Erotická poviedka

Ako poskytnúť erotickú masáž

Poskytnúť niekomu erotickú masáž nemusí byť zložité. A prijímať ju? To je vyložene slasť. Tak prečo to neskúsiť? Podľa orientálnych teórií je dobré sa pred masážou dokonale uvoľniť a odpútať myseľ od všetkého ostatného.


Môžete použiť sviečky a príjemnú hudbu, veľmi dôležité je tiež miesto, kde si partner ľahne. Musí byť totiž maximálne pohodlné.preperte si niekoľkokrát ruky, aby sa poriadne zahriali. Masáž studenými rukami určite nie je príjemná. Nezabudnite na dostatok masážneho oleja, aby vaše ruky mohli príjemne a citlivo kĺzať po chrbte partnera (či partnerky).Namažte si ruky masážnym olejom. Jemne položte dlaň pravej ruky dole na miesta bedrovej chrbtice a ľavú ruku posúvajte smerom nahor po chrbtici až ku krku. Pomaly olej rozotierajte. Zatvorte oči a počúvajte ticho reakciám partnera.
< br />

Potom jemne položte ruky na partnerov krk. Pohybujte rukami po celom tele. Predstavujte si, že svojimi pohybmi zbavujete celej jeho (jej) telo negatívnej energie a zanechávate ho čistým a vnímavým. Potom sa presuňte na dolné partie tela. Celý proces opakujte niekoľkokrát a pozvoľna pridajte jemné masírovanie paží, ramien a rúk.Jemné tkaniny, ako je hodváb, zamat alebo kožušiny, môžu byť veľmi erotické, ak viete, ako s nimi správne zaobchádzať. Vezmite napríklad len veľmi malý kúsok hodvábu a jemne prejdite po partnerovom tele. Sledujte reakcie a snažte sa vycítiť, čo sa mu páči najviac.Potom môžete prejsť k odvážnejšiemu dráždenie a masírovanie. Skloňte sa nad partnerom tak, aby sa ho dotýkali len Vaše bradavky. Urobte niekoľko miernych pohybov nahor a nadol. Môžete sa pritlačiť na jeho (jej) telo.
< br />

V nasledujúcich technikách budete využívať hlavne ruky. Nezabudnite na masážny olej. Aby masáž bola viac vzrušujúce, kľaknite si na kolená nad Vášho partnera a pri masáži sa ho občas dotýkajte svojím telom.Položte ruky na ramená tak, aby palce smerovali smerom k chrbtici. Pohybujte nimi, ako by ste krúžilo po cesto. Zároveň môžete partnera nežne pobozkať na krk alebo čelo. Masírujte jeho ramená tak, že budete dlaňami tlačiť so striedavou intenzitou - raz viac, raz menej.Čím viac je partner v strese, tým budú jeho svaly stuhnutejšie. V tomto prípade môže silnejší tlak bolieť, preto radšej povoľte.Ako dosiahnuť uvoľnenie
Položte brušká prstov k partnerovým spánkom a palca nechajte spočívať na jeho čele. Jemnými krúživými pohybmi jeho spánky masírujte. Alebo priložte bruška prstov na čeľustný kĺb a jemne ho masírujte. Pozvoľna sa posúvajte na krk a maznavo partnera pohlaďte.Niekedy môže masáž vášho partnera či partnerku uspať. Avšak verte, že ak ju urobíte dobre, bude mať úplne iné účinky.Zdroj: http://zdravi.idnes.cz/sexualita.asp

autor: iDnes.czAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>