Erotická poviedka

Moja zvrátená cesta za splnením sna II.

Pokračovanie poviedky " Moja zvrátená cesta za splnením sna I."

Zobudila som sa a v prvom okamihu som si neuvedomila čo sa deje. Spala som na podlahe, bola som trochu dolámaná. Sadla som si a na posteli som videla, ako spokojne pochrapkáva Jolana. Vo svojom mladom veku bola celkom  chutná. Nikdy som sa nebránila lesbickým úletom a viem ohodnotiť aj ženskú krásu. Jolana ešte spala ale spod paplóna jej vykukoval jej zadoček a nie úplne zahalená pička. Stále ma fascinovala, aká je ochlpená. Neviem koľko som ju takto potichu pozorovala a uvažovala o budúcnosti. Ani som si to neuvedomovala ale začala som sa dole dráždiť. Netrvalo dlho a piča mi vydávala ten známi mľaskavý zvuk, už som to nemohla vydržať a spravila som sa. Na moje dosť hlasité prejavy sa zobudila aj Jolana. Nechala nech sa dokončím. Potom ma poslala spraviť raňajky.

     Keď som bola hotová zavolala som ju do kuchyne, kde všetko bolo prichystané. Prestrela som pre nás obe. Jolana si sadla k stolu a keď som si prisadla k nej prekvapila ma. Načiahla sa ku mne a strelila mi poriadne zaucho. Potom ma poslala po remeň a počas jej raňajok som musela kľačať pri nej a vo vystretých rukách som držala prinesený remeň. Dúfala som, že niečo podobné raz zažijem ale, že to bude tak rýchlo ma prekvapilo. Jolana dojedla postavila sa predo mňa a prikázala mi aby som sa dala na štyri a poriadne vystrčila svoju bielu riť. Dopadla prvá rana nebola ani silná ani slabá, taká akurát. Po piatich ranách mi prikázala aby som jej lízala nohy a prsty, poriadne dala nohy od seba a ešte viac vystrčila tú svoju bieli riť a piču. Jej ďalšia rana ma prekvapila a zavyla som pri nej od bolesti. V tejto polohe  opasok zasiahol presne stredom moju piču a bolesť bola skutočne intenzívna. Jolana sa zľakla mojej reakcie, predsa len ešte nevedela presne čo môže. Odhodila opasok a kľakla ku mne a začala sa ospravedlňovať. Vtedy som spravila ďalší významný krok.

     Zostala som v polohe, do akej ma upravila Jolana a s tichým hlasom som jej vysvetlila, že ako moja Pani sa nemá čo ospravedlňovať a ja som si správne mala odpustiť takéto hlasité prejavy. Akoby to bolo včera, pamätám sa ako ma chytila za bradu podvihla mi ju a podívala sa mi priamo do očí a spýtala sa "To myslíš vážne? Veď ťa to musí strašne bolieť.". Povedala som jej, že ako masochistke je to pre mňa nielen bolesť ale istým nepochopiteľným spôsobom aj istý druh orgazmu. Jej ďalší komentár ma rozosmial, viem nemala som si to dovoliť ale bola tak úprimná. Vypadlo z nej "Teda pre teba je bitka po piči niečo ako keď ja trtkám s chlapom? Si jebnutá?".

      No smiech ma takmer okamžite prešiel. Jolana opäť vzala opasok a moja piča okúsila ešte desať rán tentoraz ale už moja skoro Pani nebrala ohľad a dopriala mi trochu "orgazmu". Snažila som sa neskučať pri čoraz silnejších ranách ale to sa nedalo. Keď so mnou skončila piču som mala fialovú a skutočne som jej výprask poriadne cítila. Ostala som na štyroch a čakala čo bude ďalej. Pani najskôr vykonala rannú toaletu a potom som počula ako ma volá zo spálne. Našla som ju polihovať v posteli. Musela som si kľaknúť k nej a mali sme opäť dlhší rozhovor o mne a praktikách zo sveta BDSM. Prekvapilo ma koľko si Pani zapamätala zo včerajška. Dnes už ale bola omnoho otvorenejšia. Bavila sa so mnou hodne na rovinu a upozorňovala ma, že ak trvám na tom čo som im navrhla bude to pre mňa veľmi ťažké. Už len, že by som musela trtkať s každým kto by ma chcel, je nenormálne, doslova to zhodnotila konštatovaním "Veď ti rozjebú piču.". Už len toto jej rozprávanie sa so mnou plné vulgarizmov ma vzrušovalo a aj to, že sama ma utvrdila v tom, že ak ma natiahnu na matrac už nikto nebude počúvať nejakú pridrbanú kurvu prosiacu aby skončili. Pri jej slovách ma striasalo od strachu ale v podbrušku ma zalievala horúčava. Práva preto som si vybrala ich. Ich nezaujíma nejaká stopka a podobné kraviny, ak chcem okúsiť skutočne niečo extra reálne potom na to treba vhodné miesto a táto mladá Rómka ma na jedno také aj s jej bratmi môže zaviesť.

