Erotická poviedka

Čo som to mamine urobil

Príhoda, ktorú vám poviem sa stala pred mnohými rokmi. Bol som chlapec vo veku 15 rokov a dievčatá ma v tomto veku veľmi nezaujímali. Niežeby som bol inak orientovaný, to určite nie, kamarátok som mal veľa a super sa s nimi kecalo ale v tom čase nebolo toľko podnetov z okolia, žiadny internet, žiadne voľne dostupné porno.

A možno som bol len trochu prispatý, ale mal som kopec kamarátov, motorku a veľa voľného času, ktorý sme trávili na ulici a v prírode, nie pri počítači, ako teraz. Žil som len so svojou mamou, ktorá ma mala vo veľmi mladom veku. Určite aj preto moja mama vyzerala oproti mamám mojich kamarátov veľmi mlado, bola pekná, štíhla a atraktívna brunetka s perfektnými ženskými krivkami. Mala nádherné prsia, aj pri ich veľkosti, asi C nemala problém chodiť po dome bez podprsenky, len tak v tričku. Bolo to úplne normálne a aj napriek tomu, že pre iných bola určite veľmi atraktívna, pre mňa to bola moja mamina a nikdy predtým som sa na ňu inak ako na mamu nepozeral. Môj pohľad na ňu a zameranie pozornosti sa menilo v období príchodu puberty.

Už častejšie som si uvedomil, že je atraktívna, nejako častejšie mi oči skĺzli a zotrvali v jej výstrihu, keď robila neopatrné predklony a pohyby. Nikdy to však nebolo tak vzrušujúce, že by som sa išiel zblázniť, jednoducho som si to len všimol a moje myšlienky chvíľu podnietili moju predstavivosť, ale to bolo všetko. Ako každý chlapec v tomto veku som masturboval takmer každý deň, niekedy aj viackrát. K tomuto nebolo treba žiadnu náuku, jednoducho na to príde chlapec sám a je to veľmi príjemná zábava. Pokiaľ sa pamätám, pri honení môjho vtáka som sa len málokedy pristavil pri myšlienkach na moju mamu, jednoducho som si ju ako erotický objekt nikdy nepredstavoval. Mamina zase nikdy nemala predomnou žiadne tajnosti, boli sme k sebe otvorený a tak ako sme nemali problém spolu hovoriť o čomkoľvek, tak sme sa pred sebou ani neskrývali. Aby som to dal na pravú mieru. Určite sme v tomto veku nechodili po byte holý, ale na druhú stranu nebol problém, keď sa mamina kúpala a ja som potreboval niečo z kúpelne, tak som jej tam vtrhol so slovami, môžem, len si niečo zoberiem a bez čakania na odpoveď som to aj urobil. Najhoršie, čoho sa mi dostalo bolo len našomranie, že si raz zabudnem aj hlavu, alebo, že som otrava a pod. Nikdy to nebolo spojené s hanblivosťou. Párkrát sa stalo, že mi zavolala, keď bola vo vani a požiadala ma aby som jej umyl chrbát. Nič zvláštne, okrem toho, že ma to otravovalo od inej práce som v tom nevidel. Jediné, čo som periférne zahliadol boli jej krásne prsia, ale celá situácia bola taká prirodzená, že na tom bolo pramálo erotického. Na iné miesta som sa ani nepozrel, jednoducho sa to nepatrilo, neslušilo, bolo by to nevhodné a možno zahanbujúce, ani neviem, jednoducho som to asi nepovažoval za zaujímavé. Takýchto zahliadnutí som mal v priebehu roka mnoho. Stalo sa, že len tak vedela prebehovať v malom uteráku, ktorý toho veľa nezakrýval z jednej izby do druhej, hľadajúc si spodné prádlo, tak toto bolo určite viac komické, ako sexi. A ešte keď mi žartovne utrúsila, aby som sa nerehnil, lebo ma nakope.

