Erotická poviedka

Láska a milovanie

Aby som povedala pravdu do mojich dvadsiatich rokov som nevedela že sa mi niekedy budú páčiť ženy a že k jednej budem navyše ešte cítiť to čo teraz cítim ale stalo sa a teraz by som vám to chcela popísať trochu viac.
Volám sa Dana a všetko začalo mím sťahovaním z dediny kde sem vyrastala do mesta kde som čakala na viac príležitostí. < br />


Prvé na čo som mala v novom meste chuť bol poriadny nákup a tak som šla.Po dlhých nákupoch som sa vydala na kosmetiku.Uvnitř obchodíku ma privítala majiteľka domu a dali sme sa do dlhej diskuze.Jmenovala sa Michaela a bola čiernovlasá s veľmi svetlým tvárou a krásnym telom ale to ma v tej chvíli ani nezaujalo.Byla veľmi ochotná a ponúkla mi že by mi mohla povedať všetko čo chcem vedieť o meste a že mám prísť večer sem . Ona totiž v tom dome aj bývala v hornom patře.Byla som rada že mám novú kamarátku a súhlasila som.


Prišla som asi v osem večer.Slunce práve zapadalo za kopce a všetko sa Halil do veľmi romantické nálady.Čekala na mňa pri vchode do domu a odviedla ma k sebe do bytu.Měla ho pekne zariadený s veľa zrkadlami a miesta lustra osvetľovali miestnosť len sviečky zapálené na stole.Sedli sme si ku stole a ja som jej začala rozprávať odkiaľ som a tak, ale po chvíľke som si všimla že ma ani moc nepočúva a len si ma prezerá.


Spýtala som sa či je niečo v neporiadku. "Nie, len som sa zamyslela či som na niečo nezabudla v krámu "řekla.Šla urobiť kafe a ja tak mala čas prezrieť si jej pokoj.Zrovna som si prezerala jej knižnicu keď som sa otočila a videla ju ako stojí vo dverách a uprene sa na mňa pozerá, všimla si toho a dala kávu na stôl. "Koľko cukrov chceš" spýtala sa a odeběhla zase do kuchyne.
Zavolala som na nej že nesladíme a sadla som si ku kafi.Když sa vrátila mala na sebe iné šaty, tie staré si vraj poliala a začali sme sa ďalej bavit.Zamoměli sme na čas a bola už skoro jedna hodina v noci.Zvedla som sa že už pôjdem, ale ona mi oponovala že vraj by sa mi cestou mohlo teraz niečo stáť nech prespím u ní.Řekla som si prečo potom nie, bolo mi s ňou příjemně.Ukázala mi hosťovská izba kde bola veľká manželská posteľ a nočný stolík na moje veci.Keď som sa otočila všimla som si že pozerá na môj zadok čo ma vydesilo a radšej som rýchlo zapadla na izbu a išla si ľahnúť.
Než som ušla tak som ešte o tom premýšľala a povedala som si že ma tam asi ani nevnímala a myslela na niečo jiného.Ráno som skoro odišla, ale cez deň som sa k nej chcela furt vrátiť čo som vôbec nechápala, ale v ôsmej večer som zase čakala až skončí s prací.Byla hrozne rada keď ma tam videla pozvala ma dovnútra.

< br /> Bolo to iné ako predchádzajúce večer.Její pohľady som jej začala vracať a zrazu som si uvedomila že ma veľmi vzrušuje.Zprva som to nemohla pochopiť, párkrát som už z mužom bola, ale je pravda že ma to toľko nenapĺňala a teraz toto . "Ja sa len pôjdem osprchovať a za chvíľku som tu" povedala a išla do koupelny.Když bola preč tak som si stále opakovala že to nie je možné, ale potom urobila vec čo ma dorazila.Vyšla z kúpeľne a na sebe mala župan a pretože sa určite naschvál poriadne neutřela bolo cez neho krásne vidieť jej prekrásne poprsie.


