Erotické poviedky

Zneužitie svojich susedov 2

Všetci sme sa snažili tváriť že sa od posledného incidentu nič nezmenilo ale opak bol pravdou. Nataly sa mi začala viac zdôverovať a aj sama si začala pripúšťať že je vo vzťahu nešťastná a je s ním len pre dlhy ktoré sú písané na oboch. Dokonca mi v slabej chvíli povedala, že hneď ako splatia dlhy tak od neho odchádza. Sama totiž nemala žiadnu šancu tie dlhy splatiť takže to bola jediná možnosť ako z toho vykorčuľovať bez ujmy.
Nataly pre mňa naďalej pracovala lenže aj  to sa o 3 mesiace neskôr trocha zmenilo. Tým že prišla zima som jej skrátil hodiny skoro na polovicu keďže jej odpadli povinosti na záhrade. V tomto zimnom období som aj ja sám mal menej zákaziek a tým pádom bol omnoho častejšie doma. Tu ma zachránila veľká vírivka čo som mal v suterénne. To bolo moje jediné miesto kde som si dokázal vyčistiť hlavu. Moja ex ju síce dala posadiť do zeme takže najvyšší bod vo vírivke bol na úrovni podlahy. Sám netuším či to bol dobrý nápad alebo zlý ale cítil som sa tam trocha čudne. Pretože keď som tam sedel moja hlava bolo vo výške nôh niekoho kto sa prechádzal okolo. Nuž čo zvykol som si.
 Tým že Nataly pravidelne čistila aj túto vírivku prišla od nej očakávaná otázka
" Mohla by som si ju niekedy vyskúšať aj ja?"
Určitým spôsobom mi to bolo jedno tak som zabil asi hodinu kým som jej všetko ukázal aby si ju vedela zapnúť keď tu nebudem. Na konci prednášky sa mi poďakovala, doupratovala a išla domov. Na druhý deň som zas nemal žiadne zákazky a tak som okolo obeda keď Nataly u mňa upratovala išiel do vírivky sám. Spustil som bublinky, zohrial vodu, zavrel oči a  tuho som zaspal. Ani neviem o akú dobu neskôr ma zrazu prebudili kroky pri mojej hlave. Nataly sa chystala v tesných plavkách vyskúšať vírivku hneď vedľa mňa. Kým som si stihol pretrieť oči ona tam už spokojne sedela len pár centimetrov odomňa. Tým že vedela ako sa všetko mení si drzo zapla silný prúd z trysky ktorá bola priamo pod ňou. Rozkročila si nohy, rozkrok si dala do prúdu vody tak aby som to videl a vzdychla si
" Bože tu by som dosiahla aj orgazmus"
Vtedy mi bolo jasné že niečo špekuluje. Ale taktiež mi bolo jasné že to nebude zadarmo. Úprimne dúfal som že to prestane robiť. Nechcem vyzieť ako nejaký chuj lenže už som o ňu nemal záujem. Užil som si s ňou a stálo to za tie peniaze ale nemienil som platiť za niečo čo som už mal. A hlavne prvý krát je to také zaujímavé ale druhý už  veľmi nie. Takže som sa tváril ako blbec ktorý nerozumie tomu že po mne ide. Za veľmi krátku dobu mi dala v celku dosť náznakov na ktoré som vôbec nereagoval. Potom už spustila v skutku úprimnú reč:
" V poriadku takže to mám chápať že už nemáš o mňa záujem? Spravil si si dobre pred pár mesiacmi a tým to zhaslo?"
Strašne som dúfal že k tejto konverzácií nedôjde lenže žiaľ mýlil som sa. Tak som jej úprimne ale stále milo povedal ako to vidím ja
" Pozri si kus nádhernej ženy. Sex s tebou bol úžasný ale zas aj drahý. No a ide o to že tým že som slobodný tak ma skôr láka sex stále s inou. Proste ako ti to povedať. Kebyže mám mať sex s stále tou istou ženou mohol som ostať s bývalou a bolo by to lacnejšie"
Nataly sa urazila a bola dosť dlho ticho. V tom jej zrazu pípol telefón. Ten mala v nohaviciach ktoré boli niekoľko metrov odo mňa. Vtedy mi došlo že sa musela prezliekať pri mne keď som spal. V hlave mi išla iba hádanka či už mala na seba plavky alebo sa pri mne musela vyzlieť do naha. Ale to bola hádanka na ktorú som už nemal ako vyriešiť. Keď jej telefón pípol už asi 6x tak vstala a išla preň. Sadla si sním do vírivky a s niekým si písala. Nedalo mi to a po čase som sa pýtal s kým si píše. Ona sa len provokačne usmiala pár krát klikla do telefónu a ukázala mi na veľkej obrazovke osobu s ktorou si písala. Tam bola krásna mladá ryšavá baba. Trocha pri sebe ale možno aj vďaka tomu sa jej cez tričko rysovali v celku veľké prsia . Na fotku som len jednoducho zareagoval:
"Vau"
Nataly sa zasmiala a dodala
" No čo za ňu by si dal 1 000 však?"
Ja som iba vydýchol a povedal. 
"Tak za ňu aj 1 500"
 a začal som sa smiať. Nataly pokračovala v písaní a už nič nehovorila. Po čase vyzerala že nad niečím špekuluje. Dala mobil na bok, pozrela sa na mňa a predniesla
" Kebyže ti zariadim s ňou sex vyplatil by si mi tých 1 500 eur?"
