Erotická poviedka

Priateľov synovec

Volal mi priateľ. Mal problém so synovcom a chcel, aby som mu pomohol. "Dodo, prichýlili sme synovca, ktorý ide zajtra do Holandska na stáž. Pár dní potreboval na vybavenie papierov a tak som sestre sľúbil, že u nás môže bývať do odchodu. No a dnes sa moje stará dozvedela, že je dúhový a okamžite ho vyháňa z bytu." "Aký... dúhový..." prerušil som ho. "Čo si zaspal dobu? No predsa gay a stará je svätuškárka a skoro praskla od zlosti. Mladý musí vypadnúť, kým sa vráti z práce a nemá kde prespať. Tak som myslel, či by nemohol u teba...." "Jasan, však vieš, že som sám. Pošli ho, jednu noc bez problémov." Som čerstvý penzista a dva roky vdovec. Nejaký mladý ma nerozhádže. Jedna izba je prázdna a aspoň urobím dobrý skutok.

Večer prišiel. Jano. Mladý, štíhly, tak dvadsaťročný, pohľadný. Typický dnešný mladík, sebavedomý, bezprostredný, stále usmiaty. Nič som sa nevypytoval a ani on nevysvetľoval. Prečo prišiel, bolo obom jasné. A aký je, mi bolo ukradnuté. Dosť dlho sme debatovali, pritom sme sa najedli a pri tom mi rozprával kam ide, všetko o rodine, ujkovi a tete a tak. Rozhovor plynul, mladý bol sympatický rozprávač s veľkými plánmi. Niekde pred polnocou sa mi začalo zívať, tak som ho vzal do spálne a ukázal na skriňu: "Vezmi si posteľné a usteľ si v obývačke na gauči. Ja sa zatiaľ osprchujem a pôjdem spať." Vzal som ho ešte do kúpeľne,  poukazoval som mladému kde čo je, dal mu uterák a nechal ho. Bez slova prikývol, odišiel a ja som ostal v  kúpeľni. Osprchovaný, v župane som sa pobral do spálne. Tešil som sa do postele. Po chvíli som počul, ako ma volá. Vošiel som do kúpeľne. Mladý stál nahý vo vani chrbtom k dverám a šampónoval si hlavu. Prehodil, že  šampón sa minul a či ešte mám. Podal som mu z poličky druhú fľašu a so záujmom som pozoroval jeho nahé telo. Priťahoval ma pohľad na jeho pekné, pod sprchou lesklé telo. Pri každom pohybe sa mu na chrbte rysovali svaly a krásne vynikal jeho svetlejší zadok. Nemohol som od neho odtrhnúť pohľad, proste príťažlivá postava. Nad vaňou sme mali na stene zrkadlo a v ňom som si všimol, ako pozoruje môj pohľad na jeho telo. Usmial sa  a len tak, úplne prirodzene na požiadal, či by som mu nenamydlil chrbát, nech do toho Holandska príde   poriadne vydrhnutý.

Chvíľu som váhal, ale so záujmom som si ho prezrel. Mladé, vyšportované, no nie svalnaté telo sa mi páčilo. Súmerný chrbát, rovné ramená a malý pevný zadok priťahovali môj pohľad. V duchu som si priznal, že napriek tomu, že som bol na ženy, nikdy som nepohrdol pohľadom na pekné mužské telo. Počas dovoleniek, pri vode som obdivoval nielen ženské, ale aj mužské telá a so svojou sme sa niekedy so smiechom upozorňovali na príťažlivé postavy oboch pohlaví. Pritom sme si   hovorili, že by stáli za hriech. No hriech a túžba po dotyku lákavého tela  ostali len v predstavách.  Ani som moc neváhal, vyhrnul som si rukávy na župane, zobral  žinku, namydlil ju a pristúpil k mladému. Po pár ťahoch po chrbte som handričku pustil do vane a začal ho mydliť rukami. Po dvojročnej absencii bol dotyk na pružnej, hebkej pokožke príjemný. Mladý spokojne prijímaj moje ruky  na chrbte.  Strčil hlavu pod sprchu, zmyl šampón a oprel sa rukami o stenu. Pohodlne rozkročil nohy a vystrčil zadok proti mne. Neodolal som a pomaly spúšťal ruky stále nižšie, jemne postískal boky a prešiel k zadku. Vzal som do dlaní tvrdé polky a začal ich masírovať. Pritom som ich rozťahoval a tisol k sebe. Mladý neprotestoval a tak som si užíval svoju hru. Kľakol som so k vani, aby som na jeho chrbát a zadok lepšie videl a pohodlnejšie ho mohol umývať. Zavrtel  bokmi a mierne sa pokrčil v kolenách. Stehná sa mu viac rozšírili a zbadal som miešok, v ktorom sa rysovali vajíčka.

