Erotická poviedka

Revízia 2

Po nejakej dobe sa mi ozvala zasa jedna baba, že by potrebovala revíziu a že ma odporučila Martuška. Čo už som mal na to povedať. Súhlasil som, hlavne keď mi povedala, že ide o revíziu priamo v byte a čas jej vyhovuje skôr dopoludnia.

Bolo to nejako vo štvrtok alebo piatok, tak som sa s ňou dohodol na ďalší týždeň v útorok. Na jej adresu som prišiel asi o 8-mej a zazvonil pri vchode. Z domového telefónu sa ozvalo "prosím" a keď som sa predstavil povedala aby som išiel na 7. poschodie a vpravo z výťahu. Ozval sa bzučiak dverí a tak som vošiel.

Po vystúpení z výťahu som na pravej strane zbadal pootvorené dvere. Tak som vstúpil. "Pekne vítam" povedala mi taká "baculatejšia" pani, asi v mojom veku. Oblečený mala župan. "Prepáčte, nepredpokladala som, že prídete tak presne a vstala som iba pred chvíľkou. Dáte si so mnou kávu?" "Rád ak máte nescu" odpovedal som. "Mám aj ja takú pijem" a už aj pripravovala vodu a šálku pre mňa. "Ak som dobre rozumel, potrebujete revíziu elektriny v byte." "No je to trošičku inak. Potrebujem revíziu, ale nie elektriny." "Ale ja robím elektrinu, na iné nemám oprávnenie" odpovedal som trochu prekvapený. "No revíziu tu v byte, ale netreba na to oprávnenie a nepotrebujem ani oficiálnu revíznu správu." "Tak to nerozumiem o akú ide." "Stačí zrevidovať dve prípojné miesta a to môže seriózne iba chlap. Tieto tu:" a ukázala mi rozkrok a riťku. "Dúfam, že to nebude problém" "No tak nebude ak  dostanem tak pol hodinky času na prípravu." "Jasné, sprcha je tu" a ukázala mi vchod do kúpeľne.

Ja som si z peňaženky vybral modrú tabletku a išiel sa osprchovať. Keď som bol pod sprchou, priniesla mi osušku a povedala, že sa nemusím ani obliekať po sprche. Tak som taký, ako ma príroda stvorila vyšiel z kúpelňe. Na stole už čakala káva a vedľa nej šľahačka v spreji. "Ak chceš do kávy" už mi tykala. "Tak do kávy zrovna nie, ale poznám lepšie použitie." "Aké?" "Sadni si mi na kolená a ukážem Ti." Povedal som a ako sa priblížila, posadil som ju čelom k sebe a rozviazal opasok na župane. Ten sa roztvoril a proti mne sa vyvalili dva riadne prsníky. S ohľadom na vek už mierne ovisnuté, ale s riadnym objemom. Chytil som šľahačku a postriekal jej prsia aj s bradavkami. Začal som šľahačku zlízavať. Bradavky jej riadne stuhli a zväčšili sa. Bola to dobrá predohra a ja som získal čas, aby modrá tabletka zabrala. Revízny aparát sa pripravil sonda bola stuhnutá a vztyčovala sa. "Tak sa zdá, že revízia môže začať" povedala a postavila sa.

"Som pripravený, s ktorým prípojným bodom začneme?" "Navrhujem predný, ako Ti ho ponúknem?" "Takto" povedal som a pritlačil ju k stolu. Povalil som ju medzi šálky a zdvihol jej nohy ktoré som položil na svoje ramená. "Sondu" som zasúval do jej "prípojného bodu", Zasunul som ho celý a zostal tak... až po chvíľke som začal s vyťahovaním. Asi v polovici som nečakane a prudko prirazil. "Aaach" sa ozvala "ešte" ... "Neboj sa aj moc Ti bude"..  "už sa teším"... tak som do nej búšil kým sa neurobila.. Tiekla ako vodovod...

Keď dosiahla vrchol, stiahla ju a mňa zovrela nohami. Pritiahla si moju hlavu k prsiam a aj som znovu lízal a cmúľal bradavky. Jemne som ich aj hrýzol. Vzdychala. Začal som znovu prirážať. Modrá tabletka sa prejavovala... výdrž som mal oveľa lepšiu... Povolila zovretie nôh a znovu sa po chvíľke urobila. Celkovo asi 4 razy. Keď som mal ja vypustiť svoju dávku, chcel som ho vytiahnuť, ale ona ma nohami objala, tak, že som zostal zasunutý. "Striekaj do mňa, je to už bezpečné a dlho som to nezažila""Dobre a potom ideme na to druhé prípojné miesto" Vystriekal som sa teda do nej a potom som ju otočil. "Tak toto nie takto" a oprela sa lakťami o stoličku, takže riťka bola viac vystrčená. Nohy dala mierne od seba, takže som stál medzi jej nohami.

Bez zmilovania som jej ho vrazil do riťky. Miesto lubrikantu slúžila jej šťava a moje semeno. Tlmený vzdych potvrdil, že jej  to urobilo dobre. Zasa som do nej búšil a popritom ju občas plesom po riťke... "Tak čo páči sa Ti to ako nejakej suke???" "Len trtkaj suku.." Ukázalo sa, že jej to lepšie vyhovuje ako z predu...  Tak som sa na ňu zvalil, búšil do nej a gniavil prsníky rukami... Občas som obe polky plesol naraz. Krútila riťkou úplne geniálne. Znovu som to do nej nastriekal... Už začínala byť unavená, tak sa postavila, že sa musí napiť. Ja s ohľadom na to, že som bol autom, som mohol iba minerálku. Ona si dala sekt.

Potom sme pokračovali, ale už v posteli. Tam ale povalila ona mňa a začala jazdiť na mojej "sonde". Znovu sa urobila a zaujala polohu suky. Na kolenách, čelo zaborené vo vankúši... Nádherne vyzývavá poloha.... Vďaka tej modrej som ešte nemal dosť a mohol som pokračovať. Znovu som ju trtkal zozadu a znovu sa urobila.... Úžasne ňou prešiel kŕč pri ktorom sa riťka niekoľkokrát stiahla a aj ja som sa do nej znovu urobil. "Už mám toho ale dosť, chvíľku si musím dať pauzu. Ak chceš môžem Ťa urobiť rukou." Ľahli sme si vedľa seba a ona mi ho honila. Konečne aj mne zvädol, ako som zistil, tak sme premilovali asi 3 hodiny. "Tak čo, aký je záver revízie?" spýtala sa. "Bez nedostatkov" skonštatoval som. "Ale chce to pravidelné opakované revízie, aspoň raz za 3 mesiace." "Neboj sa, ozvem sa, poznačím si revíziu do kalendára."

Keď som sa zasa ukázal u Martušky, iba som sa spýtal koľkým kamarátkam dala kontakt na mňa kvôli revíziám... Vraj asi 5-tim. Tak sa mám ešte na čo tešiť, zostávajú tri povedal som. Ale to asi pôjdem radšej bez auta.... pomyslel som si... A dobre som urobil, ako sa ukázalo už pri ďalšej.. Tam som robil revíziu dva dni, ale to je iná poviedka...autor: Dr. FreudAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>