Dosť prekvapene som sa na ňu pozrel a hovorím
" Preboha veď to bude určite panna koľko má vobec rokov? A ako si predstavuješ že mi ju vybavíš?"
Nataly sa veľmi lišiacky usmiala a povedala
" Neboj minulý týždeň mala 18 rokov práve s ňou riešim kto je čo dal na národky. No a čo sa týka toho druhého tak panna ešte je ale prakticky už nie. Používa dildo čiže nemá panenskú blanu ale chlapca ešte nemala"
Tu si Nataly získala moju pozornosť a musel som sa hneď spýtať
" A ty máš z kade takéto informácie o 18 ročnej babe?"
Nataly stále s tým úsmevom odpovedala
" 5x do roka som vedúcov v detskom tábore. Za rok stretnem tak 100 detí no a sem tam si snejakým dobre rozumiem a mám s ním kontakt aj mimo tábora"
Hrozne ma zožierala zvedavosť a Nataly to vedela. Práve preto mi dávala odpovede ktoré vôbec neodpovedali na to čo som chcel. A tak som sa pýtal znova
" Dobre fajn. Viem kde si ju spoznala ale ako si sa dostala k informácie ohľadne jej sexuálneho života?"
Nataly už konečne odpovedala na moju otázku
" Ako vedúca mam na starosti aj kontrolu večierky. Bežne som to mala robiť o 22 ale raz som na to zabudla a kontrolovala som izby až o 23. Toto dievča ktoré sa mimochodom volá Klára mala posteľ hneď oprotí dverám ktoré viedli na chodbu. Keď som ich otvorila svetlo dopadalo presne na ňu. Prichytila som ju ako si do seba rve dildo a rukou si behá po klitorise. Samozrejme sa prikryla perinou najrýchlejšie ako to išlo ale aj tak som toho dosť videla. Tým že mala vrch pyžama som jej videla síce iba rozkrok ale pohľad to bol dostačujúci. Hneď ako som ju prichytila som zavrela dvere. Na druhý deň prišla za mňou s prosbou nech to nikomu nepoviem a začala sa mi zdôverovať o tom že sa bojí chalanov lebo jej otec bije matku a ona to nechce zažiť. Lenže každá jej kamoška má priateľa a že je z toho zúfala a tak ďalej. Dlho sme sa rozprávali a keď sa už tábor končil dala som jej na seba kontakt a odvtedy si píšeme prakticky o všetkom. Spokojný?"
Trochu som sa zamyslel a pokračoval som v spovedaný
" A teraz si si istá že mi ju sem vieš doniesť a presvedčiť ju aby so mnou mala sex keď sa bojí chalanov?"
Nataly sa na mňa pozrela a povedala
" Tak najprv ti ju spracujem. Uvoľním, rozdráždim a potom necham voľne pochodenú aby si s ňou užil"
Videl som na nej že sa so mnou hrá takže som netušil či to myslí vážne. Videl som na nej aj to, že stále bola urazená, že som ju odmietol a chcela mi to  dať riadne vyžrať. No ale mojím najväčším problém vtedy  bolo, že  už len z jej rozprávania o tej babe sa mi postavil. Prúd z trysky mi ešte narážal do žaľuďa čím to bolo pre mňa ešte horšie. Mal som dosť veľký problém sa ovládať. A možno aj preto som mal v hlave už len poslednú otázku
" A fakt by si jej to vedela spraviť čisto pre peniaze?"
Nataly dosť zvážnela. Vyzeralo to že sa jej táto otázka dosť dotkla. Odpovedala mi skoro až so smutným tónom
" No takto. Čisto pre peniaze nikdy. Síce ich súrne potrebujeme ale zas sviňa človek nie som. Lenže je tu niečo iné. Od toho pristihnutia na ňu celkom dosť myslím. Nechcem aby to znelo zle. Nie som lesba ale už mám za sebou nejaké tie skúsenosti s kamarátkami keď sme boli na  internáte. Proste ženy sú omnoho jemnejšie,citlivejšie a vnášajú do sexu takú nevinosť a nehu. Čo je vlastne presne všetko čo nemám odkedy som si zobrala Joža. A hrozne mi niečo také chýba. Lenže nikdy som nenabrala odvahu ju len tak pozvať k sebe a snažiť sa ju zviesť a hlavne čo s manželom kde ho dám? Skrátka to bolo celé nepraktické. Ale ak by som ju presvedčila prísť sem do vírivky v zimné mesiace tak by sa mohli veci dobre vyvinúť. Poznám sa aj s jej rodičmi a vedela by som to vybaviť"
Vtedy sa poškrabala na hlave a vyzeralo to že rozmýšľa nad niečím dosť osobným. Po chvíli ticha prehovorila:
" A aj keď si nie som istá či toto chcem s tebou prebrať ale tak povedať ti o tom azda môžem. Približne  v jej veku som mal s chlapovu fóbiu aj ja. Možno aj preto som bola ochotná spať so ženou. Ono sa to ťažko vysvetľuje.... Vyrastala som s bratom ktorý je fakt ťažký úchyl a prichytila som ho pri nechutných veciach s ktorých mi dodnes nie je dobre. No lenže ako mladá som si myslela že každý chlap taký je a tak som sa im vyhýbala. Lenže na druhej strane som ich aj chcela. Niečo také ti vie v hlave spraviť riadny chaos. Nakoniec som si to dala v hlave dokopy ale bolo to na roky. No a aj pre túto skúsenosť si dovolujem tvrdiť že viem ako na ňu.Plus zbavila by som ju aj so strachu z chlapom. Určitým spôsobom na tom celom plána nevidím nič zlé"
Vtedy sa na mňa pozrela a až rozkazovačne povedala
" Lenže musel by si spraviť všetko presne ako ti poviem. Ak by si spravil niečo rychlejšie či drsnejšie mohla by spanikáriť a ak by išla za rodičmi že si ju obťažoval mohol by si mať z toho riadny prúser no a ja tak isto. Ako ich poznám tí by zalarmovali políciu a to je prúser čo nemienim mať"
Ja som s mojou nadržanými pocitmi iba poslušne súhlasil. Na konci som iba potichu skonštatoval
" Obivujem tvoje sebavedomie. Skrátka si si istá že ju zvedieš. Niečo také by sa mi hodilo"
Nataly začala rozmýšľať ako mi to vysvetliť. Nakoniec začala rozprávať veľmi pomaly akoby som bol retardovaný
" Rozpráva sa so mnou veľmi intímno-osobne. Do určitého bodu je to v poriadku ale od určitého už nie. Napríklad. Raz narazila na moju fotku z dovolenky kde som bola v plavkách a dala mi na ňu koment že mám pekné telo. Potom som si pozerala ďalšie jej komenty a na skoro každej som bolo polonahá alebo trocha v sexy pozícií. Možno o tom ani sama nevie ale určitým spôsobom sa jej páčim. Nemusí byť lesba ale zas chcieť ma môže. A určite tam hrá rolu aj to, že sa bojí chlapov ale chce mať sexuálny život. Tak špekuluje"
 Po týchto slovách už stíchla a pokračovala v písaní a približne o 20 minút povedala. 