Začal som mu mydliť stehná a keď som dlaňami dosiahol zadok, nenápadne som sa dotkol vajíčok. Mladý  sa mimovoľne vystrčil proti mne a prsty sa mi trošku zaborili medzi vajíčka. Neodolal som a miešok vzal medzi prsta. Zrazu som ho mal v dlani a jemne stískal jeho mäkučkú pokožku. Bol to zvláštny, no príjemný  pocit. Jednou rukou som sa hral s pevným zadkom a druhou som mädlil poddajný miešok. V dlani som poťažkával vajíčka a pri tom cítil, ako mu rastie úd a pomaly sa  dvíha. Vedel som, že musím... Ruku som posunul hore a uchopil ho. Bol tvrdý, no zároveň hebký. Často  som sa hrával so svojim vtákom, ručnú prácu som si užíval aj počas celého manželstva, no toto bolo iné. Držal som cudzí úd a páčilo sa mi to. Predstavoval som si oceľové žezlo potiahnuté zamatovou, jemnulinkou pokožkou.  Zovrel som ho v dlani a pomaly sťahoval predkožku. Jano zo seba zmyl mydlo a zavrel sprchu. Pred sebou som mal krásne umyté a voňavé  telo, pokryté kvapkami vody. Uvedomil som si, že táto hra sa mi celkom páči a na svoje prekvapenie som zacítil v úde príjemne šteklenie a pomaly sa mi dvíha. Bolo to dosiaľ nepoznané vzrušenie. Hral som sa s Janovým údom, honil som ho a zároveň mädlil vajíčka. Neskutočne ma priťahoval, jeho jemná biela pokožka na zadku, pevné stehná, ale hlavne tvrdý úd v mojej ruke. Dostal som chuť, pritisnúť pery na lákavý zadok a ochutnať jeho pokožku. Pomaly som približoval tvár k nemu, keď sa zrazu Jano otočil a pred očami sa mi rozhojdal tvrdý úd. Situácia ma prekvapila, mal som ho len pár centimetrov pred ústami. Krásny, pevný, po stranách sa rysovali žilky a na vrchole kraľoval lesklý žaluď, ako bojový palcát.

Pozrel so hore a zbadal som mladého spýtavý pohľad, ponúkajúci mi svoju pochúťku. Zarazene som pozeral, nevedel, čo ďalej. No Jano to vyriešil. Vzal si úd do ruky a namieril ho na moje ústa. Zároveň   mi položil ruku na hlavu a jemne ma pritiahol k sebe. Ani neviem ako, pootvoril som ústa a prisal pery na žaluď. Neviem, čo som očakával, no bol bez akejkoľvek chuti. Dokonca aj mydlo bolo úplne spláchnuté a tak som si predstavil, ako som cumľal bradavky svojej polovičke, len táto bola podstatne väčšia a zapĺňala mi ústa. Spočiatku som nevedel, čo mám robiť, len som ho zvieral perami a jemne olizoval jazykom. Spomenul som si na lízankové kolíčky, ktoré som dostával na jarmokoch. Aj tie som cmúľal a olizoval. Napodobnil som hru s nimi. Poriadne som tvrdý úd naslinil. Zovrel v ústach a vysal z povrchu šťavu. Pritom som ho pomaly honil. Bolo to celkom príjemné, vták bol ako z kameňa, no pri tom jemný, hebký a v ústach príjemný. Ocuckával som žaluď, chutnal jazykom a skúmal každý kúsok hlavne tam, kde končila predkožka a rozširoval sa ako hlavička dubáčika. Pritom som sa začal hrať s mieškom. Pod jemnou pokožkou sa rysovali vajíčka, ktoré som začal miesiť a preberať v dlani. Mladý zrýchlil dych a tíško spokojne vzdychal a zacítil som, ako mu v úde začínajú slabé vibrácie.  S napätím som očakával, aké to bude, keď ho urobím a čo budem cítiť, keď mi v ústach začne pulzovať a striekať. No Jano moje očakávanie zrazu prerušil, odsunul sa od mojich úst a vystúpil z vane.

