Erotické poviedky

Nedeľné popoludnie

Serus, volám sa Marko mám 22 rokov a chcem sa s Tebou podeliť o story, ktorá sa mi stala v lete minulého roka.

             Bol prvý júlový víkend, ktorý som trávil s priateľom na rodinnej chate. Po 2 a pol roku už bežná rutina. Prišla nedeľa a priateľ sa naobedoval, pobalil a odišiel do práce. Keďže som ekonóm a účtovník na voľnej nohe, rozhodol som sa ostať ešte na chate, pár dní. Priateľ odišiel, poupratoval som chatu, zalial si coffe a vyšiel na terasu. Vychutnával som si cigaretku s kávou, keď mi zazvonil mobil. Volal mi brácho a rozkazovacím tónom povedal, že príde jeho best firend, ktorý mi donesie papiere k jeho účtovníctvu (keďže som bol mladší, bratovým kamarát som ekonomické papiere musel robiť či sa mi to páčilo alebo nie). No ale toto bola úplne iná šálka kávy.
   

 Pri Dávidovej prítomnosti mi vždy šialene bilo srdce. Stačil najmenší dotyk čo i len pri podaní ruky a mne hneď vyschlo v krku. Nebol to žiaden alfasamec, ale páčil sa mi už od nepamäti a niečo ma na ňom rajcovalo. Po stretnutí s ním som mal kadejaké erotické predstavy, fantázia mi pracovala na to percent. Bráško mi oznámil, že Dávid príde približne o 17:30 tak aby som bol doma a neflákal sa. Samozrejme, že som sa nevedel dočkať tej hodiny. Dopil som kávu zahasil 4tú cigaretu a rozmýšľal ako si spríjemniť to čakanie. Film? Péčko? Kniha? Telka? Bol som nervózny a nevedel čo mám od toľkého vzrušenia robiť. V tom mi cinkla SMSka. 

- Čau zlatko ja ti len píšem, že som došiel domov a ponáhľam sa do práce. Čo porábaš ? Večer sa ti ozvem. Pa.
P.S. nezabudni vyhodiť tie kondómy spod postele. :P
P.S.2 Ľúbim ťa.
     
Nevedel som čo mu odpísať ... a 5 minút čumel do mobilu.
* Ahoj miláčik, prajem peknú poobednú zmenu. Ja sa nudím, asi idem spať. Áno kondómy som už vyhodil :P. Ľúbim ťa, Pa.
- No ak nevieš čo robiť choď si opáliť tu tvoju bielu prdel. :P. Pa. :*


Táto smska ma rozosmiala a moje plány na nasledujúce hodiny boli jasné. Alex môj priateľ mal tmavšiu pokožku  a vždy ma podpichoval tým, že som vedúci vápenky a prdel mi svieti na sto kilometrov. Pripravil som si mojito, vzal zo sebou mobil, cigy, opaľovcí krém a vyšiel na veľkú záhradu. 
     Na našej chate bolo super to, že lokalita poskytovala úplné súkromie a tak som si rozložil deku, natrel sa krémom a na adama si naň ľahol. Bolo 14: 07 tak som si nastavil na 17:00 budík pre prípad, ak by som náhodou zaspal a nestihol sa včas nachystať. Nebolo by na tom nič divné, ak by ma aj Dávid videl opaľovať sa, len si neviem predstaviť jeho výzor tváre a reakciu na to, ako ho vítam  mojou bielou, ale zato dohladka oholenou prdelou. Pot mi stekal po mierne vypracovanom tele, ktoré sa mi vďaka korone dokázalo vypracovať za pár mesiacov. Hrdlo mi chladilo ľadové mojitom a fantázia v mojej hlave ohľadom Dávidovej návštevy pracovala na plné obrátky. Pohár som odložil na stolík, otočil sa na brucho, zavrel oči a premýšľal nad posteľovými scénami s bratovým kamošom. Do pár sekúnd sa mi stoporil penis a ja si vychutnával tieto predstavy, ktoré sa odohrávali iba v mojej hlave. V týchto fantáziách som zaspal. 