" V poriadku že príde.Tak si priprav prachy. Síce to vyzerá že je tomu tak hlavne preto lebo pochádza z chudobnejších pomerov takže je pre ňu vírivka niečo ako svätý grál takže nedokáže povedať nie. Lenže musím zavolať ešte jej mame"
Vstala z vírivky a začala sa nervózne prechádzať po dlaždičkách okolo vírivky a telefonovala
"Dobrý deň to som ja Nataly ...........áno správne Vás informovala....... No tak mňa to napadlo hlavne kvôli tomu že si my dve dobre rozumieme a začala sa mi v poslednej dobe sťažovať že to má v živote ťažké a že je smutná tak som ju chcela trocha rozveseliť.........samozrejme že len na jednu noc. A aj to len preto lebo bývam od Vás len 15 km takže hneď akoby sa niečo udialo viem ju doviesť späť domov......Tak pre Kláru si nájdem rada čas..........Aj Vám pekný deň dovidienia"
Potom zložila jemne si zahryzla do pery akoby bola trocha nadržaná a prehlásila
" Tento piatok príde. Prespí tu a v sobotu na obed ju zaveziem naspäť. Dúfam že môže spať v tej hostovskej čo máš hore. Či?"
Ja som len veľmi rád súhlasil. Neskutočne mi stál len z celej tej predstavy. Nešlo o to že mala 18 ale všetko to okolo. Vyzerala neskutočne nevine. Ešte mala také tie veľké psie oči a síce to bola len jedna fotka kde mala mikinu ale vyzeralo to že má aj veľké prsia. Nevydržal som tú predstavu že ju môžem mať a musel som sa normálne pred spaním spraviť inak by som ani nezaspal
Konečne piatok
Nataly išla pre ňu auto. Bol som až prekvapený ako to mala všetko už vtedy premyslené. 
"Jožovi som povedala že si sem dovedie kamošku a že tu budú spať a že sa nemusí báť pretože ak tu bude kamoška určite s tebou spať nebudem" 
Tvdila že frflal ale ona iba mávla rukou a ďalej ho ignorovala. Lenže po tomto ako mi toto povedala sa pustila do mňa.
" Pozri viem že sú to tvoje priestory,tvoja vírivka a tvoje peniaze  ale skrátka budeš musieť robiť presne čo ti poviem. Lebo celé môžeš veľmi ľahko pokaziť a to len jedným detailom. V podstate nespravíš nič čo ti sama nepoviem. Dúfam že súhlasiš inak to všetko bolo zbytočné"
Poslušne som prikývol a čakal čo bude ďalej. Vtedy Nataly už sadla do auta a odišla. Neviem či to bolo tým že som sa tak tešil ale mal som pocit že bola preč celú večnosť. Keď konečne dorazili bol som normálne nervózny. Nevedel som čo nepovedať respektíve čo nepovedať. Našťastie všetku iniciatívu zobrala do rúk Nataly. Prišli ku mne domov a Nataly nás hneď predstavila. Podali sme si ruky. Snažil som sa na Kláru nečumieť ako úchyl ale strašne sa mi páčila. Tie jej nevinné oči ma hrozne dostávali do varu. Ale snažil som sa pôsobil profesionálne. Po predstavení nastalo krátke trápne ticho do ktorého vstúpila Nataly
" Nuž tak my dve pôjdeme do vírivky. Teda ak sa ti sem podarilo prepašovať plavky"
Klára s úsmevom povedala
" Jasné že podarilo. Mama mi našťastie nekontrovala čo všetko si balím"
Ja som iba prekvapene spýtal
" Prečo prepašovať?"
Nataly sa na mňa pozrela ako na blba a povedala
" Myslíš že by jej mama dovolila ísť sem so mnou keby vedela že budeme obe polonahé vo vírivke. Rodičia sa v dnešnej dobe boja úplne všetkého."