Čo bolo pre maminu tipické, rada sa opaľovala. Opaľovala sa v dvojdielnych plavkách na balkóne najvyššieho poschodia úplne bežne a to tak, že si rozopla vrchný diel tak, aby nemala opálené pásiky a spodný diel si vedela tak dogúľať, že jej vykukoval celý zadok. Ja som jej na to vždy povedal nejakú pubertálnu poznámku a ona mi kontrolala, že nebude ako zebra a pod. Jedného dňa som ju našiel na balkóne ležať na deke tvárou dole a plavky mala pri sebe. Vtedy som si pomyslel, že jej už ozaj šibe, že sa chce opiecť ako špekačka a aj som jej to povedal. Na to mi len povedala, aby som nebol múdry, že je tam len chvíľu, alebo niečo také. To že je holá a vytŕča holý zadok na svojho pubertálneho syna nebolo zvláštne ani jej, ani mne. Videl som ju takto 100 krát, akurát mala spodný diel doskrúcaný a popchatý medzi jej polky a nebolo to nič úžastné. Sedel som vedľa nej, niečo sme sa rozprávali, ona len pokojne ležala, roky pri tele pozdĺž tela a hlavu mala otočenú smerom ku mne. Keď mala opaľovania už dosť, jednoducho sa nadvihla, rukou si zobrala uterák a len tak ledabolo si ho omotala, aby nešla po byte holá. Takto som videl nielen jej prekrásne prsia, ale aj jej pičku. Teda, len na sekundu a len malú časť, dosť na to, že som si uvedomil, že som asi niečo videl a že je pekne upravená, s čiernymi krátko strihanými chĺpkami, ktoré boli tvarované do klinového tvaru. Po tomto zážitku, ktorý nebol nijako zvlášť významný som si začal uvedomovať, že aj moja mamina má určite vo svojom veku svoju vlastnú sexualitu a viac ako dovtedy sa moje myšlienky začali točiť okolo jej ženského tela. Ten obraz jej upraveného pahorku som mal pred sebou ako fotku a keď bola nová príležitosť, začal som svoju pozornosť upriamovať na jej telo a predstavovať si ho, aké je to pod šatami. Určite to bolo mojim dospievaním, hormóny sa búrili a inšpirácia bola zrazu neodoleteľná. To čo sa stalo potom asi už dlhšie viselo vo vzduchu.

Bol zase jeden letný horúci deň, keď sa mamina opaľovala na balkóne, ako inak holá. Ja som sa vrátil zo školy a môj príchod asi nečakala, alebo zadriemala, lebo na balkóne ležala na chrbte a ja som sa tam vovalil ako vždy. Videl som ju prvýkrát komplet úplne holú. Nádherné prsia sa týčili dohora ako dva kopce, nádherné stvrdnuté bradavky o ktoré sa pravdepodobne postaral chladný vánok, ploché bruško a prekrásne ženská pička, teda krátke formované chĺpky, ktoré smerovali medzi štíhle nohy. Pohľad, ktorý sa mi naskytol ma ohromil aj napriek tomu, že som na jej čiastočnú nahotu bol zvyknutý. Mama sa prebrala a so slovami, čo tu tak skoro robíš ty darebák sa lenivo otočila na brucho a pokračovala v opaľovaní v známej polohe. Takto sme prehodili pár slov, ale ja som bol nejaký roztržitý a v žalúdku som mal motýliky, nedarilo sa mi vypudiť z hlavy moje vzrušenie a toto sa mi pomaly presúvalo do rozkroku. Toto moja skúsená krásna a sexi mamina nerozoznala a to bola chyba, alebo šťastie? Po chvíli sa načiahla za opaľovacím krémom, ktorý mala nad hlavou, hodila mi ho do rúk a povedala, aby som ju natrel. Na to som sa úplne ukľudnil, toto som robil veľakrát predtým. Zobral som tekuté opaľovacie mlieko a s trucu som ju len tak budkoval po chrbte a nohách, až sa tak prehýnala od chladného oleja. Potom som jej začal natierať chrbát a pomaly som roztieral mlieko pomalými krúživými pohybmi, ktoré sa mi začali páčiť. Cítil som jej teplé od slnka zohriate telo a mlieko krásne kĺzalo, pokračoval som aj po bokoch chrbta a zachádzal som prstami aj medzi bok a ruky, ktoré mala tesne vedľa tela, lebo sa chcela asi zohriať od zimy, ktorú som jej robil kvaplaním. Teraz sa mierne nadvihla a ruky si spojila nad hlavu.

