Erotická poviedka

Cesta na dovolenku

Ešte zostávalo cca 1000 km a my sme už po 70tich stáli. Nešli sme ďalej ani 20 km, keď priateľka zbadala billboard, ktorý tvrdil ze neďaleko je bordel plný ochotnými a krásnymi, ľahkými ženami. Neváhali sme ani chvíľu. Bola to proste istota . ideme .. a so žiadnymi komplikáciami sme nerátali. Nevedeli sme to nájsť, len sme tušili, že to musí byť niekde okolo nás. Ale nič . červený dom nikde. Naozaj sme sa nato veľmi tešili a preto sme sa vôbec nehanbili zastaviť miestnu poštárku (sme na dedine) a na rovinu sme sa jej opýtali, že kde nájdeme podnik s bilbordu. Nevyzerala ani trošičku zaskočená, ani len málinko v rozpakoch. S úsmevom nám ukázala dom na druhej strane cesty. Poďakovali sme a v momente sme na túto ženu zabudli.

Pohľad, ktorý sa nám naskytol po vstupe do tohoto vykričaného domu, bol skutočne úbohý. Obaja na to neradi spomíname. Preto o tom nechceme a nebudeme písať viac.

Šťastní,že sme opäť v aute sme zistili, že nemáme ani jednu cigaretu. Na šťastie stánok bol hneď za rohom. Zastavíme sa a priateľka hneď vystúpi ich kúpiť. Priamo pri trafike stála poštárka, ktorá sa jej provokačne a drzým spôsobom opýtala, ako sme tam pochodili. Len mávla rukou, že o tom nechce hovoriť. Poštárka sa začala smiať, čo moju drahú polovičku dosť popudilo.

,,Vidím, že Vás to teší! Ale čo sa vôbec s Vami zaťažujem. Náladu mi už aj tak viac nepokazíte. Zbohom a pekný zvyšok života v tejto diere" povedala jej a rozbehla sa k autu.

,,A nemôžem Vám tú náladu zlepšiť? Ja sa tým síce neživým ale určite neoľutujete. Bývam len kúsok. Pozývam Vás na drink"

 

Usadila nás v obývačke, doniesla víno a tri poháre. Ospravedlnila sa, že sa ide prezliecť a hneď je späť. V civile to bola úplne iná žena, žiadna kráska ale niečo tam bolo ... Chvíľu sme váhali, či to je vôbec ona. Či to nieje niekto z rodiny alebo tak. Sadla si k nám, naliala ďalší pohár červeného začali sme sa rozprávať. Nebola to štandardná situácia ale atmosféra bola príjemná, takže sme nemali nikto zábrany rozprávať otvorene. Dana, volajme ju tak, sa letmo dotkla priateľkynej ruky a spýtala sa jej, či by s nou nešla po zmrzlinu do kuchyne. Bolo teplo, takže niečo studené by padlo vhod.

 

D: ,,Takže ja by so mala sex len s Tebou?"opýtala sa ma Dana

Y: ,,To Ti vadí?" zažmúrila som oči a čakala som na odpoveď.

D: ,,Nie. Vôbec. Nemyslím, že mi niečo bude chýbať"

Y: ,,Som si istá, že nebude." povedala som a oprela som sa chrbtom o kuchynskú dosku.

Cítila som sa s ňou dobre. Vybrala zmrzlinu a položila ju na stol.

D: ,,Máš chuť viac na zmrzlinu alebo na mňa?"

Nemusela som povedať nič. Odpoveď si vedela prečítať v mojich očiach. Strašne som po tom túžila.

D: ,,Poď so mnou."

