Erotická poviedka

Nezvyčajná párty

Bola som nejaký čas po rozchode. Cítila som sa naozaj mizerne. Na nič som nemala náladu. Proti mojej depke nič nezaberalo. Ani spánok, ani alkohol, ani rozhovory s najlepšou kamoškou. Ubehol už takmer mesiac a ja som stále mala pred očami to, ako ten hajzel kefuje nejakú štetku z vedľajšieho paneláku. 
Chcela som ho v ten večer prekvapiť, mali sme tretie výročie vzťahu. Kúpila som si pre túto príležitosť úplne nové spodné prádlo. Vyzeralo ozaj dobre a stálo ma štvrtinu výplaty, no povedala som si, že on mi za to stojí. Keď som si ho v obchode skúšala, ani mi len nenapadlo, že skončí v smetnom koši pod bytovkou. 

V jeden piatok okolo siedmej večer, keď som sa vracala domov z fitka mi zazvonil mobil. Bola to moja kamoška Ema.

"Lucia, ahoj! Kde si?"
"Práve idem z fitka."
"Bože, ty už zase znieš akoby ťa mučili."
"Potrebuješ niečo?"
"Ja nie, ale ty hej. Daj sa do poriadku, o hodinu po teba prídem a vybehneme von."
"Mne sa nikam nechce."
"To mi hovoríš už tretí piatok po sebe. Ale tentoraz ma neodbiješ."
"Ema..."
"Nijaké Ema. O hodinu som u teba." Bez toho, aby ma pustila k ďalšiemu slovu, zavesila. Len som si povzdychla a kráčala ďalej k bytovke. Bolo mi úplne jasné, že tentokrát sa tomu nevyhnem. Možno bol už aj najvyšší čas sa zobudiť.

Dala som si rýchlu sprchu a dosť neochotne som si umyla spotené vlasy. Vo fitku som si aspoň mohla vybiť zlosť a úzkosť, ktoré ma zožierali. V osuške som sa postavila pred šatníkovú skriňu a hľadala niečo vhodné na piatkový večer. Nakoniec som vybrala čierny priliehavý top, úzke vyšúchané rifle a kým som sa obliekala do čierno červeného čipkovaného prádla, hlavou mi behali rôzne myšlienky. Napríklad aj to, že by nebolo odveci sa po tých týždňoch trápenia aj trochu odviazať. Juraja mi to aj tak nevráti a vlastne by som už ani nechcela. Nech si strká svoju pýchu do tej umelej kravy.

Ema bola presná ako hodinky.
"Fíha, kto si a čo si urobila s tou troskou, s ktorou som ešte pred hodinou volala?" opýtala sa s úžasom a dokorán otvorenými ústami, ktoré jej lemoval krvavo červený lesk. Len som sa usmiala. Zviazala som vlasy do vysokého chvosta, obula čierne sandále a spokojná so svojim odrazom v zrkadle som sa načiahla po čierny blejzer.
"Buď ticho a poď, inak si to rozmyslím." Len zodvihla ruky v obrannom geste a vyrazili sme.
Nemala som najmenšie tušenie, kam ideme. Bolo mi to ale jedno, vzrastala vo mne túžba dobre sa zabaviť. Emy som sa na nič nepýtala, len som nasadla do taxíku a nechala sa viezť. Taxikárovi takmer zabehlo keď nás zbadal. Len som sa pousmiala. Ema mu nadiktovala adresu, ktorá mi bola neznáma a o desať minút neskôr sme už vystupovali pred obrovským dvojposchodovým domom s čiernou rovnou strechou a honosnou vstupnou bránou.
"To kde sme?" opýtala som sa s údivom v hlase svojej najlepšej priateľky. Len sa zasmiala a chytila ma za ruku.
"Dnes zažiješ po dlhom čase poriadnu párty," povedala tajomne a zároveň nadšene. Len som nadvihla obočie a nasledovala ju cez bránu až k obrovským vchodovým dverám z dubového dreva. Zvnútra domu sa ozývala hudba a hlasy. Začínala som tušiť, že tento večer bude ešte veľmi zaujímavý. Po zazvonení nám otvorila vysoká blondínka v priliehavých červených šatách.
"Ema!" zajasala a objala moju najlepšiu kamarátku. Trošku ma pichlo od žiarlivosti. Túto ženu som nikdy predtým nevidela.
"Ahoj Kristína. Toto je Lucia," predstavila ma a Kristína sa na mňa žiarivo usmiala. Úsmev som jej opätovala a prijala jej nastavenú ruku. Po rýchlom zoznámení nás Kristína vzala do útrob majestátneho domu. Všade boli ľudia. Veľa ľudí. Trochu som sa zľakla pretože s takýmto davom som sa stretla naposledy na vianočnej megapárty môjho ex. Zachmúrila som sa, no jedným zatrasením hlavy som odohnala tieto myšlienky preč. Prišla som sa predsa zabávať.