Prekvapene a trošku nespokojne som sa postavil a pozrel na neho. Bleskovo ma chytil za vtáka, ktorý bol rovnako tvrdý, ako ten jeho a ťahal ma do spálne. Všimol som si, že z poličky vzal malú fľašku olivového oleja, ktorý som používal na ubolené nohy. Úd nepustil, ani keď ma zatlačil na posteľ. Druhú ruku mi položil na prsia a tisol ma, aby som si pohodlne ľahol na posteľ. Uvelebil som sa, čakajúc, čo bude nasledovať. Kľakol si k posteli a jemne mi olizol žaluď. Bolo to príjemné, však mi stál ako drúk a jeho pery ma krásne  upokojovali. Olízal mi ho celého a potom si ho vzal medzi pery a zasunul do úst. Od prvého momentu, keď ma začal spracovávať, bolo jasné, že sa v tom vyzná. Lahodil celému vtáku, olizoval ho, zasúval si ho hlboko do úst, chvíľu ho sal, potom zovrel žaluď medzi pery a pevne ho stisol. No vrchol slasti nastal, keď mi začal skúsene olizovať uzdičku. Tlačil na ňu končekom jazyka, žmolil ju perami a pri tom mi pevne stískal celý úd. V brušku som zacítil šteklenie a príjemné vibrácie. Bol som nesmierne vzrušený a túžil som sa  konečne vystriekať a znovu, po dlhšom čase si užiť poriadne vyvrcholenie. Uvedomil som si, že nemyslím na to, kto ma robí, len na to, čo mi robí a to ma privádzalo k neskutočnej slasti. No skôr, ako som začal, mladý uhol ústami a palcom a ukazovákom ma silno stisol pod žaluďom. V momente som sa trošku upokojil a vibrácie v bruchu prestali, vedel, ako oddialiť orgazmus. Niečo sa medzi mojimi nohami dialo. Mrkol som dole, Jano držal v ruke fľaštičku s olejom a trošku mi nalial na pupok. Zavrel som oči a zhlboka dýchajúc čakal, čo bude nasledovať. Opäť vzal žaluď medzi pery, no nehral sa s ním, len si ho nechal v ústach. Pritom položil prst na môj pupok a jemne v ňom rozotieral olejík a šteklil ma na bruchu. Bolo to veľmi príjemné a tak som ho začal pod jeho rukou vťahovať a vydúvať.

Jano pustil môj úd, roztiahol mi nohy. Jazykom mi vtisol bozk na miešok a posunul sa nižšie. Konček jazyka zaboril do dierky, akoby do nej chcel vniknúť a začal mi ju olizovať. Prebehla mnou slastná triaška. Nikdy by som neveril, že to môže byť tak vzrušujúce. Podvedome som sa chytil pod kolenami, ešte viac som si roztiahol nohy a pritiahol ich až k ramenám. Zadok som vystrčil vysoko do priestoru a plne sa sústredil na hru s dierkou. Jano mi pevne zovrel vtáka a opäť si ho vložil do úst. Zároveň si  namočil prst druhej ruky do oleja v pupku a zatlačil na dierku. Tá sa jeho klzkému prstu pomaly podvoľovala a púšťala ho dnu. Kúsok ho mal vo mne, vytiahol ho, omočil si ho v oleji už celý a opäť pritisol na dierku. Teraz už vnikal ľahšie a keď  som mierne zatlačil, prekonal odpor zadočku a vnikol dnu. Mal som v sebe celý jeho ukazovák a hánky ruky ma tlačili na zadku. Pritom mi začal znova cuckať a olizovať žaluď. Vzrušenie sa vo mne rýchlo zvyšovalo. Ani som si nevedel predstaviť, že to môže byť tak príjemné. Pomaly mi začal spracovávať dierku. Povytiahol prst, zasunul ho na doraz a tento pohyb opakoval v rytme zasúvania vtáka do úst. Bol som z toho všetkého unesený a s napätím som očakával, kedy sa urobím a zastriekam jeho vzrušujúce ústa. No Jano sa neponáhľal, chcel si ma užiť a aj mne ukázať nové a nepoznané slasti tejto hry. Pomaličky zo mňa vytiahol prst, znova si ho namočil do oleja, pohral sa mi s pupkom a zatlačil na dierku. Zdal sa mi trošku väčší, keď som si uvedomil, že do mňa vniká dvomi prstami. Dierka bola pekne premastená, z jeho dotyku vláčna a tak sa podvolila a prsty bez problémov pustila.

