Erotická poviedka

Pomsta

Tak nasratý som ešte nebol. To čo mi sestra vyviedla nemalo obdobu a volalo po pomste. Zachovala sa ako obyčajný podliak. Oslavoval som osemnáste narodeniny a prišla k nám skoro polovica triedy. Rodičia neboli doma a sestra v divadle s Kamilom, svojim frajerom. Bola to vážna známosť, u jeho rodičov bola pečená varená a aj on si rozumel s našimi. Vychádzal som s ním celkom dobre a vždy, keď k nám prišiel, chvíľu sme sa bavili. Mali sme celkom dobrý vzťah a začal som ho volať švagor, čo mu zjavne robilo dobre. Občas, keď nevedel zohnať segru, zavolal mne no vždy som mu dal nejakú vyhýbavú odpoveď aj keď  som vedel, že sa nič nedeje.

  Okolo polnoci už bola zábava v plnom prúde, keď sa z divadla vrátila a ako obyčajne, keď som mal doma nejakú žúrku, začala robiť scény. Bola druháčka na výške a mala pocit, že ma musí prevychovať, nakoľko rodičia to nezvládajú. Tak mi robila rôzne podrazy, žalovala, rozbíjala mi vzťahy klebetami a akože pravdivými informáciami, ktoré o mne frajerky musia vedieť. Často sme sa pre to hádali, no nedala si povedať dokonca ani od rodičov, ktorí sa ma neraz zastali. Pritom aj ona sa vedela zabaviť, neraz zorganizovala divoké párty, no nado mnou akože držala prísnu, kreténsku ruku. Teraz, okamžite po príchode  upozorňovala na  hluk a stíšila muziku. Kamoš jej hneď nalial, no odmietla a naznačila, že by mali všetci vypadnúť. S tým sa urazene otočila a vypadla do svojej izby. Skonštatovali sme, že je krava a pridali muziku. Zábava pokračovala a samozrejme, ako sa pri takejto príležitosti stáva, miešali sme alkohol a zábava bola stále divšia. Asi po hodine mi Katka, moja spolužiačka a najnovšia frajerka pri tanci oznámila, že už musí ísť domov. Navrhol som jej, že ju odprevadím, no odmietla, som predsa oslávenec a musím sa venovať partii. Vytratila sa a my sme pokračovali. Ani neviem ako sa to stalo, no baby, riadne pripité si začali strhávať šaty a predvádzať nám, ako darček pre mňa striptíz. Burácali sme od spokojnosti, začali ich ohmatávať a zábava mala zrazu krajší priebeh. K sexu ale neprišli, predsa len sme boli spolužiaci a nik nemal odvahu na grupák, ale všetkým stačilo maznanie, hladkanie a túlenie sa pri tanci.

Asi za hodinku, keď už boli všetci unavení sa postupne začali poberať, dievčatá sa začali zahaľovať a niektorí pospali na pohovke. Išiel som sa do kúpeľne ovlažiť. Vošiel som a tam na vani sedela pripitá spolužiačka Zuza a mrmlala si nejakú pesničku. Keď ma zbadala, vyskočila a pristúpila ku mne. Objala ma, dala mi pusu a šepkala, prečo som ju celý večer zanedbával. Vedela, že mám frajerku, no v pripitej hlave nám to nejako ušlo. Neodolal som jej a vkĺzol rukou pred tričko. Nemala podprsenku a v dlani som zacítil jemnú pokožku jej  prsníka. Tvrdá bradavka ma príjemne šteklila a tak som jej začal miesiť prsia. Zavzdychala a rýchlo mi siahla do nohavíc. Ani neviem ako, zrazu som tam stál so spustenými nohavicami, ona kľačala a cumľala mi pevne stojaceho vtáka. Podvihol som ju, otočil a oprel o práčku. Zdvihol som jej sukničku, stiahol nohavičky a rukou nahmatal mušličku. Mala hu pekne vlhkú, do dierky som zaboril prst a pohýbal ním. Spokojne zavzdychala, rukou si siahla medzi nohy, chytila ma za vtáka a nasmerovala si ho na dierku. Pritlačil som a spokojne začal do nej vnikať. Šťavnatá mušlička ma prijala a Zuza začala dráždivo vrtieť bokmi. Neskutočne ma to vzrušovalo a bol som spokojný so záverom osláv, takto nejako som si to predstavoval. Prirážal som, plieskal bruškom po holom zadočku. Zuza sa zaprela do práčky a krásne kontrovala. Naklonil som sa nad ňu a začal jej rukami spracovávať prsia. Obaja sme spokojne vzdychali a cítili, že sa blíži orgazmus. Zuza niečo zašepkala, aby som si dával pozor. Bol som pripravený, že ho vytiahnem, nevedel som, či niečo berie a nechcel som riskovať. Natiahla sa popod nohy, vzala do ruky moje vajíčka a začala ich v dlani jemne stískať. Tým ma dostala, urýchlila vzrušenie, zarazil som ho dnu, zovrel jej boky, silno sa pritisol na jej zadoček, až som cítil, ako sa dotýkam úplného konca jaskynky  a čakal na moment, kedy mi vták dá signál na ústup. Vtom sa otvorili dvere a v nich stála naštvaná sestra. Tak nás prekvapila, že som ho ledva stihol vytiahnuť. Našťastie som začal striekať mimo mušličky, trafil som klitoris a ďalšími dávkami práčku. Ešte som počul: "Ty idiot!" a dvere sa zabuchli. Okamžite sme vytriezveli, poutierali sa a chvatne obliekli. Zuzka sa pobrala, vo dverách ma ešte pobozkala so slovami, že to ostane medzi nami a zmizla.

