Erotická poviedka

A zasa revízia

Bývalý kolega ma oslovil, či ešte robím revízie. Keď som mu to potvrdil, povedal, že by potreboval pre sestru jeden salaš zrevidovať pri Hodruši - Hámroch. Dohodli sme sa, že sa stretneme pred Billou v Žarnovici a odtiaľ ma už jeho sestra odvedie na ten salaš, lebo inak by som tam asi netrafil. Aj tak bolo Pred Billou ma už čakal ex kolega s asi 40 ročnou blondínkou.

Tej ma "odovzdal" a pobral sa domov do Banskej Štiavnice. Sestra nastúpila do Dustera a ja som vyrazil za ňou Zastavila v Hodruši - Hámroch pred jedným z domov. "Tu si zaparkuj a ďalej pôjdeme mojim autom" povedala a automaticky mi tykala. Zobral som si svoj kufrík s meracími prístrojmi a prestúpil som do jej auta. Po ceste sa mi ospravedlnila za to tykanie, vraj si to ani neuvedomila. Povedal som jej, že mi to nevadí, skôr vyhovuje. "Dobre, tak oficiality si necháme na salaš, je to ešte tak 15 minút cesty". Išli sme po lesnej ceste kade by naozaj Fábia neprešla. Bolo vidieť, že cestu pozná, napriek tomu sme išli asi 20 minút. Zastavili sme pred "salašom". Teda pôvodne to bol salaš, ale v súčasnosti prerobený na chatu. Do senníka dala auto a zobrala odtiaľ drevo. "Musím zakúriť, inak by sme tu zmrzli". Vošli sme dnu. Vnútri bol krb, už zmodernizovaný krbovou vložkou, stôl s krásnymi vyrezávanými stoličkami, jedna dvojitá - manželská posteľ, prikrytá kožušinami, skromná, ale účelná kuchynská linka a vzadu dvere.

Z vonku to bol salaš ako hociktorý iný, ale vnútri bolo vidieť, že ten kto ho upravoval vedel čo robí. Dvere tesnili, takže dnu, napriek polovici novembra bolo celkom príjemne. Šikovne zakúrila a spýtala sa koľko mi asi bude trvať revízia. Spýtal som sa, či je už pripojená na sieť. Vraj nie, lebo to prerábal manžel, zomrel pri autonehode a nechceli jej to pripojiť bez revízie. Vyjadril som jej sústrasť a povedal som, že tak asi dve hodinky, možno menej. "Tak a teraz si môžeme oficiálne potykať, ja som Alexandra, ale hovoria mi Sáša." Siahla pri tom do skrinky a vybrala fľašu domácej. "Tak sa tu zdržíme aspoň 4 hodiny, aspoň sa vykecám a zatiaľ alkohol opadne." Neprotestoval som, ešte sa spýtala, či mi môže urobiť kávu a naliala do pohárikov.

Po prípitku sme si dali pusu. Znovu naliala. A znovu po poháriku bola pusa. "Nehnevaj sa, ale už dávno som pusu nedostala, tak som neodolala." Ako prvé som išiel urobiť revíziu elektromerového rozvádzača. Pritom som zistil, že kábel je už do elektromeru pripojený. Vraj kábel pod zem nechal položiť ešte jej manžel, ale poistky na prípojnom bode namontujú až po revízii. Dovtedy si musíme svietiť petrolejkou. Elektromerový rozvádzač bol asi 15 m od salaša ukrytý v "kôpke" kamenia. Odfotil som si ho, pomeral izolačné odpory a šli sme dnu. Ističe boli zasa skryté v skrinke v ktorej boli akože črpáky. Celkovo boli dva zásuvkové okruhy a jeden svetelný. Zmerané som to mal za pol hodiny aj s prehliadkou farieb v zásuvkách a svetelných okruhoch. Pri tej príležitosti som zistil, že dvere vzadu nie sú druhým východom zo salaša, ale vchodom do kúpeľne spojenej s WC. "Tak a mám všetko pomerané, ešte mi nadiktuješ adresu salaša a kam Ti mám poslať revíziu." Po spísaní potrebných údajov som oznámil, že to už je všetko. Ale odísť vraj nemôžeme, lebo by ešte nafúkala. Vonku začali poletovať snehové vločky. Sedeli sme teda a kecali o kadečom. "A nemôžeš ísť domov až zajtra?" spýtala sa. "Dalo by sa, ak sa vyhovorím na sneh." Povedal som. "Tak neváhaj a vyhováraj sa!" Zdvihol som mobil a zavolal domov. Vyhovoril som sa, že tu napadlo kopa snehu a odhrnúť to prídu až zajtra. Aj telefonovať musím z miesta mimo salaš, lebo na salaši nie je signál. Doma som sa stretol s pochopením, žena si myslela, že som s kolegom. Potom som telefón dal do hrnca a zakryl pokrývkou. "Načo to robíš?" "Aby sa telefón správal ako keď je bez signálu a nie vypnutý." "Tak to som nevedela." Priložili sme do krbu a Sáša povedala, že večera bude iba improvizovaná, lebo zobrala zo sebou iba chlieb a nejaké klobásky. Uvarila teda klobásky a navečerali sme sa. Po večeri naliala, lebo veď aj tak nejdeme domov.

