Erotická poviedka

Sex s Annou 2

Potom ako Anna poradila Adama, mi to nedalo a musel som ju navštíviť. Manželka išla s deťmi ku svokre na víkend a ja som ostal doma s tým ze mam veľa prace a potreboval som si oddýchnuť. Ten víkend mi padol vhod. Zavolal som Anne, že ako sa ma a ci ju môžem prísť navštíviť. Ani jej snúbenec nebol doma, preto som išiel ku nej. Nedočkavo som čakal pred dvermi jej bytu kym mi otvorí.
Keď mi otvorila tak vo dverach stala s Adamom na rukách. Povedal som jej ze mam podozrenie ze Adam je môj. Nič nepovedala, len ma pozvala ďalej. Usadil som sa a ona išla robiť kávu. Neodolal som a vzal som si Adama na ruky. Ma moje oči a môj pohľad, povedal som jej. Neprotestovala iba povedala, otec nieje ten kto ho urobil ale kto ho vychováva a Adama si vzala na ruky a dala mu jest. Aj keď bola po pôrode vyzerala božsky dobre a spomenul som si na naše sexuálne dobrodružstvo. Vták mi ihneď stal a Anna si to všimla lebo sa usmiala.

Keď Adama nakrmila tak ho uložila do postieľky späť. Ja som prístupil juj nej zo zadu a začal bozkávať na krk. Anna jemne vzdychla a dostala zo seba iba vetu: Prosím znovu nie. Ale ja som sa nedal. Rukou som jej vošiel do teplakov a začal dráždiť cikulku cez nohavičky. Anna okamžite zvlhla. Otočil som si ju k sebe a pobozkal. Bozk mi opatovala. Zdvihol som si ju na ruky a od niesol vedľa do spálne aby sme nezobudili nášho syna  položil som si ju na posteľ a stiahol tepláky spolu s nohavičkami. Ochutnal som ju. Chutila tak ako naposledy.

Potom som ju zbavil tričká a podprsenky a ležala predomnou nahá celá nahá a bola iba moja. Ja som sa vyzliekol a ľahol som si na ňu. To bol pocit. Naše nahé tela sa dotýkali. Nečakal som na nič a vnikol som do nej. Anna vzdychala. Zacal som prirázat silnejšie a silnejšie. Anna sa slovami branila ale jej telo vravelo niečo iné. Annu som si bral ako keby bola moja. Véd aj vtedy bola. Obaja sme si nas sex užívali. Oragzmy išli jeden za druhým. Ja som neostal povesti z minulého sexu nič dlžný a Annu som napustil semenom až po okraj. Práve včas, lebo sa zobudil náš syn, ktorého sme poctivo splodili.

Ó mesiac som sa dozvedel ze je Anna opäť tehotná. Tento raz neviem ci som otec ja alebo jej snúbenec s ktorým sa vyspala v tu noc keď somnou. Ja som doma manželku na pustil se menom viac krát a oznámila mi ze budem otec.

autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>