Erotická poviedka

Jesenné hrátky

Jeseň, opadané lístie, ponurá hmla vnášajúca sa nad jedným z Košických sídlisk. Do jedného zo stoviek bytov sa vkráda večer. Po dobrej večery mladý pár premýšľa čo s načatým večerom. Partnerka odchádza do sprchy, ja hľadám v pirátskych sférach internetu film ktorý by stál za zhliadnutie. Tuším že film nebude hlavným bodom programu, ale na jeho výbere si aj tak potrpím. Partnerka je hotová, na rade som ja. Sprcha je fajn, okrem tváre si preholím aj spodné partie, tuším že večer neskončí pri filme, a môj "entuziazmus" mierne rastie pri tejto predstave.

Vychádzam zo sprchy, v izbe je tma ktorú ruší len blikotavé svetlo sviečky. Vnútri ma čaká prekvapenie, partnerka leží na posteli, oblečená len v bielom polopriesvitnom čipkou zdobenom body. V nohaviciach od pyžama mi niečo tvrdne, na noc nenosím boxerky. Púšťam  film, partnerka ma už čaká v stoji pri posteli. Cez body sa jasne rysujú bradavky na jej objemných prsiach. Pristupujem k nej, za stáleho bozkávania moje ruky kopírujú krivky jej tela, prechádzajú po priesvitnej látke cez prsia až k zadočku. Nohavice mám v rozkroku vyduté až to pôsobí komicky. Partnerka vyzlieka moje tričko, potom aj nohavice. Mužstvo je konečne na slobode, pevné a vzrušené. Čas nie je tento krát naším pánom. Kľakám si a rozopínam partnerkino rafinované zvodné body v lonovej časti. Nadvihujem ho cez zadok a nechávam voľne spočinúť. Predo mnou sa črtá jej lono, pekne oholená, hladká a voňavá vagína. Venujem jej pár bozkov jazykom zdola na hor, potom vyzliekam aj zvyšok body. Chopím sa obnažených pŕs, beriem ich do dlaní, zľahka masírujem krúživým pohybom. Bradavky vkladám do úst, jemne sajem a bozkávam...

V rýchlosti premýšľam nad ďalším priebehom, partnerka je pripravená a vlhká, môj úd tvrdý až to bolí, film v začiatkoch. Láka ma hodiť ju na posteľ a rýchlo ukojiť oheň v mojom rozkroku. Rozhodnem sa však vyčkať a trocha tento zážitok predĺžiť...

Prichádza nápad. Presúvam matrac z postele na zem, osedlám ho novou plachtou a pripravím dózu s prírodným kokosovým bioolejom. Partnerku uložím na brucho na matrac. Nahý si sadám obkročmo cez jej nohy, pod jej zadok. Na prsty nanesiem kokosový krém a natieram jej telo. Moje ruky pritom kopírujú kontúry jej tela, od krku, cez lopatky a pretŕčajúce prsia, cez boky a zadok sa dostávam až k stehnám. Presadnem si trocha nižšie. Na zadok nanesiem ďalšiu dávku oleja a prstami ho jemne vnášam do pokožky. Dlaňou prechádzam z jednej polovice zadočku na druhú. Hrana dlane prechádza štrbinou medzi polkami z hora nadol, z krížovej oblasti až dole k vagíne, tej sa ale zatiaľ vyhýbam. Mierne rozťahujem zadoček smerom od stredu do strán, páči sa jej to, občas sa zamrví rozkošou. Presuniem sa do nižších partií, dlane hladia vnútorné stehná smerom k vagíne, dlaňami vyvíjam tlak na vnútorné stehna a jemne rozťahujem celú vagínu. Vezmem vankúš a podložím ho partnerke pod panvu, mierne jej roztiahnem nohy a získavam lepší prístup k jej mušličke. Naolejovanou dlaňou ju hladím  po celej jej dĺžke, palec pravej ruky samovoľne vchádza do jej vnútra bez akéhokoľvek odporu. Je dokonale uvoľnená a mokrá. Palcom začnem vykonávať pravidelné rytmické pohyby, prsty ruky pri tom dráždia klitoris a priľahlé okolie. Partnerka začne samovoľne prirážať, pritom tichučko vzdychá. Nikam sa neponáhľam. Beriem trocha oleja a natieram ním svoj penis, opatrne ľahnem na naolejovanú partnerku a kĺžem sa po nej svojím nahým telom. Penis prechádza cez jej zadoček, pomedzi  polovičky cez vagínu, až k jej vstupu, nevchádzam však dnu, ešte nie... Partnerka pozvoľne nadvihuje zadoček a túži aby som do nej vnikol, zatiaľ jej túto rozkoš nedoprajem. Chvíľu ju takto dráždim, jej telo je uvoľnené a mysľou mi víria necudné myšlienky. Pohľad na dvojicu jej dierok ponúka veľa možností hm..

Iniciatívy sa tentoraz chytá partnerka. Pre zmenu si líham na chrbát na matrac ja. Partnerka berie do dlane kokosový olej a natiera ním celý penis, od špičky až po koreň, nezabudne ani na semenníky. Penis potom uchopí do dlane a vykonáva rytmický pohyb rukou hore dole. Chytí ho prstom a ukazovákom, vytvorí silný stisk, a pomalým pohybom smerom nadol ma privádza k šialenstvu. Druhou rukou prechádza po semenníkoch, občas ich mierne tisne. Cítim, že toto tempo už dlho neustojím, zrejme to cíti aj ona. Pre zmenu si natiera olejom prsia, pomáham jej ich natrieť dôkladne, každé miestečko. Líha si na mňa, penis zasunie medzi svoje prsia, stlačí ich k sebe a a pohybom mi spôsobuje rozkoš. Tlak v mojom penise zase rastie, už nechcem toto "utrpenie" ďalej predlžovať. Osuším penis servítkou od kokosového oleja, partnerka mi navlieka kondóm, neprotestujem, aj v takejto chvíli treba myslieť na ochranu. Ľahnem si zase na chrbát, partnerka si kľakne nado mňa, tvárou ku mne. Penis prisúvam k vchodu do jej vagíny a nechávam ju nech sa sama "nastokne". Vnikám do nej bez ťažkostí, penis vyplní celé jej vnútro čo dáva najavo hlasným zastonaním. Po chvíľke sa začne pozvoľne pohupávať. Tempo nechávam na ňu, zovriem jej zadoček do dlaní a pomáham prirážať. Polovice zadočku poriadne roztiahnem, potom zase stiahnem, ona len slastne vzdychá. Cítim že vyvrcholenie je blízko, viem že najradšej má klasickú misionársku polohu. Chopím sa teda iniciatívy a otáčam ju na chrbát. Pred tým ako sa na ňu uložím jej poriadne roztiahnem nohy. Pred zasunutím penisom pár krát prechádzam po celej vagíne a potom vkĺznem dnu. Po pár jemných pohyboch tempo stupňujem. Jej prsty sa zarývajú do môjho chrbta, hlasne stoná a šepká mi "ešte". Jej vyvrcholenie sa blíži. Na chvíľu ešte dokážem ovládnuť svoje vlastné vyvrcholenie a pár silnými prírazmi ju privádzam na vrchol. S jej vyvrcholením prichádza aj to moje, opúšťa ma vlna horúčavy, cítim ako mi penisom lomcuje a zbavujem sa nahromadenej "ťažoby". Ešte chvíľu v nej spočiniem, cítim že penis pomaly ochabuje, vyberám ho von. Pobozkám chvejúcu sa partnerku a odchádzam do kúpeľne...Večer, jeden z mnohých, nesúcich sa v tomto duchu...autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>