Erotická poviedka

Známosť z omegle

Čaute, volám sa Monika, mám 19 rokov a chcela by som vám porozprávať o svojej zážitku, ktorý sa začal na Omegle. Predtým vám o sebe môžem povedať, že som bruneta s hnedými očami, štíhla, vlasy mám dlhé po lopatky a vysoká som asi 170 CM ale nemerala som sa už roky. Prsia mám 3 a zadok pomerovo akurát. Sexuálne som skôr pasívna, respektíve bola som až do zážitku o ktorom vám chcem porozprávať.
Stalo sa to pred rokom, začiatkom mája. V noci asi okolo 0:30 som nemohla nejako zaspať. Predsa len v ten deň som nič zažívné nerobila. No a ako som sa tak utápala v myšlienkach,  spomenula som si na Omegle. Nebola som tam aj hádam rok a že zo strandy si to zapnem a skúsim niekoho spoznať.
Bolo tam dosť botov a nadrzanych chlapov, čo hneď pýtali snap, ale ten ja len tak nedám.  No keď som ich postupne zrušila, tak nasledujúci kontakt bol už trocha iný. Začal klasicky:
,,Ch b? (spýtal sa)

- B (napísala som)

Ja ch, vek?

- 18

Ja 22"

Povedala som si, že fajn vyspelejší chalan.
Povedal, že sa volá Filip na čo zasa ja, že ja som Monika.
A nasledne sa ma začal pýtať že tu robím a tak. Čiže sa nechoval hneď ako nadrzanec, čo chce hneď snap. Tak som si s ním písala.
Povedala som, že nemôžem zaspať, preto som tu. On vraj tiež a tak chvíľu nikto nič nenapísal. Potom asi po pol minute napísal, nech dám nejakú tému. Chvíľu som rozmýšľala a potom som sa spýtala na jeho zaľúbi. Odpísal, že ,,autá, ženy a tak podobne"
Pri tých autách som si pomyslela, že chalani čo majú autá ako koníček sú väčšinou fešáci. Aspoň ja som mala takú skúsenosť. Samotné moje poprvé bolo s autíčkarom zo strednej školy kde som chodila. Pekný vyšportovany chalan, bolo len otázkou času kedy má skúsi pretiahnuť. Ale musím uznať vedel to.
No späť k zážitku.
Potom čo mi napísal zaľúbi, spýtal sa ma na tie moje, tak som napísal, že zvieratá a keďže on napísal ženy, tak ja som napísala muži.
To sa mu asi zapáčilo, že takto otvorne ako on napíšem, že mám rada opačne pohlavie ako záľubu a tak sa spýtal, či by som sa mu neopisalala.
A tak som mu napísala, približne to isté čo tu na začiatku poviedky. Okrem pŕs a zadku. Napísala by som mu aj to, ale chcela som vedieť či sa bude zaujímať. Nakoniec som sa ešte napísala, nech sa opíše aj on.
No a ako som aj čakala - čierne vlasy, hnedo- zelené oči, športová postava a výška asi 185 CM.
No super tak je to fešák, ktorý si aj vie popísať predtým, než vyžiada snap alebo ig.
Asi som sa mu tiež z opisu zapáčila a tak sa ma spýtal či mám nejakého frajera. No odpísala som, že nie. Tiež maujímalo ma či taký fešák ako on niekoho má a on, že mal, ale že ho opustila a doteraz nevie prečo.
Pomyslela som si, že to asi bude nejaký citlivým chalan čo si len tak nezačne písať o sexuálnych záležitostiach ako väčšina chlapov na Omegle. No mýlila som sa a riadne.
Hneď na to sa ma spýtal, že čo používam na svoje uspokojenie keď som veď vieš čo.
Hneď som si uvedomila, že naša konverzácia sa prehĺbila a začíname sa rozprávať už trocha intímne. No fajn povedala som si, bude zábava.
Na jeho otázku som sa narovinu spýtala či tým myslí, že čo používam keď som nadržaná.
On že áno presne to som myslel
Tak som jednoducho odpísala, že prsty, ale sa inak robím v sprche.
