k penziónu je zafúkaná závejmi a tak budeme musieť počkať kým cestári prehrnú cestu.
Ale to bude vzhľadom na to, že sa jedná o vedľajšiu cestu a silnú fujavicu najskôr až ráno.
Vedúci sa o chvíľu vrátil s dvoma fľaškami kvalitného koňaku a spožiadavkou, že by sa rád pripojil aj so svojim synom. Samozrejme nikto nenamietal. O chvíľu sa vrátila aj Anička s Monikou vysprchovné, zabalené v osuškách a samezrejme ešte o ničom nevedeli. Mládenci sa ich hneď ujali, posadili ich medzi seba, naliali im koňak , vtipkovali špásovali no proste normálna zábava. O chvíľu sa objavil vedúci so svojim synom sotva 15-násť ročné ucho a samozrejme s otázkou na dievčatá, či by sa ho niektorá neujala, aby ho zaškolila v oblasti sexu. Monika sa okamžite ujala mladého. Štíhly asi 170 cm vysoký chlapec hamblivo pozeral na Moniku zahalenú len v osuške.

Monika si ho hneď odviedla do náprotivného rohu miestnosti, aby mali kľud. Vedúci si prisadol k ostatným a na stôl položil  fľašku whisky a samozrejme očami hltal mladučkú Aničku, tak tiež zabalenú len v osuške. Róbert si to samozrejme všimol a usúdil, že by sa malo znova pokračovať. Podal Aničke pohár Whisky a oznámil jej, že jej manžel vzhľadom na nepriaznivé počasie tak skoro nepríde a tak budeme pokračovať v školení. Aničke zamrzol úsmev na tvári a s úľakom pozrela na okolo stola sediacich mladíkov. Róbert si s ňou priťukol dal jej pusu a posunul ju medzi znovu nadržaných naháčov. Samozrejme vedúci mal momentálne prednosť. Odviedol si Aničku k vedľajšiemu stolu, objal ju, začal ju vášnivo bozkávať a pritom z nej stiahol osušku do ktorej bola zabalená. Chvíľu jej hladil kozičky a pritom jej dal pokyn aby mu vyzliekla nohavice, čo Anička nie veľmi ochotne urobila. No a veru z nohavíc sa mu vykľubala parádna klobása, no niečo cez 20 centimetrov. Anička len tak vyvalila oči ustúpila dozadu, až narazila zadkom na stôl. Nemal síce takú bambulu miesto žaluďa ako Karol, ale určite neverila, že by to do nej mohlo vojsť celé. Ale vedúci asi nemal vo zvyku robiť dlhé predohry, lebo hneď siahol Aničke do rozkroku, ukazovákom preskúmal čerstvo vyumývanú aničkinu dieročku, ktorá samozrejme bola suchá, a tak sa chvíľu hral s jej klitorisom, pričom jej intenzívne masíroval prsia. V zápätí Aničku posadil na stôl, zasunul pre zmenu dva prsty, aby si pripravil priestor napľul si na hlavičku svojho tešiteľa a zasunul žaľuďa medzi závojčeky. Trošku zakrúžil a potom chytiac Aničku za zadok zasunul až na doraz. Nedbal na Aničkin výkrik a intenzívne jej preťahoval dieročku po celej dĺžke. Občas ho vytiahol von a zas prudko zarazil až na doraz. Anička sa po chvíli zachvela od silného orgazmu, ale vedúci nepoľavil a rovnakým spôsobom pokračoval. Anička prežila ešte dva orgazmy, kým jej veľkou dávkou vystriekal jej dneska tvrdo skúšanú jaskyňku. Jeho výkon sme odmenili potleskom. Samozrejme mi ostatní sme už netrpezlivo čakali na svoju príležitosť a tak Róbert naznačil, že zaškolovanie Aničky postupuje do vyššieho levelu. Ľahol si na zem a pokynul Aničke aby išla na koníčka. Aničke sa táto poloha celkom páčila a usilovno sa napichávala na Robertovu tyč, až sa prepracovala k ďalšiemu orgazmu, ale Róbert nemienil prestať, pritiahol Aničku na seba a naznačil aby sa niekto podujal na odpanenie aničkinej kakaovej dieročky. Okamžite sa toho ujal jeden z mladíkov a aj napriek Aničkiným protestom, si najprv prstami predpripravil aničkin análik a potom opatrne zasunul.

