Erotická poviedka

Mamka tiež masturbuje

Volám sa Marek a mám 16 rokov. Moja mama má 38 rokov, je krásna žena, na svoj vek je veľmi príťažlivá, no ja som sa na ňu nikdy takto nedíval. Mala krásne pevné prsia a štíhly driek.

Vzrušovali ma bežné veci chlapca svojho veku, rád som sa pozeral na porno a samozrejme masturboval kde sa dalo a kde to na mňa prišlo. S mamou sme bývali v dome sami dvaja a svoje súkromie sme rešpektovali. Napriek tomu sme sa pred sebou nehanbili, bežne sa stalo, že prešla zo spálne do kúpeľne len v spodnom prádle. Tu som si po prvý krát uvedomil, že je veľmi sexi, všimol som si jej ženské krivky a krásne tvarovaný zadok. Samozrejme som hneď tieto myšlienky zahnal a trochu som sa sám pred sebou aj zahanbil. Keď som začal skúmať vlastnú sexualitu, samozrejme ma napadli aj myšlienky, či má tieto túžby aj moja mama, ale hneď som ich aj zahnal.

Párkrát sa stalo, že som spozoroval, keď bola v kúpeľni a sprchovala sa, že ju to trvalo dlhšie, ako inokedy a tiež som postrehol rytmický zvuk tečúcej vody a možno aj slabý vzdych, ale to som si možno mohol aj nahovárať. Pri tejto myšlienke sa mi však hneď postavil ako rampa a ja som bol po pár dotykoch a prudkých pretiahnutiach predkožky hotový. Keď vyšla z kúpeľne, nikdy so na nej nič podozrivého nezbadal a tak som to uzavrel, že ma bijú hormóny a že mi hrabe. No začalo ma to čím ďalej tým viac zaujímať. Okrem sprchového kútu máme v kúpeľni aj vaňu a mama si občas zvykla napustiť vaňu a v nej sa vyvaľovať aj hodinu. Tu som sa prvýkrát odhodlal a keď som počul, že voda dotiekla a že už je vo vani a nemôže ma prekvapiť, dal som hlasnejšie televízor vo vedľajšej miestnosti, vyzul si papuče, aby som nevydával žiadne zvuk na plávajúcej dlažbe a krok za krokon som sa pribížil ku kúpeľňovým dverám a nadrel cez kľúčovú dierku. Samozrejme som nevidel úplne nič, kľúč bol v zámke tak, že prekrýval skoro celý otvor, v kúpeľni bolo prítmie, takže som videl len celý okraj vane, ktorá bola umiestnená vpravo od dverí a možno niekedy koleno, ktoré sa mihlo keď menila polohu. Nič na tom som bol taký vzrušený, že som počul tep v ušiach, až som išiel ohluchnúť a triasom som sa vzrušením ako ratlík.

Vták mi stál, že mi išiel prasknúť, ale ani ma nenapadlo urobiť najmenší pohyb, aby som sa neprezradil. Hluk mojho srdca bol taký, že som sa bál, že prídu aj susedia. Cez štrbinku kľúčovej dierky som zrazu zazrel pohyb, viac som si predstavoval, ako som videl, ale predpokladám, že som videl rameno a ľavý prsník, ktorý sa zhúpol spolu s telom, mama sa načiahla k batérii a pustila do vani malý prúd vody, ktorá z čľapotom dopadala na hladinu napustenej vody a vytvárala dostatočný hluk na to, aby som počul aj niečo iné, ako vlastný tlkot srdca. Hneď na to sa vrátila do pôvodnej polohy, chrbtom k dverám. Na to, že som skoro nič nevidel mi moja fantázia dopomohla dotvoriť obraz toho, čo sa asi dialo. Sem tak som videl zmenu polohy pokrčenej nohy, teda kolena, ktoré vyčnievalo nad okraj vane a možno... neviem, to som si už asi viac domýšľal, som započul slabý vzdych. Náhle sa jej telo prudko pohlo, vzpriamila sa vo vani, zastavila tečúcu vodu z batérie a začala sa sprchovať. To tom som sa už zbabelo odplížil od dverí a utekal rovno na vécko, kde som striekal v predklone a otvorenými ústami tak aby som nevydal ani hlások  a sliny mi tiekli z úst. Bolo to komické ale neskutočne uspokojivé. Som si istý, že som počul, ako moje semeno udieralo na porcelán misy, taký prudký bol môj výstrek.