Bol som krásne napnutý a spokojne si užíval vzrušujúce trenie v zadku. Vták mi ešte viac stvrdol, vzrušenie v dierke sa prenieslo aj do neho a jemné pery ma privádzali do vytrženia. Niekde hlboko v bruchu som zacítil príjemné vibrácie a vedel som, že sa čoskoro urobím. Jano z mojich pohybov pochopil, no ešte to nechcel ukončiť. Vystrel sa nado mnou a potlačil mi na roztiahnuté kolená. Pochopil som, že ich mám pevnejšie zovrieť, a so zavretými očami som čakal, čo bude nasledovať. Jano vzal vtáka do ruky a zatlačil mi na dierku. Žaluď mal podstatne väčší ako prsty a aj keď som bol vrcholne vzrušený a zadoček vláčny, predsa len nebol pripravený pojať veľkého návštevníka. Nedočkavo som potlačil a tým uvoľnil cestu.  Pomaly do mňa vnikal a zároveň som cítil, ako mi na zadok kvapká olej. Jano vtáka zo mňa vytiahol, pošúchal ho po naolejovanom zadku a znova pritlačil. Dierka sa mi roztiahla a konečne prenikol cez uvoľnenú cestičku. Zadok som mal slastne roztiahnutý a uspokojený som si užíval, ako do mňa zasúva tvrdý úd. Nové, krásne pocity mi až vyrazili dych. Ťažko som dýchal a sústredil sa na vzrušujúci pocit z príjemného trenia v roztiahnutej dierke a napäto očakával, kedy do mňa vnikne celý a ako hlboko ho budem vnímať. Konečne som zacítil na stehnách a zadku jeho telo. Posledný kúsok svojho vtáka do mňa silno a rýchlo zasunul, až naše naolejované telá dráždivo ťapli. Zatlačil do mňa a niekde hlboko vo mne mi niečo príjemne zavibrovalo a rozzvučalo sa nevýslovné vzrušenie. Ako na to miesto prirážal, cítil som, ako sa mi, aj bez honenie niekde z vnútra blíži orgazmus a určite začnem striekať. Okamžite mi napadlo, že to je tá masáž prostaty, ktorú ponúkajú tantra salóny a bol som výsostne spokojný, že tieto krásne chvíle zažívam. Nevedel som, čo mám robiť, tak som si len so zavretými očami užíval kĺzavé pohyby tága v zadku.

Po chvíli som vzal svojho vtáka do ruky a namieril som ho na Jana, dúfajúc, že mi ho pri obrábaní dierky ešte aj začne fajčiť, no uvedomil som si, že to nezvládne. No ako som si prestal priťahovať koleno a spustil nohu, mladý už nemohol vnikať do mňa tak hlboko a napätia vo mne trošička povolilo. Rýchlo som to napravil a opäť široko roztiahol nohy. Jano tvrdo prirazil a hlboko vo mne zatlačil. Celý som sa zachvel a cítil som, ako mi začal úd slabo vibrovať, proste začnem striekať. Pochopil to aj Jano a na moje veľké prekvapenie mi ho vytiahol z dierky, naklonil sa nado mňa a rýchlo ústami chňapol po mojom vtáku. Pevne ho zovrel a začal silno sať a olizovať. Začal som od vzrušenia hlasno vzdychať a napínať vtáka, aby vydržal čo najdlhšie a predĺžil si slasť. No nech som sa snažil akokoľvek oddialiť orgazmus, mladý nepoľavil vo fajke. Brucho sa mi stiahlo v úžasnom kŕči, vo vtáku, ktorý mi stvrdol na kameň mi šklblo a neskutočne silno som začal striekať. Pulzoval som a striekal do Janových úst. Hlasno som dychčal a v rytme kanonády som hlboko zasúval úd do stiahnutých úst. Zalievali ma pocity neskutočného orgazmu, ale vedel som že finále ešte len príde. Stále som mal rozdráždenú dierku,   ktorá čakala na zaplnenie a poriadnu šichtu. Stalo sa. Len čo som dostriekal a  Jano s mľaskaním prehltol smotanovú nádielku v ústach, sa vystrel a jazykom si olizol pery.  Rýchlo si na vtáka kvapol oleja a zatlačil mi na dierku. Tá bola ešte stále vláčna, pekne roztiahnutá. Lahodne veľkého a tvrdého prijala. Mladý ho rýchlo zasunul a ja som stisol zadok, aby som ho cítil čo naviac. Teraz, po prvom čísle a so stiahnutým zadkom sa mi zdal neskutočne hrubý a veľký.