 

Hore schodmi sme takmer vyleteli. Ani sme mu nedali nič vedieť. Dvere v spálni sme za sebou nechali otvorene. Zastali sme pred veľkou posteľou a začali sme si navzájom vyzliekať tričká. Obe sme mali sukne. Tie sme len spustila na zem. Začali sme sa bozkávať a sadli sme si na postel. Rozopla som jej podprsenku a ona mi dala ruku do nohavičiek. Spojila som nohy aby mi ich mohla ľahšie vyzliecť. No hneď ako som ich už nemala, som ich roztiahla a nasmerovala som jej hlavu medzi ne. Bola som naozaj veľmi vzrušená a zároveň zvedavá na to ako mi to bude robiť. Čo ak to nevie? Nie, určite to vie, presviedčala som sa asi minútu pretože potom som už nemohla pochybovať ojej schopnostiach. Lízala mi ju s obrovskou vášňou. Bolo jasne, ze ju to baví. No a zrazu sa vo dverách objavil nami zabudnutý X, ktorý sa zmohol len na obdivne hvízdnutie.

 

X: ,,Doviedli ma sem Tvoje vzdychy"

Obe sme sa posadili a pozerali sme sa neho s otáznikom v očiach.

X: ,,Čo sa tak dívate? Veď ma dostávate do rozpakov" zasmial sa a už aj si rozopínal nohavice.

Y: ,,No poď...a vyzleč sa už!" povedala som mu nedočkavo a otočila som sa k Dane.

 

Začali sme sa bozkávať. Ruku som položila na jej stehno a roztiahla som jej nohy. Chytila som ju celou dlaňou. Bola horúca . Jemne som ju masírovala. Potom silnejšie pritláčala na klitoris a nakoniec som jej ju divoko rozťahovala a fackala.

Ona vzdychala.

On si ho honil.

Ja som sa dala na kolena k posteli a tešila som sa, že ucítim jej chuť v ústach.

Bola som ako zhypnotizovaná a zase som na neho zabudla. Ale teraz na seba nenechal tak dlho čakať.

 

X: ,,A ja?" spýtal sa priduseným hlasom.

 

Dana spojila nohy a zošuchla sa na zem pomedzi tie moje. Sedela opretá o postel a hlavu mala tam, kde ja do teraz. Opäť i to robila ústami a ja som sa mojimi plne venovala jeho penisu. Vždy som rada fajčila. Baví ma to. Chutí mi. Ale teraz..bolo to iné..bolo to divokejšie..

Ani on sa nemohol sťažovať. Výhľad ma ako pre bohov. Dana si to robila sama..teda so svojím umelým pomocníkom, ktorý vytiahla spod postele.

 

X: ,,Ja už budem...Kam to chceš?"

Dana: ,,Ja to chcem" a v sekunde bola vedľa mňa,vzala si ho do rúk a vzápätí ho mala celý v ústach.

Ostala som trošku v šoku ale nestihla som reagovať lebo to jej už začal napĺňať ústa svojím semenom. Všetko prehltla ďalej pokračovala s fajkou, ktorú sme si predtým nedohodli ale vadila asi len mne.

 

X: ,,Láska, robte mi to spolu. Dobre?" povedal mi ja som poslúchla.

 

Striedali sme si v ústach penis môjho partnera. Oblizovali sem ho. sali...honili. hrýzli. Prstom som mu masírovala prostatu. To má rád...Vzdychal. Jednou rukou to robil mne a druhou jej. Všetky prsty mal vo vnútri. Tam. aj tam. Zbožňujem anál. Aj som zabudla, že sa to tu zvrhlo iným smerom ako sme mali v pláne. Ako sme chceli. ako som chcela. Vyskočil z postele s hodil ma na chrbát. Pod zadok mi dal vankúš a vsunul mi ho do zadočku. Dana sa na štyri a jazykom mi dráždila klitoris. Rukou sa natiahla pre vibrátor a podala mu ho. Oblízala si prst a strčila si ho do riťky.

,,Aj mne ho tam daj" povedala mu Dana.

Táto scéna ale nebola príliš dlhá. Orgazmus môžem prirovnať k výbuchu a dá sa povedať, že sme explodovali skoro všetci naraz.

No a čo bolo potom, to je už na inú poviedku.

 autor: RubyAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>