Erotická poviedka

Študentka na doučovaní

Monika je študentkou vysokej školy. Končí jej semester a nestihla vypracovať projekt pre pána profesora, aby dostala známku. Cez deň prišla za ním do kabinetu, aby mu vysvetlila situáciu a dohodla sa na neskoršom termíne. Prísny mladý profesor jej termín nepredĺžil, ale navrhol jej, že môže prísť k nemu domov, aby mohli projekt spoločne dokončiť.

V dohodnutý deň prišla Monika za p. profesorom, k nemu domov. Nesmelo zazvonila na jeho zvonček a čakala kým sa jej niekto ozve. Asi po minúte sa ozval hlas v sluchátku: "Prosím, kto je tam?" opýtal sa profesor. Monika hanblivo odpovedala: " to som ja Monika, Vaša študentka, mala som dnes za Vami prísť." Náhle sa otvorila bránička a Monika vstúpila na pozemok. Pred ňou sa otvorili dvere a medzi nimi stál slušne oblečený mladý muž, športovej postavy. "Poďte ďalej mladá slečna", smelo ju pozval dovnútra. Monika prikývla hlavou a milo sa usmiala. Mladý muž jej džentlmensky odložil elegantný kabátik. Nešlo si nevšimnúť jej bielu čipkovanú blúzku, z ktorej jej trošku presvítala biela podprsenka. Dva horné gombíky nemala zapnuté, preto jej z výstrihu vykúkali dve chutné ňadrá, ktoré ako keby chceli vypadnúť. Profesorovi tento pohľad neunikol, ale rýchlo sa spamätal a vyhol sa pohľadu na výstrih. K blúzke si Monika obliekla čiernu sukničku, ktorá len tak-tak zakrývala jej mladý pevný zadoček. Pokým si mladá študentka vyzúvala štýlové lodičky, pán profesor sa v rozpakoch snažil vyhnúť pohľadom na jej pekné ženské telo.

Spoločne sa presunuli do jeho kancelárie. Obi dvaja si sadli a opýtal sa jej či si neprosí kávu, alebo čaj. Monika smelo prikývla, že si nič neprosí. Pustili sa do práce, aby to mali čím skôr za sebou. Monika sa snažila sústrediť na projekt, ale stále si predstavovala profesora, ako by vyzeral nahý, keď ma taká peknú vyšportovanú postavu. Profesor si všimol, ako by Monika nad niečím premýšľala, ale projekt to nebol. "Slečna, nad čím premýšľate?" odvážne sa jej opýtal... Monika sa v momente začervenala a hneď vedela, že si to všimne. "Vy sa červenáte!", vykríkol so štipkou smiechu. "Prepáčte pán profesor, neviem sa sústrediť." smutne dodala študentka. Mladý muž sa postavil, podišiel k nej a zhora sa pozeral na papier, ktorý mala pred sebou. Nemohol si nevšimnúť jej výstrih a dve krásne kozičky. "Aké pekné lízatká.." pomyslel si. Ako tak profesor pri nej stál a v myšlienkach mu behala predstava o jej pevných prsiach, nenápadne sa mu postavil jeho úd tak, že sa jej nechtiac dotkol jej ramena. Monika sa v rozpakoch otočila a všimla si na profesorových nohaviciach veľký kopček, ktorý vyzeral ako by išiel vybuchnúť. V momente sa začervenala a hneď sa hanblivo otočila a pozerala sa na papier, ktorý mala pred sebou. Mladý muž zariskoval... pomaly jej položil ruku na jej rameno, cítil ako sa mladé dievča jemne trasie. Upokojil ju: "Monika, nebojte sa, ak sa Vám to nebude páčiť, prestanem". "Neprestávajte... ", tichúčko zašepkala. V tom momente profesorova ruka pomaličky vkĺzla do študentkinej podprsenky a zacítil jej stvrdnuté bradavky, ako sa tlačia von cez podprsenku.

