Erotická poviedka

Život takej obyčajnej študentky

Keď prezradím čím sa živým, nikto mi nechce veriť. Som poctivá študentka, v podstate slušné dievča a príťažlivá mladá dáma. Nikto by si ani vo sne netipol, že sex služby sú mojím povolaním. Vždy, po prvotnom šoku, prichádza tá istá otázka. A to ako si sa k tomu dostala?

Môj príbeh je v celku obyčajný. Sex privát som objavila v podstate náhodou. Dávnejšie som čítala v jednom ženskom časopise spovede žien, ktoré sa živili eskortom. Boli to mladé baby ako ja. Študentky, ktoré si chceli iba trochu privyrobiť. Párty s kamošmi a nové oblečenie predsa len niečo stoja a nie vždy sa mi podarí vytiahnuť peniaze od rodičov.

Rozhovory s týmito babami ma zaujali natoľko, že som začala pátrať na internete. Bola som prekvapená koľko rôznych možností som našla. Od inzertných portálov až po spoločnosti, ktoré sľubovali príjemne strávené chvíle s ich dievčatami. Keď som si prečítala priemerný plat, bolo rozhodnuté. Poriadny nádych, výdych a išla som do toho. Ozvala som sa spoločnosti, ktorá ma zaujala najviac. Poslala som im svoje fotky, miery a pár riadkov o sebe. O pár dní som už nervózna sedela v ich kancelárii a o pár hodín mi vysvetľovali náplň mojej novej pracovnej pozície.

Sex privát nie je obyčajná práca. Možno to vyznie ako klišé, ale musí vás jednoducho baviť. Keď ste hanblivka, nerada sa vyzliekate pred cudzími ľuďmi, alebo dokonca nemáte rady sex, zabudnite na to.

Osobne som vždy patrila medzi extrovertov. Párty boli mojím druhým domovom, kamaráti to najcennejšie na svete. A sex? Moja závislosť!.Nikdy som neodchádzala zo žiadnej párty “na prázdno”. Aj preto, som sa nemohla dočkať svojho prvého klienta. Vždy, keď sa nám ozval nejaký fešák, šéf nám ho ukázal a spýtal sa, ktorá z nás by mala záujem. Pamätám si na svoju úplne prvú zákazku. Bola som trochu nervózna a v bruchu som cítila motýle. Poznáte to. Taký ten pocit, keď ste zamilované a idete so svojím novým objavom na prvé rande.

Odišla som do pripravenej miestnosti. Mala som na sebe čierne čipkované prádlo a podväzky. Klient si vyžiadal aj opätky, a tak som celú hodinu musela mať obuté lodičky. Ľahla som si na posteľ a netrpezlivo som čakala na svoj prvý experiment. Nervozitu som sa snažila skrývať za úsmev a mysľou som sa sústredila iba na to, čo sa bude diať.

Keď vošiel muž do miestnosti, vstala som, pritiahla som ho za kravatu a posadila na kraj postele. Bol zjavne zaskočený a prekvapený mojou priamosťou. Pomaly som mu začala rozopínať košeľu. Po každom rozopnutom gombíku som mu venovala jeden bozk. Postupne som prechádzala nižšie a nižšie. Stiahla som mu nohavice a vtedy to začalo byť zaujímavé.

Bol úplne vzrušený, pozrela som sa zdola na neho a usmiala sa. Rukou som mu zašla do rozkroku a hladkala jeho tvrdý penis najskôr cez oblečenie, no dlho som to nevydržala a rozopla som mu nohavice. Milujem tie chvile, ked viem, že si chlapom môžem robiť čo sa mi zachce, presne ako teraz. Pozeral sa na mňa, nevedel čo bude, no videla som, že chce viac. Chytila som mu ho jemne do dlane a začala som ním hýbať hore a dole. Pomalé tempo sa postupne zrýchľovalo. Celý čas som pred ním kľačala, vystavovala svoje plné prsia a hrala sa s ním. Keď som ho už poriadne vydráždila, sklonila som sa k nemu bližšie a jemne som ho pobozkala na žaluď. Pozrela som sa mu opäť do očí a pomaličky milimeter po milimetríku som posúvala jeho penis do mojich úst. Muž sa opieral o lakte a od slasti zavieral oči. Neskutočne ma to vzrušovalo. Keď som bola už poriadne vlhká, prestala som. Postavila som sa, vyzliekla som si nohavičky a naskočila som na svojho jazdca. Bolo to úžasné, užili sme si neskutočné ródeo..

Možno si myslíte, že ma po takom dlhom čase musel sex omrzieť. Vôbec to však nie je pravda. Mám ho rada rovnako ako na začiatku, ak nie ešte o niečo viac. Každý klient je iný, skúšame iné veci a to je na tom to pekné. Je to práca, pri ktorej sa nemáte čas nudiť. Zážitkov zo sex privátu mám veľa, tak na budúce vám môžem prezradiť zase ďalšie pikantnosti. Nechajte sa prekvapiť.autor: privatportal.skAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>