Erotická poviedka

Rozhodla som sa

Rozhodla som sa. Fera dostanem, či chce, alebo nie. Pred polrokom som sa po štyroch rokoch  rozišla s frajerom a v podstate som od vtedy nasucho. Fero, nový kolega, na ktorom celé ženské osadenstvo firmy, bez ohľadu na vek mohlo nechať oči sa však tváril nevšímavo a rád spomínal svoju nastávajúcu, vážnu známosť, s ktorou majú naplánovaný nielen termín svadby, ale aj dve deti. To pre mňa nebol problém, ten bol skôr v nedostatku príležitostí, nakoľko sa vždy ponáhľal domov a na dvoch oslavách s kolegami sa ledva zdržal. Vedela som, že sa mu páčim, no na moje veľké sklamanie pri tom ostalo.

Niekoľko krát  som navrhla kávu, pohladkala ho po líci, položila mu ruku na stehno, no vždy sa vykrútil a ja som ostala s dlhým nosom. Príležitosť sa naskytla, keď sme mali dvojdňové podnikové školenie v Harmónii a večer vypukla neviazaná zábava s tancom a hlavne morom alkoholu. Pila som veľmi striedmo, chcela som ostať triezva, mojim cieľom nebola zábava, ale Fero. Stále som držala pohár a vínom, akože som si odpíjala a veselo som nalievala ostatným a samozrejme Ferovi. Ten sa však po pár pohároch snažil vytratiť do jedného apartmánu, ktorý bol neobsadený a hneď na prízemí, vedľa spoločenskej sály. Ja so ho pripitým hlasom, mierne sa potácajúc zastavila a pýtala sa ho, kam sa poberá. Odvetil, že si musí oddýchnuť, ale určite sa ešte vráti. Ja na to, že oddychovať nemusím, vydržím do rána a len teraz to roztočím. S tým som si upila a pobrala k tancujúcim. Nik si ma nevšímal, všetci sa venovali tancu a zábave. Chvíľu som vyčkala a pobrala sa za Ferom. V izbe bolo šero, vo fotelke oproti posteli sedel rozvalený objekt môjho záujmu a driemal.

Keď som vošla, otvoril oči, no ja som si ho nevšímala. Potácavým krokom som pristúpila k posteli a odhrnula prikrývku. S privretými očami som sa obrátila smerom k Ferovi a rozopla sukňu, ktorá padla na zem a odhalila moje nohy a miniatúrne nohavičky. Tie som si začala sťahovať a pri tom som si niečo mrmlala. Keď som ich stiahla zo zadočku a ukrývali len trojuholníček chĺpkov na šuške, som sa zapotácala a dosadla na posteľ. Ďalej som mumlala a začala si rozopínať blúzku. Stiahla som si jeden rukáv a začala sa s ním hrať. Ukradomky som pozrela na Fera, pozeral s prekvapenými očami a ani nemukol. Úprimne, nepoznám chlapa, ktorý by sa nechcel pozerať na ženu, ktorá sa vyzlieka. Však ja ti urobím predstavenie, ktorému neodoláš, prebehlo mi mysľou. Pustila som rukáv a rozopla si podprsenku. Takto pripravená, napolo rozhalená a porozopínaná  som si ľahla otočená k Ferimu chrbtom a natiahla na seba pokrývku, nejakú plachtu. Samozrejme tak, že mi z nej trčal poodhalený zadoček a začala som zhlboka dýchať. Dlho som čakať nemusela, keď som začula, ako sa zdvihol z foteli. Pristúpil k posteli a sadol si. Ticho ma oslovil, no ja nič. Zopakoval to aj s dotykom na mojom pleci a keď to stalo bez odozvy, osmelil sa a pohladkal ma po zadočku. Dotyk bol príjemný. Chytil  plachtu a pomaly ju zo mňa začal sťahovať. Troška som sa pomrvila a on bleskovo prestal, no po chvíli pokračoval. Keď ma celú odokryl, na chvíľu prestal a ja som vedela, že si ma obzerá. Potom ma začal hladkať po boku až k prsiam. Vzdychla som zo sna a obrátila sa na chrbát. Ruky som pri tom široko rozhodila a nechtiac ho capla po ramene. Ruka mi skĺzla na posteľ a niečo som spokojne zamrnčala. Zmeravel a čakal, čo bude.