Keď som poriadne nadržaný väčšinou sa mi snívajú kadejaké erotické sny, čo nebolo výnimkou ani teraz. Orálny som uspokojoval troch chlapov, anál mi rozťahoval môj priateľ Alex, a kadečo iné..... Srdce mi bilo ako zvon, neskutočne som sa potil, vzdychal a v tom sa zobudil. Pozrel som sa na mobil a na displeji ukazovalo 15:21. Času som mal ešte habadej. Napil som sa a rozmýšľal nad všetkými tými úchylnosťami, ktoré sa mi snívali. Ležal som na bruchu zavrel oči a moja fantázia v dotváraní týchto úchylností nemala hraníc. Zaspal som a sny pokračovali. Vzdychal som, niečo som si mrmlal a napínal zadok. ( aspoň takto mi to opisoval Dávid). Zobudil som sa na to ako som zadkom akoby o niečo obtrel  neskutočne sa zľakol. Bol som ako omámený nevedel som kde som, čo sa stalo, proste ako by ma niekto šľahol kladivom po hlave. Po pár sekundách som sa otočil a videl JEHO. 

Dávid! 30 ročný skoro dvojmetrový chlap s krátkymi strapatými vlasmi, jemným strniskom a veľkými zelenými očami sa červenal a potmehúcky usmieval. 
- Serus! ( povedal vážnym hlasom ), vlhké sny? ( opýtal sa už s úsmevom na tvári, ktorý pre neho nebol veľmi typický. )
Ležal som ako obarený a nevedel som čo mu v tej rýchlosti mám povedať. Pozeral som na neho ako na svätý obrázok rukami si zakrýval rozkrok a zmohol som len na to:
* Čaau, to už je pol šiestej?, vykoktal som tých šesť slov ani neviem ako a premeriaval si ho nenápadne od hlavy po päty. 
- Nie ešte len 16:30, prišiel som trošku skôr lebo.... 
ďalej som ho už nepočúval a pozeral na jeho tvrdé bradavky ktoré na mňa spod obtiahnutého trička s véčkovým výstrihom hľadeli. Nebol to nijaký nabijak, ale privyrábal si v lese čo na ňom zanechalo pekné výsledky. Obtiahnuté tričko v spojení s 30 stupňovými teplotami prezrádzalo, že sa nemá začo hanbi, 195 centimetrov bolo iba plus a dohneda opálená pokožka bola už len čerešničkou na torte. Penis sa mi okamžite stoporil a ja som ho len tak - tak zakryl rukami. Snažil som sa myslieť na niečo iné a očami som zbehol trošku nižšie. Videl som dlhé, opálené, svalnaté a poriadne chlpaté nohy, v čom mi udreli do oči vypuknuté kraťasy. Neveril som vlastným očiam. Vytŕčali poriadne do priestoru. To čo som videl ma prekvapilo a zároveň povzbudilo k tomu aby som sa postavil a obliekol svoje čierne  jocksy, ktoré ležali pri jeho nohách. Cítil som sa trápne a stále myslel na to, že po tom čo som si obliekol spodné prádlo si musí o mne na 100% myslieť že som gay Bola to najhoršia situácia v mojom živote, horel som od hanby, rozmýšľal nad tým čo bude nasledovať, bolo mi to už aj jedno, keď moje myšlienky prerušil Dávidov hlas:
- Pekné jocksy, (povedal s úsmevom,)
Bol som úplne vykoľajený z týchto slov, vždy som si myslel že každého gaya by utopil v lyžičke vody. 
* Diky ( odpovedal som neutrálnym hlasom ) a snažil sa zmeniť tému, tak som mu ponúkol kávu. 
- Bez cukru a s mliekom ak môžem poprosiť
* Oukey, sadni si na terasu hneď príd...
Nestihol som ani dopovedať keď som cítil ako ma drží za ruku a šepká mi do ucha..
- Ak ťa môžem poprosiť neobliekaj si na seba nič iné, .. ( bolo cítiť, že to rozpráva trošku erotickým hlasom)
 Nevedel som čo má za lubom,  no on ma len otočil smerom k domu pustil mi ruku a ľahko ma plesol po zadku a tým mi dal najavo, že mu mám ísť spraviť kávu. 

