Erotická poviedka

Angličtinárka

Bolo to na konci školského roka. ZRPŠ organizovalo pre deti karneval pri príležitosti MDD a organizátori sa mali zúčastniť v maskách. Dozvedel som sa to pomerne neskoro, tak jediné čo ma napadlo, bolo ísť tam ako Higlander. Znamenalo to, že si urobím škótsky kilt a ako meč som použil dekoračnú repliku. Kilt som si urobil zo staršej, kockovanej deky, ktorej vzor pripomínal škótske vzory.

Po príchode na karneval som zožal patričný úspech. Väčšina prítomných dospelých ocenila recesiu. Chlapcom sa páčil hlavne meč. Keď karneval skončil, zostali sme my organizátori a pedagógovia upratovať sálu kultúrneho domu a potom sme si ešte posedeli. Vedľa mňa sedela učiteľka angličtiny. Bol som tam autom, tak som pil iba nealko, ona vypila asi tri poháriky koňaku. Mierne jej stúpol do hlavy a požiadala ma, aby som ju odviezol domov do mestečka vzdialeného asi 30 km. Súhlasil som, veď koniec koncov učila mi obe deti.

Keď som sa chcel ísť prezliecť do normálneho oblečenia, ukecala ma, by som to nerobil, vraj si bude predstavovať, že je v Škótsku, kde bola na praxi v používaní angličtiny. Povedal som, si, že je to v poriadku, veď ak by sa niečo stalo, ľahko sa prezlečiem. Ako sme išli v aute, rozprávali sme sa o jej na pobyte v Škótsku. Vtedy ju napadlo, že ma skontroluje, či som správne po škótsky ustrojený. Vyhrnula mi kilt a zistila, že mám pod ním slipy. "Tak to teda nie, Škóti by to považovali za urážku! Musíš si ich vyzliecť." Môj argument, že tak som sa predsa nemohol pohybovať medzi deťmi na karnevale uznala, ale doplnila, "už nie si na karnevale pri deťoch." Požiadala aby som zastavil, vraj si potrebuje odskočiť.

Zatiahol som na najbližšiu odbočku do poľa, pri ktorej boli aj pomerne husté kríky Bazy čiernej. boli krásne rozkvitnuté a voňavé. Keď sa vybrala za kríky, povedala mi, aby som si dal slipy dolu, lebo inak mi ich dá dolu sama. Nebral som to vážne. Zrazu sa spoza kríkov ozval vystrašený výkrik. "Poď mi pomôcť!" Volala, tak som k nej dobehol. "Čo sa stalo?" "Spadla som do pŕhlavy..." hovorila so slzami v očiach. Podal som jej ruku aby sa postavila. Jej sukňa ju zahaľovala. "Tak ako?" Spýtala sa, keď mi zrazu zdvihla kilt. Keď zistila, že som ju neposlúchol, stiahla mi slipy po kolená. "Veď ani ja nemám pod sukňou nič." A vyhrnula si ju. Klamala, mala pod ňou krásne upravenú mušličku. A už znova vyhŕňala kilt. "Takto to má byť, takto chodí správny Škót.. A teraz mi ukáž svoj meč, nech zabudnem ako ma páli zadok." Kľakla si a začala ho rukami spracovávať pričom sa pozerala ako začínal rásť a zdvíhať sa. "Teraz ukáž ako ním vieš narábať!" A oprela sa o auto, tak, že mušličku mala vytrčenú. Tak som jej ho tam zabodol. Až po gule, "Ochhh, ešte ma niekoľkokrát nabodni!" Nemusela ma prehovárať. Bolo to fajn. Tak som ju nabodával, zakaždým vzdychla. Po chvíľke povedala, "no tak a teraz poďme ďalej". Sadla si do auta a sukňu vyhrnula. Sadol som za volant a povedala, že občas sa môžem aj zmýliť, kde je radiaca páka. Po každom preradení som sa zmýlil. Priviezol som ju domov. Zastavil som pred  rodinným domčekom. "Som doma sama. Poď na kávu" zavolala ma, ale tušil som, že iba o kávu nepôjde. Mal som pravdu. Ako sa zavreli dvere, chytila ma za môj "meč" a ťahala. Myslel som, že do obývačky, ale nie, rovno do spálne. Zvalila ma na posteľ a začala ho fajčiť. "Aby sa zasa poriadne prebral" hovorila v prestávkach. Keď bol riadne tuhý, nabodla sa. Blúzku si rozopínala pri ošukávaní ma. Podprsenku si rozopla sama. Krásne 3ky skončili v mojich ústach. Vystriekal som sa. Všetko skončilo v nej.

"No a teraz poď na tú kávu". Išiel som s ňou do kuchyni. Urobila kávu. Bez blúzky, ešte aj tú sukňu si v strede podkasala, aby bolo vidno mušličku. Neudržal som sa., vysadil som ju na kuchyňskú linku a lízal. Nohy mi dala na chrbát a pritláčala hlavu.

autor: Dr. FreudAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>