       Po viac ako hodine sa Pani Jolana dostávala do tajov S/M-ka, je pravda už toto bol kúsok pootvorených dverí ale bolo vidieť, že potrebuje len čas aby ich otvorila úplne a ten sme mali. Pokračovali sme v rozhovore ale Pani sa postavila a začala sa oboznamovať s domom. Dnes už ale detailne. Čo ma prekvapilo bolo, že chcela vidieť môj šatník ale hlavne, že začala vyťahovať z neho veci a skúšala sa ich. Dorazilo ma, keď prišlo aj na moje spodné prádlo, hlavne niektoré kúsky boli skutočne extra. Počas tejto módnej prehliadky ma zaskočila jej otázka ako je to napríklad, keby si chcela nejaké veci obliecť a nosiť ich, či potrebuje odo mňa povolenie. Priznám sa, že som zaváhala a ona si to všimla. Ak by som povedala, že potrebuje na požičanie môj súhlas, tak sama seba by som klamala, že chcem niečo skutočne extra a zase na druhej strane, ak jej poviem, že sa ma nemá čo pýtať a ako jej otrokyňa nemám právo na vlastníctvo čohokoľvek, kde to skončí. Bola som v pasci. Keď sa nemohla dočkať odpovede dala mi otázku "Načo sú vlastne tebe tieto veci, keď aj tak si najradšej holá a rada otŕčaš tú svoju piču?".

     Rozhodla som sa. Jolane som vysvetlila, že ak niekto ako ja sa stane otrokyňou nemám právo niečo vlastniť ale na druhej strane je zase povinnosťou toho, kto ma vlastní postarať sa o mňa. To som jej trochu musela aspoň v skratke vysvetliť čo to znamená. Keď som skončila zamyslela sa. Stáli sme a ja som tušila, že sa rozhoduje o mojej budúcnosti, už to nebude len splnenie akéhosi sna, mojej zvrátenej túžby a nebude to len akýsi výlet do krajiny temna. Začínala som tušiť, že pôjde o omnoho viac a ak vstúpim na túto cestu už sa z nej nevrátim. Chcem toto? Ak áno už nikdy nebudem žiť normálny život úletmi do sveta BDSM alebo s Pánom, ktorý ma síce považoval za svoj majetok ale stále to bol majetok, ktorý si cenil a chránil ho.

      Aby som sa mohla ale definitívne rozhodnúť musela som aj ja vedieť či aj Jolana prijme nielen výhody ale aj povinnosti Pani v mojom prípade otrokárky, nie som taká tá klasická subka. Ponúkla som teda Jolane svoje šatstvo s tým, že ale aj ja budem občas potrebovať niečo na oblečenie, keď pôjdem von. Predsa len behať po uliciach s holou pičou by asi ani mne neprešlo. To uznala. Poslala ma pripraviť obed a ona si ďalej skúšala moje veci. Počas varenia sa mi prišla niekoľko krát ukázať čo na to hovorím. Nie vždy dokázala zladiť tie správne kúsky ale dala si poradiť.

     Naobedovali sme sa a ani som nestihla spratať zo stola prišli jej bratia. Niečo si povedali s Jolanou a ona odišla do spálne a oni ma v kuchyni vytrtkali na stole. Nemohli si nevšimnúť moju zmaľovanú piču a počas trtkačky som im musela porozprávať ako som dostala bitku od ich sestry. Taniere čo zostali na stole skončili na podlahe a keď sa mi obaja vystriekali do piči odišli za sestrou a ja som musela doupratovať. Bolo zvláštne cítiť ako mi z piče postupne vyteká ich semeno a lepí sa mi po stehnách. Keď som skončila išla som za nimi a oznámila, že kuchyňa je uprataná.