Skoro som prestala dýchať a keby nešla otvoriť okno tak by som tam asi zostala stáť furt.Sedla som si na stoličku k stolu a ona si ľahla pred na gauč, hovorili sme o všetkom možnom, ale ja som z nej nemohla spustiť pohľad a čím ďalej viac ma vzrušovala až som zrazu zistila že vlhnem.
To sa mi ešte nikdy nestalo.Řekla som jej že sa pôjdem tiež osprchovať a išla som do kúpeľne.
Ľahla som si do vlažnej vody a premýšľala som čo sa mi stalo a zistila som že si hrozne prajem aby za mnou teraz prišla a začala ma laskat.Řekla som si že jej urobím to čo ona ma a moc som sa neutřela vzala si župan ako ona a vyšla som do obýváku.Stále tam ležala a hneď mi bolo jasné že som tým malým fígľom uspela pretože sa chvíľu po tom začla veľa potiť a bolo vidieť že asi taky nemá z ženou žiadne skúsenosti.


Bola som už úplne vlhká a sadla som si k ní.Chvilku sme vedľa seba sedeli a bolo trápne ticho až povedala "pôjdem zavrieť ono, vonku sa robí zima". Povedala to veľa rozechvělým hlasom a mňa napadlo vziať to do svojich rukou.Vstala som a šla k nej a počkala až sa otočí čo po chvíľke urobila "nechceš mi niečo povedať Michael" (bolo vidieť že váha) "nesmieš odísť Dani" povedala, ale spýtala som sa znova: "Prečo" (chytila ??ma za ramená) "Tak dlho som ťa hľadala, som unavená a pôjdem si ľahnúť, posteľ je veľká pre jednu" otvorila dvere od izby a šla si rovno lehnout.Bylo to na mňa, ale dlho som nepremýšľala, šla som pomaly k nej (tep sa mi zrýchľoval každým krokom).
Keď som k nej prišla tak mi urobila na posteli miesto a ja si dychtivo k nej lehla.Ihned ma začala vášnivo bozkávať a ja si toho hrozne užívala a priala som si zastaviť čas.Dlouho ma bozkávala na tvári až sa začala posúvať dolů.Když mi začala bozkávať moje prsia tak som už úplne prestala vnímať okolie a vnímala som len jej dotyky.


Potom pokračovala ďalej až sa dostala k mojej mušličke ktorá bola nabehol asi už hodinu.
Začala mi ju bozkávať a ja som začala zrýchľovať svoj dych a myslela som si že bouchnu.Dala mi do nej dva prstíky a začala mi ju rozťahovať, po chvíľke pridala aj svoj šikovný jazýček a ja som sa prestala úplne ovládať a veľa nahlas som začala vzdychať.Bolo vidieť že jej to veľa vzrušuje.Dostala som sa až na vrchol blaha, ale ten pravý vrchol mal ešte len přijít.Začala zrýchľovať frekvenciu kmitania prstíkov a ja som už úplne tiekla, ona ale neprestávala a stále zrýchľovala.
Začala som sa hrozne triasť a niekoľkokrát som vykríkla a bolo to tu- môj prvý orgazmus so ženou, ona ďalej čakala jazýčkom na môj nektár aby ho mohla vypít.Když som sa spamätala tak som jej chcela všetko oplatiť takže som si ju pretočila a začala som robiť to čím ma dostala ona do extáze.Její kundička bola úplne bez chĺpku a krásne voňala bola som dole dlho a moje prsty aj môj jazýček jej priebehu niekoľkých minút dostal hneď k trom orgazmom, bola hrozne nadržaná a jej stonanie ma hrozne vzrušovalo.
Počas noci sme našli veľa nových polôh ktoré sme ešte nepoznali a bola to najkrajšia noc v mojom živote.Ráno sme sa dohodli že sa k nej nasťahuje a už sme spolu rok a svoje radovánky si užívame skoro každú noc.


autor: DanaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>