Už sa medzitým zotmelo, tak sme si zapálili petrolejku, položili ju na krb a na stôl sme si dali voňavú sviečku. "A máme krásne, intímne posedenie" povedal som. "Poď si sadnúť do postele, bude to intímnejšie" a už sa aj uložila na posteľ. "Ale nemám nijaké pyžamo" povedal som. "Veď ani ja, a bude nám to vadiť?" odpovedala Sáša. "Dúfam, že nie." A sadol som si vedľa nej na posteľ. "Chce sa Ti už spať?" spýtala sa. "Nie ale čo budeme preberať?" "Neviem, niečo nás napadne" vstala a zapla MP3 prehrávač ktorý doniesla. Môžeme si zatancovať pri hudbe. Najskôr sa ozvali klasické disko skladby. Asi po tretej skladbe začal slaďák. Objali sme sa a tančili. "Už som dlho takto netancovala" povedala a pritisla sa ešte tesnejšie ku mne. Ruky jej blúdili po mojom chrbte. Moje boli zaparkované na jej zadku. Stisol som ich a Sášu som si pritisol ešte bližšie k sebe. Takto sme pretancovali asi 4 alebo 5 skladieb. "Poďme si vypiť, nejako som vysmädla" Tak znovu naliala, ale už do väčších pohárikov, vraj čo sa budeme zdržiavať s malými.  "Bráško mi hovoril, že mi privedie sympatického revízaka, ale nevedela som, že až tak sympatického" povedala po vypití pohárika. "Poď sa bozkávať, chýba mi to." "Iba bozkávanie Ti chýba?" tváril som sa nechápavo. "Na to ostatné snáď tiež príde" odpovedala.

Pokračovali sme v tancovaní, ale viac sme sa bozkávali ako tancovali. Znovu priložila. "Niečo mi zavadzia" povedala a vyzliekla si sveter. Pod svetrom mala iba podprsenku. "Daj si aj Ty dolu tú mikinu, veď je tu teplo." Dal som si dolu mikinu a pod ňou som nemal už žiadne oblečenie. "Bol by si diskriminovaný" povedala a dala si dolu aj podprsenku. Mala krásne prsia síce trošičku ovisnuté, ale asi tak 3ky. Pritisla sa nimi ku mne a znovu začal súboj jazykov. Rukou mi rozopínala opasok nohavíc. Ja som jej za odmenu zasa stiahol legíny pod úroveň mušličky. "Prestaňme sa hrať a poďme do postele ako sa patrí". Pritom si vyzliekla úplne legíny a ja som si  zasa vyzliekol nohavice. Ona mala nohavičky, punčochy a ja slipy a ponožky. "Ešte si dám aby som mala odvahu sa dovyzliekať a Tebe stiahnuť tie slipy" povedala a naliala nám obom. Pripili sme si a ona si naozaj vyzliekla punčochy aj s nohavičkami a mne prikázala postaviť sa. "Môžete vstať aj obaja" a už mi vyzliekala slipy.  Ľahla si na kožušinu na posteli a zakývala prstom na mňa. Nohy mala do V a opierala sa o lakte.   Samozrejme ma nemusela prehovárať, mala mušličku mierne zarastenú, ale upravenú.