Vošiel som do kuchyne a s roztrasenými rukami mu sypal nescu do šálky. Rozmýšľal som stále nad tými slovami ktoré mi šepkal do ucha a myslel na to čo bude nasledovať až vyjdem opäť von a sadnem si k nemu na terasu. Vzal som tanierik so šálkou do ruky, ktorá sa tak triasla, že nechýbalo veľa aby som ju rozlial, opatrne som šiel k terase kde sedel Dávid. (nevedel som či som vzrušený, alebo vystrašený no nemal som na výber). Teda aspoň si myslel, že tam bude sedieť. Terasa bola prázdna, Dávid ležal na deke a dopíjal mojito. Moje mojito!
- Vynikajúce! ( vykríkol, a s úsmevom hľadel na mňa) spravil by si aj mne prosím ? 
Kukal som ako puk, nieže by ma to neprekvapovalo, ak by som nebol ekonóm tak ako barman by som sa uživil úplne v pohode, prekvapovala ma jeho stojka medzi nohami, ktorú sa vôbec nesnažil zakryť. 
* A čo tá káva, hm? ( spýtal som sa trocha nahnevaným tónom, mal som z neho pocit, že si chce zo mňa spraviť sluhu, a využiť to, keď zistil že som bukva). 
- Daj sem vypijem ju.
Podával som mu kávu a naše ruky sa dotkli. Telom mi prešli zimomriavky až so mnou myklo, ale Dávid si to nevšimol.
-Ďakujem ( usmial sa ) dúfam že bude taká dobrá ako to mojito ( žmurkol).
* To neviem ( odpovedal som ignoračne) vzal prázdny pohár od drinku a šiel dnu.

