Erotická poviedka

Školenie

Ako som zistil že môj otec je chorý

časť prvá: Školenie

Prvou indíciou o tom že môj otec nie je v poriadku prišla keď som mal 17 rokov. Mama vošla do mojej izby a povedala že od otca odchádza pretože to nemá v hlave v poriadku a že odchádza za svojím priateľom ktorý býva od nás 50 km a môžem si vybrať u koho chcem byť. V tej dobe som s otcom nemal žiadny veľký problém. A odsťahovať sa pre mňa vtedy nedávalo žiadny zmysel. Môj otec podnikal a mal kopec peňazí. Bývali sme síce v byte ale bol  moderne zariadení. Školu som mal kúsok od domu a navyše som vtedy začal chodiť so Sashou. 

Bol to môj prvý ozajstný vzťah. Mala 18 rokov super povahu, 3-ky prsia a veľký zadok. Mal som neskutočné šťastie že si ma vybrala. Musím sa priznať že tomu vďačím hlavne tomu že je ex bol podľa nej neskutočne hovädo a pri ňom zistila že potrebuje niekoho milého a ohľaduplného. A toho chlapíka videla vo mne. Najväčší problém čo sme mali bol sex. Ja som bol vtedy panic ale ona už mala za sebou asi všetky možné polohy aj keď mala len jedného chalana predo mnou. O tom ale neskôr.

Takže za týchto podmienok som mamu odmietol s tým že ostávam. Keď sa upokojila nakoniec mi dala za pravdu. Povedala že aj u toho jej priateľa by som mal menšiu izbu a to že je môj otec chorý v určitej oblasti je oblasť s ktorou sa nemusím nikdy stretnúť. Po týchto slovách odišla. Tým že bol môj otec pri peniazoch už keď mamu stretol odmietal si ju vziať takže prakticky spolu len chodili čím bol rozchod o dosť jednoduchší.

Od tochto ich rozchodu prešIel rok a ja som bol stále so Sashou a náš vzťah sa dosť posunul. A tak prišiel návrh na to že by sme mohli spolu začať bývať. Obaja sme boli školou povinný takže jedine ako sa to dalo spraviť bolo bývať s otcom. Najväčší problém bol ten že nn vtedy býval v obrovskej spálni a ja v malej izbe. Ak by sa k nám Sasha nasťahovala potreboval som od neho aby sme si izby vymenili. Keď som mu to navrhol povedal že súhlasi lebo Sashu má celkom rád. Dokonca si už tykali. Ale povedal že má tri podmienky.

1. Že všetky priestory ktoré sú spoločné musia byť upratané. Pretože nie je pre neho nič horšie ako keď príde z práce po celom zlom dni do bordelu

2. Žiadne žalovanie mame. Ak skrátka budú nejaké problémy s naším spolužitím musím sa porozprávať s ním a spolu aj problém vyriešíme ale nesmiem do toho ťahať mamu

3. Sa týkalo hlavne Sashi. Povedal že nechce zažívať nič čo by ho vzrušovalo. Žiadne jej spodné prádlo pohodené po miestnosti či vyzívavé oblečenie a tak ďalej. Pretože v tej dobe nemal žiadny sex a takéto veci ho dosť dráždili a nechcel ich zažívať

Tvrdil že tieto pravidlá má preto lebo ak sa porušia bude v skutku nervózny a že ho takého nechcem zažiť. Keď som to prezentoval Sashi povedala že sú to normalne pravidlá a že ideme do  toho. A tak sme spolu bývali. 