Kristína nás vzala k baru, ktorý sa nachádzal hneď vedľa haly. Také množstvo pitia som nevidela asi v žiadnom podniku.
"Čo si dáte?" opýtala sa a zakývala na barmana - mladíka približne v mojom veku. Hneď, ako ju zaregistroval, pribehol k nám.
"Kevin, toto sú Ema a Lucia," predstavila nás a Kevin nám kývol. Kristína na nás pozrela spýtavým pohľadom.
"Sú v ponuke aj miešané drinky?" opýtala sa zvedavo Ema, načo Kristína prikývla. Ema potom otočila hlavu na mňa. 
"V tom prípade si poprosím mojito," povedala som a Kevin prikývol.
"Tak dvakrát," dodala Ema a Kevin sa pustil do miešania. Zatiaľ čo miešal drinky, obzerala som sa okolo seba. Všade na vôkol sa bavili dobre vyzerajúci ľudia. Naozaj dobre vyzerajúci. Niektorí už boli očividne pod vplyvom alkoholu, vlnili sa v rytme hudby, niektorí sa dokonca o seba doslova obtierali. Sledovala som to všetko v nemom úžase, prekvapená, že mi to absolútne neprekáža. Dokonca ani vášnivo bozkávajúci sa párik v rohu miestnosti, či dve slečny, ktoré si vymieňali tak horúce pohľady, že aj mne zostalo mierne teplo. 
Ako mi tak oči behali kade tade a prvý raz som si odchlipla zo svojho mojita, pohľad mi zavadil o vysokého, svalnatého bruneta na opačnom konci miestnosti. Mal na sebe obtiahnuté čierne tričko, ktoré mu lemovalo vypracované brušné svalstvo a rovnako napasované džínsy, ktoré schovávali chutnú riťku a očividne aj riadnu pýchu. Z tranzu ma dostala až Ema, keď mi zamávala pred očami. Zaklipkala som mihalnicami a začala jej venovať pozornosť. Stihla som si však všimnúť tie smaragdovo zelené oči, ktoré sa na mňa dívali z opačného konca miestnosti. Teplo v mojom vnútri sa začínalo stupňovať.

"Ema? Toto je nejaká swingers párty?" opýtala som sa počas toho ako sme sa zvŕtali na parkete po asi treťom drinku. Alkohol mi začínal opantávať myseľ. Ema sa zasmiala.
"Nie, žiadna swingers, čo ti to napadlo?" opýtala sa a prehodila si dlhé čierne vlasy cez plece. Neprestávala sa pritom hýbať v rytme hudby. 
"No, lebo mi to tak pripadá," odvetila som a opäť som sa obzrela okolo seba. Na jednom gauči sa intenzívne bozkávali až dva páry, oproti mne ďalší pár. Už niekoľkých ľudí som si všimla odchádzať do iných miestností či hore schodami. 
"Zlatko, keby to bola swingers párty, malo by to isté pravidlá. Táto párty ale žiadne pravidlá nemá," zachechtala sa a vlnila sa ďalej. V zelených priliehavých šatách a strieborných sandáloch jej to ozaj pristalo. Nejeden pár mužských očí sa už do nej zapichol. Zatiaľ však žiaden neuspel.
"Idem si po pitie," zakričala som jej do ucha, aby som prehlušila dunivú hudbu. Len prikývla a pokračovala v tancovaní. Predrala som sa cez tancujúci dav až k baru a poprosila o pohár minerálky.
"Nealko nalievam len sporadicky," zavtipkoval Kevin a podal mi pohár vychladenej perlivej vody. Vypila som ho na tri hlty.
"Páni, ty si musela byť riadne smädná." Len som sa pousmiala a vrátila mu prázdny pohár.
"Vďaka. Potrebovala som sa osviežiť, to tancovanie dosť vyčerpáva."
"Áno, je mi to jasné. Ale tvoja kamoška nevyzerá príliš vyčerpane," poznamenal a ja som sa otočila smerom k parketu. Ema sa tam ovíjala okolo nejakého blondiaka, očividne našla svoju obeť. Zasmiala som sa a otočila späť k baru.
"Už som na ocot," povedala som ironicky a požiadala ho o ďalšie mojito. 
"Poprosím jedno veľké pivo," začula som tesne vedľa svojej hlavy. V tej istej chvíli som pocítila sviežu, veľmi príťažlivú vôňu. Donútilo ma to obrátiť hlavu. Vedľa mňa stál ten urastený fešák, na ktorom som išla oči nechať. Srdce sa mi rozbúchalo ako besné.
"Ahoj," pozdravil fešák a venoval mi očarujúci úsmev.
"A - ahoj," vykoktala som a pocítila v tvári nával červene. 
"Dlho si teda na ocot nezostala," začula som ešte Kevina, no to som už prakticky nevnímala okolitý svet. Jediné, čo ma v tej chvíli zaujímalo, bol ten spaľujúci smaragdový pohľad, ktorý sa mi dostával hlboko do útrob tela. Môj večer sa práve začal.