Začala som pootvorenými ústami tíško chrápať a pri tom som hýbala nohami, kým som ich primerane neroztiahla, koľko mi dovolili spustené nohavičky. Nadvihol mi podprsenku, prešiel mi rukou po prsiach, a dlaňou ich  jemne postískal. Potom skĺzol na bruško a zamieril k mušličke, po ktorej prešiel prstom a jemne sa snažil vniknúť dnu. Pohral sa s ňou a keď videl že nereagujem, dodal si guráž a medzi pery vzal moju bradavku, ktorá ihneď zareagovala stvrdnutím. Prestal a ja som počula, že sa vyzlieka. Podvihol sa vyššie a do mojich pootvorených úst vložil svojho ešte nepripraveného vtáka. Keďže som spala, nereagovala som. Držal ho v ruke a písal ním po mojich perách a zuboch. Zachrapčala som a trošku viac pootvorila ústa. Vnikol trošku hlbšie a ja som na jazyku zacítila slanú chuť jeho žaluďa. Hlavou mi prebleskla myšlienka na filmy, kde sa ľudia milujú neumytí, spotení po celodennej práci a vôbec im to nevadí. Mne to vadilo, vôbec mi nechutil a hlavne, nechcela som, aby sa mi urobil do úst, na to som mala pripravenú šušku. Pred príchodom do izby som bola na wecku a šušku som si vyumývala dúfajúc, že mi ju uspokojí. Ako zo sna som odvrátila hlavu a so zjavnou nespokojnosťou mávla protestne rukou. Ihneď cúvol a tíško čakal, či sa nezobudím. Gesto sa podarilo, prestal sa venovať mojim ústam a sústredil sa na telo. Jemne mi položil ruku na bruško a začal ho masírovať smerom dole, k roztúženej mušličke. Vzrušenie sa vo mne stupňovalo a mala som čo robiť, aby som sa neprezradila a ďalej hrala spiacu. Keď sa dotkol chĺpkov šušky, spokojne som sa zavrtela a začala tíško priasť ako mačička.

To mu dodalo odvahy a priložil mi na ňu celú dlaň. Jemne ju stisol a pohýbal ňou, akoby ma chcel ohodnotiť. Asi bol spokojný, lebo dlaň podvihol a prstom prešiel po celej štrbinke od hora až k zadočku. Potom mi prstami roztiahol lupienky a jedným jemne krúžil na dierke. Ledva som to vydržala, ale pokračovala som v hre, len som troška pokrútila zadočkom a bokmi, čím som mu uľahčila cestu dnu. Aj on bol už dobre spracovaný a korisť by už isto z rúk nepustil. Pohyb na posteli prezradil, že sa snaží kľaknúť medzi moje nohy. Tie som mala dosť roztiahnuté, tak ma nepritisol a ja som mohla ďalej spať. Dal mi pusu na miesto, kde sa spájali lupienky mušličky a zakrývali nedočkavý klitoris. Hrášok rozkoše až volal po jeho perách a ako vo sne sa ponúkol jeho jazyku. Prisal sa naň, ja som hlasno vzdychla a zakrúžila panvou. Ruky zakvačil za okraj mojich nohavičiek a začal ich sťahovať. Môj trik s ich  spustením  pod zadoček sa osvedčil a bez akejkoľvek námahy mi ich stiahol, ani som sa pri tom nemusela hýbať. Potom sa už naplno začal venovať mojej mušličke. Jazyk preskúmal všetky zákutia mojich vzrušených lupienkov a prenikol do uvoľnenej jaskynky. Ruky som si položila na bruško a začala ho pritískať. Bolo to niečo, s čím som sa neraz zobúdzala, keď som dlho nemala sex. Dotykom jeho hlavy som sa zatiaľ vyhýbala, užívala som si krásny sen a nechala ho plynúť. Keď mi jaskynka zvlhla a začala vyžarovať teplo nedočkavosti, prešiel na hrášok rozkoše, ktorý už vykúkal z lupienkov mušličky a hľadal Ferov jazyk. Už prvý dotyk končeka jazyku na ňom a prisatie pier mi priviedlo prvú vlnu rozkoše.

