Erotická poviedka

Voľno

Dnešný deň si užívam. Mám voľno a tak sotva všetci odišli do práce, napustila som si plnú vaňu vody a relaxoval. vymočení ako špongia som sa začala venovať kozmetickým úpravám. oholil som si pipka, najprv som si chcela nechať pásik chĺpkov, ale keď som nemohla urobiť rovno stranu, oholila som všetko.

Potom som si ošetrila pokožku krémom a keď som vyhladila aj nohy, prešla som z kúpeľne do spálne. Položila som sa pohodlne na posteľ a prsty začala láskať svoju lasturku. Mám času dosť, deti sú v škole až do popoludnia, Pepa aj svokor s svokrou v práci, tak si môžem dlho hrať. Lupienky pomaly vlhly a zosilneli. Zavadila som o klitoris, ktorý už tiež zvedavo vykukoval. Natiahla som sa k stolíku a podala vibrátor. Jemne riekla a špička sa dotýkala vlhkého okolí môjho rozkroku. Druhou rukou som si masírovala prsia a hrala si s bradavkami. Potom som prešla špičkou medzi mokrými lupienkami a jemne vnikala dnu. Pomaly som vkĺzla asi do polovice a vrátila sa. Takto som to opakovala niekoľkokrát. Moje vzrušenie narastalo as ním pribúdalo vlhko na mojom pohlavia. rušilo ma iba akýsi pocit, že tu nie som sama, ale nikoho som nevidela. Postupne som vnikala dovnútra stále viac a rýchlejšie, až som cítila jemné chvenie a sťahy svalov okolo pošvy. Zarazila som vibrátor čo najhlbšie as hlasným vzdychaním som si užívala prvý orgazmus. Mala som v úmysle pokračovať, ale náhle som opäť pociťovala, že tu nie som sama. mrkni ku dverám a zbadala som svokru, ktorá sa opierala o zárubne, oči mala vyvalené na mňa a ruku v rozkroku v nohaviciach. Posadila som sa a snažila sa niečím zakryť. "Nehnevaj sa, nemohla som sa nepozerať," začala sa ospravedlňovať a pristúpila ku mne. Náhle sa posadila vedľa mňa a začala ma hladiť po ramenách, prešla na prsia, ktorá jemne masírovala a opäť ma uvádzala do sveta vzrušenia.

Potom uchopila pery jednu bradavku a začala ju sať . Bola som z toho dosť Vygúľaný, navyše som sa doteraz so ženou nemilovala, ale vzrušenie pomaly prekrývalo stud a otázky. Nakoniec som ju položila ruky okolo krku a začala tlačiť k sebe. Vyzliecť blúzku a podprsenku bolo otázkou sekundy. Rovnako tak skĺzli aj jej nohavice a za nimi premočené nohavičky. Jej prsia bola celkom pekná, držala tvar a bradavky na nich boli snáď väčšie ako moje. Zato jej pohlavia pokrýval hustý, veľký mačina. Než som si uvedomila, čo sa vlastne deje, ležala som na chrbte av 69 nado mnou svokra, ktorej jazyk kmital po mojom pohlavia a šteklil klitoris. Dodala som si odvahu, prsty rozhrnula rezať porast a zbadala veľké, lesklé pysky, vykukujúce klitoris a tmavú dieru, z ktorej presakoval pramienok túžby. dotýkal som sa prstami hladkého povrchu pyskov a potom som sa natiahla a pery stisla klitoris. Svokra sa prehla a pritisla sa na môj tvár. Začala som si s ním hrať a občas jazykom nabrala skvelú šťávičku, ktoré neustále pribúdalo. Náhle sa jej klin pritisol divoko na môj tvár a chĺpky umývala môj nos .

Mokro pribúdalo a ja začula hlasné stonanie. Po chvíľke stisk povolil a ja mohla zbierať to veľké množstvo šťavy, ktoré vytekalo na môj tvár. Tiež som zacítila jej jazyk, ktorý sa hral s mojím pohlavím a vyvádzal ma k ďalšiemu vrcholu. Zaúpela som a vychutnávala si prvý orgazmus so ženou. Svokra sa otočila, jazykom dychtivo čistila môj tvár a bozkávala ma. "Nemyslite si, že som lesba, ale nemohla som vydržať," pošepla mne. "Bolo to nádherné, ešte nikdy som niečo také nezažila, "odpovedala som jej." V tom prípade to budeme musieť čoskoro zopakovať, "usmiala sa svokra." A mimochodom, hovor mne Alena, "požiadala ma ešte.
Už sa teším, až budeme opäť sami.

autor: soňaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>