Spýtal sa, že či mi to stačí a ja že hej.
Klasicky som sa spýtala či jemu tiež stačí ruka a on, že jasné, ale nenahradí to ten pocit, však viem pri čom.
Následne keď už bol trocha rozbehnutý sa spýtal, či by sme nešli na ig. Ale ja som si s ním ešte chcela písať na omegle a viac ho spoznať predtým než by som mu ho dala. Písal, že by sme si mohli posielať nudes. To ma zaujalo, rada by som ho videla nahého a on určite zasa mňa.
Začala som byť z tej predstavi nadržaná.
Písal mi, že by sme sa mohli spolu spraviť a spýtal sa, že či nie som už trocha nadržaná. Odpísala som, že trocha s otázkou, že či aj on. No on odpísal, že kebyže pošlem nudes na určite bude. Lenže ja som nemala nejaké skúsenosti s posielaním nudes. Tak aj preto som sa tomu ig trochu stranila
A tak zo zaujímavosti som sa spýtala, že keď tu teda riešime takéto veci tak, že akú má vlastne výbavu.
Po odpovedi som zostala v úžase.
Odpísal, že nevie presne, ale keď sa mu postaví tak určite aj 20 CM a aj hrúbka tomu zodpovedá.
No takže sa bavím s alfa samcom, pomyslela som si a moja nadrzanost sa prehĺbila. Začala som sa chytať svojej jaskynky a citila som, že začínam vlhnúť.
Odpísala som mu, že pekne, si obdarený načo on odpísal , že ak by som ho chcela vidieť, stačí ak mu dám ig a pošlem jednu nudes. No nechala som ho ešte v napätí a ďalej si s nimi písala. Bol trpezlivý a stále sa ma snažil docieliť čo najviac nadrzanou aby som mu ten ig dala.
Spýtal sa, že ako som oblečená. Ja že mám tielko a nohavičky. No cítila som, že ich už mám celé vlhké.
Odpísal, že nech to dám všetko dole a hrám sa s mojou pičkou. Neváhala som dlho a vyzliekla sa. A tak som bola pod paplón úplne nahá. Na moju otázku, že ako je oblečený on povedal, že má boxerky, ale že tie pôjdu už asi tiež o chvíľu dole lebo ho tlačia.
Ako sme si ďalej písali, tak sa ma opýtal koľko prstou používam, že či som úzka alebo širšia.
Ja sa skôr úzka a tak som mu napísala, že 2 ale som schopná aj 3.
Tak mi odpísal, že nech skúsim aj 4, ale že nech sa nebojím, že on by ma vedel roztiahnuť až by som kričala.
Zasa som zvlhla, začala som si to dokonca aj predstavovať ako ma rozťahuje tým svojím obrovským nástrojom. 20 CM som totiž ešte nemala, najviac 18 CM. Len aby reč nestála som mu odpísala, že je to možné že by som kričala. Na to dodal, že aj tak, analik je jeho najväčšia slasť, že keby mi ho tam zasunul, tak by som sa hodinu nepostavila. No lenže s analikom som skúsenosť nemala, tak som sa spýtala, že či má skúsenosť keď vie.
On hneď odpísal, že keď mal 17 tak babu vraj tak vytrtkal do análu, že s ňou musel hodinu zostať v aute, čo sa nemohla postaviť, ale že vraj bola panna.
Pomyslela som si, že aký vyspelí chalan, že už v 17 rokoch trtka babi do análu. Bohvie kedy bolo jeho prvýkrát. Ja som to mala v 16 na lyžiarskom. V sprche som si to tam rozdala so spolužiakom, zatiaľ čo ostatný boli dole v jedálni na párty. Síce nás nikto neprichytil, ale určite niekto musel tušiť.
Filipovi som teda napísala, že aký je vyspelí, že už v 17 tak išiel, ale, že ja s analikom nemám zatiaľ skúsenosť. Na to sa on prekvapivo spýtal, že prečo. Tak ja, že preto lebo si myslím, že by ma to neuspokojilo.