Anička sa najprv mixovala, ale po chvíli sa podvolila a začala spolupracovať. A keď jej ďalší mladík vopchal svojho čuráka do úst a utlmil jej hlasné výkriky, tak už len očami gúlila.  A tak sa začali mládenci striedať na jej zadnej dieročke. Práve som sa už pripravoval na striedanie aj ja, keď Anička konečne dostala dvojitý obstrek. Totižto konečne to Róbert nastriekal do jej jaskyňky za súčasného výstreku ďalšieho mladíka v jej zadnej dieročke. Róberta  vystriedal Karol s tou jeho bambulou, ktorú tento raz už aničkina buchtička bez problémov prijala. Ja som sa ujal jej kakaovej dieročky, ktorá už bola náležite premazaná predchádzajúcimi výstrekmi. Musím povedať  Karol je opravdu borec lebo z Aničkou pracoval, ako s bábikou a tak s jeho prispením sme rozbehli divokú dvojitú jazdu, až Anička prežila ďalší orgazmus s následujúcim mojím výplachom jej hrubého čreva. Ale musím povedať, že to bol úžasný pocit narážať v aničkiných vnútornostiach na tú mohutnú karolovu bambulu. Nuž ja som uvolnil miesto a po mne nastúpil vedúci s tou jeho hadicou a to sme veru všetci spozorneli, ako si Anička poradí s takou nádielkou v tom jej útlom telíčku. Vedúci veru nelenil bez váhania zasunul a spolu s Karolom rozbehli nevídanú jazdu. Anička zažila niekoľko orgazmov a jeden mohutný za obojstranného výstreku oboch aktérov, po ktorom Anička zostala bezvládne ležať zo zavretými očami. V miestnosti nastal kľud, iba v protiľahlom rohu Monika so smiechom niečo vysvetľovala mlaďasovi. Tak sme si znovu posadali okolo stola a rozvíjali debatu o sexe. Anička driemala na vedľajšom stole. Vedúci sa po chvíli zdvihol, s tým že kuchárke nakázal aby pripravila niečo na jedenie a odišiel. Ja som sa išiel pozrieť ako to vypadá vonku. Snežilo a fúkalo stále viac. Limuzína bola zafúkaná snehom, že ju takmer nebolo vidieť a tak som sa vrátil späť. O chvíľu sa objavil vedúci s ďalšími fľaškami v rukách a oznámil, že už sa vezie prekvapeníčko na zahryznutie. A neklamal. Otvorili sa dvere a do miestnosti vstúpila bacuľatá, ružolíca kucháročka, tak asi 160 cm, možná 90 kilogramov živej váhy. Oblečenú mala bielu zásteru, vlasy mala stiahnuté bielym ručníkom a hneď pri prvom pohľade sme videli, že nemá podprsenku, protože náprsenka zástery nebola schopná zakryť jej dobre vyvinuté prsia. Pred sebou tlačila servírovací stolík s dvomi hrncami a hromadou tanierov. Zastavila sa pri našom stole, zdvihla pokrievky z oboch hrncov a spýtala sa nás či si dáme srnčí guláš alebo kapustnicu. Nuž ja zbožňujem baculky. A pri pohľade na jej prsia vykúkajúce po bokoch náprsenky jej zástery, som cítil tlak v nohaviciach. Ani chvíľu som neváhal, pristúpil som k nej, privoňal som k jednému hrncu, potom k druhému hrncu. Pochválil som nádherné vône vychádzajúce z hrncov.

Potom som sa otočil k usmiatej kucháročke, ktorá ešte stála s pokrievkami v rukách a s úsmevom som dodal: "Ale najchutnejšie jedlo asi je medzi týmito dvomi pokrievkami." Silno som ju objal a vášnivo som ju začal bozkávať. Milá Katka, (tak sa totiž volá kuchárka) sa od prekvapenia vôbec nebránila a netrvalo dlho, keď dychtivo opätovala moje bozky. Po chvíli sa pokúšala zbaviť pokrievok, ktoré stále držala v rukách. Jednu sa jej podarilo položiť na hrniec, ale druhá s veľkým hrmotom padla na zem. Teraz už mala voľné ruky a tak opätovala moje objatie. Tichúčko vzdychala a priam sa ku mne prisala celým svojim telom. Pre mňa to bola výzva a tak som rýchlo nahmatal mašľu, ktorá istila zásteru na chrbte, rozviazal som ju a odhodil bokom. Katka už bola len v nohavičkách, ktoré na jej mohutnom zadku vypadali skôr ako tangá. Jej plné prsia sa ukázali v plnej kráse a tak som sa im hneď začal venovať. Pohládzal som ich, bozkával, jemne hrýzol bradavky a pritom som ľavou rukou prenikol pod nohavičky až k jej buchtičke, ktorá už začínala vlhnúť. Nemienil som sa zdržiavať dlhou predohrou a tak som prstami roztiahol závojčeky jej buctičky a  pomaly som začal prenikať do jej mimoriadne vlhkej a roztúženej dieročky ukazovákom. Katka tiež nelenila. Rozopla mi nohavice, siahla mi do rozkroku a tou malou bacuľatou rúčkou mi ho intenzívne spracovávala. Samozrejme mi okamžite stvrdol a tak som jej rýchle stiahol nohavičky, posadil som ju na stôl, žaľuďa som nasadil na okraj jej roztúženej buchtičky a zasunul až nadoraz. Katka ma objala nohami a intenzívne sa sama nabodávala za pomerne hlučného stenania a občasných výkrikov. Bola divoká, nespútaná a na bacuľku až neskutočne čiperná. Po chvíli vyvrcholila v prudkom orgazme. Potom som ju vedľa stola otočil na všetky štyri a znovu som zasunul do jej žiadostivej dieročky a pokračovali sme v divokom milovaní, až po jej ďalší orgazmus pri ktorom som do nej nastriekal snáď posledné zbytky, ktoré mi ešte ostali po prehýrenej noci. Ledva som sa postavil,  moje miesto zaujal nadržaný mladík, ktorý jej doteraz zamestnával pusinku a bez váhania pokračoval v započatom diele.

Sadol som si k stolu a poobzeral som sa po miestnosti. Pri neďalekom stole si užívala Monika s dvoma mladíkmi, ale Anička a synáčik vedúceho niekde odišli. Ďalší sedeli pri stole a pochutnávali si na jedlách, ktoré priniesla kuchárka.  Nabral som si aj ja a s chuťou som sa pustil do jedenia. Pri tom som sledoval dianie v miestnosti. V tom som začul zvuk silného motora. To sa k penziónu pomaly cez mohutné záveje prehrýzala fréza. Z alarmoval som Moniku aby pohľadala nevestu a ja som vyšiel na dvor privítať ženícha. Trvalo to snáď 10 minút než sa fréza zastavila pred penziónom. To už samozrejme Monika s Aničkou riadne upravené sedeli v bare...
  autor: AntonisAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>