Erotická poviedka

Horúca túžba

Nevideli sme sa veľmi dlho... Po skoro dvoch rokoch sme si dohodli stretnutie. Išla som naň s malou dušičkou, nevedela som, čo od toho celého čakať. Tep som mala ako športovec pri vrcholovom výkone.

Dorazila som na miesto stretnutia trošku neskôr, XY už čakal na mieste. Už pred zaparkovaním sa nám stretli pohľady. Bola som totálne nesústredená a zároveň šialene roztúžená. Pod letnými šatami som mala len nohavičky, ktoré ani zďaleka neboli suché, ako by sa na slušné dievča a jeho myšlienky patrilo. Vystúpila som z auta, upravila sa a priblížila sa k môjmu sexi XY. Usadila som sa na miesto spolujazdca, stretli sa nám pohľady. Nedokázala som zo seba dostať súvislú vetu. V aute vládlo ticho a obaja sme zaručene mysleli na to isté.  Po pár minútach sme našli miesto, kde by sme sa mohli porozprávať. Veď s tým zámerom sme na to stretnutie obaja išli. Môj XY ma zaviedol do lesa, ďalej od cesty. Kráčal predo mnou, aby sa uistil, že vzduch je čistý a nikto nás nebude rušiť. Ja, česajúc si vlasy do chvosta som ho nasledovala.

Situácia bola naďalej maximálne napätá. Veľmi dlho sme sa zhovárali, až v istej chvíli nečakane povedal: " Sorry" a v tom ma pobozkal. Nesmelo a veľmi vášnivo po tak dlhej dobe. Nevládala som sa ani držať na nohách. Bozk som opätovala. Jeho ruky však zablúdili na moje prsia, ktoré dokonale pod letnými šatami cítil. Po pár sekundách ma poprosil, aby som si dala dole nohavičky. Ako omámená som poslúchla a ani som si neuvedomila, čo mi tým vlastne dáva najavo. Odhodila som ich na blízky peň a vrátila sa pohľadom naspäť k nemu. Uvidela som, že jeho nohavice sú už na pokraji prasknutia. Jeho veľké dlane sa dotkli môjho vzrušeného a navretého klitorisu. Hral sa so mnou a po chvíľke mi jemne zasunul dnu prst. Bola som ako v raji. Ten pocit, že sa ma dotýkal na intímnom mieste po tak dlhom čase, bol pre mňa šialene intenzívny.

Cítila som, že ho vzrušujem až nad prípustnú mieru a preto ma otočil chrbtom, vyhrnul mi šaty a svoj obrovský penis vyslobodil z tesných nohavíc. Jemne ma naslinil, aj keď to nebolo treba, oprel ma o strom a po chvíli zapĺňal po milimetri moje vnútro. Z toho pocitu ma išlo vystretliť do vesmíru. Cítila som jeho hrúbku, celú ma dokonale vyplnil a ja som prestala rozmýšľať. Bola som úplne jeho, vydaná na milosť. Užívala som si ten pocit. Jeho telo sa proti môjmu hýbalo, držal ma majetnícky za boky a potrebovala si ma vziať. Vyjebal ma a to doslova. Nevnímala som priestor, čas ani miesto, kde sme sa vlastne nachádzali. Pár metrov od cesty opretá o strom som doslova prišla o rozum. Počas prirážania mi zrak padol na jeho elegantnú topánku a spustené nohavice. Ten pocit, kto vlastne za mnou je, ma vzrušoval ešte viac. Môj vysoký, hnedovlasý, vyšportovaný a zarastený pán XY.

Dokonalé porno. Môj orgazmus z jeho prírazov prišiel veľmi rýchlo. Bol silný a úplne omamujúci. Chcela som viac a viac. Krátko na to, ma však prebrala otázka: " Smiem sa Ti vystriekať do pusy? Chceš ma ochutnať?" Ani na chvíľku ma nenapadlo povedať nie. Šialene som po jeho semene túžila. Kým som sa otočila, našla som ho ako si svoj krásny penis honí a za ten čas som si kľakla a jemne mu jazykom vyumývala jeho dokonalé guľky. Po chvíli som to však už nevydržala a zobrala jeho penis do pusy. Vychutnávala som si ho hlboko a intenzívne, tak ako to vždy mal rád. Dostavil sa jeho obrovský orgazmus. Chytil moju tvár do dlaní a jeho horúce semeno preniklo hlboko do môjho hrdla. Nič lepšie som v živote neochutnala. Bolo horúce, sladké a dokonalé ako môj pán XY. Opatrne som vstala, obaja sme sa obliekli a po tomto stretnutí sme obaja pochopili, že náš sex nám nekonečne chýbal a potrebujeme ho viac a viac...

autor: BlondieAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>