Úprimne chápem prečo chcú chlapi anál od babi, ale nechápem, aky to môže mať pre ženu úžitok. A týmto som sa doteraz riadila celý svoj sexuálny život.
No Filip odpísal, že je to vraj pre babu najlepšie keď ju niekto trtka do analu zatiaľ čo sa ona môže hrať s pičkou a prsiami.
No ja som len odpísala, že neviem.
Popri tom ako sme to riešili som si uvedomila, že ako sa tá naša konverzácia zbehla. Písali sme si o záľubách a zrazu o analy. No ale nesťažovala som sa. Bola som pekne nadržaná a vlhká.
Filip do mňa začal zasa pýtať ig. Váhala som či mu ho dám, no stále mi hovoril, že sa spolu spravíme, že to bude fajn a ja som stále rozmýšľala nad jeho 20 cm výbavou.
A tak som nakoniec povedal, že dobre skúsim to a dala som mu ig.
Potešil sa a hneď navrhol, že sa tam presunieme. Bola som celá bez seba keď som som čakala kým ma začne sledovať.
Po chvíli mi prišla na ig správa o novom sledovateľovi a z jeho fotky bolo hneď jasné, že je to sexi fešák. Začala som ho tiež sledovať a mohla som si tak pozrieť jeho fotky. Ako som si myslela bol to alfa samec. Mal tam aj fotky z fitka kde bolo vidieť, že na sebe pracuje. Pekná športová postava, ale nie zasa moc nabúchaná. Takých mám rada. No najviac ma vtedy zaujímalo ako vyzerá od pása dole. Vtom mi od neho prišla správa.
Hneď ako prvé mi napísal, že som kočka a že by ma hneď pojebal. Ja som mu odpísala, že aj on je fešák.
Po chvíľke sa ma opýtal, či mu teda pošlem nejakú tú fotku. Ja celá vlhká, s túžbou po jeho 20 cm penise som len odpísala nech chvíľu počka, že idem na to.
No a teraz ako to spravím. Vstala som z postele, zapla lampu. Počas toho som sa stále jednou rukou dráždila tam dole. Postavila som sa tak aby svetlo z lampy svietilo na na mňa z predu a mobilom som spravila pár fotiek od krku až po nohy. Párkrát z boku a aj zo zadu, aby ma celú videl.
Hneď na to som zhasla a zasa išla pod paplón. Ešte raz som si fotky pozrela a po krátkom váhaní mu ich poslala.
Filip po chvíľke odpísal, že keby som len tak vedela ako mu zo mňa stojí. Že som fakt kus na to, že mám 18 a podobne.
To ma potešilo, tak hneď som mu odpisala, že by som rada videla, ako mu zo mňa stojí.
Chvíľu na to mi prišla fotka. Zostala som po nej taká nadržaná, ako už dlho nie. Mal krásny penis, dlhý určite aspoň 20 cm. Bol pekne rovný a na konci zahnutý smerom nahor, ako taký hák. No proste krása. Hneď som mu aj napísala, že by som mu ho rada vyhonila.
On na to, že to zvládne aj sám, že radšej keby som si na ňom zajazdila. A potom sa spýtal, že odkiaľ vlastne som.
Pomyslela som si, že to by musela byť aká náhoda, keby sme bývali v blízkom okolí od seba. No napísala som mu, že Poprad.
Filip na to, že fajn, že to nie je tak ďaleko, že on je z Košíc.
No skvelé, tak len pár staníc vlakom. Ale aj tak, poznáme sa len chvíľu, nemôžem tam hneď ísť.
To filip chápal a povedal, že sa môžeme kľudne aj lepšie spoznať, no predtým sa musíme najskôr spraviť, nech sme pokojný.
Začali sme videohovor kde sme sa pekne videli nahý. Nadrzanej mi netrvalo dlho a pekne som prežila svoj orgazmus pri predstave, že do mňa Filip bucha zo svojou pýchou. Aj filip sa pekne vystriekal. Bolo vidieť, že pravidelne marturbuje.