Peter ma po ďalšom mojite a konverzácii o všetkom možnom pozval do tanca. Neváhala som ani sekundu. Nevedela som sa dočkať, ako sa budú moje ruky dotýkať tých vymakaných bicepsov. Úplne ma dostal. Bol zábavný, milý a ešte aj krásny. Ale z očí mu sálalo čosi zvláštne. Nedokázala som to popísať, no nesmierne ma priťahoval. Jeho svaly, výzor, vôňa... Cítila som sa ako poberťáčka na strednej. 
Poddala som sa rytmu hudby, nevyrušilo ma ani to, keď som zbadala Emu s jej blondiakom vymieňať si horúce bozky. Vedela som, ako to dopadne, nebolo by to u Emy po prvý raz. Ja som však mala oči iba pre Petra. Jeho pohyby ma uchvacovali rovnako, ako on celý. Približovali sme sa k sebe čoraz viac a viac, jeho ruky napokon spočinuli na mojich bokoch a tie moje na jeho pevných ramenách. V hlave sa mi začínalo odohrávať kadečo, najmä potom ako som zacítila jeho mentolový dych tesne pri mojom uchu. Pritisla som sa k nemu ešte viac a pocítila na stehne to, čo schovávali tie tesné nohavice. Šepkal mi do ucha lichotivé slová o tom, aká som krásna a ako ho nesmierne vzrušujem. Všimla som si, že dych sa mu zrýchľuje a hlas hrubne. Obrátila som k nemu hlavu a naše pery sa v tej chvíli spojili.
Zacítila som v ústach jeho jazyk a s ním aj chuť piva a mentolovej žuvačky. Bozk som mu bez váhania opätovala. Cítila som sa ako v inej dimenzií, realita pre mňa úplne prestala existovať. Poddala som sa tej vášni, ktorá medzi nami vzbĺkla a nechala som sa ňou niesť, akoby naozaj nič iné nejestvovalo.
"Poďme inam," hlesol keď sa naše ústa na sekundu oddelili. Nezmohla som sa na iné, než prikývnuť. Bola som totiž v takej eufórii, že som nebola schopná slova. Chytil ma za ruku a ťahal ma preč z davu tancujúcich ľudí. Smiala som sa ako sme sa drali pomedzi alkoholom opantaných ľudí, pripadala som si až komicky. 
Bolo niečo po polnoci a všade bolo stále plno ľudí, nebolo jediného voľného miesta v celom tom obrovskom dome. Začínala som prepadať zúfalstvu no Petrova pevná ruka neustále zvierala tú moju a tak nejako naznačovala, že nech sa deje čokoľvek, nájdeme pre seba vhodné miesto. 
"Lucia!" začula som svoje meno a tak som obrátila hlavu aby som našla osobu, ktorá na mňa volá. Kristína na mňa mávala z druhej strany chodby. Zastavila som Petra a venovala jej pozornosť. Hodila mi zväzok kľúčov.
"V podkroví je jedna menšia izba. Som si istá, že je voľná." Mrkla na mňa a sprisahanecky sa usmiala. V mojej hlave zaznelo víťazoslávne "áno!" a vďačne som jej venovala bozk na líce. 
"Čo Ema?" opýtala som sa ešte rýchlo na čo sa ona len potmehúdsky usmiala. Chápavo som prikývla a potom som už venovala pozornosť len Petrovi a schodom pred nami. Vybehli sme po nich hádam za sekundu. 