Teraz to bolo na ňom. Mňa obriadil, ulahodil môjmu vtáku a teraz si chcel užiť on. Tvrdo ho do mňa zasúval, zarážal mi ho do dierky na doraz s hlasným ťapnutím, keď bokmi vrazil do mojich stehien. Namastená dierka ho lačno prijímala a pri každom zasunutí niekde hlboko vo mne jeho žaluď zatlačil na čarovné miestečko, ktoré mi vystrelilo slastný pocit, rozlievajúci sa celým mojim telom. Vo zvädnutom vtáku som cítil, ako sa prebúdza a jemne vibruje a s napätím som očakával moment, kedy vo mne začne pulzovať a ako si to užije moja dierka. A vtom to prišlo. Jano sa vystrel, položil mi ruky na kolená, roztiahol ich a hlboko prirazil. Zafučal a ja so pocítil krásny pohyb v zadočku. Začal do mňa striekať a pri tom sa jeho vták pri  každom výstreku zväčšoval. To pulzovanie a ma priviedlo k ďalšiemu vrcholu. Jasne som cítil, ako do mňa strieka lahodné semeno a zároveň rozťahuje vydráždenú dierku. Rýchlo som mu položil nohy na plecia a pritiahol som ho k sebe. Pevne som ho objal a plne sa sústredil na rozkoš, ktorú rozlieval v mojim zadku. Jano bez pohnutia na mne ležal a jediné čo robil, tlačil bruchom na môj zadok, aby sa dostal čo najhlbšie. A pri tom striekal a pulzoval. Na moje prekvapenie, aj môj vták, napriek tomu, že bol mäkký a zvädnutý po orgazme, začal pulzovať a cítil som, ako vypúšťa posledné ostatky semena, ktoré ešte vo mne ostali. Bolo to krásne vyvrcholenie s vyžmýkaným vtákom. To som proste nečakal a ani som si to nevedel predstaviť. Nekonečná slasť však pomaly ustupovala a ako sme boli v objatí, snažil sa nájsť moje ústa, aby sme rozkoš zavŕšili bozkávaním. No nato som nebol pripravený, na ústa nie. Zatiaľ. Tak som si ho len pritisol k sebe a jeho hlavo položil na plece.