Následne sme sa trocha poutierali od našich telesných tekutín a zasa si ľahli do postele a písali si ešte nejaké 2 hodiny.
Dohodli sme sa, že aj zajtra si takto pokecáme a uspokojíme sa.
Trvalo to ešte 3 dni, zakaždým sme sa najskôr spravili a potom si písali. Často, hlavne z filipovej strany to bolo písanie o sexe a túžbach, ale nevadilo mi to. Bol trpezlivý ako taký predátor, ktorý sleduje svoju korisť. Nezaútočí hneď.
No po treťom dni už som aj ja navrhla, že by sme si to mohli skúsiť aj naživo.
Filip s radosťou napísal, že cez víkend by som mohla prísť do Košíc. Že má vlastný byt, tak by sme mali súkromie.
Súhlasila som a dohodli sme sa, že by som prišla v sobotu poobede.
Napísala, že sa teší, že bude čakať. Potom ešte dodal, či skúsim aj ten anál. No ja som hneď napísala, že asi nie. Že to by bolelo a nebolo by to nič pre mňa.
Ako som čakala Filip ma začal prehovárať, že nech to skúsim, že to až tak bolieť nebude. No ale uzavreli sme to tak, že sa jednoducho uvidí. Nakoniec padla posledná otázka, že či beriem prášky, alebo či si má pripraviť kondóm.
Odkedy mám 18 tak beriem prášky, mám rada keď som s klátičom doslova prepojená kondóm to len kazí. Napísala som teda, že kondóm nebude treba. Filip len odpísal, že skvelé, dohodli sme si stretko a rozlúčili sme sa.
Na druhý deň som, tak ako sme sa dohodli, išla na vlak z Popradu do KE. Príchod bol okolo 13:00. Doma som povedala, že idem s kamoškami na kávu, keďže bola sobota, no ale v skutočnosti som sa išla užiť s 20 CM vtákom.
Keď vlak dorazil, vystúpila som a išla pred stanicu kde sme sa mali stretnúť. Vyšla som von a tam čakal Filip. Bol to ešte väčší fešák ako na fotkách. Mal obtiahnuté tričko, takže bolo pekne vidieť jeho svali. Ja som sa samozrejme tiež pekne obliekla. Mala som čierne džínsy a polopriesvitnú bielu blúzku s výstrihom. Boli cez ňu dobre vidieť moje prsia, ktoré boli trocha nadvihnuté vďaka podprsenke. Videla som , že z nich Filip nevie odtrhnúť oči, ale o to išlo.
Pozval ma na kávu, kde sme si ešte trochu pokecali a naplánovali si trochu naše hrátky.
Následne sme sa vydali k filipovmu bytu.
Mal celkom pekný dvojizbák aj s kúpeľňou, kde mal veľký sprchový kút. Hneď som dostala chuť na sprchu.
Neváhala som a navrhla som filipovi či si spolu nedáme sprchu, pekne nahý a krásny. Filip súhlasil a hneď sme išli na vec.
Začala som cítiť to vzrušenie, ktoré panovali vo vzduchu a hneď som začala byť vlhká. Filip zatvoril dvere, priblížil sa ku mne a pomaly sme sa začali bozkávať. Vedel to veľmi dobre. Popri to. Sme sa začali vyzliekať, vrstvu po vrstve až som zostala len v spodnom prádle a filip v boxerkach, ktoré boli už poriadne napratane. Zohla som sa a pomaly mu ich dala dole. Vypadol odtiaľ na mňa ten jeho povestný klát. Krásny ako na fotkách a dlhý určite aspoň tých 20 CM. Držala som ho v dvoch rukách a aj tak ešte žaluď vykukal.
Začala som ho najskôr oblizovať od žaluďa až po jeho krásne gule, ktoré som následne cumlala ako dve slivky.
Filip sa mi popritom hral s vlasmi aby mi nezavádzali. Už som to nevydržala a začala som si ho dávať do úst. No čím bol hlbšie v mojom krku, tým to šlo ťažšie. Nemohla som sa dostať po koreň. Ale dobré dve tretiny boli v mojom hrdle. Filip začal pomaly vzdychať a  jemne prirážať do mojich úst. Po chvíli ho mal celý od mojich slín a jeho štiav, že to krásne čvachtalo keď mi ho zasunul do krku.