Od tohto zážitku som spriadal plány mojich erotických predstáv, ako by som si mohol ešte spestriť moju masturbáciu. Nič čo som vymyslel sa mi nedarilo uskutočniť, párkrát som sa priblížil ku kúpeľni, keď sa mama sprchovala, vždy to bolo len také krátke osprchovanie a keď keď som počul odsunúť dvere na kúte, rýchlo som sa vrátil do obývačky, alebo do svojej izby. Je zaujímavé, že vtedy som sa nikdy neodvážil pozrieť cez kľúčovú dierku, asi mi to pripadalo nefér, alebo zbytočné, jediné čo by som videl, by bola mama v župane, lebo kút bol vpravo za rohom mimo dohľadu mojej pozorovateľne. Skôr mi išlo o započutie rytmického pohybu, ktorý by som si spojil s tým, že mama si to robí v sprche prúdom vody z ružice a ostatné by som si vo svojej fantázii krásne domyslel. Ako na potvoru sa nič také nedialo, akurát som si vyrobil zopár stresujúcich okamihov s rizikom odhalenia.

Asi o 2 týždne prišla mama domov a videl som na nej, že je unavenejšia ako obvykle. Urobila všetky povinné veci, ktoré ju čakali, potom zamierila do kúpeľne a začala napúšťať vodu do vane. Okamžite som bol vzrušený ako zajac a trochu berzadný, lebo som už dávno mal svoj plán vymyslený, ale teraz, keď som to nečakal som ho nemal dotiahnutý. Na moju veľkú radosť sa stalo to, čo som si v tom okamihu najviac želal, mama vyšla z kúpeľni a ešte na chodbe, tak nejak do éteru smerom na mňa v izbe vyhlásila, že si ide dať vaňu a smerovala do svojej izby. To mi stačilo na to, aby som celý rozklepaný a s trasúcimi sa rukami od vzrušenia vošiel do kúpeľni a urobil opatrenia, ktoré som mal predtým vyskúšané asi 20 krát. Veľké sklopné zrkadlo napravo od dverí stačilo sklopiť smerom dole a menšie odličovacie zrkadielko, ktoré bolo oproti dverám nad umývadlom natočiť tak, aby keď sa pozriem smerom od vane na zrkadielko, videl som vchodové dvere z kúpeľni. Každý malý optik vie, čo to asi v tej chvíli znamenalo. Hneď na to som vypálil z kúpeľne ako že nič, akurát som na chodbe stretol maminu, ktorá bola len v župane a letmo sa na mňa nič netušiac pousmiala. Ešte som počkal keď za sebou zatvorí dvere a počul som šťuknutie zákmu vo dverách. To bolo v tom čase pre mńa jsné znamenie, že .... Nkdy sme s totiž nezamykli, boli sme roky v dome len dvaja a každý vedel, že je kúpeľňa obsadená a neliezol tam.