Tu som si znovu všimol jej prekrásne prsia, ktoré ma už začali skutočne zaujímať. Tým, že bola štíhla, jej priľahnuté trojky len veľmi neochotne odolávali jej hrudníku a veľmi erotickým spôsobom ich bočná časť vykukovala z pod jej hrudníka. Mlieko som si dal do dlaní a začal som jej krémovať aj boky, pričom som dosť nešikovne prechádzal aj po jej prsiach. Prvýkrát som sa dotýkal ženských pŕs a bolo to niečo úžasné, jemné, pružné a pritom poddajné. Viac som začal zachádzať pod jej pazuchy a prstami som sa dostával viac pod jej telo cez prsia, ktoré svojou poddajnosťou mierne menili tvar a sčasti akoby sa mi chceli odovzdať do dlaní. Mama vôbec neprotestovala a ja som to tiež robil pod zámienkou ochrany pred slnkom. Mal som však malé tušenie, že sa jej to páči, zdalo sa mi, že pri pohybe z pod pazuchy smerom po boku tela sa snažila nadvihnúť, možno mi len chcela pomôcť, alebo odľahčiť svojim prsíčkam, ktoré sa márne snažili vydrať spod ležiaceho tela za mojimi rukami. Ja som to však robil s jasným zámerom a nedokázal som prestať. Znovu a znovu som prechádzal po celom chrbte a znovu z pliec dole pod pazuchy, prstami hlbšie pod hrudník a von po bokoch chrbta. Po niekoľkých opakovaniach som sa zľakol, že som to prehnal, lebo sa mamina akurát mierne nadvihla a ja som úplne zjavne prešiel po jej dvorci, ktorý som cítil na prstoch a zachytil som aj jej bradavku. Bolo to tak pre mňa nečakané, ako čakané, túžil som sa tam prebojovať, ale ten pocit na ochromil a vzrušil. Začali sa mi okamžite triasť ruky a a rozbúšilo sa mi srdce ako o závod. Všetka ďalšia energia smerovala do môjho vtáka, lebo som okamžite ohluchol a začalo sa mi mariť pred očami. Moja ruky ale pokračovali samé, znovu ten istý pohyb a znovu bradavka, teraz už výraznejšie, nie tak okrajom, ale cez brušká prstov a znovu. Bradavky boli ako dve skalky, tvrdé, napriek tomu ohybné a pružne sa vracajúce na svoje miesto.