Vošiel som naspäť do kuchyne a začal pripravovať mojito. Pri krájaní limetky som sa porezal a začal nadávať na nožík, limetku, Dávida, že keby tu nebol tak by sa nič nestalo.... pokračoval som v príprave...... Posledné dokončovačky ( limetka na okraj pohára, troška mäty na vrch) akurát som zapichol slamku, keď v tom som cítil ako sa niečo dotklo môjho zadku. Stál za mnou. Kým si ma nežne chytil oboma rukami okolo pása, prv sa ma dotýkal jeho stoporený penis. 
- Upokoj sa! ( šepkal mi do ucha upokojujúcim tónom ), ktorý prst si si porezal ?                             Ako sa ma to opýtal došlo mi, že počul všetky tie nadávky, ktoré boli adresované jemu, ale v tej chvíli mi to bolo jedno. 
* Tento! zodvihol som prst na ktorom bola malá ranka z ktorej trošku tiekla krv. 
Dávid ma pustil, otočil ma čelom k sebe a bez najmenšieho zaváhania si môj porezaný prst zobral do úst, olízal ho a dal naň bozk. 
- Lepšie ? ( opýtal sa trochu previnilým tónom) 
* Áno, .... usmial som sa a od prekvapenia a vzrušenia som nevedel čo mám robiť. Zimomriavky som mal na celom tele, nevedel som či sa to deje naozaj, alebo len ležím na deke a sníva sa mi to. 
- Prepáč, stalo sa ti to kvôli mne!
* Neospravedlňuj sa, veď si mi to zahojil. 
Usmial som sa a pozeral sa Dávidovi priamo do očí. Svoj pohľad mi opätoval, pozerali sme si navzájom do očí, ani jeden sme nežmurkli inam. Hlavou mi vírili rôzne myšlienky. Pobozkať ho ? Nepobozkať ho ? Máš Alexa nebuď hlúpy !!! No to vzrušenie bolo oveľa silnejšie ako čokoľvek iné. Po chvíli Dávid zavrel oči a približoval sa ku mne. Napätie zo mňa úplne opadlo, zavrel som oči aj ja a  čakal kedy to príde...... Pobozkali sme sa... Bol to neopísateľný pocit. Jazyky sa nám dotýkali jeden o druhého, vymieňali sme si ich v ústach a dúfal som, že sa to nikdy neskončí. Bolo to tak úprimné z mojej strany samozrejme, ale nečakal som to od Dávida. Vychutnával si to. Ani na maličký okamih nezaváhal a pokračoval. Po niekoľkých minútach som cítil jeho veľké a drsné ruky ako lopaty na mojom zadku. Hral sa s ním, premeriaval si ho, jemne po ňom pleskal a nakoniec skončil hrbým prostredníkom rovno dnu. Zastonal som, čo nás prerušilo od bozkávania, len som sa usmial a pošepkal mu.
*Môžeš pokračovať! 
Usmial sa a naše jazyky sa opäť dotýkali a hrubé prsty zamieril opäť k svojmu cieľu. Jedno rukou som ho hladkal po strapatých čiernych vlasoch a druhou po chrbte, keď mi ju chytil a položil na kraťasy. Aby som bol presný priamo na penis. Bol nádherne hrubý a dlhý. Odhadol som ho na nejakých 20 centimetrov. Po jemnom honení, ktoré sa mu podľa vzdychania evidentne veľmi páčilo, zamieril som rukou pod kraťasy a boxerky. Teraz som ho držal v ruke a bol iba môj.  Jemne zarastený, tvrdý ako kameň , hrubý, horúci ako láva a jemne spotený penis s plnými zásobníkmi čakal na moje ústa. Gule boli brutálne ťažké a plné čo ma ešte viac vzrušovalo a dávalo najavo, že sex nemal minimálne týždeň. Nevedel som sa dočkať  kedy konečne ochutnám jeho horúce semeno. 

Celú túto nádhernú scénu som s neochotou  musel prerušil. Dávid sa prekvapivo na mňa pozrel a lačným pohľadom mi dával najavo, že teraz v žiadnom prípade nesmiem cúvnuť. Možno si myslel že mám výčitky voči jeho priateľke s ktorou žil 8 rokov a ktorú veľmi dobre poznám. No v tom momente mi bolo úplne všetko jedno.  Pritiahol som jeho hlavu k svojej, nežne mu olizol uško a pošepkal mu.
* Nebolo by to pohodlnejšie v spální ? 
Dávid neodpovedal, z jeho pohľadu bolo jasné že si vydýchol, usmial sa a prikývol. Chytil som ho za vtáka a ako za lano som ho ťahal hore schodmi do spálne. Stáli sme pred posteľou a nevedel som sa dočkať toho, kedy na ňom skončím. Začal ma bozkávať, a hladkať po zadku. Konečne prišla ta chvíľa. Začal som ho pomaly vyzliekať. Pocity, ktoré som vtedy prežíval boli úžasné. Po vyzlečení trička som hľadel na dokonale opálené vypracované telo, ktoré aj s tvrdými bradavkami zdobili čierne chĺpky na celej hrudi. Nie som typ, ktorému sa páčia chlpatý muži no na ňom to vyzeralo božsky. Nevedel som sa dočkať kedy sa pritisnem na tu jemne chlpatú a spotenú hruď..... 
Po chvíli kochania sa  Dávidovým telom som si kľakol a začal mu sťahovať kraťasy. Ten obor bol už iba pod jediným kúskom oblečenia. Bol naozaj krásny. Cez vajcia po celej dĺžke penisu, pupok, hrudník, krk som ho vášnivo pobozkal na vlhké pery a zvalil na posteľ.