Hneď som utekal do izby a pridal zvuk na televízore, ale len tak, aby bola zvuková kulisa. Keď som sa vrátil ku dverám kúpeľne, akurát som započul hlasné čľupnutie a úľavové, hlasné vzdychnutie. Ten uvoľňujúci pocit pozná asi každý. Pomaly, pomaličky som sa rukami oprel o stenu a dvere tak, aby som bol stabilný a oko priblížil ku kľúčovej dierke. Moje vzrušenie bolo obrovské. Znova ten ohlušujúci tep a triaška na celom tele. Tak som sa triasom, až mi bola zima, nie teplo, určite zima. Na moje šťastie bol kľúčik v zámku pretočený a teda môj priezor dostatočne priehľadný. Cez sústavu zrkadiel som videl za roh, teda konečne časť vane, ktorú som si predstavoval. Bože, podlamovali sa mi kolená. Videl som len časť, ale videl som od kolien smerom k prsiam až po bradu. Mamka mala telo ponorené vo vode tak, že jej nad hladinu vyčnievali len špičky pŕs, nohy mala spolu, kolená pokrčené nad hladinou a nehybne ležala. Bože mne strašne stál, až ma bolel. Zrazu zmenila polohu, posunula sa vyššie tak, že si ponorila aj kolená a zv vody sa vynorili jej nádherné prsia. Rukami začala čeriť hladinu, naberala do dlani vodu aj s penou a čľapkala si ju na plecia prsia tak, aby jej ich zohrievala.

Náhle sa prudšie posunula za nohami, ktoré si pokrčila a ponorila si celú hlavu a zostala takto ponorená hodnú chvíľu. Na moje veľké vzrušenie podvedomky roztiahla kolená a nohy oprela o okraj vane. Samozrejme som cez zrkadlá nevidel skoro nič, ale keď sa vracala späť do pôvodnej polohy zazrel som jej pičku. Krásnu. Takú, ako sa mi vždy páčila. Takú buchtičku, ako malý sendvičík, krásny rozpolenú hrubším pásikom ružových pištekov, ktoré sa ukrývali v pičke, ale aj napriek dokonalému vyholeniu nebolo pochýb, že patrí skutočnej žene. Bol to letmý okamih, ktorý by mi však stačil na mesiace mojich predstáv a keby sa to v tomto okamihu skončilo, nebolo by šťastnejšieho pubertiaka. No ja som vydržal. V trenírkach mi tak hučalo, že som myslel, že mi hádam klope na tie dvere. Zrak sa mi kalil a je som len žmurkal a snežil som sa zahliadnúť maximum, čo mi moje pozorovacie stanovište umožňovalo. Chvíľu sa na moje sklamanie nič nedialo. Moja krásna mamka len tak ležala, bez pobyhu, ponorená v bublinkovej vode a len si tak oddychovo čľapkala na prsia a krk vodu. Zrazu svojou pravou rukou prešla po svojich prsiach zjavne intenzívnejšie, prešla cez ne po brucho tak, že som jasne videl, ako sa po tlakom ruky prižne vrátili na svoje miesto. Ruka smerovala zospodu nahor, ten prekrásny pohyb bol celkom zjavný. Cestou naspäť prešla ku svojmu plochému brušku, ktoré som pod hladinou mohol len tušiť a išla ďalej. Podľa vystretej ruky musela byť na tej krásnej pičke. Jasme som videl ako dlaď potiahla smerom spomedzi nôh k brušku, bože ona si skutočne preška po svojej miške pod hladinou. Bolo to nespochybniteľné, z pod vody vytiahla dlaň s prostredníkom zohnutým smerom nadol. Znovu to zopakovala, tak jemne a pomaly a nehlučne, a znovu.