Mamina už bola natretá až, až a čakal som, že mi to aj oznámi, ale vôbec neprotestovala a ja som nevedel prestať. Bože, jej sa to asi tiež páči. Urobil som ešte asi 2-3 nešikovné pohyby po jej prsníkoch a mamina tichúčko, skoro nepočuteľne zastenala a otočila hlavu na druhú stranu tak, že som jej nevidel do tváre. Ani neviem, čo ma to napadlo, možno posmelený mojím vzrušením som jej drzo vsunul ruky pod prsia tak, že som jej ich úplne chytil do dlaní a krúživým pohybom som jej ich akoby natieral. Mamina vydala teraz už menej utajovaný ston a počul som jej hlbší, prerývaný dych, ktorý sa snažila ukrývať tak, že mala zatvorené ústa, ale aj taký amatér ako ja musel poznať, že sa niečo deje. Moju odvahu posmelila úplne mlčky tým, že sa mierne nadvihla a uľahčila mi pohyb, ktorý som z hladenia jej pŕs obmedzil len na krúženie prstami cez jej dvorce a tvrdé bradavky. Vzduch, ktorý vdychovala a vydychovala cez nos bol čím ďalej zlučnejší a trhanejší. Zrazu som nevedel, čo mám robiť, v rýchlom slede sa striedali pocity vzrušenia a strachu, že ma ohriakne, nevedel som, čo mám robiť. Pomohla si sama tým, že sa v určitom okamihu uvoľnila a priľahla mi ruky, ktoré zostali pod jej prsiali, ktoré som zvieral. Jej bradavky mi išli prepichnúť dlane, ale pohyb, ktorý ma tak bavil mi bol znemožnený. Postrehol som, na jej dychu, že sa chce ukľudniť, lebo sa pomaly a hlboko nadychovala a prudšie vydychovala. Človek to akosi inštinktívne vytuší. Tu som pochopil, že je po zábave a tak, aby som sa vyhol trápnej zábave, že ju nenatieram, ale originál nepohnute držím za prsia som si ruky vytiahol a aby som to akosi zahovoril, zobral som mlieko a začal natierať spodnú časť chrbta.

Celý čas mamina nepovedala ani slovo, stále bola tvárou otočená na druhú stranu a svojim ukľudňujúcim dýchaním dávala najavo, že sa nič nedeje. Mlieko som z chrbta preniesom dlhým pohybom cez jej krásne polky na stehná a lýtka a začal som ju už len tak ľahostajne natierať. Znovu som si opaľovacie mlieko nalial do priehlbinky ktorá sa jej robila medzi zadočkom a chrbtom a dlaňou som ho prnášal cez pružný zadoček na stehná. Možno mojou nešikovnosťou, možno nie, stalo sa, že mi dosť výrazná dávka mlieka stiekla do štrbinky jej zadočku, niekam dole a mňa v tej chvíli nenapadlo nič, len som pohotovo chcel zachrániť dávku oleja a tiež zamastenie deky na ktorej ležala. Bol to okamih, keď som svojou štíhlou rukou rýchlo nasledoval stekajúci olej, no pocit aký bol s tým spojený bol omračujúci. Nikdy predtým som necítil nič tak podmaňujúceho, ruka mi po klzkom oleji ľahúčko prešla medzi jej prekrásne polky, ktoré sa od seba oddialili, no len natoľko aby mi nechali vychutnať si ten pocit vlhka, tepla a mierneho zovretia, ktoré vytváral odpor dvoch svalnatých ženských poliek. Jedným pohybom som prstami zotrel stekajúce mlieko a uvedomil som si, že cestou nahor som sa dotkol jej ritky. Nestihol som si to včas uvedomiť a v zápätí som spravil ďalší pohyb, ktorým som sa dosť nešikovne snažil zabrániť stekajúcemu mlieku. Ale tu mi prišla na pomoc sama príroda, ktorá mi bez toho, aby som vôbec tušil, čo robím pomohla. A nielen príroda. Neskôr som si uvedomil, že mamina len zťažka ovládala svoje vzrušenie, ktorého som ju tak neohrabne a neprvoplánovo vystavil.