Po týchto slovách jej Nataly otvorila dvere za ktorými boli schody dolu. Ako po nich Klára schádzala Nataly jej povedala že za chvíľu príde a nech sa zatial dole prezlečie. Zavrela dvere otočila sa na mňa a spustila
" Príď dole v plavkách tak za 30 minút ale určite nie skôr. Zober nejaké šampanské a tri poháre. Tvár sa akoby sa nič nedialo a že je to normálne. Nesmie sa zľaknúť. Bude sa asi hanbiť ale mala by ostať vo vírivke. Hlavne na ňu veľmi nečum lebo odíde"
Po týchto slovách zišla dolu a už ju nebolo. Poslušne som si sadol na gauč a pozoroval čas. Po 25 minútach som sa prezliekol, zobral fľašu, poháre a išiel za nimi. Keď som prišiel dolu začal som byť znova nervózny. Klára bola ku mne otočená chrbtom a Nataly bola oproti nej takže ma videla. Niečo jej v tedy povedala a začali sa smiať. Bola tam veľmi uvoľnená atmosféra a tak som išiel pomaly k nim. Nataly sa mi pozdravila. Klára sa otočila. Vtedy som uvidel tie jej veľké prsia v dvoj dielnych plavkách. Mala síce cez ne jej krásne ryšavé vlasy ale to čo som videl mi stačilo nato aby mi stuhla krv v žilách. Mala skoro tak isto veľké prsia ako Nataly. Lenže tým že bola tak mladá vyzerali omnoho lepšie tvarované. Vtedy sa mi našťastie v hlave odohrala myšlienka ktorá hovorila
" Nebuď úchyl"
Rýchlo som teda zmenil svoj pohľad a začal sa pozerať po okolí. Vtedy som si všimol že má Klára svoje oblečenie pohodené na zemi len kúsok od vírivky čo som neznášal. Tak som Nataly dal do ruky fľašu s pohármi a išiel som premiestiť jej oblečenie na lavičku ktorá bola tak 3 metre od vírivky. Vtedy ma v strese zastavila Klára
" Nedávajte mi tie veci veľmi ďaleko. Mám tam telefón v prípade že bude mama volať. Ak jej nezodvihnem budem mať obrovský prúser"
Ja som reagoval
" Telefón tak blízko pri vode? Veď z tej vírivky sa pravidelne špliecha voda zvlásť keď sa spusti silnejší tlak z trysiek. Veď dám ti ho len sem na lavičku to budeš počuť"
Klaudia sa upokojila a nechala ma aby som veci premiestnil. Potom si sadol vedľa nich. Bola to vírivka pre 5 osôb takže sme neboli na seba úplne namačkaný ale taktiež sme neboli od seba ďaleko. Videl som ako začala byť Klára nervózna. Dovtedy totiž sedela na vyššie postavenom schodíku takže mala prsia von z vody. Lenže hneď ako som si sadol do vírivky posunula sa hlbšie aby si schovala prsia pod vodu. Tým že mali pustený systém na bublinky nebolo vôbec vidieť pod hladinu pretože voda bola rozvírená. Tak som trocha sklamena otvoril fľašu a nalial som im. Trocha sme popíjali a začali sme sa rozprávať. Teda Nataly totálne ovláda našu konverzáciu, alebo som tomu rád. Keď som povedal nejaký dvojzmyseľ alebo niečo čo som nemal Nataly mi hneď skočila do rečí a zmenila tému. Miestami som sa cítil dosť navyše. A hlavne celé som si to predstavoval o dosť jednoduchšie a rýchlejšie. Našťastie sme v celku rýchlo vypili fľašu takže som dúfal že sa veci troška popoženú. Klára síce vypila len pár pohárov ale pôsobila trošku opito. Vtedy Nataly veľmi nenápadne vstala z vírivky k systému kde sa menili trysky. Spustila masážny vír na plný výkon. To spôsbilo to že so spodku vírivky sa spustil silný prúd vody smerom na hor. Tým že bola Klára tak nízko lebo si stále schovávala prsia stalo sa niečo čo sme si všetci všimli. Ten prúd vody vystrelil priamo jej do rozkroku. Aj keď mala spodok plaviek ten tlak musela cítiť. Hneď sa zľakla a vykríkla
" Jejda"
Snažila sa vstať z vírivky lenže Nataly ju chytila za rameno a posunula ju späť na spodok a povedala jej
" Pokojne sa uvoľni. Toto je súčasť relaxu. Má ti to predsa uvoľniť celé telo"
Klára iba kývla hlavou na znak toho že rozumela a nechala prúd vody aby jej narážal na jej rozkrok. Pár minút sme sa rozprávali akoby sa nič nedialo. Jedným okom som pozoroval Kláru a všimol som si že je stále viac a viac nadržanejšia s toho pravidelného prúdu smerujúceho na jej klitoris. Zrazu sa nenápadne začala hrýzť do pier. Asi to nebolo veľmi nenápadné keďže si to všimla aj Nataly. Vtedy sa k nej pritúlila a povedala jej
" Neboj sa uži si to. Pokojne si ich daj na bok"
Netušil som o čom je reč ale potom mi to došlo. Nataly totiž nasmerovala svoju ruku na Klárin rozkrok. Klára ju svojou rukou pevne stisla za zápästie ale nepovedala jej nič. No napriek tomu pozorovala každý Natalin pohyb akoby to bol pre ňu stále votrelec. 