Monika od vzrušenia začala hlasnejšie a vášnivo dýchať. Vzápätí jej rozopol podprsenku a vyzliekol čípkovanú blúzku. Otočila sa k nemu na stoličke tak, že mala jeho stoporený úd priamo pred jej ústami. Zdvihla hlavu, pozrela so do jeho očí a hneď vedela čo má robiť. Vo vzrušení mu rozopla zips na jeho nohaviciach a jeho penis doslova vyletel z gatí. Študentka sa milo usmiala nad prekvapením, ktoré na ňu nečakane vystrelilo. Pevne ho chytila do jednej ruky a z vystrčeným jazykom ho začala jemne hladkať po žaludi. V ruke cítila jeho tep a zároveň tvrdosť, ktorú chcela v momente cítiť v jej zvlhnutom rozkroku. Po chvíľkovom jazýčkovom dráždení žaluďa, ho pevne uchopila a strčila si ho do vlhkých úst takmer až do hrdla. Profesorov penis sa napol od vzrušenia tak, že sa jej tam skoro vystriekal. Monika cucala penis s vážnosťou a zároveň s vášňou, ktorá ju vzrušovala tak, že z jej mušličky tiekla šťavička. Pri všetkom tom vzrušení si to mladý muž všimol a zastavil ju pri jej neuveriteľne skvelom fajčení. Rýchlim a silným pohybom ju otočil, zároveň aj so stoličkou. Chytil jej obi dve nohy a zdvihol ich mierne do vzduchu, kľakol si na kolená a postaral sa o jej vytekajúcu šťavičku z jej jaskynky. Zasunul jej dlhý jazyk do vlhkej dieročky a vylízal jej všetkú šťavičku. Keď sa nabažil jej šťavičky lásky, jemne jej jazýčkom behal po jej klitorise. Kým sa pán profesor zaoberal jej mokrou kundičkou, Monika si oblízala prstíky a krúživými pohybmi si dráždila stvrdnuté bradavky a zároveň si jemne mačkala jej bujné kozičky. Profesor videl, že sa ho nevie žiačka dočkať, kým jej nestrčí jeho vtáka do jej vytekajúcej mušličky. Postavil sa, chytil ju pevne za zadok a posadil ju na pracovný stôl. Obi dve nohy jej rukami roztiahol a držal vo vzduchu.

Pomaly priložil žaluď k jej rozkroku. Pozrel sa jej do očí, v ktorý videl tú túžbu mať jeho penis v jej kunde. Na sekundu pozrel na jej zaoblené kozičky, stisol jej obi dve nohy a rázne ho zasunul do jej pripravenej dieročky. Monika od slasti tichúčko zakričala a obalila mu jeho penis množstvom šťavičky, tak že mu stekala po jeho gulách až na stôl. Profesor začal spočiatku jemne a pomaly, aby sa jaskynka otvorila na jeho hrúbku vtáka. Keď pocítil, že Monika je uvoľnená a jej kunda si priam žiada poriadne opichanie... začal zrýchľovať tempo, až sa začal triasť celý stôl. Študentka začala hlasnejšie vzdychať čo pána profesora viac a viac vzrušovalo. Preto sa mladý muž zastavil, aby jej príliš skoro nenaplnil jej slastnú jaskynku. Vytiahol mokrý penis od jej chutnej šťavičky, z jej kundy, rázne ju otočil aby videl jej pevný sexi zadoček, ktorý si žiada o opichanie. Monika sa zadychčane oprie kozičkami o stôl a odvážne si chytí obi dvomi rukami svoje pólky a roztiahne si ich. Úprimne čaká kým jej  pán profesor zasunie jeho razantný úd do jej, už vyšukanej mušličky. Zrazu pocíti mokrý prst na jej ritnej dieročke a ani sa nenazdala, už ho mala zastrčený. Zo slabým výkrikom sa jej napli stehná aj s pólkami a v sekunde jej stvrdli bradavky. Ako jej tak behal prstík v jej zadočku, náhle sa uvoľnila a prstík už bol na jej dieročku príliš malý.

Profesor hneď vedel, že si to Monika priam žiada, aby jej ho zasunul do jej pripraveného análika. Neváhal... chytil stoporený penis, tvrdý ako skala a zasunul jej do analnej dieročky len žaluď. Monike od vzrušenia tiekla po nohách jej šťavička lásky. Ruku si prestrčila medzi jej nohy a dráždila si klitoris aby si uvoľnila zadoček pre stvrdnutého vtáka. Profesor zacítíl, že jej zadoček je už uvoľnený a môže pritlačiť a zastrčiť jej ho úplne celý. Akonáhle jej ho tam zasunul, Monike spevneli kozičky, stvrdli bradavky a z jej kundy vystrekla šťavička lásky. V momente jej zadoček bol taký pevný, že zovrel jeho penis tak, že ho nestihol ani vytiahnuť a vypustil do jej zadočku všetko jeho semeno. Naplnil ho tak, že aj keď jeho úd bol stále v krásnej dieročke, tak semeno začalo vytekať po jej rozpálenej mušličke až na nohy. Osemenený penis ľahko vytiahol z jej zadočku a v tom momente sa spustil prúd bielej tekutiny, ktorý jej zároveň naplnil roztiahnutú kundu. Roztrasená Monika od vzrušenia si čupla, aby jej jeho náplň vytiekla všetká von. Mierne ovisnutý úd, si vložila do nedočkavých úst aby ochutnala jeho náplň a pocucala ho.

Spokojná Monika sa obliekla a odišla dúfajúc, že sa ich "učenie" ešte zopakuje.

autor: AllinAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>