Erotická poviedka

Zvedavá stará pani

Zacalo to pred par mesiacmi. Doma to hustlo a tak som sa rozhodol najsť si niečo ine od rodičov. V novynách som našiel inzerát že staršia pani hľada spolubyvajuceho do bytu. A tak som to využil a nasťahoval sa.

V jeden deň som vyšiel zo sprchy len v župane a šiel som si s ňou pokecať do kuchyne. chvylu sme sa rozpravali a ani som si nevsimol kedy sa rozopol župan. stál som tam nahy oprety o stenu a ona sa na mňa dívala. najprv vypulila oči a potom mi strirdavo pozerala na vtáka a do očí. keď sa mi tak dlhšie uprene pozerala na rozkroks roztomilým úškrnom prišlo mi to už divné a pozrel som sa dole. okamžite som sa zakryl a celý hanbou sčervrnel. ona ma hneď začala ukľudňovať že to je v poriadku,že sa nemám hanbiť a že sa jej to páčilo. Ja som zahanbený šiel do izby. Tam som o tom premýšľal a celkom ma to vzrušilo. Celý čas sa mi tam na neho slastne pozerala. Chcel som to zažiť a užiť si to.

A tak som raz po večernej sprche prišiel za ňou do obyvačky znovu len v župane. Sadol som si do kresla ktoré bolo otočené tak aby na mna z gauča dobrr videla. Pozerala neaky film. Po chvýli som si nenápadne odhrnul župan tak aby mi bolo vydno na mojho. Ona si to hneď všimla a pozrrlai na neho. Akoby čakala len na to. Ja som sa tváril akože o tom neviem. Ona si ho obzerala a mňa to začalo vzrušovať. Pomaly sa mi dvýhal. Keď už bo uplne tvrdý zdalo sa mi akoby trocha zastonala a nevyhol som sa usmevu. ona si to všimla a už jej došlo že tento krát to bolo naschvál. povedala že ho mám krásny a že už dávno žiadny nevidela. ja som poďakoval a povedal som že na môj sa môže pozerat kedykoľvek. a nenápadne som jej naznačil aj sex. No ten zrušila s tým že je už stará. ale že rada sa pozerá a že by sa mohla pozerať aj ako si to robím a že mi to rada aj spravý. Toto ma hneď nadchlo.

Postavil som sa,zhodil župan a nahý som podišiel k nej. Sedela na gauči a môj penis mala asi 30 centimetrov od hlavy. Povedal som že sa rád nechám spraviť a hneď na to ma hladkala po penise aj semenníkoch. Mala jemné starostlivé ruky a moj vták si to vážne užíval. začala mi ho pomaly honiť a hneď na to si ho dala celý do ust a oblizovala mi ho. Bolo vydno že jej naozaj chutí. Skoro mi to podlomilo kolená. Naozaj vedela ako na to. Po chvýli ako mi po ňom hotúcimi perami prechádzala cítil som že sa urobím. Povedal som jej to no ona neprestala a ešte s väčšou chuťou mi ho fajčila. Už som to nevidržal a začal som striekať do jej úst. Ona mi ho ešte chvyýlku sala a potom to prehltla. Unavený som si sadol k nej. Ona sa oblizla a povedala že si to užila a že rada aj na budúce.

A verte mi nabudúce aj bolo.


autor: steven456



Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie





sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>