" Mňa sa báť nemusíš ja ti nič zlé nespravím"
Vtedy očividne Klára povolila stisk svojej ruky a nechala Nataly plnú moc. Vtedy Nataly bez problémov chytila jej spodok plaviek a odsunula ich na bok. Čím sa prúd z trysky dostal presne na Klárin klitoris. Vtedy začala Klára rýchlejšie dýchať a jemne hýbať telom. Ja som tam iba sedel a celé to pozoroval. Tým že boli pustené trysky nebola voda tak rozbitá takže bolo vidieť čo sa tam deje. Nie síce veľmi ostro ale čo som nevidel som si domyslel a bohato mi to stačilo. Počas toho všetkého mi začal riadne tvrdnúť. Tým že boli vo vírivke až 5 takýchto trysiek sme každý mali svoj prúd vody. Ja som bol od neho ale ďalej. Lenže keď sa mi postavil tak mi ten prúd vody narážal presne na žaľuď. Musel som preto rýchlo zmeniť polohy inak by som sa z tejto kombinácie rýchlo spravil. Počas toho ako som sa pohol som nechtiac na seba upozornil Kláru. Tá bola očividne pekne nadržaná ale jej strach zo mňa bol silnejší. Totiž keď ma zbadala hneď spanikárila. Vyzeralo to akoby mix alkoholu a dráždenia klitorisu spôsobil to že na mňa ihneď zabudla lenže to sa mi podarilo pokaziť. Akonáhle ma zbadala cukla so sebou a sadla si tam kde prúd nedočiahol. Nataly to zbadala pozrela na mňa a povedala
" Choď nám prosím ťa doniesť druhú fľašu"
S úsmevom som súhlasil ale musel som ostať vo vírivke ďalších 5 minút kým mi konečne vďaka stresu trocha opadol.
Druhé kolo
Keď moje vzrušenie trocha opadlo vstal som a išiel som pre druhú fľašu do chladničky. Trvalo to asi 20 minút pretože som sa musel vysušiť trepať sa hore a potom znova dolu. Neviem čo sa medzitým medzi nimi dvoma stalo ale keď som zišiel dolu bol som milo prekvapený. Klárin spodný diel plavok bol volne pohodený na zemi a bozkávala sa s Nataly. Počas toho Klára osedlala prúd vody ktorý jej vrážal priamo do klitorisu pekne na ostro. Nevedel som úplne či som vítaní ale aj tak som sa rozhodol to risknúť a znova som vošiel do vírivky. Klára hneď ako ma zbadala sa vystrašila. Otočila sa chytila svoj spodný diel plavok ktorý ležal na zemi pri jej hlave. Nataly ju rukou zastavila a povedala jej
" Pozri Klára, v tvojom veku by si sa už mala začať cítiť prirodzené dole bez v mužskej prítomnosti. A pozri sa na neho on je neškodný. Nemá nič spoločné s tvojím otcom. Prosím skús sa uvoľniť"
Klára sa na ňu pozrela tými veľkými očami a povedala
" Ale ja neviem. Je to hrozne divné a čo ak.....Ja neviem to nevydrží a...."
Tu ju Nataly prerušila a povedala
" Keby niečo som tu ja. Na mňa sa môžeš spoľahnúť"
Po týchto slovách jej dala prsty na bradu a pomaly a jemne ju pobozkala. Pomaly pridala jazyk a začali sa predomnou olizovať. Klára ma však stále jedným okom pozorovala. Nataly teda bozkávanie prerušila a otvorila fľašu čo som priniesol. Snažil som sa ovládať ale mal som čo robiť. Vždy keď som mal čo i len najmenšiu šancu pozrieť sa Kláre medzi nohy využil som to. Môj výhľad bol síce veľmi rozmamzaný ale bohato mi to stačilo- Nataly sa s ňou začala rozprávať a taktisto začala do nej liať pomaly ďalšie poháriky. Keď vypila asi 3 pohár začala sa sťažovať že sa jej hrozne točí hlava. Nataly jej zobrala pohár položila ho mimo vírivky a povedala jej že je to v poriadku. Dala jej ruky na chrbát a začala ju znova tlačiť na trysku ktorá bola stále zapnutá. Pomaly sa Klárin rozkrok približoval bližšie a bližšie ku tryske. Čím bližšie bola tým menej sa bránila tomu čo očividne chcela aj ona sama. Každým centimeterom o ktorý sa priblížovala k tryske ma privádzal do šialenstva. Keď už konečne prúd vody rozrážal jej klitoris začala neovládateľne vzdychať. Telo mala úplne uvoľnené a plne sa odovzdávala pocitom vo svojom rozkroku.Dokonca si dala ruky za seba aby sa pridržiavala a zaklonila hlavu dozadu. Opilosť spôsobila že Klára stratila svoje zábrany. Vtedy sa k nej priblížila Nataly a rukou je začala hladkať prirodzenie. Klára sa na ňu len bezvládne pozrela a počas vzdychania si len zahryzla do pery. To bol jasný signál že nemá nič proti. Nataly vtey bola vedľa nej a ruku mala pri jej zadku a pomaly ju presúvala k jej rozkroku. Podľa