Mamina v okamihu keď som išiel druhýkrát neohrabane zachrániť stekajúci olej poodtiahla nohy a moja ruka pristala na jej pičke. Ten pocit mám na bruškách prstov a dlani dodnes. Bože, chudinka, keď si na to spomeniem, ona musela bojovať s toľkými myšlienkami, kým ju nesklamalo vlastné telo a sexualita... Tým, že som si to neuvedomoval som jej originál, úplne natvrdo prešiel po celej pičke až po ritku, ale tak neohrabane, že tým, že som chcel zotreť stekajúce mlieko som dva prostredné prsty ohol a pritlačil a tým, že v tom momente poroztiahla nohy, prešiel som jej do jej buchtičky, ktorá sa pod tlakom mojich prstov ochotne rozostúpila a ja som na prstoch cítil jej zamatové závojíčka a asi aj klitorisík. Toto bol moment, ktorý trval sekundu, ja ho mám ako živý dodnes. V tom okamihu zastonala úplne neskryto, akoby to z nej všetko spadlo a bez akéhokoľvek pohybu zostala v rovnakej polohe. Ja som bol ako v tranze, zopakoval som pohyb, pritom som netušil, čo robím, alebo mám, čo držím a čo s tým.... jednoducho som siahol a ťahavým pohybom vyťahoval. Zacítil som iný pocit, ako doteraz, výrazné teplo ženského vnútra, jemnosť zamatu a klzkú vlhkosť, ktorá nebola od opaľovacieho krému, určite nie. Bola horúca, lepivá a aromatická. Tá vôňa, ktorá sa mi spája s touto príhodou mi stále vonia v nose vždy keď si na to spomeniem. Neobratne som vytiahol ruku skoro von z pomedzi poliek a dychtivo vsunul do podmanivého vlhka, šíriacej sa vône roztúženej ženy a lepivého tepla jej intímneho vnútra.

V okamihu keď zacítila kĺzať moju roztrasenú ruku znovu smerom od ritky k jej vlhkým píštekom, ktorá sa vracala späť tým istým pohybom s intenzitou dvoch stredných prstov, akoby som chcel tú krásnu vlhkosť poroztierať, vtedy obratne nadvihla svoju panvu smerom nahor tak, že mi dva stredné prsty zašli niekam hlbšie do toto lepkavého tepla, ale len po prvé články, lebo som jej pohyb nečakal, ale inštinktívne pochopil, že to takto chce, zopakoval som krátky pohyb s tým, že mi oba moje prsta s mľasknutím zišli do jej tela až po dlaň a znovu tá intenzívna vôňa vzrušenia... Pri tomto moja mamka dlhým dychom cez otvorené ústa cez hlasivky vydala zvuk takého vzrušenia, ktorý ma úplne odrovnal. Sám som sa nechal uniesť vlastným vzrušením a cez otvorené ústa som lapal po dychu a vydával zvuky ako po 12 minutovom behu. Už som vytušil, čo robiť. Menší, o to dôraznejší pohyb mierne von a znovu do toho vlhka a tepla. Nakláňal som sa nad jej krásnym zadočkom a díval som sa ako prudko vchádzajú moje ohnuté prsty do jej ružového vnútra, jej milostné šťavičky rozvoniavali a opíjali moje zmysly, videl som ich lesknúc sa na mojich prstoch a hromaždili sa mi v ohnutej dlani. Celé toto trvalo snáď len okamih, ja na to spomínam celé roky. Ešte raz som jej vkĺzol prstami do jej šťavnatej pičky, na čo s hlbokým trhaným nádychom vymrštila svoj zadoček dohora proti mojim prstom, až som cítil, že za mojimi prstami do jej nádherného ružového vnútra zašiel aj kus dlane, čomu však zabránili ostatné dva prsty, ktoré narazili o jej pahorok porastený chumáčikom upravených chĺpkov.