Popri tom sa mu ho snažila honit.
Po pár minútach, filip povedal, že je to fajn, ale terasi na rade ty a tak ma začal vyzliekať z podprsenky. Keď sa ukázali moje prsia, hneď sa mu rozžiarili oči a v tom momente ich začal oblizovať a hrať sa s nimi. Zatiaľ som si zhodila nohavičky ktoré boli už dobre vlhké. Filipovi som dala znamenie, že sa môže presunúť dole a ten neváhal a sklonil sa. Krásne mi moju jaskynku začal oblizovať a cúcať tú vlhkosť. Následne do mňa zasunul dve prsty. Keď videl, že to ide, zasunul tri. Aj to v celku išlo a tak zasunul štyri. No to už bola hranica a silno som vzdychla no vzápätí som povedala pokračuj. Vedel to veľmi dobre a krásne ma takto nabudil a zároveň pripravil na jeho vtáka.
Keď sme boli obaja celý spotený a od slín, zapli sme vodu v sprche. A vošli sme do nej. V pohode sme sa tam zmestili, aj miesto navyše nám zostalo. Mal tam tropický dážď a tak na nás pekne z vrchu stekal. Začali sme sa zasa bozkávať, no tento raz už vášnivejšie. Filip sa spýtal, že aké to zatiaľ je a len, že úžasné. Že to skutočne vie. Bolo to fakt skvelé. Telami sme sa dotýkali. Objímka som jeho krásne vypracované telo, dotýkala sa jeho hrude a dole som cítila jeho pýchu ako sa má špičkou dotýka. Filip na držal za prsia a bozkával mi krk.
Chytila som ho za jeho penis a dala mu najavo, že to chcem. Filip ma vzápätí otočil chrbtom k sebe a chytil mi zadok. Ja som sa len rukami oprela o stenu a čakala.
Vtom som len ucitila špičku jeho žaluďa ako sa mi tlačí do mojej jaskynky. Silno som vzdychla a povedal, že áno, zasuň ho do mňa. Ako povieš, povedal. Začal ho do mňa tlačiť. Centimeter po centimetry. Roztahoval ma čím ďalej viac až ma to trochu bolelo ale zároveň to bolo neopísateľne uspokojivé cítiť ho, ako je vo mne. Vtom povedal, že už polka ja vo mne. Ja len že čo, ja že už si na doraz. Na to Filip povedal, že až teraz som na doraz a vtom ho do mňa vsunul až som ho cítila v žalúdku, dosť to zabolelo, ale zároveň som sa cítila pekne zaplnená. To vedomie, že som s ním prepojená vo mne vyvolávalo neskutočnú rozkoš. Tak aké to je, spýtal sa Filip a objal ma okolo pása. Ja len, že úžasné a začala som zadkom jemne hýbať. Filip to pochopil a začal ho zo mňa pomaly vyťahovať a zasa zasuvat. Keď som bola už celá vlhká. Voda po nás stekala a tak to pekne klzalo. Po chvíli už do mňa filip búšil a ja som len vzdychala a užívala si to.