Pochopil a netlačil na mňa. Po chvíli som cítil, ako sa začína zmenšovať a dierka ho vyháňa von. Vykĺzol zo mňa, chvíľu si poležal v mojom náručí, no pomaly sa dvihol. Usmial sa na mňa, mrkol a pobral sa do kúpeľne. Ostal som ležať, musel som stráviť všetko, čo som zažil. Slasť, teplo sviežeho tela, neskutočnú rozkoš, no i doteraz nepredstaviteľný kontakt s mužom. Pre a proti sa mi motalo hlavou, no necítil som odpor, ani sklamanie zo seba, proste prevládol dobrý pocit z úžasného uspokojenia. Asi som zdriemol, keď som otvoril oči, bola všade tma a ticho. Zašiel som do kúpeľne. V obývačke pochrapkával nahý Jano, rozvalený na pohovke s roztiahnutými nohami. S uznaním som si opäť prezrel jeho mladé telo a zahľadel sa na vtáka, ktorý spokojne ležkal na miešku. Najradšej by som ho vzal do ruky a pohral sa s ním v ústach, no pobral som sa osprchovať. Bol som príliš unavený a vyšťavený. Vlažný sprcha mi urobila dobre. Ani som sa nečudoval, že ma zadok mierne pobolieval, však si užil. Keď som pri jeho umývaní zatlačil, cítil som, ako zo mňa vyteká semeno. Pošúchal som dierku a vzal z neho trošku na prsty.  Neodolal som  a olízal ich. S povzdychom som sa doumýval a pobral sa do postele. Posledný pohľad na nahého mladého, zamával som jeho vtáku na dobrú noc a zvalil sa do postele. Únava ma zmohla, že som ostal nahý a dokonca som sa ani nezakryl. Takto som nezaspával od mladosti. Noc bola vzrušujúce, snívalo sa mi, ako mi niekto nakladá zadok a pri tom iný obšťastňuje vtáka ústami. Celú noc. Celú noc sme si vymieňali polohy. Raz som zasúval ja, hral sa s tvrdými údmi, sal ich, honil, potom obšťastňovali mňa. Proste krásna noc, kým som upadol do tvrdého spánku. Sen sa obnovil a jasne som cítil, ako sa hmlistá postava naklonila nado mňa, vzala spiaceho vtáka do ruky, stiahla predkožku zo žaluďa a prisala sa naň perami. V ústach som začal rásť a spokojne si užíval krásnu fajku. Pomaly som sa zobúdzal a uvedomil si, že to nie je sen. Pri mne kľačal Jano a obrábal ma. Pozeral som na jeho bok, brucho a stehná. Pri ramene som mal jeho zadok. Položil som naň ruku a zavrel oči, aby som si užil jeho ústa. Automaticky som položil na neho ruku a začal ho hladkať. Pokožku mal skutočne vzrušujúcu, jemnú a vláčnu. Ruka mi skĺzla na brucho a začala  prenikať k cieľu.

Dotkol som sa ešte malého vtáka, zovrel som ho v dlani a jemne stisol. Utešene mi v ruke rástol a tvrdol. Jano roztiahol nohy, aby mi urobil miesto. Jemne som ho honil, prešiel k miešku, poťažkal ho a začal miesiť vajíčka. Zalieval ma príjemný pocit vzrušenia a keď už bol pekne tvrdý, potiahol som mladého za stehna a tisol ho k sebe. Rýchlo sa cezo mňa prehupol a pred tvárou som mal jeho zadok a pod ním visiace vajíčka. Položil som mu ruky na stehná a pomaly ich posúval hore k zadku. Hladkal som ho, stískal, rozťahoval od dierky a pozorne si prezeral každý detail jeho pozadia. Podvihol som hlavu, olizol pokožku na zadku a priblížil sa jazykom k dierka. Keď mladý zacítil môj dych, posunul sa ku mne a nastavil sa mojim ústam. Konček jazyka som zavŕtal do dierky a snažil sa ju roztiahnuť. Prisal som sa k nej, bozkával ju a mastil jazykom, Vnikal som pomaly, pomaličky hlbšie, pokiaľ jazyk dočiahol. Pritom som mu nahmatal tvrdý drúk a stisol ho v dlani. Jano zavzdychal a posunul sa vyššie. Posunul kolená nad moje plecia a pred tvárou sa objavil krásny úd s lesklým žaluďom. Okamžite som ho namieril na moje ústa a celý ho olízal. Prisal som sa k nemu a pomaly si ho púšťal do úst. Príjemne chutil a ako mi zapĺňal ústa, dostal som strašnú chuť, urobiť ho a zažiť v ústach jeho pulzovanie a striekanie smotany. Mladý môjho pri tom krásne láskal v ústach, cuckal ma sal, olizoval jazykom a dráždivo honil. Napadlo mi, či ho nemám napodobňovať, no s jeho krásne tvrdým vtákom som sa chcel pohrať po svojom. Najprv som ho pustil hlboko do úst, no vtedy som si ho dostatočne neužil, jazyk a pery ostali mimo hru, tak som ho povytiahol a hral sa hlavne so žaluďom. Perami som stisol miesto, kde z údu vyrastala hlavička tvrdého dubáčika a jazykom sa snažil vniknúť do malinkej dierky. Pridal som prácu s rukou a medzi dvomi prstami honil žilnatý úd. Janovi sa to určite páčilo, lebo s hlasným vzdychaním pridal a rýchlo ma začal spracovávať. V brušku som zacítil príjemné šteklenie, ktoré sa pomaly presúvalo ku vtáku a jemné vibrácie naznačovali, že ma čoskoro urobí.