To bolo tak vzrušujúce, šialené, perverzné, úchylné a krásne, nikdy by som s tým neprestal, bol som ako v tranze. V momente, keď moje prsty a dlaň boli v najhlbšom mieste pičky, kam len v tejto polohe dosiahli a chcel som ten príraz zopakovať, mamina s nádherným a najerotickejším zaskučaním, ako šteniatko chytila zospodu od svojho bruška moju ruku, celou váhou svojho tela sa hodila na deku a celé telo sa jej roztriaslo v ohromnom orgazmickom kŕči. Prudko spojila svoje vystreté nohy a v triaške mi v intervaloch zvierala ruku v jej lastúrke tak silno, až mi drvila moju dlaň. Aj napriek tomu som krásne cítil, ako sa vo vnútri v intervaloch sťahuje jej vnútro a ako odoznieva jej kŕč, počas ktorého odpadlo všetko jej nevšímavé ignorovanie a zatajované vzrušenie. Tichúčko skučala a vo fáze uvoľnenia sa trhane cez ústa nadychovala ako keby zadržiavala dych 2 minúty. Celý čas som sa v nej ani nepohol, bránila mi v pohybe kŕčovitým zvieraním môjho zápästia a tlakom, akoby si chcela do pičky zasunúť všetko, čo by sa zmestilo. Jej intenzívny orgazmus trval možno minútu, možno viac. Postupne som cítil, ako tlak jej ruky na moje zápästie začína slabnúť a to bolo pre mňa signálom, že prichádza k vedomiu a že príde fáza spýtavých pohľadov, pocitu viny, výčitiek, ospravedlňovania, proste napätie a pocit previnenia. Opatrne som znížil tlak prstov vo vnútri jej horúcej pičky a pomaly som ich vyťahoval von s tým, že zdrhnem, ukryjem sa a prečkám 50 rokov, kým prídem na to, ako povedať na mamku nejaké slovo, ktoré by nebolo spojené s trapasom. Fakt som netušil, čo robím a celkom zjavne som to dával najavo všetkým, čo som chaoticky robil. Ako som opatrne vyťahoval svoju dlaň a prsty z jej lepkavého vnútra, na moje prekvapenie prudko schmatla moju ruku za ktorú ma potiahla tak, že som sa cez ňu skoro prevalil, jedným ťahom si ju podsunula pod bruško a zasunula medzi nohy spredu. Ja som len uvoľnene nasledoval svoju ruku telom, aby som ju nemal vykrútenú a našiel som lepšiu polohu na kolenách.

Jedným ťahom, neberúc na moju polohu žiadne ohľady ma obratne schmatla za dlaň tak, že mi ju stlačila s vystretými prstami a zbalila a takto si ju tlačila do svojej lepkavej pičky. Druhý protitlak voči mojim prstom prišiel zhora, keď až s prekvapivou silou tlačila svoju panvu nadol, akoby si chcela do svojho vnútra vtlačiť celú moju ruku. Toto sa stalo v jednom okamihu a bol som z toho taký prekvapený, že som rozbalil svoje prsty a robiť ani neviem čo, na to mi zase prudko stlačila dlaň do oblúka tak, až mi vystrelili prsty a spojili sa v jeden bod a panvou sa obratne na takto urobený kužeľ narazila a slastne zaskučala a začala sa na moju ruku šialene, silne narážať, až som si myslel, že sa neovláda a ublíži si. Že sa neovládala, alebo úplne oddala som pochopil, lebo z cudného hlbokého vzdychania a skučania začala vydávať absolútne zreteľné, neskrývané vzdychy, ktoré mohlo byť počuť aj niekde inde, ale čo ma viac opájalo bolo, že každým jej nárazom som sa svojimi prstami dostával hlbšie do jej pičky a vlhkosť a teplo som cítil na svojich hánkach, ktoré tvorili najhrubší bod kužeľa. Takto zbesilo sa narazila na moju ruku v ešte šialenejšom tempe asi 10 krát, potom to známe zmeravenie, hlasné trasľavé skučanie a sťahy jej vnútra. Pri tomto obrovskom kŕči, ktorý bol snáď dvojnásobne väčší, ako ten prvý si tlačila do seba moju ruku tak silne, až som cítil, že si moju ruku v tomto tvare vsunula až za vhod do svojej pičky a keby to snáď bolo potrebné, bol by som prenikol až za jej lonovú kosť, kde by som mal už regulérne v nej celú moju ruku. To však v tejto polohe nebolo možné a predpokladám, že jej o to ani nešlo, potrebovala len výrazný tlak bez pohnutia a oddávať sa neprestávajúcemu orgazmu, počas ktorého len rytmicky ako žabka rozťahovala a sťahovala vystreté nohy a strašne silne si tlačila dovnútra moju ruku. Bože, toto by som chcel zažívať znovu a znovu.

