Erotická poviedka

Automechanik

Na začiatok by som sa Vám chcel predstaviť a popísať Vám svoje priznanie / príbeh ktorý sa skutočne stal  tak ako Vám ho budem rozprávať nižšie. Toto čítanie bude trošku dlhšie snáď sa bude páčiť.

Môj príbeh je skôr rozprávanie otom ako to celé bolo. Ja viem, že Väčšina z Vás očakáva okamžitú akciu a popis toho elánu a sexu medzi dvoma ale môj príbeh je trošku komplexnejší.  

Toto je už druhý príbeh odo mňa tak sa pohodlne usaď ruky na správne miesta a ideme spolu nato.  Bol som pomerne mladý 35 ročný chalan ktorý pred tým pracoval kade tade po autorizovaných servisoch na rôzne značky prevažne na Mercedes.

Po rokoch praxe v autorizovaných servisoch som sa rozhodol založiť si vlastný servis v Bratislave. Chcel som konečne robiť sám na seba a niekam sa aj posunúť. Po pár mesiacoch nebolo o robotu núdza išlo to celkom dobre. Prešlo niekoľko mesiacov servis sa rozbehol a konečne som si mohol dovoliť zamestnať ďalšieho človeka robota mohla odsýpať od ruky.

Bol koniec leta horúce piatkové poobedie kolegu som poslal domov nech ide niekam von s deckami ja to tu už dokončím a pôjdem preč.  Zostal som v servise ešte o niečo dlhšie ako som plánoval musel som ešte niečo porobiť na svojej Audi A8L.

Chystal som sa zatvoriť servis keď prišli chalani z odťahovkou dovliekli mi sem ďalšie vozidlo zrovna na záverečnú aj zo slečnou ktorej vozidlo patrilo šlo o novší model Mercedesu E - klase. Z odťahovky vystúpila šarmantne vyzerajúca slečna okolo 25 rokov krásne dlhé nohy blond vlasy zopnuté v cope na nohách jemné rúžové papučky. 

Prihovoril som sa slečne aby som zistil čo vlastne má za problém s autom. Slečna spustila 15 minútový monológ otom aký má problém. Pri jazdení počujem buchotavý zvuk s predného kolesa ale kamienok v kolese to nie je. Skúšala som kontrolovala som to niekoľko krát s kamarátom. 

Moc sa mi nechcelo začať teraz na konci dňa zrovna niečo riešiť. Ale slečna ma prehovorila s jej prosíkom a čarovným úsmevom nato aby som sa jej na vozidlo pozrel. Za cca 15 min bolo všetko vybavené a mohla pokračovať ďalej domov. Bol to len malý defekt v kolese. Slečna neverila ako rýchlo sa dajú veci dať do pohybu keď sa chce. S takým to dobrým prístupom som sa ešte nestretla ani s ochotou vybaviť to. Povedal som jej len nemáte začo a môžete pokračovať domov.

Čo som Vám ostala dlžná ? tak nesmelo sa spýtala. Slečna nechajte tak dnešok máte na môj účet. Usmiala sa poďakovala a išla preč po svojom. Aspoň mám za sebou jeden dobrý skutok za dnešný deň. Jej vôňa ostala v servise ešte dlho potom ako odišla preč. Išiel som do sprchy tá jej vôňa mi ostala stále v hlave tak ako aj jej úsmev.

Moja predstava čo by sa všetko s ňou dalo robiť bolo bujná až natoľko, že sa mi s nej postavil môj 20 cm vták.  Vyzliekol som sa do naha vošiel do sprchy a pomaly sa začal sním hrať.  Uchopil som ho pevne do dlane a začal si pomaly sťahovať predkožku pri predstave ako je so mnou nahá v sprche a hrá sami sním perami. Vajka pekne tvrdli čí ďalej tým viac boli pevnejšie a pripravené na výstrek. Jednou rukou som si ho honil druhou rukou som si mágal jemne vajka a po chvíli myšlienok a hrania sa sním prišlo dlho očakávané uvoľnenie a výstrek.

Dosprchoval som sa hodil som na seba niečo čisté a zamkol servis a šiel som domov. Po ceste domov mi zvoní telefón vidím len neznáme číslo ktoré mi telefón dookola škriekal v aute. Nedalo mi tak dvihnem telefón  Prosím? V telefóne zaznie ženský hlas s prosbou o pomoc s jej autom znela strašme vystrašene a zúfalo nedalo mi to teda a súhlasil som stým, že prídem namiesto kde mi povie a pozriem sa jej na auto.