Po dlhšom spolužití sme mali konečne častý a pravidelný sex čím sme zistili že máme skutočný problém. Nedokázal som ju poriadne uspokojiť pretože som podľa jej slov bol neskutočne jemný. Vravela že vo vzťahu je to super ale v posteli katastrofa. Naša posteľ sa zmenila na výcvikový tábor. Rýchlejšie, drsnejšie, buchni ma po zadku, au takto nie, toto nerob, povedz mi toto a tamto.... a tak ďalej. Fakt som sa snažil ale mnoho vecí ktoré odo mňa chcela by boli strašne neprirodzené. Najhoršie bolo keď mala tri dni po menštruácií. Vtedy bola strašne nadržaná a po sexe hrozne sklamaná. Behom pár mesiacov sa to tak vyhŕbilo že mi odmietla dať keď to najviac chcela a povedala že si to spraví radšej sama. Najviac bolo na to ponižujúce to že keď jej raz v noci zazvonil telefón a ona spala prečítal som si čo jej kto píše. Bol to jej ex a zistil som že s ním má erotické rozhovory. Tvrdí že bol chrapúň ale sex bol perfektný a tak ďalej. Hneď som ju zobudil a začal po nej kričať. Tvrdila že s ním nič nemá len si píšu a že je to kvôli tomu že je sexualne frustrovaná. Najhrošie na tom bolo že v tom období môj otec začal sexuálne žiť. Každý výkend si domov vodil ženy, vždy inú a zavrel sa sními do izby. Lenže aj keď nič nebolo vidieť vedeli sme čo sa tam deje. 

Vždy bolo počuť strašne plieskanie tela o telo, nadávky, výkryky v šialenom orgazme a sem tak aj plieskanie biča. Môj otec skrátka vedel ako si život osladiť. Problém bol to že raz som načapal Sashu keď tvrdil že ide na wc a išiel som za ňou lebo sa mi zdalo že je dlho. Pozerala sa cez kľúčovú dierku čo tam môj otec robí. Keď som k nej prišiel pošepkala mi

" Toto presne chcem aby si robil ty. Bože nemôžem uveriť že žiarlim na štetky tvôjho otca"

Keď som sa pozrel čo sa tam deje neveril som svojím očiam. Bolo to extrémne živočíšne akoby ani neboli ľudia. V tej dobe sa mi to hnusilo. Do Sashi som bol zamilovaný a bol to môj anjel krásy a teraz s ňou mám robiť toto? 

No a vtedy to prišlo. Osudný večer. Sedeli sme na veľkom gauči v obývačke a sledovali televízor. Ja som bol na ňu naštvaný lebo som ju zas prichytil že píše s ex a ona na mňa že je to neviem spraviť tak ako to robí môj otec iným. Pili sme víno a jedli chipsy. Mohlo byť asi 21 hodina ked prišiel otec z práce pekne naštvaný. Otvoril dvere vytiahol z chladničky kvalitný rum aj s vychladeným pohárom a sadol si k nám a začal piť. Pozrel sa na nás a povedal

" Viem že TV je pre mladých ako ste vy predohra ale ja si teraz potrebujem niekde vydýchnuť. Dajte mi 30 minút a vytratím sa do svojej izby. V poriadku?"

Sasha ale na to reagovala 

" Netreba. Dnes nič nebude"

Povedala to dosť naštvane. Vtedy otec dopil svoj prvý pohár a vraví

" Počkať čo sa deje? Problémy v raji?"

Sasha zase dosť naštvane odpovedala

" To nebol nikdy raj"

Vtedy sa otec pozrel na mňa akoby vedel čo sa deje a prehlásil

" Len mi nevrav že ju nevieš uspokojiť? Môj vlastný syn"

Sasha len odvetila

" Presne"

Vtedy mi dal normálne za ucho a povedal

" Veď to ťa opustí. Žena nevydrží dlho neuspokojená"

Vtedy som sa dosť zľaľok a ani neviem čo ma to napadlo začal som sa sťažovať

" No veď už písala aj svojmu ex že jej to s ním chýba tak ďalej"

Otec len v pokoji reagoval

" Nuž synu čo ti poviem. Mne to príde normálne. Je len otázkou času kedy ti bude neverná"

Vtedy som sa na ňu pozrel s vystrašeným pohľadom . Ona mi pohľad opätovala ale nič neveravela. Bolo mi jasné že s ním súhlasi. V tom otec zobral iniciatívu.