Dych sa mi zrýchlil a ja som mala čo robiť, aby som sa neprezradila. Zaťala som zuby, zhlboka sa nadýchla a užívala si vlny rozkoše, ktoré sa začali rozbiehať v mojom vnútri. Takýto utajený, no intenzívny orgazmus som ešte nezažila. Ruky som si tisla na bruško a chvenie môjho tela konečne prinútilo Ferka, aby dokončil svoje dielo. Opatrne, tak, aby ma nepriľahol sa vytiahol hore a ľahko vnikol do mojej jaskynky. Úplne som sa uvoľnila a užívala si horúci úd v mojom vnútri. Zalieval ma pocit blaženosti a začala som hýbať bokmi v rytme jeho pohybov. Stále som mala zavreté oči, jediná reakcia na jeho výkon bolo moje tiché mačacie pradenie a slabý pohyb bokov. Pomaly, aby som ho neprerušila som pokrčila nohy v kolenách a stehná pritlačila k jeho bokom. Ruky som mala voľne rozhodené, no predsa som ich položila na jeho chrbát a jemne ho hladkala. Cítila som, že sa mi pozerá do očí a stále premýšľa, či som hore, alebo spím. Evidentne bol so sebou spokojný a začalo mu to byť jedno, lebo jeho prirážanie sa zosilnilo a aj si priľahol na moje prsia, ktoré privítali dotyk jeho pokožky. Cítila som, že sa blíži moje ďalšie vyvrcholenie, keď som pocítila slabučké šklbnutie v jeho vtáku. Okamžite mi prebehlo mysľou, že utečie a spraví sa mi na brucho. To som nesmela dopustiť, to by bolo najhoršie ukončenie môjho krásneho sna. A tak som mu rýchlo prekrížila nohy okolo bokov a na chrbte ich zakvačila jednu cez druhú, rukami som ho objala okolo krku a hlasno dýchajúc som pustila plynúť vyvrcholenie so všetkým, čo k tomu patrí. Ani sa veľmi nebránil, reflexívne sa podvihol, no prvá salva  semena do mojej šušky ho vrátila do reality a pritlačila ho na moju mušličku, aby kanonáda jeho pulzovania vnikala do mňa čo najhlbšie.

Bol to krásny sen, ako sme dokázali zladiť náš orgazmus, ktorý sme predlžovali silným prirážaním. To som ho už silno objímala a do ucha mu zo sna šepkala slová slasti a spokojnosti. Rozkoš pomaličky ustupovala a mňa, po dlhých chvíľach zavretých očí začal vážne premáhať spánok. Nebránila som sa mu a upadala som do slastných driemot. Ferko spokojný so sebou si ľahol vedľa mňa a tíško ma pozoroval. Potom som cítila, ako ma niečím, asi  papierovou vreckovkou začína utierať. Prešiel cez celú šušku, stehná po zadoček. Zopakoval to ešte raz a mňa napadlo, že isto zahládza stopy. Usínajúc som sa v duchu zasmiala. Otočila som sa na bok k Ferkovi som vytrčila zadoček a prestala myslieť na čokoľvek. Ešte som cítila jeho ruku na boku a potom skĺzli prsty na moju mušličku a pohrali sa s ňou. Prebrala som sa ešte za tmy. Bola som riadne zakrytá a Ferko sedel oblečený vo fotelke a spal. Vstala som, obliekla sa a prešla okolo neho von, kde sa kolegovia stále dobre bavili. Zapojila som sa do tanca a do rána som sa dobre vybláznila a už som si ani nedávala pozor na množstvo vypitého vína. Ferko sa už neukázal, čo mi však až tak nevadilo, vedela som, že naša chvíľa ešte príde. Zábava skončila, keď už bolo slnko vysoko a opäť sme sa stretli až pri obede. Od jedla sme sa pobrali rovno k autobusu, ktorý nás vrátil bo Bratislavy. Vyhodil nás pod Novým mostom, veselo sme sa rozlúčili a už sme plánovali ďalšie školenie. Pristúpila som k Ferovi, ktorý placho uhýbal pohľadom. Nechcela som ho trápiť, pohladkala som ho po líci, dala mu pusu na líčko a poďakovala mu za noc. Prekvapene na mňa vyvalil oči, tak som to spresnila: "Večer som to trošku s tým vínom prehnala. Keď som sa prebudila, videla som, že sedíš v izbe a ozaj ti ďakujem, že si nezneužil situáciu a nechal ma vyspať. Inak neviem, ale iný by to zneužil a určite si na mne užil. Si fakt kamoš a neviem ako sa ti poďakovať. Máš to u mňa, určite ti to vrátim. Niečo vymyslím. Dik a pa". Odišla som a nechala ho premýšľať. Asi po dvadsiatich metroch som sa otočila, stále tam stál a uprene ma pozoroval. Zamávala som mu a poslala pusu. Zamával aj on a pobral sa svojim smerom.