Poobede, keď som sa prebral a všetko poupratoval, som zavolal Katke, že by sme sa mohli stretnúť. Mobil zobrala až na tretie volanie a dlho sa neozývala. Potom sa ma plačlivým hlasom opýtala, prečo som jej to urobil. Ešte som sa poriadne nezorientoval a tak som nechápal, o čom hovorí.  Pokračovala, že jej volala moja sestra a povedala jej, ako som sa vyspal s nejakou jej spolužiačkou v kúpeľni, keď všetci odišli. Ostal som ako obarený. Toto snáď ani nie je pravda, aby segra bola až taká beštia. Zakoktal som niečo, že mi je to ľúto a že by som jej to chcel vysvetliť. Vypla mobil a ja som tam stál a cítil sa pod psa. Vletel som k sestre a začal jej nadávať. Mala tisíc dôvodov, prečo to urobila. Splietala niečo o čestnosti. zodpovednosti, láske a o tom, že je povinná hovoriť o podrazoch, ktoré robím blízkym. Vedel som, že to nemá význam a tak som vypadol. Zazvonil som u Katky a na veľké prosenie vyšla na ulicu. Hneď som sa  ospravedlnil a poprosil ju o odpustenie. Začala ma vypočúvať, tak som jej vysvetlil, že ani neviem, ako sa to stalo, prišiel som do kúpeľne a tam som zlyhal, keď som neodolal tej druhej. Chcela vedieť, kto je to. Nedal som sa: "Počuj Katka, ak sa vážne chceš so mnou rozísť, aj keď ma to strašne mrzí, akceptujem to. Ale v tom prípade je jedno, s kým som ťa podviedol. A ak si to chceš časom rozmyslieť a odpustiť mi, potom bude lepšie, ak to nebudeš vedieť, bolo by to ďalšie sklamanie." Neodpovedala. Stála tam tíško so zvesenou hlavou a po chvíli šepla, aby som radšej odišiel. Pristúpil som k nej, chytil tvár do dlaní a dal jej pusu na ústa. Neodtiahla sa, dokonca trošičku pohla perami a cítil som, že iskrenie medzi nami pokračuje. To mi dalo malinkú nádej a radšej som pomaly odišiel. Otočil som sa, stála vo dverách a uprene na mňa pozerala. Keď zbadala, že sa pozerám, skoro neznateľne kývla rukou na pozdrav. Bol som z toho všetkého smutný, hneval som sa na Zuzu, seba, ale hlavne na segru. Tej sa musím pomstiť. Začal som plánovať a to mi zabralo nielen cestu domov, ale aj celý víkend.

            V pondelok ráno som v škole vyhľadal Zuzu a povedal jej, že to prasklo, ale som ju upokojil, že Katka nevie, s kým som to bol. Spokojne pokývala a opýtala sa, či ju podržím, alebo príde o kamošku. Dohodli sme sa, že viac o tom nebudeme hovoriť a vec je uzavretá. Pohla sa k triede, no ešte poznamenala, že keby som si to chcel zopakovať, súhlasí.

            Večer sa ma sestra cynicky opýtala, či mi Kata dala kopačky. Odvrkol som, že toto jej nedarujem a za jej škodoradostného smiechu som odišiel do izby. Naplánoval som, že jej nastavím pascu a rozbijem jej  vzťah s Kamilom. Pasca bola jednoduchá, dvaja kamoši, najväčší sukničkári a lámači ženských sŕdc z paraglidingového klubu, ktorého som bol členom ju pretiahnu a ja budem pri tom. Potom to roztočím. Jano a Jožo boli inštruktori a vedelo sa, že všetky záujemkyne, ktoré za niečo stáli si nielen zalietali, ale aj skončili na ich vtákoch. Boli to skúsení športovci a ešte skúsenejší zvodcovia. Vyšportovaní, tvrdí chlapi už na vizáž.  Mali okolo dvadsaťpäť rokov a to im zabezpečovalo úspech u mladých babeniek. Predložil som im svoj plán, udivene sa na seba pozreli. Nevedeli, či to myslím vážne, no keď som im povedal, prečo a ukázal segrinu fotku, hneď súhlasili. Jožo znalecky skonštatoval, že by ju rád urobil, stála by za to. V kocke som ich oboznámil s plánom, zasmiali sa, uznali, ako som to dobre premyslel a dohodli sme sa, že im aspoň dva dni dopredu oznámim termín akcie.