" Nie toto sa musí vyriešiť. Ja nebudem žiť s tým že môj syn je mäkýš. Si mladý preboha to musíte šukať ako králiky. Ukáž mi čo robíš zle ja ťa to naučím"

Ja som sa na neho pozrel ako na magora a vravím mu

" Ja ti určite neukážem nahú Sashu"

On len mávol rukou a povedal

 " Nerob z toho vedu. Veď nemusí byť nahá. Dáš jej dole len nohavice a spodné prádlo jej dáš nabok. A určite tam nemá nič čo by som už nevidel. Alebo jej doktor alebo jej ex. Bude to ako prehliadka. Uznávam že prsia aké má sa len tak niekde nevidia ale tie nech si nechá ako tajomstvo. Tak makaj a ukáž čo tak kažíš"

Problém bol v tom že sa mi zdali byť otcové argumetny celkom logické a dokonca aj Sashi. Vtedy sa na mňa pozrela a povedala

" Pozri aj tak nemáme čo stratiť. A ak ťa niečo naučí môže nám to zachrániť vzťah"

Nakoniec si pohodle ľahla na gauč a dala si dole nohavice. Tričko s podprsenkou mala na sebe a nechala si aj nohavičky. Vtedy si otec zobral stoličku a dal si ju vedľa nej a prikázal mi

" Dobre rob čo vždy"

Ja som nesmelo dal ruku na jej rozkrok a začal ju masírovať. Vtedy mi dal znova za ucho a povedal

" Kde je predohra? Do rozkroku sa chodí keď vieš že je už mokrá. Bozkávaj ju"

Tak som sa na ňu zvalil a začal ju bozkávať. Zo začiatku to bolo klasické bozkávanie kým otec nezavelil. 

"Dobre teraz ju bozkávaj na krk"

Keď som prešiel na krk začala vzdychať. Bolo to veľmi tiché ale hrozne sexy. Dovtedy som ani nevedel že to má rada. Začal som si to užívať aj ja v tom prišiel ďalší príkaz

" Prejdi pomaly až na jej rozkrok"

Keď som ju bozkával na bruchu a pomaly prechádzal nižšie začala sama nadvihovať panvu. Bolo jasné že to chce. Boli to detaily ale fakt som ju takto nadržanú dlho nevidel. Bolo až neuveriteľné ako málo stačilo. Keď som mal tvár v jej rozkroku dal som jej nabok nohavičky a strčil do nej prst. Bola neuveriteľne mokrá. Otec bol ticho tak som si myslel že je všetko v poriadku ale v tom len nechápavo povedal

" Však ona nevzdychá. Ukaž mi čo robíš presne s tym prstom lebo tu je niečo zle"

Povedal som že ho iba rovno strčím do nej. On sa chytil za hlavu a povedal

" Preboha veď to jej ho dávaš do mŕtveho bodu tam ho nemôže ani poriadne cítiť. To musíš prst ohnúť a chytiť ju z vnútra."

 Keď som tak spravil zrazu začala vzdychať a hýbať panvou. Bolo to neuveriteľne sexy až do momentu kým nezakričala to jej

" AU, nechtom si ma udrel"

Tu my otec hneď vytiahol prst z jej vnútra. A povedal

" To nemôžeš mať prst stále skrčený. Dnu ide priamo a keď si vnútri skrčíš ho a potiahneš k sebe. Potom vyrovnáš dáš dnu a tak ďalej. Pozri takto sa má žena tváriť keď to robíš správne"

Zosadol so stoličky telom ma vytlačil za seba a strčil jej tam svoj vlastný prst. Išiel omnoho hlbšie ako ja a pred mojímy očami ju začal prstovať. Pozrel som sa na Sashu či jej to nevadí ale ona bolo vo svojom svete. Začala vzdychať celá sa hýbať a prirážala celým telom o jeho prst. Mala celú dobu zavreté oči a ani som nebol istý že vie kto je práve v nej. Po pár minútach otec povedal.

" No a teraz je pripravený a na divokú jazdu. Dáš si takto dlaň aby smerovala smerom na jej klitoris a dávaš do nej silno a rýchlo prst zároveň tak aby si dlaňou plieskal o jej klitoris. To zbožňujú. Ale najrpv musia íst nohavičky úplne dolu inak stráca cit"

Po týchto slovách jej ich dal dolu.. Sasha sa vôbec nebránila ale mne to už prišlo príliš a povedal som mu

" Už prestaň toto je fakt cez čiaru"

On ale odvetil

" Pozri synu ak si to neuvedomuješ práve ti zachraňujem vzťah. Ak si týmto neprejdeš bude jej to robiť takto niekto iný. Teraz to je v rodine a robím to pre teba. A za ďalšie si jediný čo má niečo proti. Tak buď ticho a začni byť vďačný"