To tom bol tak nadržaný, že mi z môjho stoporeného a bolestivo uviaznutého penisu začalo tiecť semeno. Normálne ako keď striekate, mal som dráždivý orgazmus bez výstreku, bez pohybu som len tiekol ako nadržaný cap. Cez trenky som v teplákoch jasne cítil semeno, ktoré tekutelo a tieklo mi po vnútornej strane stehna. Nohy sa mi strašne triasli a ja som myslel, že dychčím, ako bernardín. Náhle mi jej pravá ruka zmizla z dohľadu zmizla a nevidel som nič, okrem mierneho pobyhu hladiny vody. No nebolo pochýb, že si pomaličky, nežne a úplne potichúčky začala krúžiť rúčkou po pičke. Zrazu do toho pridala ľavú ruku a celkom zjavne, hanbato si prechádzala po prsiach a stvrdnutých bradavkách. Bože, krása. Dvorce mala predtým trošku väčšie, ako sa jej stoporili bradavky, mala ich prekrásne, ružovučné, maličké, bradavky ako želé cukríky. Do toho pridala už celkom zrejmý rytmický pohyb panvy a to, že si krásne a nežne robí dobre by poznal aj slepý. Náhle začala z vody proti ruke nadvihovať svoju panvu, bože, teraz som videl jej pičku, ako si prstami pritláča a krúži po tej buchtičke, vynárala ju len tak mierne nad hladinu, skoro nevydávala žiadny zvuk, len niekedy slabé žblnknutie. Jej prsty smerovali dole medzi nohy, stále ich mala skoro ponorené, len mierne pokrčené a len mierne od seba, tak nejak cudne, len na šírku jej dlane. Matne som videl, ako jej pičurka pod krúživým pravidelný pohybom a tlakom prstov mení svoj tvar a odhaľuje ružovučké volániky, zväčša však dlaňou zakrývala svoj klitoris, ktorému sa venovala. Neverím že sa to deje, neverím, že si honí pičku moja mamina, to je také krásne, také sexi, také živočíšne, osobné a zmyselné.

Celé toto nežné rytmické, tiché maznanie trvalo možno 2 minúty, mne sa to zdalo ako hodiny. V zjazdovom podrepe, vlhký a s kŕčom v nohách som stál pred dverami a zatajoval dych, aby som sa neprezradil. Musel som stále žmurkať, slzili mi oči a kalil sa mi zrak. Po fáze krásneho hladkania svojej pičky začala s trhanými krúživými pohybmi, ich intenzita bola o poznanie vyššia, dalo sa už poznať aj občasný žblnkot vody aj keď sa už celkom prehla tak, že celú pičku mala nad vodou, ako ostrovček. Keď sa tak prehla, zvýraznila svoj perný pahorček v polovici ktorého vykukol teraz už celkom neprehliadnuteľný klitoris, ktorý sa akoby snažil uhýbať radu krúžiacich prstov, ktoré cez neho a záhyby buchtičkovej pičky prechádzali. Bledá pička kontrastovala s ružovým vnútrom, ktorý sa len letno pod prstami preblisol, aby sa mohol znovu na chvíľu ukryť a znovu vykuknúť. Trhavé hrúženie pridávalo, tá bola ale rozparádená, už som jasne počul jej dych, nádych a výdych bol trhaný, hlboký a vzrušený. Už som poznal fázu z ktorej si to už nikto nerozmyslí. Zarazilo ma, že začala prirážať voči svojej krúžiacej ruke tak, že hluk, ktorý vydávala voda už bol zjavne počuteľný, aj keď po odstupe času musím uznať, že pre nezainteresovaného ani nepodstatný, zradu sa prudko rozkročila, pička sa stratila pod hladinou a mamka v letku potiahla páku batérie tak, aby pustila vodu. Ahá, už som to pochopil, bolo to tak aj minule...