            V práci sa mi pár dní vyhýbal, no potom sme sa bavili ako predtým. Všetko bolo v najlepšom poriadku, len Fero bol ku mne akosi milší, nežnejší, niekoľko krát som ho pristihla, ako ma sleduje, no vždy rýchlo odvrátil oči. Stávali sa z nás dobrí priatelia, len o školení sme sa nerozprávali. Zato som už poznala celú jeho rodinu, život a všetko o jeho nastávajúcej. Hru som prijala. Vedela som, že mu vzťah nerozbijem, svoju mal skutočne rád, len nevedel, kde vo svojom živote má zaradiť mňa. Ja som to vedela presne. Priateľka s občasným chvíľkovým rozmarom. Ale čas na rozmary ešte len príde. Zvedavosť vo mne driemala a stále sa točila okolo myšlienky, aký by s ním bol sex, keby som sa nehrala na spiacu bábiku, ale sa mu venovala naplno. Musím to zistiť.

            Ihneď, ako  mi šéf oznámil, že som na pol roka vyslaná do Klagenfurtu, som pochopila, že s Ferom to skončilo prv, ako sa to začalo a už asi nezistím, aký je skutočne v posteli. Trošku ma to mrzelo, no brala som to reálne, však som mala nejakú tú náhradu a on bol aj tak len nereálny prelud v mojej mysli. Nebrala som ho vážne, hoci by som ho chcela opäť ochutnať, ale čo už??? Krátko pred odchodom, o ktorom som zatiaľ s kolegami nerozprávala ma Fero požiadal, či by som s ním nešla kúpiť nejaký náhrdelník s náramkom pre nastávajúcu. Zaskočilo ma to, prečo práve ja, ale vysvetlil mi to, že ju chce prekvapiť a ja mám vraj vycibrený vkus a inak aj tak nevie, na koho by sa s tým obrátil. Súhlasila som. Prešli sme pár zlatníctiev na Obchodnej a smerom k Michalskej nás obliala prietrž mračien.

Búrka sa prihnala v minúte a v sekunde sme boli premoknutí do nitky. Ochladilo sa a ja, oblečená len v tenulinkej blúzke a sukni  som poriadne drkotala od zimy. Fero mi ponúkol sako, no to bolo premočené a asi by mi veľmi nepomohlo. Rýchlo som navrhla, aby sme skočili ku mne. Fero spýtavo zdvihol oči, no pokračovala som, že bývam na Panskej a rýchlo sa osušíme. Pristal a o chvíľu som už odomykala. Okamžite som vbehla do kúpeľne, hodila mu uterák a šupla sa pod sprchu. Keď som vyšla, odetá v obľúbenom bielučkom župane, Fero stál pred knižnicou, čítal chrbty kníh a utieral si hlavu. Vzala som mu osušku, očami som mrkla ku košeli a prehodila som, aby ju zhodil, v kúpeľni ju rýchlo osušíme. Začal si rozopínať gombíky a ja som mu pomohla s tými nad opaskom. Zareagoval len zrýchleným dychom a keď som mu začala odopínať opasok, nevydržal a pustil sa do pásku na mojom župane. Nemuseli sme nič vravieť, všetko bolo jasné. Rukami ma chytil za nahé boky, jemne pritlačil a posúval ich hore, až sa palcami dotkol mojich pŕs. Vtedy sa ku mne naklonil a ústami našiel moje. Pery sa nám spojili v krásny bozk a jazyky ochutnali ponúkanú rozkoš. Ja som mu stiahla nohavice aj so slipmi čo najnižšie a podvihla odhalené vajíčka s ešte umierneným vtákom. Ten na môj dotyk okamžite zareagoval a predstavil sa v celej svojej kráse. Jemne som ho odstrčila a ukázala na kúpeľňu: "Hoď si sprchu, ja to tu trošku pripravím" Vrátil sa s uterákom okolo bokov. Stála som nahá pred rozostlanou posteľou s dvomi pohármi. Oči mu zažiarili a kým ku mne pristupoval lietal po mne pohľadom a ozaj sa nevedel vynadívať. Upili sme si, vzal mi pohár, oba položil na stolík a zahľadel sa na mňa. Jeho uznanlivý pohľad ma uspokojoval, ruky som si položila na boky a tiež ho sledovala. Pristúpila som k nemu a stiahla z neho uterák. Bol celkom dobre vybavený. Fero síce nebol žiaden kulturista, no videlo sa, že športuje. Pekne vypracované bruško, taký hrudník a ramená bi chcela mať doma každá kočka.