Štandardne toto nerobím resp. nikdy nie som výjazdový technik ale mechanik. Prišiel som na miesto netrvalo dlho a zistil som, že ide o našu slečnu s dnešného poobedia s defektom rovnako krásna a sladká ako bolo pred pár hodinami. Celá prestrašená hovorila, že jej zase hapruje auto tento krát od motora. Skúsil som vozidlo naštartovať a auto šlo hneď na prvý krát bez problémov.

Nevedel som o čo jej vlastne ide. Slečna sa konečne predstavila Prepáč ja som ťa len chcela vidieť strašne si sa mi zapáči a číslo na teba mi dali chalani z odťahovky.  Volám sa Viky a rada by som sa s tebou zoznámila. A to kvôli zoznámeniu tu je toľko hystérie a paniky? Nemohli sme sa zoznámiť niekde pri večery alebo u mňa v servise? Viky len stroho nie takto to má väčšie čaro položila mi ukazovák na pery za ním nasledovali nečakané vášnivé bozky na pery a krk.

Na nič som sa samozrejme nepýtal bozky som jej opätoval. Položil som jej ruky na zadok bol krásny pevný guľatý radosť hrať sa sním ale pod šaty ma nepustila. Po pár minútach bozkávania povedala na dnes by stačilo musela som ochutnať aspoň tvoje pery. Bozkávať sa vieš krásne a hrozne sa mi to páčilo ale dnes už musím ísť. Sadla do auta ani som sa nenazdal a už bola preč. Táto ženská je záhadnejšia ako identita Colombovej ženy.

Šiel som sklamaný domov ako dobre to začalo tak to zle skončilo. Na druhý deň mi prišla len krátka SMS: ty + ja = kino posledné predstavenie dňa o 21:00 v nákupnom centre Polus podpis Viky. Číslo som si konečne uložil. Odpísal som po hodine len OK. Aj tak som nemal plány na večer okrem oddychovania v posteli a pozerania starých koncertov skupiny Jethro Tull s Ian Andersenom ako hlavným protagonistom.

Obliekol som sa a vyrazil som do kina za Viky. Čakám ju pred kino sálou pomaly prešľapujem nemám rád keď ma niekto naťahuje a stráca môj čas. Po 15 minútach som sa jej konečne dočkal prišla a bola neskutočne sexy oblečená. Na sebe mala čierne lodičky na ihlách krásne dlhé nohy a čierne šaty končiace pod jej zadkom tak aby zvýraznili jej krásne dlhé nohy. Prišiel som k nej bližšie pozdravil som ju ona ma objala ako by sme spolu chodili roky. Strašne krásne voňala tá jej sladká vôňa ma veľmi vzrušovala.

Bez ďalších rečí sme si kúpili lístky a šli do kina. Vojdeme do kinosály pozerám v celej sále sme asi 4ja ľudia. My sme sa usadili úplne hore vpravo aby na nás nebolo vidieť. Film sa začala bola to strašná blbosť asi po 20 minútach ju to tiež začalo nudiť. Veď ty si vyberala film povedal som jej s úsmevom. Viky odvetila áno ja som ho vyberala ale viem ako si filmovú katastrofu spestríme. Musel som sa opýtať aká je tvoja predstava? S úsmevom na perách povedala nechaj sa prekvapiť ono to príde samo. Tak fajn pozeral som ďalej na film. Viky sa oprela o mňa zahľadela sa do plátna ruku si položila na moje stehno a pomaly šla hore a dole nežne ma hladila. Po chvíli prestala prešla rukou k zipsu na nohaviciach dvoma prstami rozopla zips aj gombík na nohaviciach. Čo to robíš prečo tu? Ona len stihla psst! Seď a oddychuj. Vložila ruku hlbšie do nohavíc hmm dnes je tu niekto na ostro však? Áno dnes je to tak nejak na ostro. Uchopila pomaly môj penis do rúk uistila sa, že nás nikto nevidí a začala sa sním hrať v nohaviciach.

Začala pekne naťahovať predkožku masírovať mi vajká bolo to vzrušujúce. Vytiahla mi ho z nohavíc von a pekne sa sním hrala honila ho. Jazykom si oblizovala pery s toho ako sa jej môj páčil. Druhou rukou mi prešla na vajka ktoré začala v ruke jemne mágať. Ja som bol celý tvrdý chcel som tiež vojsť pod jej šaty rukou ale nepovolila teraz sa hrám ja odvrkla. Pokračovala v honení môjho vtáka.

Naslinila si dlaň opäť ho pevne uchopila a naťahovala mi ho od koreňa až po žaluď. Vlhkou dlaňou prešla pár krát cez môj žaluď ja som chcel striekať. Viky bola majster v tom ako to odďaľovať. Dlaňou skĺzla na vajka poriadne ich uchopila do ruky na jednej strane to trošku bolelo ale na druhej strane to bolo neskutočne vzrušujúce.