Padajúca voda v prázdnej kúpeľni vydávala známy zvuk v ktorom sa stratí iný, oveľa príjemnejší. Tým istým pohybom sa vrátila späť, oprela sa chrbtom o vaňu a už zďaleka nie potichu začala rýchlym pohybol krúžiť cez pičku, klitoris a zachádzala jednoznačne aj medzi medzi závojíčky svojho vnútra. Už zďaleka nemala cudne nôžky pri sebe, rukou prudko prechádzala medzi nohy, ktoré rovnako prudko rozťahovala a sťahovala až robila vo vani vlny. Párkrát sa prehla ako mostík tak, že vynorila z vody aj svoj zadoček a dosiahla orgazmus. . Nič takého som nevidel v žiadnom videu, aj tak polovici herečiek neverím, že nie je hraný. Jej milostný kŕč trval celú večnosť, bol krásny, skutočný a uvoľňujúci. Na vrchole pri prudkom krúžení na klitorise sa posledný krát prepla do oblúčika s rozkročenými nohami, tak, že sa postavila až na špičky, aby prepla všetky svaly, vtedy som videl jej krásne už červené pišteky, ktoré sa prudkým rozkročením nôh roztiahli od seba a nechali poznať otvor tajomného vnútra jej pičky, možno ešte 2-3 sekundy prudkého kmitania na vrchole tak, že sa viditeľne od seba oddelené závojčeky triasli a vzápätí prudko spojila nohy spolu s prudkým nárazom celého tela do vody tak, že voda vyšplechla z vane. Všetko sa odohralo bez jediného stonu, alebo hláska, len hlboké trhané dýchanie, najprv nosom, potom celkom zjavne cez ústa. Ďalšie milostné kŕče nasledovali v rytme, pri ktorých mala úplne zreteľne silno a kŕčovito v ruke celú pičku, prsty jej smerovali dole a striedavo v rytme orgazmu mizli v jej pičke. Pritom prudko v kŕči a so žblnknutím vystierala spojené nohy a rozkročmo ich priťahovala späť spolu s oblúkovým pohybom ruky s prstami bezohľadne vo svojom vnútri. Som si istý, že s vypätím všetkých síl sa snažila o nehlučnosť, ale zachytil som ako sa jej cez pery vydrali aj stony, ktoré nie je možné zameniť s ničím iným.

Po tomto sa chvíľu letmo hladila po celom tele, ako by chcela svoje uvoľnenie vmasírovať do celého tela a tak, ako bolo pre mňa prekvapivé všetko čo som videl, tak som zostal prekvapený aj záverom. Jednoducho vypla vodu, prudko stala vo vani, videl som už len jej nohy a padajúcu vodu a obliekla si župan. Vtedy ma premohla panika, nohy ma opustili, svojim vtákom by som mohol rozbíjať orechy a ja zalepený od spermií, ktoré svojou známou arómou prezrádzali viac, ako by som potreboval. Tromi skokmi som bol vo svojej izbe a pravdepodobne najprudším honením, aké len fyzicky cicina znesie som sa odbavil. Na to, že som pri dverách stiekol som mal mohutný, riedky výstrek čírej tekutiny, ktorý som zďaleka nezychitil do svojej dlani, ale striekal som po podlahe. Nikdy som svoj penis nevidel taký stoporený, žaluď som mal červený a nabehnutý ako tenisová loptička a jeho otvor bol tým stoporením roztvorený, že mi bolo doň vidno. Erekcia nijako neustúpila ani po kŕčoch orgazmu a ani vzrušenie, aj keď sa obrovské vzrušenie striedalo s bolesťou, ako keď vám ide roztrhnúť niečo, čo už nie je možné zvädšovať. Držal som ho za žaluď, keď prišlo náhle vzrušenie, stačilo 4 prudké prehonenie a znovu kŕč orgazmu, ktorý nebol uvoľňujúci, ale neprestávajúce vrcholenie, až som sa zľakol. Obe ruky som mal polepené od semena, jeho vôňa bola výrazná. V tom som počul zvuk zákmu kúpeľne a ďalšia panika. Ja stoporený penis, ktorý nie je možné schovať, omračujúca vôňa spermií, ktoré boli ako kvapky po daždi po celej plávajúcej dlažbe a mojich rukách....

Našťastie mamina zamierila do svojej spálne a ja hneď do kúpeľne. Vtáka som si chladil pod tečúcou vodou a stláčal jeho žaluď, aby dostal aspoň trochu ľudský rozmer. Keď som vyšiel z kúpeľne, s maminou sme sa stretli v obývačke, vôbec nebolo na nej vidieť nič, čo by som predpokladal a hľadal.autor: bublifukAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>