Pomaly ku mne pristúpil, vzal mi tvár do dlaní a jemne ma pobozkal. Opätovala som mu ho a splynuli sme vo vášnivom objatí. Jazyky sa nám poprepletali a pri tom sa naše telá začali k sebe vynúť. Pritisla som mu prsia na hruď, objala ho okolo bokov a dlane položila na pevný zadok. Cítila som, ako sa jeho mužstvo začína opäť prebúdzať. Trošičku som sa odtiahla, keď sa pekne postavil, opäť som sa k nemu pritisla a užívala si na brušku príjemný tlak jeho mužstva. Fero ma chytil za zadoček, podvihol ma, ja som mu prekrížila nohy cez boky a objala ho okolo hrdla. Pritisla som sa k nemu, no on povolil ruky a ja som trošku skĺzla dole. Jeho stožiar vypínajúci sa do výšky okamžite, priam automaticky  našiel vchod do mojej jaskynky a začal sa predierať dnu. Troška ma to zabolelo. Aj keď som strašne túžila po jeho vtáku, mušlička ešte nebola pripravená, aby ho prijala, vyžadovala si svoju dávku láskania. Stehnami som sa zaprela do jeho bokov a podvihla sa hore. Pochopil a spolu so mnou si ľahol na posteľ. Ležala som pod ním a bola stále ovitá okolo jeho tela. Silno som sa k nemu túlila, dotyk jeho pokožky ma neuveriteľne uspokojoval. Začal sa posúvať po mne dole a ja som povolila zovretie. Keď bol tvárou pri mojich prsiach, vzal do úst moju bradavku a silno ju začal sať. Prebehla mnou triaška vzrušenia a hlavu som mu pritisla na prsia. Prešiel na druhú a potom jazykom lízal medzierku medzi vzrušenými malinami mojich pŕs. Pomaly prechádzal k pupčeku a ja som sa skoro zbláznila od rozkoše. A to ešte nebol ani pri šuške. Vedela som, že orgazmus dosiahnem ešte pred súložou a tešila som sa na opakované vyvrcholenia. Taký silný pocit z dotyku cudzieho tela som skutočne ešte nezažila a podvedome som začala dvíhať boky a ponúkať mu lono na ochutnanie. Cez bruško prešiel k chĺpkom na mušličke. Končekom jazyka urobil krúživý pohyb na mieste, kde lupienky mušličky zakrývali môj hrášok rozkoše a potom prešiel pozdĺž šušky až k zadočku. Vrátil sa hore a horúcim jazykom vnikol do jaskynky, ktorá netrpezlivo očakávala milého návštevníka.