 Znova prešla rukou na koreň penisu a začala mi ho rýchlejšie honiť môj dych sa zrýchlil snažil som sa byť potichu až naraz prišiel masívny výstrek ktorý nasledoval hneď ďalší. Takto som sa ešte nikdy neurobil a ani žiadna pred ňou to nedokázala tak dobre ako ona.

Po skončení kina som videl ten bordel čo sme tam s mojimi výstrekmi nechali. Vstali sme a šli sme preč. Bolo niečo okolo 23 hodiny víkendový večer. Dostal som nápad Viky čo keby sme spolu zašli niekam do mesta na večeru prípadne sa spolu zabaviť v meste?  Nebola proti.  

Sadli sme do auta a šli do mesta. Obehli sme zopár barov popili zopár drinkov. Do dones nik nevie koľko toho padlo za tú noc. Vyšli sme do tmavej uličky dostal som šialený nápad. Oprel som sa o stĺp rozopol si zips na nohaviciach ona sa len zahľadela poslušne si kľakla zobrala ho do rúk trošku sa sním hrala rukami.

Honkala mi ho naťahovala predkožku. Keď poriadne stvrdol neváhala a strčila si ho do pusy. Začala ma krásne fajkať oblizovala mi ho celý od koreňa až po špičku žaluďa. Rukou mi mágala vajka tak ako v kine. Keď už bol poriadne tvrdý strčila si ho pekne do pusy. Začala sať a cucala ako by so mňa chcela vycucať každú kvapku telesnej tekutiny.

Strčila si ho celý do pusy až po koreň držala ho v puse zopár sekúnd sama sa ním pridúšala. Rukou sa mi hrala s vajkami. Vytiahla si ho s pusy von oprela mi penis o telo a dala si vajka cele do pusy. Jazykom sa hrala s mojimi vajkami.

Taký tvrdý a napnutý penis som ešte nemal. Celý mi v jej rukách aj ústach pekne pulzoval bol pripravený naplniť Viky ústa horúcim semenom. Žaluď si presúvala z jednej strany úst na druhú bolo poriadne vidieť ako jej celý vypĺňa ústa ako sa jej v ústach presúva. Kým bola na kolenách pozerala sa mi do očí a tak ma fajkala.

 Videla a cítila na mne, že už to na mňa ide v tom prestala vytiahla si ho s pusy von. Oprela sa rozkročmo o stĺp povedala si na rade. Vyhrnul som jej šaty nad zadoček kľakol som si k jej krásnej pevnej ritke. Najskôr som ju pár krát plesol po zadku . Mala neskutočne krásny pevný zadok ktorý lemovali hodvábne čierne tangá. Odhrnul som jej nohavičky začal som jej prstovať kundičku tá bola vlhká taká krásna a úzka.

Prstoval som jej kundičku vôbec sme nebrali ohľad na naše okolie. Prsty som pekne dal aj jej ochutnať do pusy. Nerozmýšľala nad ničím a celé si strčila do pusy pooblizovala ich vychutnávala si samú seba. Keď skončila s prstami plesol som ju po zadku pekne sa rozkročila na široko aby som mal lepší prístup k pičke.

Trošku som si nahonil vtáka naslinil žaluď a pomaly jej ho zasunul dnu do kundičky začal som ju šukať. Viky len stonala každým zásunom som jej plesol po tej pevnej sexy riti. Tá si to pýtala ako žiadna iná netrvalo dlho to napätie vzrušenie zároveň strach s toho, že nás pristihnú zelený pri šukaní. Naplnil som jej kundičku mojím horúcim semenom plesom som ju ešte raz po ritke a šli sme preč.

Noc je ešte mladá povedala a pobozkala ma na pery. Opýtal som sa jej čo by chcela ešte v noci robiť mám pocit, že sme toho už stihli dosť dnes kino, večera, vymiesť zo päť barov a klubov v centre, vášnivý sex na ulici. Chvíľu sa zamyslela a povedala: "mám chuť ísť niekam tancovať nepoznáš dobrý podnik kde by sme sa ešte takto vybláznili?"

Jeden podnik ma napadol kde by sa dalo ísť patrí kamarátovi ale či ešte funguje neviem. Išli sme sa teda pozrieť na miesto kde ten podnik býval. Vyzerá to, že ešte funguje tak sme šli dnu a pretancovali sme spolu celú noc.

Ráno keď sme končili bolo asi 6:30 hod obaja unavený sme šli spať. Prekvapivo povedala poďme ku mne mám tu voľný byt naďaleko a nemusíš sa aspoň trepať taxíkom domov a späť pre auto.   

