Erotická poviedka

Figi

Bol som zaniesť susede Janke figy. Nejako sa to zabehlo od ich nasťahovania. Moji vnuci a ich detská sa skamarátili. Keďže kúpili pozemok aj s domom a na pozemku nemali žiadne ovocné stromy, dodávali sme im z našich stromov. Hlavne jablká a figy, občas maliny.

Tento krát som obral figy a bolo ich toľko, že naši vnuci ich už ani nejedli. Zbadal som, že Janka je doma a decká mala v škole a škôlke. Naši na tom boli rovnako, bol som doma iba sám. Zobral som sa, že Janke odnesiem figy. Prvotný nápad bol naozaj počestný. Zazvonil som a Janka mi prišla otvoriť, podával som jej misku s figami a už som sa chcel otočiť domov keď ma zavolala na kávu, vraj aspoň nejako sa mi odmení za ovocie. Na kávu som sa teda nechal pozvať. Okrem kávy mi naliala aj domácu slivovicu, vraj kým sa voda uvarí, aby sme nesedeli iba tak nasucho. Vytiahla ešte nejaké sladkosti, ale tie som ako cukrovkár odmietol, so slovami, že zo sladkostí môžem už iba pusu, lebo tá mi nezvyšuje glikémiu.

Na moje prekvapenie, sa priblížila ku mne a dala mi pusu. Ale to bola "pusa", komplet s jazykom až takmer po moje mandle. Odpovedal som rovnakou a vtedy sa ku mne Janka pritisla a nohu mi vopchala medzi moje tak, že sa ňou pritisla až o môjho trpaslíka. Ten na to zareagoval ako sa patrí, vztýčil sa a napnul moje tepláky. Na to Janka zareagovala tak, že moju ruku ktorú som už mal na jej zadku mi presunula na prednú časť svojich legín a ja som zacítil jej mušličku pod mojimi prstami. Neváhal som a strčil ruku do legín. Zacítil som vlhké gaťky, tak som cez ne dráždil mušličku. Janka na to zareagovala vstrčením ruky do mojich teplákov, ale pod slipy, takže vztýčeného trpaslíka chytila rukou.  Začala ho honiť. Ešte stále sme boli svojimi perami prisatí k tomu druhému.

Začala vrieť voda v kanvici. Janka sa odtrhla a išla zaliať kávu. Len akoby medzi rečou sa ma spýtala: "Prekotíš ma, alebo sa budeme iba hrať?" Zareagoval som oslobodením trpaslíka zo zovretia slíp a teplákov. Janku som zvalil na stôl, z ktorého som odsúval sladkosti. Najskôr som jej mušličku začal lízať. Na to sa zdvihla na lakte a pozerala na mňa. Po chvíľke si však ľahla a začala vzdychať. Keď bola mušlička dosť mokrá, zasunul som trpaslíka do nej. Oprel som sa o prsia, nemala ich síce veľké, tak dvojky, ale boli pevné a aj pod tričkom som cítil bradavky. Vycítil som, že nemá podprsenku tak som ruky vsunul pod tričko ktoré sa pritom vyhrnulo. Pri každom prirazení som stisol prsníky. Jej ruky ma pritiahli a pobozkala ma. Pustila ma a ja som sa znovu zdvihol. "Daj si pozor, nemám antikoncepciu" "Neboj ja mám vazektómiu, môžem to do Teba napustiť a neoplodním Ťa." Povedal som jej. "Tak potom striekaj, mám to rada." O chvíľu som jej to splnil. Nastriekal som to do nej.

Keď som ho vytiahol, iba si vytekajúce semeno zachytila a vtrela do mušličky. Blížil sa čas kedy mala ísť pre dcéru do školy, tak sme sa ani nezdržiavali. Ustrojili sme sa a ja som sa pobral domov. Vo dverách mi ešte hlasno ďakovala. Medzi ďakujem a za figy urobila dlhšiu pauzu. Ja som sa poďakoval za kávu, ktorú som nakoniec ani nepil. Vtedy na mňa žmurkla. Odvtedy už nebola vhodná príležitosť aby som jej priniesol figy a ona bola doma sama.

Ešte niekoľkokrát som jej síce figy priniesol, ale na kávu ma nepozvala, lebo vždy bol niekto doma, deti alebo manžel. Raz som ju stretol samu pri kosení trávy na ulici. Priznala sa, že vždy si chcela vyskúšať aké je to zo starším chlapom. Vraj som ju milo prekvapil.... Tak uvidíme kedy ju zasa "prekvapím".....autor: Dr. FreudAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>