Keď som sa priblížil, objala ma nohami okolo pása a pritiahla ma. Svojho trpaslíka som obtieral o jej mušličku. "Vraz mi ho tam už konečne, dlho som ho tam nemala!" Tak som ho zasunul. S ohľadom na vek som veľa nevydržal, ale povedal som jej, že sa z toho vylížem. "To som zvedavá!" Tak som si pred posteľ dal kožušinu, aby som nekľačal na dlážke. Začal som lízať a do zadku som zasunul jeden prst. "To je lepšie ako klasický zásun. Vidím, že Ti to vylizovanie sa ide lepšie ako klasika. Pokračuj!" Neviem ako dlho som ju lízal ale dvakrát sa určite urobila. "Tak a teraz sa ideme zasa napiť... Ja viem, že Ty máš čo piť, ale ja som smädná a sama piť nebudem."

Tak ako bola nahá vstala a naliala nám obom z fľaše ktorá stála na stole. Priznám sa, že tým, že sa to zohrialo, už to nebolo celkom ono, zatriaslo ma. "Možno Ti pripadám ako nejaká kurva, ale skutočne som už pol roka nemala chlapa. A už mi to pomaly začínalo liezť na mozog. A bráško mi povedal, že si sympaťák, dokonca mi ukázal fotky na FB, tak som sa na Teba trochu pripravila, povedala som si, že skúsim. A podarilo sa. Hlavne, že si bol ochotný zostať."

Po vypití sme sa pobrali do postele. Už nebolo žiadne milovanie, iba sme sa k sebe pritúlili a zaspali. Ráno ma zobudila tým, že mi ho začala honiť a keď sa postavil, nasadla na mňa. To ma samozrejme úplne prebralo. Mal som krásny výhľad na jej prsia ktoré som začal masírovať. Pritisla sa na mňa a bozkávali sme sa. Pritom na mne stále jazdila.

Keď som dosiahol vrchol povedala "a teraz ideme raňajkovať. Pritom som sa pozrel cez okno. "V noci tuším znovu padal sneh a naozaj sme zafúkaní." "Vadí ti to?" "Nie, aspoň to môžem nafotiť ako dôkaz". Zobral som fotoaparát ktorý som mal aby som si nemusel písať detaily o elektroinštalácii a odfotil som kôpku skál v ktorej bol rozvádzač. Napadlo asi 20 cm snehu. Sáša zavolala starostovi, vraj až budú odhŕňať cestu, nech odhrnú až po salaš. Povedal, že v poriadku ale skôr ako o tri hodiny to nebude. Vraj nevadí. "A máme ešte tri hodiny na seba. Už nebudem piť, iba ak kávu." Rozhrabala pahrebu v krbe a priložila. Stále bolo celkom teplo. Posadila sa na stôl predo mňa. Bral som to ako výzvu a začal som ju lízať. "Tak som to myslela." Asi po hodine sa rozhodla, že urobí čaj a konečne sa naraňajkujeme.

Urobila praženicu na cibuľke s klobásou. "Ešte, že si nezobrala moje vajcia a moju klobásku, ale to by bolo pre oboch málo." "Stačilo mi to čo som mala keď som Ťa zobudila. Ale na jedenie to nebolo. Bola by to škoda."  Po raňajkách sme sa znovu pomilovali. "Teraz ešte zakúrim v kúpeľni aby sme sa mohli osprchovať. Ešte, že voda doteká samospádom a je jej dosť." Osprchovali sme sa každý sám, lebo by to nerobilo dobre ak by sme sa sprchovali spolu, asi by sprchovanie ustúpilo iným činnostiam. Obliekli sme sa. Pred obedom sme počuli traktor ktorý odhŕňal cestu. Traktorista odhrnul cestu až k senníku kde mala Sáša auto. Pozvanie na čaj alebo kávu odmietol, vraj ho starosta uháňa a ak by Sáša nevolala tak by skončil pri poslednom dome v dedine. Sáša sa ponúkla, že ešte niečo urobí na obed, ale to už som ja odmietol, čakala ma ešte pomerne dlhá cesta domov. "A koľko som dĺžna za revíziu?" Na to som odpovedal, že predsa po takej noci nebudem za tak málo práce od nej brať žiadne peniaze. "Tak ešte niekedy Ti doplatím zvyšok v naturáliách." "Dobre, ale až to tu budeš mať pripojené na elektriku, niekedy z jari." Tak sa teším.   autor: Dr. FreudAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>