Ležal tam iba v bielych vypasovaných a o to ešte viac napnutých boxerkách a čakal čo bude nasledovať. Vrhol som sa naňho a nežne ho bozkával po kurku. Hladkal ma po chrbte a schádzal až k zadku čo ma vzrušovalo ešte viac. Podľa stonov ktoré vydával bol krk jeho najväčšou erotogénnou zónou, aspoň to si doteraz myslel, no tom som netušil čo príde neskôr. Skĺzol som sa k jemne zarasteným tvrdým bradavkám a začal ich lízať a jemne kusať. Páčilo sa mu to. Mykal so sebou a nalepený na jeho hrudi som cítil ako mu bije srdce. Obe ruky som chytil a položil za hlavu, kde sa mi naskytol pohľad na jemne zarastené a spotené pazuchy. Bez najmenšieho zaváhania a premýšľania nad tým či sa mu to bude páčiť, alebo nie som ich začal lízať. Na jazyku som cítil jeho slaný pot, a zároveň vôňu jeho tela, jeho mužskú vôňu.  Neskutočne sa mu to páčilo, čo preukazovalo naozaj silné vzdychanie a evidentne mu to niekto robil prvý krát. Až teraz prišiel na to, že najväčšia erotogénna zóna sú pazuchy. Muselo ho to veľmi naštartovať, lebo ani neviem kedy, som už ležal na bruchu a cítil ako svojím vlhkým jazykom vniká do mňa. Bolo to úžasné, ešte nikdy som nezažil také vzrušenie. Robil to dokonale a po čase zapojil aj prsty, ktoré si vlhčil a prirážal poriadne dnu.
Chcel som mu tú rozkoš opätovať a otočil ho naspať na chrbát. A konečne prišiel čas venovať sa jeho nástroju. Ešte predtým som ho vydráždil jazykom na bradavkách a pomaličky som klesal nadol. 
     Boxerky ležali na zemi a predo mnou sa hojdal 21 centimetrov dlhý a 8 centimetrov hrubý penis, po ktorom stekali kvapôčky potu. Nádherný, jemne zakrivený so svetloružovým žaluďom, plnými vajcami a jemne spotený čakal na moje ústa. Začal som pomalým sťahovaním predkožky a nežným krúživým pohybom jazyka po žaludi sa moje ústa napĺňali spoteným pérom. Chutil úžasne, a vôňa bola neskutočná. Začal som ho naplno robiť čo mi oplácal hlasnými stonmi. Natiahol sa a dva hrubé prsty za odplatu rozťahovali dokonale oholenú dierku. Prsty na nohách mal úplne stiahnuté k sebe ako by bol v kŕči, čo ma len utvrdzovalo v tom, že to robím tak ako si to predstavuje. Po tomto orálnom divadle si ma opäť položil na brucho a dvihol zadok do úrovne, ktorá mu vyhovovala a za dokonalú fajočku, (ako to neskôr povedal) sa mi oplatil brutálnym sexom. Jeho rúžový žaluď prenikol dnu a ja som pocítil brutálne teplo a silný tlak, no v tom som zacítil na ľavom uchu jeho pery.
- Už som v tebe celý. ( nežne mi pošepkal do ucha ) a pobozkal na krk. Po pár minútach tlak ustúpil a silnejším tempom som dorážal až po koreň penisu a tak mu dal najavo, že môže prirážať naplno...... A tak sa aj stalo. Bol úžasný, výdrž mal obdivuhodnú a pri plnom zasúvaní bolo počuť iba pleskot jeho veľkých vajec o moju prdel a vzdychy dvoch nadržaných chlapov. V sexom bol jednička, mal som rôzne predstavy ale to presiahlo aj tie. Najprv, romantik, potom natvrdo ako to má rád. Vymenili sme polohy a ja som skákal a určoval tempo ktoré mi vyhovovalo. Pritiahol som sa k jeho ústam pobozkal ho a pošepkal mu:
* Spravíš sa mi do úst ? 
- To vážne ? ( bolo na ňom vidieť, že ho to prekvapilo)
* Áno!
- Ešte som to nikdy neskúšal. Veľmi rád ťa nakŕmim. ( usmial sa ), zavrel oči a užíval si tú jazdu.