A zas prišiel ten samý problém čo predtým. Musel som mu uznať že má pravdu. Sasha to riadne chcela a celú dobu na nič nepovedala nie. A tá nevera po tom čo som si prečítal v jej telefóne taktiež vyzerala veľmi reálne a tak som nechal otca nech pokračuje. Keď som stíchol začal sa naplno prejavovať. Dlaňou je plieskal o klitoris prst do nej rval až na koniec a stále pridával v tempe. Bolo vidieť že jeto fyzicky náročne a tak si nad Sashou musel kľaknúť aby si ruku operal o telo. Sasha dosahovala orgazmus. Kričala aby neprestával a bola čoraz hlučnejšia. Celú dobu mala zavreté oči takže nebolo jasné či vie čo sa deje. Ale podľa to bolo kvôli tomu že nechcela tomu čeliť. Keď to takto trvalo pár minút začala kričať

" Bože ja asi budem"

Vtedy otec prestal a povedal

" Toto sú slová kedy vieš že spraví čokoľvek. Ak ju chceš dohnať úplne do extázy začni ju lízať"

Sasha konečne vtedy niečo povedala

" Nie to už nevydržím poď už dnu"

Tu to začalo byť divné pretože ani jeden z nás si nebol istý s kým sa rozpráva. Vtedy ale otec išiel konečne nabok a nechal ma. Stiahol som si teda nohavice a začal ju šukať. Bola neskutočne vlhká a horúca. Dala mi ruky na zadok a začala si ma dávať hlbšie a hlbšie. Neskutočne nahlas kričala. Vtedy som sa pozrel na otca ktorému jasne stál. Postavil sa vedľa nej a vraví

" Pozri nebyť mňa tento orgazmus nemáš. Si my dlžná aspoň mi s týmto pomôcť"

Chytil jej ruku čo mala na mojom zadku a dal si ho na vtáka. Pomaly si dal dole nohavice aj on. A vtedy som videl že môj otec ho mal obrovský. Asi tak dva krat širší a dva krát dlhší. Bolo to monštrum. Sasha sa na neho pozrela ale našťastie nič nepovedala. Otec jej ovládal ruku tak aby mu ho honila. Ale pohyb bol pomaly nakoľko som s ňou mal sex a nevládal robiť dve veci naraz. Ale vyzeralo to že aj na to mal otec svoje páky. Vošiel jej rukou na klitoris a začal jej tam robiť rýchle pohyby. Zároveň ako sa blížila automaticky začala hýbať rukou rýchlejšie. S pridávajúcim tempom som to nevydržal a bol som šialene blízko. V poslednej sekunde som ho vytiahol a striekal som na Sashine tričko. Vtedy si dal otec ruku preč aby som ho netrafil. Sasha v tom vykríikla

" Neprestávaj"

Keď som dostriekal dal jej ruku naspäť. Prešlo len pár sekúnd keď obaja začali nahlas vzdýchať a bolo jasné že dlho nevydržia. Keď už bol otec blízko druhou rukou si ho chytil a začal striekať taktiež na jej tričko tak aby nezasiahol sedačku. S ním sa rovnako spravila aj Sasha. Keď sa situácia trocha upokojila otec povedal

" Našťastie to ostáva v rodine a dúfam že si sa niečo naučil. Ja sa musím osprachovať a vy dvaja si asi budete chcieť niečo povedať. Takže ja sa lúčim"

Ja som sa pozrel na Sashu a povedal

" Tak čo?"

Ona sa usmiala a povedala

" Veď zas nič takého sa nestalo. Ale ten orgazmus som potrebovala"

"Ja som len opýtal a nebola to vlastne nevera?"

Ona sa na mňa usmiala ako na malého chlapca a povedala

" Prosím ťa. Veď ma nepretiahol ani prsia mi nevidel. Plus je to tvoja rodina. To že som ho spravila bolo trocha na hrane ale zas za to čo pre nás spravil si to zaslúžil"

Tričko sme rovno vyhodli do koša a túto tému sme zas vyhodili z hlavy. Žial to vydržalo dlhšie ako len pár týždňov.autor: HasansajaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>