Cítiť ako sa pička sťahuje v orgazme, vnímať ten kŕč a vnímať jeho prežívanie, tú absolútnu oddanosť a dôveru, ktorá sa dostáva tomu, kto jej takú rozkoš poskytuje....až sa mi od dojatia zahmlieva zrak. Až keď odoznel ten obrovský orgazmus a prestala zvierať a tlačiť na svoju pičku moju ruku som opatrne vytiahol svoju úplne polámanú ruku spod maminy a prvýkrát som skutočne precitol do reálneho sveta, pozrel som sa na svoju úplne polepenú ruku, bola celá pokrytá čírou klzkou a výrazne voňavou tekutinou z maminho intímneho vnútra, na okrajoch zápästia sa tvorili zhluky belšej hustejšej gélovitej hmoty. Bože tá opojná vôňa, silná, výrazná, nezameniteľná s ničím iným. Je to vôňa, ktorá z muža robí živočíšneho samca, dravého, pripraveného a túžiaceho páriť sa. Na toto som sa pomaly postavil, ruku som si ledabolo utrel do teplákov a chcel odísť. Maminka sa z brucha prudko skrčila nabok, kolená pritiahla až k brade a prudko, ale ticho sa roztriasla a rozplakala. V tejto polohe som prvýkrát videl jej prekrásnu pičku, ktorá jej vykúkala spomedzi poliek vypučeného zadočku, jej krásne vyholená buchtička okolo pištekov sa belela ako žemlička z ktorej len máličko vykúkali rozdráždené pišteky, ktoré mali tmavočervenú farbu. Aj napriek ohromne vzrušujúcej polohe som sa preľakol, či sa jej niečo nestalo, tak som sa rýchlo k nej vrátil a prosil som ju aby mi prepáčila, že....a habkal som, lebo som bol zmetený a vystrašený. Otočila ku mne hlavu, celá sa triasla, nevedela prestať plakať, napriek tomu sa prerušovane cez slzy smiala a plakala. Po chvíli mi povedala, že je to v poriadku, že to je od šťastia a že nič podobné ani nezažila. Bolo vidno, že je zmetená rovnako ako ja a rozsiahle vysvetľovanie jej bolo nepríjemné. Uľavilo sa mi a preto som sa zodvihol a chcel už od tejto trapnej situácii zutekať. Ešte som nespomenul, že mi samozrejme môj vták stál po celý čas, on má vlastný rozum a celú situáciu si vysvetľoval po svojom. Tepláky mi odstávali, akoby som v nich mal litrovku rumu a nevšimnúť si to by bolo umenie aj pre poloslepého. Pohľad mi znovu skĺzol na jej prekrásne vyšpúlenú pičku, ktorá sa drala spomedzi stehien, ako stlačená žemlička. Ako bola schúlená v tej rozkošnej embrionálnej polohe, asi v úmysle všetko schovať a urobiť sa maličká, zrejme si neuvedomila,že táto poloha je tak erotická, že keby som v hlave nemal posledný zbytok rozumu, ktorý mi velil utekať a počúval by som len svojho stoporeného, nadržaného vtáka tak by to dopadlo asi ešte väčším trapasom. Bez slova som vstal, a doslova som ušiel do svojej izby.