     Jeden z bratov podišiel ku mne a dal mi facku a prikázal mi olízať mu topánky. Kľakla som si pred neho a začala mu ich olizovať. Prekvapil ma kopanec do riti nebol zase až tak silný ale prekvapil ma. Nechal ma ešte asi minútu a potom ma potiahol za vlasy a vyvrátil mi pokľaku hlavu dozadu. Prikázal mi otvoriť ústa napľul mi tam. Bolo to odporné a mala som čo robiť aby obsah môjho žalúdku neskončil na podlahe. Bolo jasné, že ma testujú. Stále sa niečo medzi sebou živo rozprávali. Tak ako ma tam držal niečo povedal Jolane a tá odišla. Vtedy ten druhý si rozopol nohavice a stiahol si ich k členkom. Ten čo ma držal sa ma spýtal, či skutočne robím všetko čo mi prikážu a ja som pridusene povedala "Áno.". Potom sa  ma spýtal čo ak ale neposlúchnem čo potom. No neostávalo mi nič iné len popravde povedať, že neposlušnosť sa trestá a najčastejšie sú to telesné tresty.

     Chlap čo ma držal za vlasy mi pootočil hlavu a ten druhý sa postavil zadom ku mne a predklonil sa. Jeho zadok som mala pred sebou len kúsok cítila som puch a začínala som tušiť čo ma asi čaká. Naplo ma len pri predstave na to. Ale to ma nezachránilo. Nad sebou som začula hlas ako mi prikazuje aby som rukami odtiahla polovičky a tak sa dostala čo najviac k jeho otvoru a pobozkala ho. Spravila som to a hneď nato prišiel ďalší príkaz aby som mu ho lízala. To už bolo pre mňa zlé ale vedela som, že takéto niečo môže prísť išlo len o to kedy. Snažila som sa premôcť odpor. Posúvala som tvár opäť k jeho riti. Radšej som zavrela oči a keď som ucítila, že moje ústa sú na správnom mieste vyplazila jazyk a plnila príkaz stálo ma to hodne premáhania ale nakoniec som to nejako ustála. Keď uznali, že stačí len sa odtiahol a dostala som ďalšiu facku. Potom ma ten čo ma držal za vlasy ich potiahol a musela som sa postaviť. Do tváre som dostala ďalší pľuvanec. Tak toto bolo skutočne reálne poníženie žiadna hra. Bolesť, perverzita a poníženie, pre niekoho len tri slová, ale pre mňa sa začínal zjavovať ich skutočný obsah.

     Ťahajúc ma za vlasy sme prišli do kuchyne. Jeden z bratov odišiel a vrátil sa spolu s Jolanou. Priniesli so sebou nejaké igelitky a hodili mi ich k nohám. Vtedy prehovorila ku mne Jolana. Prikázala aby som ich vysypala na kopu. Vo všetkých bolo oblečenie, len v jednej boli nejaké vyčaptané ženské topánky. Oblečenie páchlo nejakým ťažkým neopísateľným pachom, nie práve príjemným, ale nebol to ani typický zápach. Ako  som ich postupne vysypávala videla som, že je tam všetko sukne, blúzky, šaty, dokonca aj nejaké nohavičky a podprsenky. Jolana mi prikázala aby som sa do toho obliekla a dodala "Musím sa o teba starať, že.". Bol to pre mňa šok. Dať si na seba cudzie obnosené šaty by ešte nebolo také zlé ale dať si na seba páchnuce nohavičky bolo niečo iné.  Neviem nevadilo mi trtkať s nimi a prijímať ich kokoti ale navliecť na seba tie nohavičky bolo pre mňa odpornejšie a ponižujúcejšie ako keby si zo mňa spravili toaletu. Jolana si to musela akosi uvedomiť a jedny nohavičky z kopy vybrala a podala mi ich. Než som si ich natiahla, prikázala aby som ich najskôr dôkladne prezrela a privoňala k nim. Páchli po moči a na vnútornej strane som zbadala fľaky nielen od pičky ich bývalej majiteľky ale vzadu bol aj dosť veľký hnedý pás, ktorého pôvod asi nemusím nikomu zvlášť vysvetľovať.

       Neveriacky som si odporom teda ten kus látky na seba natiahla. Doslova som fyzicky cítila tú odpornú špinu z nich a bolo mi do plaču. Teda takéto to asi bude a verím, že toto je len začiatok, že keď sa rozbehne tak ma Jolana ešte isto iste hodne prekvapí. Ďalším kusom do mojej garderóby bola podprsenka, tiež nie práve najčistejšia ale zase keď si vezmem prostredie v akom jej majiteľka žila čo vlastne očakávam? Potom som dostala ešte šaty s dĺžkou po členky a staré vyčaptané sandáliky. S tými som mala trochu problém lebo boli o trochu menšie ako moje nohy. To im ale nevadilo keďže na konci boli otvorené a prsty sa mi z nich tlačili von bolo to nevkusné a hlavne nepohodlné. Ale ako otrokyňa, ktorou som sa už asi stávala nemala som toho moc na výber. Takto "vyfintená" som ostatné veci musela poukladať a podľa príkazu Jolany nájsť si pre ne miesto. Jediné miesto bolo v komore. Mala som tam niekoľko voľných políc a tak som si tam svoje nové oblečenie poukladala. Jolana sa zatiaľ spolu s bratmi presunuli do obyváku a niečo si tam živo vykladali. Vôbec nič som im nerozumela. Moc som sa ani nevenovala lebo moju pozornosť si vynucovalo moje nové oblečenie. Stále som mala pocit akoby niečo po mne liezlo a tak som sa podvedome ošívala a škriabala na celom tele.

