Erotická poviedka

Zoznam

Prvého chalana som mala v sedemnástich. Ostatné baby už mali za sebou aj dve, tri známosti, kým pre mňa to bola ešte len premiéra. Bola som ešte panna, ale on to zmenil. Volal sa Roland. Bol o šesť rokov starší než ja a predomnou mal najmenej tucet dievčat.

Vedel čo s babou robiť a aj to robil. Bolo to fajn, ale bola to jediná vec kvôli ktorej so mnou chodil. Každé naše stretnutie končilo v posteli. Len čo za mnou prišiel, hneď sme išli na vec. A len čo si dobre zapichal, išiel hneď ďalej. Postupne som si uvedomila, že ma má iba na to. Moja dierka bolo to jediné čo ho zaujímalo. Vedela som to. Hanbila som sa za to ale vždy dostal čo chcel. To čo robil, robil až príliš dobre na to aby som ho nechala. Nohy mi išli od seba samé, len čo sa objavil. Akoby hypnotizoval. No zároveň som si uvedomila, že toto je vlastne jeho jediná prednosť. Sex s ním bola naozaj jedinečný. No byť pre niekoho iba pichacou bábikou nie je dva krát povznášajúce. Pripadala som si ako štetka. To čo som k nemu cítila nebola ani tak láska ako skôr vášeň. Chodila som s ním iba kvôli tomu jedinečnému božskému pocitu z milovania. Vždy, keď sme sa spolu milovali, bolo mi akoby som bola v raji. Mať sex s ním bolo akoby vôkol nás zastal čas. Vtedy som nemyslela na nič iné len na to. Akoby mi tá jeho vec načisto vygumovala rozum.

Jedného dňa som sa zoznámila aj so Samkom. Bol o jeden a pol roka mladší než ja a bol veľmi zlatý. Do mojich nohavičiek sa príliš nehrnul a to mi imponovalo. Začala som s ním tráviť všetok voľný čas, ale zíroveň som sa i naďalej stretávala s Rolandom. Vedel, že mám iného, ale kým dostával čo chcel, bol spokojný. Jedného chalana som mala do spoločnosti, druhého do postele. Ideálny stav. Ale nič ideálne netrvá dlho. Jedného dňa mi už prestalo stačiť pomyslenie že môj chlapec zastáva iba úlohu vo vzťahu pripomínajúceho viac súrodencov než partnerov.  Chcela som viac. Rozhodla som sa posunúť náš vzťah niekam ďalej a so Samkom som sa vyspala. Bola to úplná katastrófa. Bol nadržaný ako pes a skončil už po pol minúte. Vôbec nič som z toho nemala. Navyše vôbec nedával pozor. Vôbec sa o to ani len nepokúsil. Našťastie som mala práve neplodné dni, takže to dopadlo dobre. No táto skúsenosť náš vzťah značne skomplikovala. On chcel zase, ale ja už nie. Bol to úplný kontrast s Rolandom a ďalší pokus som už riskovať nechcela. To zmrazilo náš vzťah natoľko že sme sa odcudzili a ja som sa vrátila naspäť k Rolandovi. Radšej som zohrievala postieľku jemu.

Všetko sa načas vrátilo do starých koľají, ale túžba po šťastí zapríčinila, že sa v mojej blízkosti objavil Matej. To už bola iná liga. Ja som už mala vtedy osemnásť a on presne o dvadsať rokov viac než Roland. To by nebolo až také hrozné, lenže Matej bol už ženatý a mal aj deti. To už bolo horšie. Lenže zároveň bol aj podnikateľom s obrovskými možnosťami a mňa napadlo že vzťah s ním by nemusel byť zase až taký márny. V posteli síce nebol až taký dobrý ako Roland, ale mal omnoho väčšiu výbavu. Uvedomoval si to ale z času na čas sa pozabudol. Vtedy som dostávala poriadne, ale že fakt poriadne zabrať. Na oplátku mi kupoval drahé handry a rôzne pekné vecičky. Brával ma do lepších podnikov ale bol strašne majetnícky a panovačný...

Teraz som už mala v ponuke tri možnosti na vzťah: Rolanda, neprekonateľnú jednotku v posteli, ale nič viac. Potom tu bol Samko. Hravý rojko, výborný spoločník, no v posteli absolútne nepoužiteľný. No a do tretice bohatý, no majetnícky Matej. No a pretože daný výber nebol ktovie aký, stalo sa že sa zoznam rozšíril ešte aj Tomáša. Bol to chalan ktorý mal všetko čo má ideálny chalan mať: Typ sympaťáka, slušné vystupovanie a nebola s ním nuda. Viac som neriešila. Navyše to sním v posteli celkom ušlo. Nepodával síce až taký dobrý výkon ako Roland, ale bolo to ešte stále v norme. Už-už som uvažovala že ho posuniem na prvú priečku v zozname, keď som sa dozvedela, že už niekoho má. Volala sa Darina a chodili spolu už od základky. Navyše to s ňou vôbec neukončil ani potom čo začal chodiť so mnou. (Darebák jeden! Takto ma vodiť za nos)
 