Izba bola malá, rýchlo som ju otvorila a keď sme vošli, ani som nevenovala pozornosť jej zariadeniu. Moje telo horelo túžbou po Petrovi. Vytrhol mi kľúče z rúk, zamkol a otočil sa späť ku mne. Oči mu doslova blčali. Jedným dlhým krokom bol pri mne a pokračoval tam, kde sme prestali na parkete. 
Jeho šikovný jazyk doloval moje ústa popritom, ako mi vyzliekal tričko. Nahmatala som pás jeho nohavíc a vytiahla spoza nich lem trička, ktoré som mu šikovne pretiahla cez hlavu. Naskytol sa mi pohľad na telo ani vytesané z kameňa. Naprázdno som preglgla a opäť sa zadívala do tých blčiacich očí. Zrýchlene dýchal. Neváhala som a bez toho aby som prerušila očný kontakt som rozopla gombík na nohaviciach, ktoré som mu spolu s boxerkami stiahla dolu. V tej chvíli padol môj pohľad na jeho stoporený penis, stála som zoči voči riadnemu obrovi. Kým som sa stihla spamätať, pristihla som sa, ako ho držím v jednej ruke a ohúrene prechádzam po celej jeho dĺžke jazykom. Peter vzdychol. Chcela som ho mať v ústach, chcela som ho cítiť až v hrdle. Nemala som poňatia, či sú moje ústa dosť veľké na to, aby som toto dala, no odhodlala som sa a vzala som ho do úst. Petrove vzdychy sa stupňovali a ja som neustále zrýchľovala. Zrazu ma vytiahol späť na nohy. 
"Nie tak rýchlo," hlesol a bleskovo mi rozopol podprsenku. Jazykom mi prešiel od ušného lalôčiku cez krk a kľúčnu kosť, na čo som reagovala vzdychom. Vzal do rúk moje prsia, jazykom zakrúžil najskôr okolo jednej a potom aj druhej bradavky. Triasla som sa od vzrušenia, nohy sa mi podlamovali. Mala som pocit, že sa o chvíľu zosypem. Nemala som sex viac ako 5 týždňov a moje telo reagovalo na Petrove dotyky veľmi intenzívne. Chvela som sa a vzdychala ako sal bradavky a pritom prechádzal dlaňami po mojom chrbte. Začal sa posúvať nižšie, jazykom skúmal okolie pupka až narazil na džínsy. Bleskovo ich rozopol a stiahol dole. Zadíval sa na moje nohavičky a pritisol pery na lono.
"Ach!" vzdychla som na čo ma zvalil na posteľ, stiahol nohavičky a odhodil ich preč. Srdce mi búchalo čoraz intenzívnejšie. Rukami prešiel po mojich stehnách a vzápätí ich od seba odtiahol. Prstami sa dotkol nahladko oholeného Venušinho parhorku a zišiel nižšie, až tam, kde som už bola celá vlhká. Nohy sa mi triasli čoraz viac. Dotkol sa klitorisu, ten dotyk som cítila až v samých útrobách. Prešiel po ňom hore a dolu, potom znova. Zišiel prstami nižšie, roztiahol pysky a zrazu som ho cítila vo vnútri. Opäť som hlasno vzdychla. Pohol prstami tam a späť, znova a znova, druhou rukou hladil moje prsia. Vnímala som jeho zhrubnutý dych. Neprestával pohybovať prstami. Sklonil hlavu a fúkol mi do rozkroku. Vytiahol prsty a vopchal si ich do úst. Ohúrene som ho sledovala ponad rýchlo sa dvihajúcu hruď. Prešiel si jazykom po perách čo ma prinútilo otvoriť ústa. Nasledovalo jazykové tornádo, ktoré som skutočne nečakala. Každý krúživý pohyb jeho jazyka na mojom klitorise ma vynášal vyššie a vyššie. Zaborila som prsty do plachty a pripravovala sa na nával nespútanej energie. Ako sa to približovalo a ja som vzdychala čoraz rýchlejšie a hlasnejšie, zapojil do hry opäť aj prsty a táto nemilosrdná kombinácia vyvolala v mojom vnútri neopísateľnú explóziu. Hlasno som vykríkla, prepla som panvu a on stále pokračoval a pokračoval, zatiaľ čo som sa zvíjala v eufórii tak silného orgazmu, až som mala pocit že to nevydržím. 
Nestihla som si uvedomiť, kedy prestal, len som ho odrazu zacítila späť na svojich perách, mokrého od môjho vzrušenia. Jazyky sa nám opäť zladili do jedného rytmu a ja som sa v tom návale vášne snažila nájsť jeho penis. Vzala som ho do rúk a prechádzala po ňom hore a dolu, neprestávala som mu však opätovať bozky, ktoré sa zladili s jeho vzdychmi. Chcela som ho mať v moci, odtrhla som sa od jeho pier a skĺzla som sa jazykom cez vypracovanú hruď a brucho späť k tomu majestátu. Opäť som vzala do úst, jazykom krúžili okolo špičky a rukou masírovala semenníky. Zodvihol sa na lakťoch a sledoval ma, oči mu horeli. Celý čas som sa naňho dívala, musel vidieť tú túžbu v mojich očiach, ako si to užívam, ako ho chcem uspokojiť. Sala som, lízala, jemne hryzkala špičku a popritom sledovala ako sa mu od vzrušenia dvíha hruď. Neprestávala som, chcela som ho priviesť na vrchol rovnako, ako on mňa. Ešte stále sa mi triasli nohy od toho tsunami, ktoré mi spôsobil.