     Keď som skončila zavolali si ma.  Musela som stáť pred nimi a Jolana mi začala hovoriť ako si predstavuje naše ďalšie spolužitie tu v tomto dome až do našeho odchodu. Hlavne od dnes nebudem spať s ňou v spálni, nie je zvedavá ako si strkám ráno svoje prsty do piči a hekám pri tom ako kurva. Spávať budem v tej komore. Za ďalšie mám zakázané používať WC-cko. Potrebu budem vykonávať do vedra vonku na dvore a jeho obsah vždy každý druhý deň zakopem v záhradke. Aby toho nebolo dosť dostala som zakázané sa utierať a len po veľkej potrebe si môžem poutierať riť aj to len trávou. S Jolanou vraj strávim v domčeku asi mesiac, kedy si ma ešte vyskúša ale isto to viac nebude. Potom mi  ešte prikázala doniesť nožnice a skrátiť šaty tak že mi v nich budú vidno nohavičky. Musela som ich vyzliecť a poriadny kusisko z nich odstrihnúť.

      Bola som len v nohavičkách a podprsenke a oni na mňa znova dostali chuť. Musela som vyliezť na gauč a vyšpúliť na nich riť. Ani sa neunúvali mi stiahnuť tie odporné nohavičky len ich odtiahli na bok a trtkali ma. Bola som pre nich len vec na ukojenie. Nezaujímalo ich čo mám z toho mám ja. Ale aj tak som si z  hrôzou uvedomovala, že moja piča len na to čaká a stačí aby zacítila konček vtáka už aj mazala. No a ja? Prvý krát som mala pri sexe s nimi orgazmus. Užívala som si každý ich pohyb vo mne, svoje poníženie klesnutie na trtkajúcu bábiku, moje Ja sa cvrklo do toho kúska môjho nervami popretkávaného tela, klitorisu. Obaja sa do mňa vystriekali niečo ešte povedali Jolane a odišli. Ja so ostala len v spodnom prádle a s doznievajúcim orgazmom, ktorý začínal nahradzovať nepríjemný pocit premočených nohavičiek z vytekajúceho semena. Ako som tušila prezliecť sa mi asi nebude dovolené a uschnúť budú musieť na mne.   

     Aby toho nebolo málo Jolana ma požiadala aby som jej znova ukázala pomôcky čo mám doma a nemyslela tým výbavu na varenie. V spálni som mala na to vyčlenené dva pomerne veľké šuplíky. Chvíľu sa v nich prehrabávala a potom mi podala menší vibrátor a análny kolík. Musela som si obe vybrané veci zasunúť na správne miesta ale bez vyzliekania. Vibrátor šiel zasunúť celkom jednoducho lebo piču som mala stále mokrú a kolík som musela nasliniť ale tiež tam zapadol takmer okamžite. Análny sex som praktizovala už hodne dlho a nemala som s ním žiadny problém.

