Erotická poviedka

Noc, ktorá to zmenila

Volám sa Kristína mam 32 rozhodla som sa napísať o mojej skúsenosti, som čerstvo po rozvode. S ex manželom som neprežila ideálny vzťah, čo sa týka sexu bol hrozný. Reálny dobrý sex som nezažila. Po rozvode som bola opustená smutná neverila v lásku a na nič intímne som ani nemyslela.

Jeden piatok sme šli kamarátky na disco klasická nudná party, kde každý chlap verí, že žena skončí u neho v posteli. Tak, ako šiel večer rozprávala som sa asi s 2, 3 chlapmi nič extra klasické reči chválenie svojho ega. Bolo z hrubá 1: 00 v noci a v tom momente som ho zbadala muž asi 175 cm mladý chlapec povedala by som 28 rokov prešiel okolo mňa v duchu som si povedala, že vyzerá dobre, ale určite by sa na mňa, ani nepozrel. Čas šiel ďalej a ja som sedela pri bare sama. V tom pekný hlas položil otázku môžem ta na niečo pozvať? Bol to on telom prešlo teplo snažila som sa niečo povedať, ale nešlo to z rázu som bola nervózna. Po rokoch som cítila pocit, že v mne niekto zobudil vášeň na prvý pohľad netušila som, čo sa bude diať. Začali sme sa rozprávať je športovec na koniec mal len 25 rokov v tom momente to vôbec nevadilo furt sa usmieva a ja tak tiež.

Čas bežal v tele bolo pár drinkov veľmi sme si spolu rozumeli rozprávala som mu o mojom vzťahu on o sebe a skalaniach noc šla veľmi rýchlo bolo tak 5: 10, keď začali zatvárať bar v koronom sme sedeli. Navrhol, že ma odprevadí domov v tej dobe som bola prekvapená a súhlasila som. Keď sme došli k môjmu domu ani neviem prečo pozvala som ho dnu. Po čase sme sedeli otvorila som víno pozerala neznámemu do očí a začala som cítiť horúčavu v gatkách som mala mokro mala som sucho v ústach taký pocit som nemala od strednej školy.  Co si som šla k TV on sa postavil za mnou a od razu ma začal stískať stuhla som vzrušenie bolo obrovské pobozkal ma na krk cítila som, ako jeho ruky chodia po celom tele povedala som mu, čo robíš? On na to skúšam tvoje hranice začala som sa smiať otočila sa k nemu nechcela som pokračovať, ale on ma pobozkal bol to najkrajší bozk v živote. Prestala som sa brániť asi 5min sme sa bozkávali cítila som, ako tečiem bola som vlhká a neskutočne vzrušená. Jeho ruka prešla na moje menšie prsia bradavky som cítila ako, keby šli explodovať po tom, čo začal masírovať moje prsia sa moja ruka dostala dole k jeho penisu bol tvrdý, ako skala.

Začala som ho hladkať nechápala som, čo robím, ale bolo to jedno. On pokračoval ja som ledva dýchala triasla sa. Presunuli sme sa na gauč, kde som si dala dole tričko a zbytočnú podprsenku vôbec mu nevadilo, že moje prsia sú dva maličké kopčeky. Nechávala som sa uniesť jeho telom dal si dole tričko pevné krásne telo po prvý krát som sa mohla dotknúť niečoho tak krásneho chytila som sa ho. A ruka zbehla do jeho gatí začala som mu to robiť rokov. On si to užíval a ja ešte viac tam dole mi to išlo všetko roztrhnúť od vzrušenia po chvíle hrania sa sním ma položil a dal dole gatky v momente, keď som cítila jeho jazyk v mojej dierke som začala hlasno stonať. V živote som sa necítila lepšie maznal sa so mnou celú večnosť nedalo sa to vzrušenie vydržať a prišlo to. Môj prvý orgazmus v 32 rokoch bolo to úžasné, a tak nečakane strašne som sa krčila on sa nechápavo pozeral po chvíľke pauzy sa slušným hlasom opýtal či to chcem a ja len jemne povedala áno. Skúsené si dal kondóm a dal ho do mňa bol to neskutočný pocit začal jazdiť a ja som nevedela prestať stonať. On bol tak tiež veľmi vzrušený po asi 5 min a  spravil sa. Kus som bola sklamaná, ale nič neskončilo zobral moju mušličku do úst a úžasné ma lízal a prstoval zároveň to bolo iné zvláštne po chvíľke to prišlo. Znovu orgazmus číslo 2 neuveriteľná energia. A to jeho penis bol už znova v pozore bola som prekvapená. 

Po tom sme sa milovali na rôzne polohy užívala som si na ňom, ale aj od zadu asi po 20min prišlo jeho vrchol číslo 2 boli sme za dýchaní v náručí nechápala som, čo sa deje. Po chvíľke lezania vedľa neho som šla do sprchy úžasný pocit v tele môj mladý chalan to dokázal urobil mi to nedokázala som sa prestať usmievať. Po chvíľke prišiel do sprchy, aj on a začali sme sa opäť milovať v ten večer som mala druhý krát sex, a to som nečakala bola to najkrajší večer môjho intímneho života. Samozrejme sme si to zopakovali, aj ráno a pravdu povediac opakujeme to až do teraz.

Zo sexu sa stal vzťah a ja som pochopila, že vek je len číslo prežívam najkrajšie obdobie života plného sexu a lásky som za to šťastnáautor: KristínaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>