Prestal som hýbať ústami, nechal som si v nich mladého vtáka bez pohnutia a plne som sa venoval slastným pocitom medzi nohami. Stiahol som zadok a vtáka, dúfajúc, že slasť predĺžim ešte aspoň trošičku vydržím. Nedalo sa. Šklblo mi n ňom a s veľkým uspokojením som do Janových úst strekol silnú dávka semena. Krásne som pulzoval a striekal do jeho pevne zovretých úst. Počul som vzrušujúce mľaskanie a cítil, ako sa konček jazyka   snaží zapchať malú dierku na vtáku. Akoby chcel, aby som ju prerazil salvou semena a zvýšil svoju rozkoš. Podarilo sa. Vznášal som sa na krídlach orgazmu plný uspokojenia a ako explózia v mojom vtáku ustupovala, vták sa mi scvrkol a Jano ho pomaly pustil z úst. No venoval sa mu aj ďalej. Žaluď pooblizoval, vysal poslednú kvapku semena a jemne sa prisal k miešku. Krásne sa hral so zvädnutým vtáčikom a vtom som si   uvedomil, že mám stále plné ústa Janovho neuspokojeného vtáka, ktorý čaká na svoju dávku slasti. Pevne som ho chytil pri ústach a začal ho silno cuckať a olizovať. Cítil som, že pri mojom vyvrcholení ešte viac stvrdol a jemne v mojich ústach pulzoval. Netrvalo dlho a silno v ňom šklblo. Jano mi ho prirazil hlbšie do úst a konečne som zacítil slastný pocit z kanonády v ústach. Prvá salva semena zaliala moje ústa a automaticky som ju prehltol. Úd krásne, vzrušujúco vibroval a striekal. Bol to krásny pocit, ktorý som ešte nezažil a ani mi nenapadlo, že by som sa niekedy v živote pri sexe dostal tak ďaleko. Našťastie sa objavil tento mladý a otvoril mi nové obzory. Užíval som si vtáka v ústach, olizoval ho a vysával z neho všetky zásoby bielučkej smotany. Bol som na vrchole slasti, pevne som chytil Jana za zadok a tisol ho na seba. Vnikol vtákom hlboko do mojej pusy a v silnom stisku pier som cítil, ako mäkne a pomaličky sa zmenšuje. Nepustil som ho, stále som ho olizoval a snažil sa z neho vyžmýkať všetku šťavičku, ktorá v ňom ešte ostala.

Pomaly sme sa prestali hýbať a po chvíli sa Jano prevalil vedľa mňa a obaja sme zhlboka vzdychali. Olizol som si z pier poslednú kvapku semena a jazykom ju rozotrel po podnebí. Akoby som si chcel zapamätať sladkasto horkastú chuť jeho semena. Proste mi chutil. Pomaličky sme sa dvihli, osprchovali sa a pripravili si raňajky. Celý čas sme neprehovorili, Jano čakal na moju reakciu a ja som si to musel v hlave usporiadať. Začali sme, až keď pobalený Jano zastal vo dverách. Sklopil oči a s milým úsmevom mi oznámil, že za tri dni sa vracia a nakoľko nemá prípoj domov, rád by u mňa prespal. Naoko ľahostajne som súhlasil, no niekde v hĺbke som sa tešil. Možno, možno sa pošťastí a okúsim aké to je, keď sa urobím do neho. Do jeho zadočku, ktorý som už okúsil jazykom a prstom, no o to viac bol lákadlom pre môjho vtáka. Dvere sa zabuchli a išiel som dať byt do poriadku. Jano mi neschádzal z mysle. To čo som zažil sa miešalo s fantáziou a neustále som preberal, čo by som mohol a rád skúsil, keď sa vráti. Zavŕtal sa mi do hlavy a už tam ostal. Jeho príchod som nerátal na dni, ale na hodiny. Dvadsať tri hodín pred jeho príchodom so dostal sms, kde mi písal, že príde aj s priateľom z Holandska a či by mohli u mňa prespať obaja. Bleskovo som popremýšľal, či zažijem slasť, keď sa mi jeden urobí do dierky a druhému sa zároveň urobím do úst. No hlavne, či si aj ja užijem a okúsim, aké je to  založiť do tesnej dierky. A keď prídu dvaja, možno do dvoch.  Rýchlo som odpísal že súhlasím.autor: nemezisAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>