Dych sa mu neustále zrýchľoval, neprestával ma sledovať a ja som vnímala, ako mi v ústach jeho penis pulzuje čoraz intenzívnejšie a vedela som, že čochvíľa to príde. Vzdychal stále hlasnejšie, prepínal panvu mojim smerom až som v ústach zacítila teplo a s ním aj príval horúcej dávky semena. Neprestávala som sať, Peter sa zvíjal v kŕči a tlačil mi hlavu na svoj rozkrok. Až keď som si bola istá, že moje ústa pohltili úplne všetko, zlízala som z neho posledné kvapky a pokračovala som jazykom hore po bruchu cez hruď až k jeho krku. 
Sťažka dýchal, jednou rukou ma pevne držal okolo pásu a druhú mal spustenú vedľa seba. 
Vlúpala som sa jazykom do jeho úst, odpoveď prišla rýchlo. 
Aj napriek veľmi intenzívnemu vyvrcholeniu bola jeho pýcha stále tvrdá ako skala. Prešiel mi dlaňou po stále vlhkom rozkroku, načo môj klitoris okamžite reagoval zapulzovaním. V sekunde bol nado mnou, zodvihol mi nohy tak, aby som ich mala vo vzduchu spojené a jedným rýchlym pohybom bol vo mne, až som vykríkla. Pomaly sa pohol späť a potom opäť dnu. V tejto polohe bola intenzita ešte vyššia. Neprestával sa mi dívať do očí, pomaly zrýchlil tempo a sledoval moju reakciu. Nohy mi držal stále vo vzduchu a spojené. Cítila som, že to nepotrvá dlho a ja sa opäť zosypem. 
Prirážal stále rýchlejšie a intenzívnejšie, naše oči sa do seba vpíjali a ja som vedela, že to bude silné. Netrvalo to dlhšie, ako pár sekúnd a ja som sa opäť zvíjala v kŕči intenzívneho orgazmu, kričala pomedzi vzdychy, zatínala prsty do plachty a obopla som ho v tej eufórii tak pevne, až som v momente pocítila vovnútri teplo. Peter hlasno vzdychol, ešte niekoľkokrát prirazil a potom sa celý zadýchaný zrútil vedľa mňa. Nohy sa mi zrútili na posteľ a triasli sa tak, ako ešte nikdy predtým.
Hlasno sme vedľa seba oddychovali, bez jediného slova. 
Prešlo hádam aj niekoľko minút, keď som zrazu pocítila jeho ruku na svojej. Moje stehná boli celé mokré od zmesi semena a môjho vzrušenia, bolo mi to však úplne jedno. Bola som mimo realitu, v nejakom neznámom vesmíre, kde som si užívala dozvuky tohto vášnivého sexu. Sexu, ktorý sa nedal porovnať so žiadnym pred ním. Hruď sa mi dvíhala v nepravidelných intervaloch a jediné, na čo som v tej chvíli dokázala pomyslieť popri tom, ako mi Peter hladil ruku, bolo to, že to chcem zažiť znova. A znova s ním...autor: sl. MaxováAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>