Tu, konečne sám som si začal uvedomovať, čo sa vlastne stalo, zdalo sa mi to, ako vo filme a možno by som sa sám presvedčil, že je to výplod mojej fantázie, keby mi môj vták nestál ako rampa a na teplákoch mal vlhký pás milostných štiav od ruky, ktorú som si do nich v zmätku utrel. Stihol som si špinavé tepláky a oslobodil postavený penis, ktorý ma už bolel od toho, ako sa stoporený dral cez látku teplákov. Tie som hodil na zem, pričom ma znovu v nadržanom tranze zaujala škvrna šťavičiek z maminej pičky, priložil som si svoje prsty k ústam a nasal znovu tú omamnú vôňu. Znova som bol v deji a videl som pred sebou zvíjajúce sa nádherné ženské telo v šialenom orgasme. Privoniaval som k nim, naberal som si tú omamnú vôňu cez nosné dierky plným dúškom, nevedel som sa toho nabažiť. Zabudol som na realitu, bol som taký nadržaný, že som sa len snažil predlžovať vlastné vyvrcholenie a stupňoval som svoje erotické vnemy až do šialenstva. Hladný po ďalšom podnete som si začal dychtivo svoje prsty olizovať. Neskutočné, tá omamná vôňa bola ešte intenzívnejšia, keď sa zmiešala s mojimi slinami, moje prsty nádherne chutili, bola to chuť mandlí, možno sladno-slaná, plná výrazná a opojná živočíšna chuť. To som bol v koncoch a na vrchole zúrivej agónie a prahol som po uspokojivom vyvrcholení, schmatol som svojho do priestoru trčiaceho čuráka, ktorý mi stál tak tvrdo, že jeho žaluď sa dotýkal môjho brucha aj keď som stál a po niekoľkých rýchlych pretiahntiach svojej predkožky som striekal, teraz už v podrepe, pričom som sa snažil zasiahnúť tepláky, ktoré ležali na zemi a ktoré som chcel aj tak dať do prania.

Keď som sa asi po hodine stretol s mamou v kuchyni a chcel niečo duchaplné povedať, pozrela sa na mňa tak nejak zvláštne, možno trochu prísne a akoby so zdvihnutým ukazovákom mi povedala. "nemusíme sa o tom rozprávať, však" Ja som len zmätene pokýval hlavou a nesmierne sa mi uľavilo. Prisadol som si k nej, oprel hlavu o jej plece a ona mi na oplátku dala materinskú pusu na čelo.

Nič viac sa už nikdy medzi nami nestalo, ale moju fantáziu to ovplyvnilo na celý život. Bežne si predstavujem celý tento príbeh a dopĺňam si ho o ďalšie možné varianty. Čo by sa stalo, keby som v čase, keď mala na mňa vyšpúlenú svoju pičku, po ktorej stekali jej milostné šťavičky, aké by to bolo, keby som sa odhodlal a vytiahol to svojej kokotisko a jemne svoj žaluď priložil na tú žemličku. Možno by mi v tom rozpoložení vyšla oproti, ja by som mierne pritlačil, len tak slabúčko, aby sa tie biele polky sendvičíka pod tlakom ružovej hlavičky rozostúpili a uvoľnili cestu k ružovým vlhkým pištekom. Určite by mi skĺzol dnu, ako moje prsty, úplne bez zábran a odporu, možno by som vyplnil celú jej vnútro a uvoľnil šťavičky, ktorých mala plnú pičku, tie by mi tiekli na moje semenníky, ktoré mám také citlivé, a po korení penisu a začal by som prirážať, nemilosrdne a plnou dĺžkou by som vnikal až po koreň a zase von, počul by som ten známy žblnkot a mľaskot, ktorá vystupňuje moje vzrušenie do orgazmu, v poslednej chvíli ho vytiahnem a striekam svoje horúce semeno na jej schúlené telo, akoby som jej chcel ukázať, že som skutočný muž.... Pri týchto predstavách masturbujem a uspokojujem svoju fantáziu skoro každý deň. Dnes už mám stálu partnerku, ktorá mi vyhovuje aj po sexuálnej stránke. Svoju fantáziu si však človek musí nechať len pre seba.autor: bublifukAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>