Nemala som mu však absolútne čo vyčítať, veď Roland ma obrábal skoro každý deň. Navyše som chodila ešte aj s Matejom a v zálohe som mala aj chudáka Samka. To začalo byť už časovo náročné. Naviac bol Matej absolútne nevypočítateľný. Z ničoho nič mi zavolal že sa chce stretnúť a očakával, že mu budem okamžite k dispozícii. Odmietnutie sa trestalo. Asi ani nemusím opisovať ako. Zaujímavé na tom ale bolo, že kým od Rolanda som odchádzala ako znovuzrodená, od Mateja som odchádzala v úplne opačnom stave. Všetko to ale kompenzovali stretnutia s Tomášom. Začala som ho mať rada a to bol dôvod na to vyčistiť zoznam. Poslať k vode Samka nebol prolém, ale s Matejom to už také jednoduché nebolo. Bol zvyknutý mať všetko na čo si pomyslel a odmietnutie nebolo pre neho odpoveďou. Absolvovala som dokonca aj stretnutie kedy ma doslova nasilu nasúkal dnu do auta a odviezol ma niekam kde sa mohol na mne dosýtosti vybúriť. To už bolo moc. Vedela som, že to sama nezvládnem, no Tomáša som sa vzdať už nechcela. Samko bol už mimo hry. Okrem toho by mi aj tak nepomohol, no na Rolanda som sa obrátiť takisto nemohla. Zostal teda už len Tomáš. Navyše tu figurovala ešte stále tá jeho ex, ale to som mala v pláne riešiť až potom. Teraz bolo prvoradé definitívne to ukončiť s Matejom. Začala som tým, že som sa zverila Tomášovi. Pochopiteľne že som všetko prikrášlila a urobila zo seba neviniatko. Našťastie som mala na sebe ešte stále zopár modrín ktoré mi teraz výborne poslúžili. Tomáš sa pochopiteľne naštval a pána podnikateľa si vyhľadal. To ako asi prebiehalo ich stretnutie môžem iba hádať. No keď sa na druhý deň objavil so slnečnými okuliarmi na očiach, bolo mi jasné že ich nemá len proti slnku. Navyše bol z celej tej veci tak vytočený že som sa musela stiahnuť. Bolo mi z toho všetkého na nič. Okrem toho sa mi ozval Matej a už do telefónu mi poriadne vynadal. Štetka bolo asi to najmiernejšie slovo ktoré použil. Moje naliehalie aby ma nechal na pokoji nebral ani trochu vážne. Začal sa mi vyhrážať a nástojil na stretnustí. Povedala som že je koniec a zložila som. Moja prvá cesta viedla k telefónnemu operátorovi po novú Sim kartu. Tá ďalšia k Rolandovi. Nechcela som byť v tejto napätej chvíli sama a okrem toho som potrebovala útechu. Po noci strávenou s ním mi v ušiach stále rezonovala jedna z jeho otázok: "A čo jeho žena?". A práve to mi vnuklo nápad začať riešiť môj problém s iného konca.

Od Mateja som už vedela že jeho žena je vlastníčkou podstatného balíku majetku firmy. Často tým totiž argumetoval keď prišila na pretras zmienka o prípadnom rozvode. Teraz mi to prišlo veľmi vhod a povedala som si že by nebolo od veci sa s jeho ženou stretnúť aj osobne. Matej ma k sebe domov síce nikdy nevzal, ale zsitiť si kde pán podnikataľ býva mi zase až toľko námahy nedalo. Poznala som už približne jeho denný režim a vystihnúť dobu kedy nájdem jeho ženu samú doma bola už maličkosť.

Keď som sa objavila pred jej dvermi, vôbec som nevedela čím by som mala začať. Najprv som sa uistila či mám pred sebou tú správnu osobu a až potom som sa jej predstavila. Na rovinu som jej vysolila, že som milenka jej manžela a že som tu kvôli nemu. Výraz v jej prekvapenej tvári som si na okamih aj vychutnala, no vzápätí prišla na rad krutá realita. Pár faciek ktoré som dostala prišli tak neočakávane že som sa nezmohla ani na slovo. Bolo mi okamžite jasné kto u nich doma nosí nohavice. Možno by som dopadla omnoho horšie nebyť môjho argumentu, že mi ide vlastne iba o to celú aféru ukončiť a nie v nej pokračovať. To ju čiastočne upokojilo a začala sa mi klásť rôzne otázky. Medzitým sme prešli do obývačky a tam v rozhovore pokračovali. Našťastie som si z mobilu ešte nevymazala všetky fotky. Spomenúc si na posledné stretnutie s Matejom som sa nimi veľmi ochotne pochválila. Matejova žena na nich spoznala ich chatu a aj miesta kam spolu chodievali. Pán podnikateľ sa ani neunúval byť originálny. Vodil ma na miesta kam kedysi vodieval aj svoju rodinu. To ma osmelilo aby som k fotkám pridala aj zopár pikantných detailov. Myslela som že mi tá žena tresne do hlavy vázu zo stola, ale opak bol pravdou. Nielenže jej tieto detaily nevadili, ale dokonca chcela ešte viac podrobností. Rozhovor ktorý sme spolu absolvovali z nás síce neurobil dobré priateľky, ale výrazne prispel k vyriešeniu môjho problému. Za príslub, že sa z jej manželom už nebudem stretávať som dostala príslub že mi už dá pokoj. Bol to dobrý obchod. No najviac ma pri ňom hrial pocit že som tomu sviniarovi riadne podkúrila. Žiaľ nemala som možnosť zistiť ako asi prebiehalo Matejovo privítanie, keď sa v ten deň vrátil domov, ale to mi až tak moc nevadilo.