Potom ma chytil na ruky, dal mi ich za chrbát a tak som bola úplne bezbranná. Trtkali sme, vzdychali sme, Filip mal skvelú výdrž. Bola som už taká nadržana, že netrvalo dlho a dostala som orgazmus. Filip to vytušil a tak ho do mňa len zasunul a počkal lež mi orgazmus skončí. Bolo to neskutočne. 20 centimetrov robí skutočne divy. Potom sme zmenili polohu. Oprela som sa chrbtom o stenu, Filip ma chytil za stehno a vystrel mi nohu. Mal tak lepší prístup k mojej pičke. Zasunul ho do mňa a začal zasa trtkat. Pozerali sme sa do očí a Filip sa lišiacky usmieval a zároveň zvdychal. Druhou rukou sa mi hral s prsiami a ja som ho držala za ramena a hrabala som mu vo vlasoch. Bolo vidieť, že už to na neho ide. Vtom povedal, že bude striekať a že či chcem ochutnať. No tak ukáž čo máš povedala som. Ešte párkrát prirazil, vytiahol ho zo mňa a začal si ho honit. Zohla som sa a začala. Zospodu som videla aký je to kus chlapa. Začala som mu od rozkoše hovoriť len áno, sprav sa. Vystrekni na mňa semeno z tvojho krásne tela poď... A v tom povedal už to ide. Otvorila som ústa a vzápätí začal striekať. Pekne do mojich úst, ale aj na tvár a prsia. Pekne a silno triekal a počas toho vzdychal. Ja som sa hrala zo svojou pičkou čo si filip všimol a povedal len, že nech vstanem, že má mi pomôže. Vstala som zasa ma chytil za stehno a zasunul ho do mňa. Trtkali sme takto ešte pár minút a prišiel môj druhý orgazmus. Chvíľu na to aj filipov a vystriekal sa pekne do mňa. Jeho teplé semeno so citila v sebe ako ho do mňa strieka. Zostali sme takto ešte chvíľu prepojený vo vzájomnom objatí a snažili sa na nábrat dych. Po chvíli sa Filip spýtal, že aké to bolo a len, že to bol najlepší sex v mojom živote. Tak to som rád, povedal filip, ale s analikom by bol ešte lepší.
Tak predsa len to s tým analom nevzdá, pomyslela som si. No od tej nadrzabosti som aj mala trochu chuť to skúsiť, len keď ma celkom bolela aj pička, keď ho do mňa strkal. Ako by ma bolel anál. Povedala som to filipovi, ale ten ma samozrejme ukludnoval, vraj si dá lubrikačný gél a bude to pekne kĺzať. No len aby, dodala som.
Fipil navrhol malú pauzu a tak sme sa osprchovali, osušili a dali si niečo piť. Celý čas sme boli nahý z čoho som po chvíli bola zasa nadržaná. A zjavne aj Filip lebo po chvíli sa mu zasa začal stavať. Ako vidím, si pripravený na druhé kolo, povedala som. To si píš, povedal, dúfam, že aj ty. Usmial sa išiel do spálne. Išla som za ním a uvidela ako zo šuflíka vyťahuje gél.
No a čo mám robiť, spýtala som sa. Filip najskôr nerozumel, tak som sa spýtala, že akú polohu mám dať, aby to bolo najlepšie. Filip sa zamyslel a povedal, že najlepšie bude keď si ľahnem na chrbát a nohy zaklonim ku svojej hlave. Pekne tak vystrčím zadok povedal. Tak som aj urobila. Ľahla som si na posteľ na chrbát a nohy si dala dozadu. Filip sa na mňa s úsmevom pozeral a pritom si dával gel na ruku. Potom si ním natrel svojho vojaka a začal honkat aby ho pekne rozotrela.
Podišiel ku mne a dal mi trocha gélu na analik. Zastonala som, pretože to bolo trocha nepríjemné,ale zároveň to vo mne vyvolalo vlnu rozkoše. Potom sa filip postavil na posteľ nado mňa. Krasne som zo spodu videla jeho krásny úd. Trocha si čupol, tak aby mal penis na urovni môjho análu. Bola to celkom sexi poloha keď nado mnou čupel ako nejaký predátor nad korisťou.
Tak čo, pripravená, spýtal sa filip.
Ani nie, ale čo mi zostáva, odvetila som.
Filip začal svojím penisom krúžiť okolo môjho analiku a rozotierat gél. Ja som nemohla robiť nič, len čakať čo príde. Po chvíľke začal žaluď pomaly zasuvat do dierky. Pekne pomaly, aby sa anál dokázal prispôsobiť, no filipova pýcha bola taká veľká a hrubá, že to moc nepomáhalo.
Tak čo zvládaš to, spýtal sa Filip.
Zatiaľ hej, ale už sa cítim celkom vyplnená.