Okay tak fajn môžeme ísť k tebe. Prešli sme mestom prišli sme na byt obaja celý unavený. Hodili sme sa obaja do jej manželskej postele ako sme padli tak sme zaspali obaja oblečený.  Ráno cítim len ako sami hrá s penisom.

Otvorím oči pozriem sa od pása dole vidím ako sa mi sním Viky hrá. Celý ho cmúľa ako lízatko vychutnáva si ho od špičky po koreň. Toto je krásne prebudenie takto si viem predstaviť vstávať každý deň.

Keď videla, že som už hore prestala ma fajčiť a hrať sa mi sním. Postavila sa pred posteľ ešte stále v tých kratučkých čiernych šatách. Začala sa jemne vrtieť pozerala na mňa na môj penis a zase na mňa takto to chvíľu striedala. Za chvíľu s nej spadli šaty naskytol sa mi konečne pohľad na jej luxusnú postavičku len v nohavičkách.

Otočila sa zadkom ku mne začala vrtieť zadkom ruky si dala v bok následne jej začali kĺzať nižšie k nohavičkám. Chytila prstami oba kraje nohavičiek natiahla ich od seba začala nimi krútiť. Následne šli nohavičky celé dole pekne sa predklonila vyšpúlila ritku mokré nohavičky hodila po mne na posteľ.

Otočila sa ku mne tvárou postavila sa obkročmo rukou si pohladila svoju mokrú čiarku medzi nôžkami. Je čas sa poriadne zabaviť spoznať a ochutnať sa vzájomne.

Mala krásne plné dvojky ako som ju pozoroval môj vták navrel stvrdol tak ako nikdy. Viky šla do šuplíka odtiaľ priniesla vibrátor, puta, bič, štipce na bradavky a ako bonus celého análny kolík všetko hodila na posteľ. Štvornožky prišla ku mne začala ťahať moje nohavice dole zo mňa do pár sekúnd som bol už aj ja nahý.  

Ľahla si na chrbát do postele jediné čo povedala: "Bola som zlé dievčatko treba ma potrestať ocko!" Okamžite som sa chopil role plesol ju pár krát po zadku rukou zakaždým krásne zastonala. Zišiel som dole s postele pritiahol som si tu sexy mrchu na koniec postele tak aby jej trčala riť s postele von.

Nato čo malo nasledovať som si ju pekne pripravil. Ruky som jej spútal o posteľ aby sa nemohla dotýkať mňa ani seba. Oči som jej zaviazal čiernou látkou aby nevidela nič. Chvíľu som len tak chodil okolo nej a sledoval ju čo robí nechal ju v napätí. Bola napnutá ako struna to vzrušenie bolo cítiť aj vo vzduchu ako moc to chceli obaja.

Prestal som chodiť okolo nej prišiel som bližšie a rovno som jej strčil svojho vtáka do úst. Povedal som jej keď tak miluješ fajku tak tu ho máš a cucaj. Viky začala fajčiť ako by to bola posledná vec ktorá má urobiť. Pritlačil som jej hlavu na môj penis vnikol jej celý do hrdla až po moje vajca. Nechával som sa fajčiť ako dievča pracovalo perami a jazykom plesol som ju na striedačku po prsiach kým pekne nesčervenali a jemnejšie po pičke aby nezabudla byť pekne vlhká.

Začal som jej šukať ústa poriadne prirážať o jej pery pár krát som ho vytiahol z jej úst vyfackal ju penisom po ústach a tvári následne musela znova cucať môj dick. Hrozne ma vzrušovali aj jej nohy tak som sa rozhodol, že je čas sa povenovať jej sexy nôžkam. Zliezol som s nej dole prešiel k nohám mala neskutočne krásne a hebké nôžky hneď som jej ich začal lízať a cmúľať jej pršteky na nohách. Ona sa len krútila v posteli a vzdychala. Dal som jej ho medzi chodidlá

Roztiahol som jej nohy ona sa od vzrušenia celá triasla. Hladil som ju dvoma prstami najskôr po stehnách a pomaly prechádzal vyššie k jej pičke. Keď už bola poriadne vlhká a od vzrušenia sa mi tam vlnila strčil som jej ho dnu a začali sme spolu divoko šukať. Naše dve telá sa spojili v jedno spolu sme dosiahli vyvrcholenie ako nikdy ešte predtým. Celú dávku dostala dnu nebol čas ho vytiahnuť von.  

Od tejto chvíle sa spolu stretávame skoro na pravidelnej báze jej vozidlo sa záhadným spôsobom kazí skoro stále. Aj takýto vie byť život automechanika vo vlastnom businesse.autor: GhostAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>