Erotická poviedka

Oblátky

Tento krát som susede Janke, ktorej som v minulosti nosil figy pre decká odniesol oblátky. Bolo pred Vianocami  a ja som ako obvykle piekol pre rodinu a kamarátov. Popri tom som sa rozhodol, že jednu dávku upečiem aj pre susedov. Vzťahy boli dobré tak prečo ich neudržať. 

Išiel som ich odniesť v sobotu, predpokladal som, že bude mať doma deti aj manžela, ale to som si už akosi zvykol, hlavne ak som ráno počul jej deti. Otvorila mi a pozvala ma ďalej. To ma trochu prekvapilo, až vtedy som si uvedomil, že auto jej muža je preč. "Muž išiel s deťmi k mojim rodičom, aby som mohla sama piecť medovníky." Povedala mi a ukázala na kuchynskú linku kde bolo rozválkané cesto. Rúra sa pomaličky rozpaľovala, ale ešte v nej nič nebolo. "Mali by sme to využiť, veď od fíg si u nás nebol." To už sa tisla ku mne. "Máš doma ženu?" "Nie, šla k svojej mame, vráti sa až zajtra večer."  "Tak fajn, máme aspoň niekoľko hodín pre seba." Išla vedľa a priniesla domácu slivovicu. "Tú mám od našich, je poctivá kopaničiarska, nie ako ja." "Ale veď Ty si tiež kopaničiarka" skonštatoval som "Ale už nie poctivá!" "Mne to nevadí" povedal som. Naliala a ako poďakovanie za oblátky mi dala pusu. Opäť poriadnu nie detskú.

To už som ja siahal pod jej domáce, mierne vyťahané tričko. Nemala pod ním podprsenku. Ona mi zasa sťahovala tepláky a slipy. "Vieš, bola som doma sama a išla som piecť, tak som sa ani moc neobliekala." Ospravedlňovala svoje nedbalé oblečenie. "Aspoň to ľahšie z Teba dostanem" povedal som a už som jej vyzliekal tričko. Ona vyzliekla mne a boli sme obaja nahí. Sama sa položila na stôl. "Zopakujeme si figy, ale máme viac času." Ako minule, začal som lízaním. Keď bola Janka už hodne vzrušená , vsunul som jej svojho trpaslíka. Opäť som sa do nej vystriekal.

Keď mi trpaslík zmäkol, zošupla sa zo stola, mňa oň oprela a začala mi trpaslíka fajčiť. Opäť stvrdol. To už ma zvalila na koberec a osedlala ma. Jazdila na mne ako Veľkú Pardubickú. Moje ruky si dala na svoje prsníky ktoré som ja gniavil. "To je ono, pokračuj" vyzývala ma keď som spomalil s gniavením. Zrazu sa zdvihla a nabodla sa svojou úzkou riťkou. Teraz bola trochu zaklonená a ja som na prsníky nedosiahol poriadne. Jednu moju ruku si pritisla na pičku a ja som pochopil, že chce aby som ju prstoval. Vopchal som jej teda prsty a pri každom príraze som ich potlačil smerom k trpaslíkovi v riťke. Robilo jej to dobre.

Znovu som striekal, ale tento krát už menej.  Keď mi znovu zmäkol, postavila sa a povedala, že už je čas aby niečo dala aj do rúry. Tak ako bola povykrajovala cesto, dala na plech a šup s ním do rúry. Mňa zobrala do kúpeľne kde sme sa spolu osprchovali. Ešte raz som ju pod sprchou vyprstoval a vybozkával.

Potom sme sa vzájomne poutierali a išli dolu do kuchyne kde sme sa obliekli.  Pobral som sa domov. Večer som pozeral televíziu, keď niekto zazvonil. Otvoril som dvere a to bola Janka s tanierom medovníkov. "Muž zostal s deťmi u mojich rodičov, vraj príde až zajtra okolo poludnia. Tak som Ti priniesla na oplátku zasa z mojich medovníkov". Pozval som ju ďalej a obom nám bolo jasné čo bude nasledovať. Znovu sme si to rozdali, ale tentoraz už v obývačke. Nijako som sa nezdržiaval, sprosto som z nej strhal všetko oblečenie a zvalil ju na sedačku. Riťku som podložil vankúšom a strčil svojho trpaslíka do jej mušličky. Prirážali sme obaja. Potom som sadol na operadlo a Janka si sadla na môjho. Ja som jej cmúľal a sal bradavky a ona na mne jazdila. Bol to úplne živelný sex.

"Mala som na Teba chuť už od tých fíg. Ale nebola príležitosť. Až budeš mať zasa niekedy voľno, daj mi vedieť." Je pravda, že ešte som nemal také voľno, ale žena sa chystá do kúpeľov, tak bude príležitosť. Ale to je zatiaľ budúcnosť.autor: Dr. FreudAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>