No to si len myslíš, ešte len mám v tebe žaluď povedal Filip. Ach bože tak keď toto je žaluď, tak to bude sila pomyslela som si. Filip pokračoval. Stále sa jemne do mňa tlačil, ale analik nechcel povoľovať a už som začínala cítiť bolesť.
Počkaj, skrikla som. Čo bolí moc? Spýtal sa Filip. No už celkom hej.
Tak počkám povedal Filip a zatiaľ si dal znovu trocha gélu na svojho krásavca.
Keď bolesť trochu ustála tak sa začal do mňa tlačiť opäť. No len čo začal opäť má začal bolieť anál, ale nechala som to tak. Bolo mi jasné, že to neprestane. A tak Filip zasuval a zasuval a ja som mala pocit, že má roztrhne. Vzdychala som od bolesti. Dôvod prečo som s tým nič nerobila bol ten, že som verila, že sa tá bolesť zmení v rozkoš ako Filip vravel.
Už to bude, povedal filip. Tak rychlo, skrikla som, lebo ťa cítim až pri srdci.
Fakt by ma v tú chvíľu zaujímalo, ako sme vyzerali z tretej osoby.
Ach, a som v tebe povedal zrazu Filip.
Už je celý vo mne? Áno je, tak teraz chvíľu počkám, lež sa ti prispôsobí analik, povedal Filip. To bude fajn, lebo mám fakt pocit, že ma o chvíľu roztrhne, s bolesťou v hlase som povedala. To zvládneš, povedal Filip a začal sa mi hrať s prsiami. Potom mi chutil ruky a dal ich na moju pičku. Teraz sa s ňou môžeš hrať, zatiaľ čo ťa budem trtkať. No tak skúsim povedala som.

Po chvíli bolesť ustúpila a tak som filipovi odpovedala, že môže a on s radosťou začal. Pomaly ho vytiahol a celý znova, no teraz už rýchlejšie vsunul späť. 
Ach to bol pocit. Už oveľa lepší až príjemný. Pekne ma vyplnil svojou výbavou a boli sme opäť prepojený. Znovu ho vytiahol a znovu vysunul. Ešte párkrát to tak spravil aby sa bol anál dokonale prispôsobený a zároveň pretretý gélom. Keď tak bolo, začal ma pichať. Hneď rýchlo z ničoho nič začal mrdat ako zmyslov zbavený. No musím uznať bola to fakt slasť sledovať ho ako je nadomnou sklonený a trtka ma do riti.
Začala som sa hrať s mojou mušličkou. Prstovala som sa čo perfektne sedelo k análnemu sexu. Obaja sme vzdychali a pozerali sa na seba. Bolo to úžasné. Cítila som ako filipove gule plieskaju o môj zadok.
Netrvalo dlho a od rozkoše, ale aj preto, že som sa prstovala som sa spravila. Celá som z toho tiekla. Filip krátko na to zahlásil, že bude tiež a že kam sa má spraviť. Povedala som mu nech ma pekne napusti. S radosťou odvetil Filip a ešte párkrát zasunul a už som len cítila jeho teplé semeno v mojom analiku. Filip vzdychal spolu so mnou a pozeral sa pritom pred seba, celý napnutý. Bolo vidieť že orgazmus prežíva.
Ešte zostal chvíľu vo mne, pozrel na mňa a spýtal sa či som spokojná. Spokojnosť je slabé slovo, povedala som. Vyšiel zo mňa, ja som sa posadila a citila som ako zo mňa vyteká jeho semeno, ale to ma netrápilo. Sedeli sme vedľa seba bez slova keď Filip navrhol sprchu. Sprcha by prišla vhod a tak som si ho ešte tam vychutnala. Pekne som si Filipa obchytkala, každý sval jeho krásneho tela. Po sprche má odprevadil na stanicu kde sa so mnou rozlúčil a ja som odišla domov. Večer sme si ešte písali a spomínali na dnešok. Dohodli sme sa ešte, že to musíme niekedy zopakovať čo sa aj stalo, ale o tom keď tak nabudúce.


autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>