     Opäť som sa musela navliecť do upravených šiat a Jolana mi oznámila, že chce ísť von a obliekla sa najlepšie ako vedela. Ja som pri nej vyzerala ako bezdomovec. Páchla som, bola som neupravená. Vláčila ma po obchodoch takmer až do večera. Hodne som si pri tom vytrpela mnohé baby, ktoré by si ma niekedy ani nevšimli na mňa znechutene  zazerali a ušlo sa mi aj niekoľko verbálnych prejavov, nie práve v spisovnej slovenčine. Jolana si to užívala. Večer ma nakoniec zatiahla do nejakej reštaurácie a dovolila nám objednať večeru. Ona si dala nejakú bravčovú panenku a ja som si mala objednať segedínsky guláš. Keď nám priniesli jedlo a chcela som použiť príbor Jolana mi ho vzala. Dívala som sa na ňu a nechápala ako mám teda jesť. No došlo mi to, keď mi oznámila, že ak nebudem mať do pol hodiny čistý tanier po príchode domov dostanem výprask, po piči ale nie pár rán ako doobeda ale čo tak päťdesiat. Začínala som si uvedomovať, že Jolana fakt po krátkom čase ma hodne bude prekvapovať. Jej schopnosť inštinktívne rozpoznať ako ma ponížiť alebo vymyslieť niečo zvrátené bola obdivuhodná. Klenotník by ju asi označil slovami nebrúsený diamant. A tento diamant sa práve začínal obrusovať. Naskočila mi husia koža, aká bude po vybrúsení? Dokážem s ňou udržať krok? Teraz som ale mala iný problém čo s porciou predo mnou? Neostávalo mi nič iné len sa spýtať či môžem aspoň použiť prsty a ruky. Mohla som  a tak som sa teda pustila do jedla. Je jasné, že onedlho som počula hundravé zvuky od  obsadených stolov v reštaurácii. Aby som ich moc nevidela radšej som sklonila hlavu do taniera a venovala sa svojej porcii. Prstami som brala jeden knedlík po druhom a vytierala s nimi omáčku z taniera. Moje správanie sa evidentne nepáčilo ani čašníkom ale našťastie nikto z nich neprišiel a nevyhodil nás. Po dojedení posledného knedlíka mi ostalo na tanieri ešte trochu omáčky a Jolana mi dala jasne najavo, že musím zjesť všetko. Neostávalo mi nič iné len vziať tanier do rúk a vylízať ho. To už ale jeden pár sediaci kúsok od nás nevydržal a odišiel. Po doslovnom vylízaní taniera som bola celkom slušne zapatlaná od Segedínu a chcela som sa poutierať servítkou. Len chcela. Jolana mala iný úmysel. Mala som na to použiť spodok svojich šiat. Bolo jasné, že ak ich čo i len kúsok podvihnem celá sa odhalím, cítila som ako začínam meniť farby do sýtej červenej. Jolanu to celkom pobavilo a okomentovala to "Fakt ťa nechápem predo mnou a mojimi bratmi beháš holá trtkáš s nimi a tu keď máš ukázať nohavičky sa celá červenáš?". Vysvetlila som jej, že iné to je len ak je pri tom zopár ľudí niekde mimo verejnosti a iné je to takto. Tieto detaily sa ešte musela naučiť rozpoznať, ale čo sa stane ak v nich bude domá? Teraz ale trvala na svojom. Neostávalo mi nič iné len sa podvihnúť a spod riti si vytiahnuť šaty, potom si ich podvihnúť a poutierať sa do nich. Pohľad som mala upretí pred seba na stôl. Než som mohla zavolať čašníka nech nám prinesie účet musela som sa ešte poškrabať na piči. Nie nejako nenápadne ale dať nohy od seba a prstami si jazdiť po štrbine. Najviac ale zahanbujúce bolo, že okolo idúci čašník si musel všimnúť ako mi vysúvajúci vibrátor tlačil na nohavičky. Pri platení som ani nežiadala vrátiť zvyšok peňazí. Neskutočne mi odľahlo keď sme odtiaľ vypadli.

      Potom ako sme sa vrátili domov mala so mnou Jolana ďalší rozhovor o dnešnom dni chcela poznať moje pocity a čo si o tom myslím. Mohla som sa konečne povyzliekať z tých odporných veci a hlavne vytiahnuť si z dierok vibrátor a análny kolík. Obe pomôcky som musela pred odložením dôkladne ústami očistiť čo v prípade kolíku nebolo vôbec lákavé, ale čo už. Prekvapilo ma, že napriek všetkému zlému som vlastne večer zhodnotila prežitý deň ako niečo čo sa začínalo približovať presne tomu po čom tajne túžim. Viem mnohý ma nepochopia a ani to od nich nečakám. Tiež neviem čo núti niekoho loziť napríklad na skaly a mnohý pri tom aj zomrú a je aj kopa iných adrenalínových vecí, ktoré niekto robí len preto, že ho to láka pre mňa toto také niečo aj keď je fakt, že je to hodne extrémne. V tú noc som po prvý krát zaľahla už v komore kde som si to trochu upravila. Pred spaním som sa ešte uistila, že Jolana už po mne nič nechce a zaželala jej dobrú noc a pobrala k sebe. To bol môj prvý ale vôbec nie posledný deň s Jolanou, mojou budúcou Paňou. Vôbec mi nevadilo, že je žena, práve naopak skôr sa vedela do mňa vcítiť žiadny muž akokoľvek empatický to tak nedokáže. Zaspala som takmer okamžite.autor: LuckaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>