Po chvíli m dal najavo, že už bude a aby som sa na to pripravil. Srdce mi neskutočne bilo, v krku mi úplne vyschlo, bol som ako zhypnotizovaný a hneď som ho začal fajčiť. 
     Začal rýchlejšie a rýchlejšie dýchať a v vzápätí stonať. Zavrel som oči a fajčil .... Moje myšlienky prerušili až hlasné vzdychy, a uvedomenie si, že moje ústa sa obrovskou rýchlosťou plnia teplým semenom, ktoré som musel okamžite hltať, inak by som sa asi zadusil. Po poslednom výstreku som jazykom olízal celú žaluď a zbavil ho to posledných kvapiek teplého semena.  Dávid ležal na posteli ako keby zabehol maratón a ledva dýchal. Pritiahol ma k sebe hlavu mi položil na hruď a spotenými rukami ma hladkal po chrbte. Užíval som si túto chvíľu a nechcel aby sa skončila. Po asi pol hodine ležania som navrhol spoločnú sprchu. Dávid bez slova prikývol a spoločne sme zamierili do sprchy. Studená voda nám stekala po spotenom tele. Dávid sa začal mydliť no ja som ho zastavil a dal najavo že to urobím. Šampónom som prechádzal po rozpálenom tele, ktoré pod prúdom vody chladlo a cítil každý jeden sval na jeho tele. Vymenili sme sa namydlil ma a hrubými prstami sa zase zatúlal  v jeho najobľúbenejšej časti na mojom tele. Vysušili sme sa a vyčerpaný sme si ľahli do postele. 

 Rozprávali sme sa o všeličom, no stále som nemal odpoveď na niektoré otázky. Po trápnom tichu ako keby mi videl ho hlavy, mi všetko vyjasnil. Vedel už asi 2 roky že mám priateľa, no bolo mu to jedno. Nikdy si ani len na malý okamih nepredstavoval, že by mal niečo s chlapom. Až do dnes keď ma videl ako sa mi sníva niečo vlhké a napínam zadok. Bola to jeho tvár, o ktorú som narazil a zobudil sa na záhrade. Kľačal pri nej a obzeral si ju a ovoniaval ju keď sa v ňom prebudilo čudné vzrušenie. Sľúbili sme si, že toto nedeľné popoludnie ostane medzi nami. Obliekli sme sa, dali si kávu a Dávid mi podal papiere, pre ktoré tu vlastne prišiel. pobozkal ma na rozlúčku a odišiel domov. 

Mal som veľmi zmiešané pocity, na jeden strane som podviedol priateľa, ktorého ľúbim a na strane druhej sa splnil môj dávny pradávny sen. No prišiel som na to, že trápiť sa nad tým čo som urobil nemá zmysel, lebo v tom okamihu som to chcel urobiť. 
     05. 08. budeme mať s Dávidom výročie nášho prvého malého ale zároveň veľkého tajomstva. Dávid sa zasnúbil a plánuje svadbu. Občas sa zastaví na coffe, no sľúbil mi že rozlúčku so slobodou oslávime spolu len my dvaja.

      Ďakujem, že si tento príbeh prečítal celý dokonca, je prvý tak ber na to ohľad.

Nazdar, :)autor: MarkusAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie   [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]   najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>


odporúčame


Sex po telefóne
Erotické linky
Porno videa
Porno videa zdarma
Pornovka.cz
Holky na sex