Erotická poviedka

Opitá macocha

Moja macocha sa často vracívala domov v dobrej nálade. Väčšinou údajne z podnikových večierkov, ktoré začínali byť čím ďalej častejšie. Dlho som ako nevlastná dcéra túžila ju obchytkávať a poťažkať si jej prsia, ktoré obyčajne trochu ukazovala a vôbec sa nehanbila za to, že trošku ovisnuté - naopak, bola hrdá na to, ako sa hojdajú, bola pyšná na ich mäkkosť a vedela, že sa to často mužom páči viac, než hrotité prsiami dievčat môjho veku.


Těšívala som sa na to, že ju budem podopierať do schodov a dáme si pred zaspaním ešte jednu pohárik, na ktorú ma rada pozývala.
Na poslednej takejto stretnutí som už zámerne predstierala, že som v negližé: košieľka bez podprsenky zapnutá len na jeden gombík to istila. nalíčili som si pery a so zapálenou cigaretou som si musela povedať, že som neodolateľná.


Macocha došla chvíľu pred polnocou. Pomohla som jej z kabáta az lodičiek a doviedla som si ju do kuchyne s jediným cieľom: zviesť ju. "Dáš si so mnou ešte víno, než pôjdeme spať?" spýtala sa. Áno, určite. Už pri nalievaní do pohárov som zavnímala jej pohľad, keď si pod rozopnutú košieľkou všimla moje bradavky. "Napi sa, mami," usmiala som sa. Pohľad na opitú macochu mňa vzrušoval.Po tretie pohári naproti mňa sedela v minisukni tak, že jej bola vidieť celá pipina a ja som sa neudržala. Začali sme sa obe smiať a zbesilo si siahať na všetky miesta, kde to ženám robí dobre. Teraz už som sa snažila opiť aj seba. Macocha mi dychtivo zahrabal do košieľky na prsia a dôkladne ich skúmala. "Si kurva , Monika, obyčajná kurvička, "povedala." Ja viem, mami, takže si ma uži, ako svojou kurvičky! "Dvakrát som to hovoriť nemusela. dolial som pohára." Mamička, prečo si si takto so mnou nehrala už skôr? "vzdychala som a užívala si sex s jej nádherným telom. Prvý orgazmus so mnou zacloumal vo chvíli, keď sa opitá macocha pochcala. Rejdila som jej rukou v nohavičkách a jej sa to evidentne páčilo čím ďalej viac.
zaspal sme obe v obývačke. Ja na gauči, macocha niekde v kresle. Ani neviem.Druhý deň bola sobota. Prebudila som sa až okolo desiatej. Nado mnou stála macocha v džínsoch a hore bez, skláňala sa ku mne a skoro sa dotýkala vytahanými bradavkami mojej tváre. "Môžem si na chvíľu ľahnúť k tebe?" spýtala sa. "Iste mami," nestačila som ani odpovedať. "Priniesla som šampanské," povedala macocha. Po včerajšku sa mi vôbec nechcelo piť, ale pri predstave ranných orgií som bola pre. zacítil som jej ruku vo svojom rozkroku. A potom sme sa začali zase hladiť. Trvá to už dva mesiace a čo všetko sme spolu zažili, vám napíšem niekedy nabudúce.

autor: mherbertAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>