Začal ju skúmať a nevynechal ani milimetrík. Široko roztvoril ústa a celú mušličku do nich vzal. Jemne ju zovrel zubami, pritom jazyk nechal vnútri a začal zo mňa vysávať šťavičku, ktorá prúdila zo vzrušenej šušky. Vtom som pocítila v brušku príjemné brnenie a telom mi prebehla vlna orgazmu. Silné záchvevy uspokojenia zacítil aj Ferko a pridal na intenzite papkania mojej buchtičky. Rukami som si stískala prsia a žmolila bradavky, nohy som obtočila okolo jeho hlavy a stehnami ju stisla, akoby som nechcela aby skončil. Slasť bola nekonečná a keď pomaly doznievala, Ferko sa mi vyšmykol a rýchlo vystrelil hore. Kým som sa spamätala, vrazil do mňa svojho bojovníka a silno prirazil. Až ma hrklo, no nie od bolesti, šuška bola maximálne pripravená prijať miláčika, no od šťastia a blaženosti, lebo vyvrcholenie sa okamžite vrátilo a elektrizujúce vibrácie v mojom brušku sa vrátili. No teraz sa rozšírili do celého tela a cítila som ich až v hlave. Párkrát ho do mňa mocne vrazil a zastal tak, že žaluď, skoro celý vonku  ostal opretý o moje lupienky. Rýchlo som zdvihla boky, aby som ho dostala dnu, no troška uhol a posúval sa len po milimetroch dovnútra a von. Napätie v mojej šuške bolo nezvládnuteľné, keď do mňa opäť bleskovo vnikol celou dĺžkou. Celá som sa roztriasla od rozkoše a cítila som, ako od vzrušenia z mojej šušky strieka šťavička zmiešaná s neudržateľnou dávkou pišulky. Takéto uvoľnenie pri orgazme som ešte nezažila.

Chvenie v mojom tele neprestávalo a nemyslela som na nič iné, len aby tieto okamžiky nikdy neprestali. Ferko do mňa neprestával búšiť a ja, omotaná okolo neho rukami a nohami ako liana som sa k nemu vinula čo najviac, aby do mňa vnikol tak hlboko, ako sa len dá. Cítila som, ako sa vzrušenie pomaličky zmenšuje, vyvrcholenie končí, keď som zacítila, ako hlboko vo mne šklblo a vystrelil silnú dávku semena. Orgazmus sa okamžite vrátil a vlny rozkoše sa z mušličky rozleteli po celom mojom tele spolu s jeho pulzovaním vo mne. Krásne, vzrušujúco ma vypĺňal a divo do mňa búšil, užívajúc si sťahovanie mojej mušličky, ktorá spokojne objímala jeho úd. Bola som udychčaná a vysilená z jeho útoku a z posledných síl som ho silno objala, aby zo mňa nevykĺzol. Kým ho mal ešte ako tak stoporeného som ho primäla, aby sme sa otočili a spokojne som si na neho sadla. Zahniezdila som sa na jeho vtáku, aby si aj zmenšený našieľ vo mne polohu a neušiel zo šušky. Naklonila som sa nad jeho tvár a ústam ponúkla bradavku. Začal ju cuckať a pri tom miesil môj zadoček. Mrvila som sa na ňom, kým som necítila, že sa začína prebúdzať a pomaly ma zapĺňať. Keď už bol dosť navretý, začala som na ňom rajtovať a búšiť mušličku o jeho bruško. Dráždcom som brázdila po chĺpkoch na jeho bruchu a tie sa mi do hrášku zarezávali ako malé žiletky. Bol to nevýslovne vzrušujúci pocit a rozdráždený klitoris ma priviedol do rýchleho orgazmu. Opäť som sa roztriasla, bruško sa mi vtiahlo a tisíce mravčekov v ňom ma privádzalo do šialenstva. A keď začal opäť do mňa striekať, vedela som, že to je tá najkrajšia rozlúčka pred mojou služobkou. Chvíľu som na ňom sedela, obaja sme rozdýchavali toto úžasné číslo, keď som cítila, ako sa mi šuška sťahuje a pomaličky vytláča zvädnutého vtáčika. Oddýchli sme si, vstali a pomaly sa poobliekali. Podišla som k dverám, čo pochopil a pobral sa. Poďakoval, že som mu pomohla s darčekom, no zastavila som ho, že ja  mu ďakujem a považujem to za krásnu rozlúčku. Nechápavo na mňa pozrel a tak som mu oznámila zvesť s Klágenfurtom. Bol prekvapený, určite by privítal ďalšie stretnutia, no ja som si splnila cieľ a už som myslela na odchod. Pusa a zatvorené dvere.

            Fera som dostala. Keď si niečo zmyslím, obyčajne to dosiahnem. Som dobrá. Hlavne v tomto som dobrá. Viem, že na mňa tak skoro nezabudne a určite ho zaradím do zoznamu rezerv. Však sa vrátim a jedna nikdy nevie.autor: nemezisAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>