toho ako sa Klára nadvihla bolo jasné že do nej Nataly vošla prstamo. Jej prst do nej vrážalá akoby odzadu keďže ruku mala pri jej zadku. Len vďaka tomu totiž neprerušila trysku ktorá jej narážala na klitoris. Keď Klára zavrela oči a prírážala panvou na Nataliine prsty a trysku tak sa Nataly na mňa pozrela a druhou rukou mi ukázala aby som išiel na druhú stranu ku Kláre. Pomaly som sa teda zakrádal až kým som nebol len kúsok od Klárininho tela. Rukou ktorú mala Nataly voľnú mi vo vzduchu ukázal ako mám presne dať tú svoju aby som sa mohol dostať do Kláry.Vtedy mi došlo že je konečne prišiel ten čas kedy sa bude môcť dotknúť toho úžasné mladého a nevinného tela. Ruku som si dal presne tak ako mi Nataly ukázala. Vtedy som už prstami narážal na Natalíninu ruku. Keď to Nataly zacítila vytiahla s Kláry prsty čím mi uvoľnila priesotr. Prstami som prešiel po jej jemne oholených pyskoch a pomaly si vychutnával pocit toho úžasného dotyku. Nataly mi zrazu chytla ruku a presúvala ju tak aby som mohol prstami mohol vôjsť do Kláry presne tak isto ako ona. Pomaly som sa prstami predieral jej úzkym svalstvom. Bola síce mokrá ale voda ju hrozne vysušovala takže som sa musel pomaly predierať jej vnútrom ale ja tak som tam dokázal strčiť len jeden prst. Tým že sa Klára plne odovzdávala rozkoši si zmenu ani nevšimla. Iba prirážala a prirážala a bolo jej absolútne jedno na koho prste jazdí. Po chvíli to začalo vyzerať akoby Klára prehráva svoj boj s tryskou pretože začala kričať
" Bože ja budem"
Nevedel som čo spraviť ale s tým ako mi stál som inštinktívne pokračoval v tom v čom doteraz. Lenže Nataly mi rýchlo vytiahla prst z jej tela von a ju pomaly odstrčila od prúdu vody. Vtedy úplne prerušila jej prichádzajúci orgazmus. Vtedy Klára otvorila oči a videla ako sa od nej vzďalujem. Vtedy jej došlo že som v nej bol prstom aj ja a nie len Nataly. Ale nič nepovedala. Iba udychčaná sa oprela chrbtom o stenu vírivky a pozrela sa bezbranne na Nataly. V tom zazvonil Klárin telefón. V sekunde sa Klára dostala do šoku a iba vykríkla
" Do riti mama"
Rýchlo vyskočila z vody a išla smerom za mobilom. Tým že bola opitá jej chôdza smerovala do všetkých smerov. Ale to čo malo pre mňa hodnotu bolo to že zabudla že nemá spodný diel. Tým som si konečne mohol vychnutnať ostrý a priamy pohľad na jej krásne mladé vyholené prirodzenie. Keď Klára konenčne zodvihla telefón tak udychčane povedala
" Čo potrebuješ?"
Po chvíli ticha začala rozprávať
" Hej bežala som za telefónom preto som taká udychčaná.........mám sa dobre......hej Nataly je tu dám ti ju"
Počas toho bola otočená ku mne tak som si do sýta vychutnával kúsky jej nahého tela. Tým že jej vonku začala byť zima sa jej po celom tele spravili zimomriavky. To akoby ešte viac zviditeľnilo jej krásne vyholený rozkrok. Počas toho ako som si užíval tento pohľad Nataly už telefonovala:
" Hej bežala lebo je v strese. Ja neviem či ste sa jej vyhrážal že ak nezodvihne tak neviem čo ale vyzerala pekne vystresovaná keď k nemu bežala..........mne to nevadí ale podľa všetkého jej áno........tak nechcem radiť ale niekedy je lepšie ubrať...........tak každý robíme chyby a nikto nevie čo je 100% správne.........jasné keby niečo dám Vám vedieť. Majte sa"
Vtedy Nataly položila telefón tak si Klára uvedomila že je dole bez a začala si ju zakrývať rukou. Pozrela sa na mňa a povedala
" Ja musím ísť na wc. Kde je ?"
Nataly jej ukázal smer. Klára zhabala osušku a bežala na wc. Nataly si pomaly a provokačne ku mne priblížila a povedala 
" No čo stojí ti že?"
Vedel som že je opitá takže som ju bral s rezervou. Čiže som tam len tak sedel a bol ticho. Vtedy sa Nataly zohla čím mi ponúkla krásny výhľad do jej výstrihu. Zobrala nedopitý pohár a rýchlo ho do seba šupla. Potom pokojne zahlásila:
" No musím ísť za ňou. Viem že sa bude snažiť urobiť sa na záchode lebo sa bojí že sa tu neovládne. Lenže ak sa spraví my dvaja máme po srande. Takže jej to idem prerušiť"
Vtedy položila pohár a išla za ňou. Neviem čo tam robili ale boli preč asi 10 minút. Po tomto čase prišla Nataly ku mne a zakričala. 
