Erotická poviedka

Rýchlovka

Vonku je horúci teplý deň. Teplomer sa šplhá na 28 stupňov. Sedím pri stole a snažím sa pracovať. Nedá sa. Myšlienky mi utekajú niekde celkom inde. V diaľke bolo počuť zvuk hromu. Ano, po búrke vyjde slniečko, po noci nastáva nový deň. 

Áno, nový deň. Včera tu bol a dnes tu už nie je. Zostali len spomienky na krásne milovanie. Prišiel nečakane, neohláseny, len z letiska zavolal som tu. A o pár minút bol v byte. Padli sme si do náručia a naše bozky boli plné vášne. Cestou ku kupelky sme boli vyzlečení a vlažná voda prebudzala v nás živočíšnu túžbu po sexe. Umývali sme jeden druhého a naše ruky objavovali a drazdili naše citlivé zóny. Daj trocha vody na tvoj penis, nechcem mať v ústach penu.

Kľakla som si k nemu a začala fajčiť vtáčika. Oprel sa o stenu a nechal sa rozmaznávat. Robila som to krásne, jeho tvár bola plná rozkoše a moje ústa ho vysávali aj ličkami a jazyk masíroval žaluď.  Prichytil si moju hlavu a rajcoval má hlboko a rýchlo. Cítila som ho až v krku. Vtáčik mu rástol a pohyby zrýchľovaní. Jeho telo sa naplno ,vydal výkrik a v ústach som zacítila chuť jeho semená. Osprchovala sme sa a išli si dať kávu. Ako to bolo ďalej bude nabudúce. 

autor: AlžbetaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>