Mala som z toho dobrý pocit. Tomáš teraz potreboval trochu vychladnúť a tak som zašla opäť k Rolandovi. Za svoj nápad si predsa zaslúžil odmenu...

O niekoľko dní sa v mojich dverách objavil Matej s veľkou kyticou kvetov v rukách a prosil ma o odpustenie. Vraj mi už dá pokoj, že za jeho ženou už chodiť nemusím. Po počiatočnom šoku som pred ním zabuchla dvere so slovami že ho už nikdy nechcem vidieť. Kytica skončila zaseknutá vo dverách, takže som musela znovu otvoriť. Na okamih som nazrela von, ale to už som videla iba jeho chrbát.

V ten deň som sa mala stretnúť s Tomášom, ale akosi sa mi nechcelo a nešla som. Potrebovala som byť sama aby som si mohla usporiadať svoje myšlienky. Tešila som sa z môjho malého víťazstva čo mi vnuklo myšlienku vyriešiť problém aj s Rolandom. Jeho postelné útechy mi síce budú chýbať ale Tomáš mi za to stojí. A aby som to celé zrealizovala zašla som k Rolandovi. Lenže myšlienka je jedna vec a skutok vec druhá. Len čo som sa uňho objavila, hneď sa išlo na vec. Ani som mu nemala kedy povedať čo od neho vlastne chcem. A vlastne ho to ani nezaujímalo. Milovali sme sa spolu celú noc. Na druhý deň som mu radšej zatelefonovala. Vedela som, že len tak budem mať odvahu to s ním skončiť. Hájil sa tak dobre až som začínala mať výčitky svedomia. Keby som vtedy stála pred ním, zase by to  skončilo sexom. Vravel mi že ma vôbec v ničom neobmedzoval a že mu vždy záležalo na tom aby som bola šťastná. Možno to bolo práve to kde urobil najväčšiu chybu. Kto vie?

V mojom zozname zostali už len dve mená, ale v tom Tomášovom tiež, takže sa to vyrovnalo. Skoro všetok voľný čas a všetky svoje city som teraz už mohla investovať od vzťahu s Tomášom. Potvrdilo sa mi čo som vedela už predtým, že sme si výborne sadli. Občas si síce neodpustil pripomienku o mojom vzťahu k Matejovi čo mňa ale oprávňovalo vyrukovať s jeho ex - Darinou. Zakaždým som sa pritom o nej dozvedela niečo viac. Spôsob ako o nej Tomáš rozprával naznačoval viac súdržnosť a priateľstvo než city čo ma osmelilo sa ju pokúsiť odstaviť. A jediná vec ktorá ma napadla bola dať ju dokopy s Rolandom. Predsa aj on si zaslúži adekvátnu náhradu. No nie?

Pri najbližšej zmienke o Darine som prejavila ľútosť z toho že ona teraz nikoho nemá, To u Tomáša zabodovalo, takže som mohla pokračovať. Nahovorila som mu že mám výčitky z toho ako som zastala jej miesto a navrhla som zorganizovať spoločné stretnutie. Povedala som mu že viem o niekom vhodnom pre Darinu a že by sa k sebe výborne hodili. Tomáš nemal nič proti tomu ale pochopiteľne chcel vedieť čo je ten Roland vlastne zač. Musela som vynaložiť všetko úsilie aby som objasnila odkiaľ ho vlastne poznám a prečo práve on by bol vhodný kandidát pre jeho ex. Rolandovi stačil už len jeden telefonát v ktorom som mu oznámila že mám pre neho náhradu.

Na samotnom stretnutí som mala konečne možnosť spoznať onú tajomnú Darinu. No len čo sme zasadli za stôl v reštike, zistila som že Darinu vlastne dobre poznám pretože sme boli spolu kedysi v letnom tábore. Okamžite sme oživili staré priateľstvo založené zatiaľ iba na starých spomienkach, no obe sme vedeli, že toto stretnutie nebude ani zďaleka tým posledným. Vedela som, že moja misia bola úspešná, keď Roland ponúkol Darine či by sa nechcela prochu prejsť. Zaplatili sme (teda samozrejme že Tomáš zaplatil), a odišli sme tiež. Tým v mojom zozname zostalo už len jedno meno a myslím, že v tom Tomášovom tiež.

Na Rolanda som nikdy nezabudla a keď som sa dozvedela že začal chodiť s Darinou, bola som veľmi rada. Obaja sme si občas dopriali malý bočák, a naša prvá spoločná swingerpárty na seba nenechala dlho čakať. Zatiaľ iba v štvorke, ale úplne postačila aj tá.

autor: ZeaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>