"My si už ideme hore ľahnúť tak ak chceš môžeš sa pridať"
Posledný vzdor
Vysušil som sa uterákom a išiel som pomaly za nimi hore. Obidve išli do hosťovskej tak som šiel aj ja. Obidve boli zakryté veľkou osuškou. Keď som vošiel do miestosti zavrel som za sebou dvere a čakal hneď za nimi na to čo sa bude diať. Nataly si dala osušku dole ako prvá a začala dávať dole aj Klárinu. Tá si ju pevne držala so slovami že je pod ňou dole bez. Nataly sa trocha zasmiala a povedala
" Neboj ja ťa chcem len vysušiť"
Klára zaváhala ale aj tak nechala Nataly nech si robí čo chce. To samozrejme Nataly využila. Klára bola otočená zadkom ku Nataly a ja som bol ešte za Nataly ale dosť ďaleko takže moju prítomnosť ľahko odignorovali, čím som bol ako v kine. Nataly jej pomaly začala brať osušku. Keď ju už celú držala v rukách iba ju voľne pohodila na zem. Klára sa chcela otočiť ale Nataly ju zastavila. Chytila ju za ramená a povedala jej
" Ostaň takto"
Po týchto slovách ju začala bozkávať po krku a zároveň jej začala rozopínať vrchný diel plavok. S ničím sa neponáhľala a s vyslobodením jej pŕs si dala záležať. Keď jej vrchný diel plavok padal na zem tak som mal pocit že sa spravím bez dotyku. Bolo to neskutočne sexy. Nataly stále pokračovala vo svojom pomalom tempe. Zobrala osušku ktorú predtým odhodila a začala jej behať s ňou po chrbte. Klára iba ticho poznamenala
" Bože točí sa mi hlava"
Neverím tomu že to tak bolo. Skôr len nevedela čo má spraviť alebo povedať. Nataly sa však chytila
" Chudiatko, tak to si ľahni nech nám nespadneš. Ja ťa poutieram aj tak"
Nataly ju začala rukami smerovať tak aby si ľahla na chrbát.Vtedy sa mi konečne vyskytol pohľad na jej pevné mladé prsia. Bol som od nich síce na niekoľko krokov a nemohol som si ich chytiť ale pohľad na ne my stačil aby sa mi znova pod usuškou postavil. Keď Klára už bola na posteli tak jej ruky iba uvoľnene dopadli nad jej hlavu. Nataly ju posunula vyššie na postel a začala jej osuškou prechádzať po celom tele. Začala krkom potom sa pomaly premiestnila k prsiam. Keď jej ich utrela a následne odokryla začala jej ich cmúlať. Skoro okamžite je stvrdil bradavky. Musela jej byť trocha ešte zima z vírivky a teplo z Natalininích úst spravilo svoju prácu. Keď Nataly prestali baviť bradavky začala sa s osuškou premiestňovať nižšie. Vtedy sa už konečne dostala k jej podbrušku. Najprv ju utrela potom odhodila osušku smerom ku mne. Keď mala nos pri jej rozkrku neváhala a jazykom jej prešla medzi pysky a olízla jej špičku klitorisu. Klára bez náznaku odporu len vzdychla a zdvihla inštinktívne panvu bližšie k Nataliním ústam. Keď to Nataly zbadala tak nabrala odvahu a zaborila svoj jazyk hlbšie a prešla jej po celej dlžke klitorisu. Klára sa len bezvládne odovzdávala rozkoši. Jej krásne dlhé ryšavé vlasy boli po celom vankúši, ruky ako prikované boli stále na jendom miestne nad jej hlavou a iba prirážala panvou. Počas lízania sa Nataly začala vyzliekať. Najprv vyslobodila z plaviek svoje prsia a potom aj svoj rozkrok. Dokonca aj Nataly vyzerala byť neuveriteľne nadržaná.  Zrazu ju však prestala lízať a vyšla na ňu. Obkrčmo si sadla na jej brucho a začala ju bozkávať. Najprv jemne po perách a potom jej surovo strčila jazyk do úst. Prsia sa im dotýkali a zvuky ktoré vychádzali z ich pier boli neskutočné rajcovné a do toho ich jemné vzdychy ma privádzali do šialenstva. Nemohol som to napätie vydržať a začal som sa pomaly pri tom robiť. Vedel som že nemôžem k nim prísť kým mi to Nataly nedovolí tak mi nič iné ani neostávalo robiť. Vtedy som si všimol ako sa Klárina panva hýbe na prázdno. Jej vlhký rozkrok sa inštinktívne hýbal hore dole. Dal by som všetko za to aby som ho tam už konečne mohol strčiť. Keď sa moje zúfalstvo stále viac a viac prehlbovalo až za hranicu príjemneho vtedy sa konečne niečo zmenilo. Nataly chytila Klárine ruky dala jej ich dokopy nad hlavu a silno ju jednou rukou držala pri bozkávaní. Druhou mi ukázala že je čas venovať sa Klárinmu rozkroku. Konečne som mohol pomaly pristúpiť ku mokrému nechránenému miestečku ktoré mohlo byť konečne len moje. Dobre som vedel že sa Klára nemá ako braniť pretože ju Nataly mala pevne pod kontrolou. Jediný problém bol to že som nemal ako zasunúť lebo mi v tom bránil Natalin chrbát. Tak som si klakol na podlahu a začal to mladé mokré voľne pohodené mäsko lízať. Silno som ju stisol za zadok čím sa mi zdvihla bližšie k ústam. Vtedy som vyplazil jazyk a ochutnával jej štavu priamo z klitorisu. Klára začala niečo mumlať ale nebolo jej nič rozumieť lebo mala v ústach Natalinin jazyk. Nataly neprestávala a tým pádom ani ja. Problém bol v tom že Klára sa začala viac mykať a viac mumlať. To už Nataly nevydržala prestávala ju bozkávať a pozrela sa na ňu a povedala jej
" Prestaň, o nič nejde. Užívaj si to konečne"
Klára so smutným hlasom povedala
" Ale on ma líže"
Nataly sa lišiacky usmiala a reagovala
" V poriadku tak aby si nežiarlila môžeš aj ty"
Vtedy jej chytila ruky úplne jej ich vystrela nad Klárininu hlavu a kolenami sa začala približovať k jej tvárí. Keď mala Nataly rozkrok nad jej ústami bez hanby si sadla na Klárine ústa. Začala sa viac a viac hýbať a niečo mumlať ale na to už Nataly odmietla reagovať. Začala sa namiesto toho hýbať stále rychlejšie panvou až kým Klára neprijala svoj osud. Trvalo to niekoľko minút no v tom sa jej telo upokojilo. Mne sa v tom uvolnilo miesto takže som konečne mohol na Kláru vyliesť a venovať sa jej prsiam. Vyšiel som na posteľ a začal jej lízať jej pevné bradavky. Do toho som pomaly strkal jeden prst do Klárinej dierky. Bola tak neskutočne vlhá že som nemal problém tam strčiť aj druhý. Keď som cítil že je dostatočne otvorená využil som jej bezbranosť a chytil som si vtál do ruky a začal jej otvárať dieru mojím žaľuďom. Neviem či mi bola ešte z vírivky taká zima ale jej vnútro mi prišlo neskutočne horúce. Bolo aj hneď poznať že v sebe uričite nemala nič väčšie pretože jej svalstvo ma dokonale zvieralo. S každým centimetrom ktorý som sa do nej dostával som doslova bojoval. Počas toho začala znova niečo mumlať ale to už skrátka nikoho nezaujímalo. Keď som sa dostal do nej celou svojou dĺžkou to napätie sa nedalo vydržať a musel som začal rýchlo prirážať. V tom sa Klára začala mykať omnoho viac ako predtým. V tom ale zrazu Nataly zastavila svoju panvu a zakričala mi
" Pomaly ty debil. Musí sa poriadne otvoriť až potom môžeš pridať"
Keď som spomalil tak sa Klára upokojila. Lenže takto som cítil jej zvieranie na každom svojom centimetry. Akoby doslova zo mňa vytláčala semeno priamo z vajec. Netušil som čo mám robiť ale vedel som že ak pôjdem takto pomaly čoskoro sa spravím. Asi po dvoch minútach Klára začala sama od seba prirážať panvou a bolo cítiť že niečo v jej povolilo. To som bral ako výzvu za zrýchlenie tempa. Konečne som ju šukal podľa svojích predstáv. Jej telo mi bolo dokonale po vôli a dokonca nekládla ani náznaky odporu. Pevne som ju chytil za prsia a užíval si každý kúsok jej tela. V tom ma zrazu vyrušil Natalinin krik
" Bože ja budem"
Panvou sa začala hýbať ako šialena po Kláriných ústach. Zrazu jej pustila ruky a chytila ju za vlasy. Tie až kŕčovito schytila medzi prsty a panvou úplne dosadla na jej tvár. Vzdychanie sa zmenilo na jemné vzdychy a jej rýchly pohyb sa zmenil na pomalý a sekaný. Asi po 10 sekunách jej kŕč v rukách ustál a zišla s Kláriních úst. Klára sa na mňa pozrela s mokrými perami ktoré si inštiktívne oblizla. Mňa medzitým Natalinine vzdychy tak dostali že som už cítil ako sa mi v penise stupňuje tlak. Zvolil som rýchle tempo a pozeral sa na Klárinine veľké oči. Tá sa na mňa bezbrane pozrela ale ruky stále nechávala voľne pohode nad hlavou. Nataly sa rozhodola jej dopomôcť k orgazmu. Ľahla si vedľa nej, dala jej ruku na klitoris a začala s ňou neskutočne rýchlo hýbať. S celého toho napätia a výhľadu som cítil ako sa mi tlak z vajec premiestňuje do žaľuďa a každú sekundu to napätie zo mna vystrelí. Tu vznikol ďalši problém a to že Klára ktorá sa blížili taktiež k orgazmu začala dvíhať panvu aby sa silnejšie oprela o Natalinine prsty. Lenže keď ja som z nej vyšiel aby som nestriekal do nej. Ona mi akurát vtedy zdvihla svoju vlhkú dieru. Našťastie bol tlak tak obrovský že som začal striekať nad jej panvu až na jej prsia. Počas toho ako som sa rukou dorábal Klára začala neskutočne kričať a bolo jasné že blíži k jej vyvrcholeniu. Posledné sekundy jej vzdychania jej konečne padla panva na zem a jej ukričaný hlas sa zmenil na hrozne tenký tón
" aaa ano"
Vtedy dostala kŕč do chodidiel a dlaní a v tichosti sa nechala dokončiť. Nataly s tempo svojej ruky spomalila. Vtedy som si všimol že Nataly mala svoju ruku kompletne od môjho semena. Pravdepodobne ju kryla aby to nešlo do nej. 
Keď sme boli všetci po orgazme tam sme tam len tak sedeli a čakali na dolapenie dychu. Nataly medzitým všetko moje semeno poutierala a hneď potom zavelila aby som už odišiel. Klára bola stále v celku opitá, asi nebola zvyknutá piť. Nataly ju išla ešte osprchovať a išli spať. Hneď ráno keď Kláre už nič nebolo tak začala panikáriť. Nataly ju ako tak upokojila ale aj tak Klára trvala na tom že musí ísť hneď domov a tam si to celé v hlave dať dokopy. Mali sme strach že nás prezradí. Našťastie nič nepovedala. Ja som Nataly zaplatil čo som sľúbil aj keď až na 4 splátky ale predsa. 


autor: HasansajaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie   [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]   najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>


odporúčame


Sex po telefóne
Erotické linky
Porno videa
Porno videa zdarma
Pornovka.cz
Holky na sex