Tá sa začala rysovať, keď rodičia odišli na dvojtýždňovú dovolenku do Grécka. Sestra to využila a naplánovala si na nedeľu babskú jazdu. S babami boli nerozlučná štvorica. Chodili spolu cvičiť, na výlety, dovolenky a hlavne rozoberali všetko, čo sa v ich živote udialo. Rady klebetili, filozofovali a najradšej u niektorej doma, kde dokázali prekecať celé večery a detailne rozoberať vzťahy s chalanmi a láskami. Teraz padla akcia na sestru. Oznámila mi, že v nedeľu večer potrebuje byt pre seba a aby som vypadol. Súhlasil som, ale po chvíli som jej s ľútosťou oznámil, že s kamošmi z klubu musíme pripraviť program na paraglidingové dni, ktoré budú za mesiac a prídu k nám. Škaredo na mňa pozrela, no sľúbil som jej, že nebudeme zavadzať, ostaneme v mojej izbe a hneď, ako skončíme vypadnú a ja pôjdem spať. To ju upokojilo a tak som rýchlo išiel oznámiť chalanom detaily plánu. Vedel som, že sestrine nedeľné akcie končia najneskôr o jedenástej, aby boli ráno fit a že baby majú rady Cinzano. Sladký mok pili ako dúha a vždy sa pekne doriadili. Raz som zažil, ako večer zakončili šampanským a to ich po tom Cinzane tak zložilo, že ostali u nás spať. Tak som fľašu kúpil. Chalani povedali, že niečo donesú a nič odo mňa nechceli, sestra bude za odmenu. Baby prišli okolo siedmej a hneď sa rozšupli. Z obývačky sa ozýval smiech, hlasná hudba a štrnganie pohárikov. O deviatej som počul zvonček. Prišli.

Nešiel som otvoriť, nechal som to na segru. Aj to bola časť plánu. Počul som jej kroky a tak som vošiel do haly, práve keď otvárala dvere. Videl som, ako vyjavene pozerá na urastených kamošov a nechápavo na nich pozerá. Pozdravili, predstavili sa a povedali, prečo prišli. Medzitým dokvitli aj ostatné baby a keď videli návštevu, nadšene ich pozvali k sebe. Jožo s taktne ospravedlnil, že nemôžu, musia pracovať a Jano sa sestry opýtal, kde sú rodičia. Keď povedala, že na dovolenke, Jano zahral smutného, spoza chrbta vybral kyticu bielych ruží o podal ju sestre. Keď už nie je doma mama, tak má darček pre ňu. Taký milý úsmev som na jej tvári ešte nevidel. Zakoktala niečo a poďakovala. Nato Jožo vytiahol fľašu Cinzana a podal jej ju, že to je pre otca. Privítanie skončilo a zobral som ich do izby. Ten plán paraglidingových dní sme skutočne pripravovali a chalani boli radi, že im pomáham a všetko hádžem do počítača. Keď sme končili, bolo niečo po jedenástej a počuli sme, ako sa baby lúčia. Hlasné pozdravy a lalotanie prezrádzali, že to opäť pekne roztočili. Povedal som, že nastal čas a keď všetko stíchlo, vybrali sme sa z izby. Prázdna fľaša a v druhej tak dva centimetre od dna. Poriadne zatiahli. Usmiala sa na nás a pripitým hlasom  niečo zaševelila. Nato Jano oznámil, že sme skončili s prácou a na oslavu priniesol fľašu šampusu. Sestra pozrela na nich a začala koketovať. Zrazu bola milá, točila sa okolo nich, pýtala sa, s čím ich môže ponúknuť a pozvala ich, nech si na chvíľu sadnú, že to môžeme osláviť. Na mňa pozrela pohľadom, aby som vypadol. Sadli si, no ja som sa ospravedlnil, že som unavený a idem si ľahnúť. S dobrou nocou som odišiel do kuchyne. Tam som si pripravil terén, Odsunul som stoličku a pod stôl podstrčil taburetku. Potom som dvere privrel tak, by sa zdalo, že sú zatvorené, no nechal medzeru tak na dvadsať centimetrov. Zhasol som svetlo a druhými dverami odišiel do svojej izby. Všade som pozhasínal. Chvíľu som vo dverách postál a čakal. Veľké svetlo v obývačke zhaslo, ostali svietiť len sviečky a jedna malá  rohová lampa. Plán klapol, teraz treba len čakať. Vzal som foťák, vypol blesk a nastavil nočné snímanie. Najprv som plánoval, že si fotky narobím do mobilu, potom som to zavrhol, do foťáku sa mi nik nedostane a okrem mňa nestiahne snímky. Tí traja sa veselo bavili, smiali a ponúkali sa pohárikmi. Vrava bola stále tichšia, až úplne prestala. Priestorom sa ozývala len tichá pomalá hudba. Dúfal som, že neodišli, to by som asi počul a že všetko ide, ako som predpokladal. Prikradol som sa do kuchyne a zahľadel sa cez pootvorené do obývačky. Všetci traja boli rozvalení na pohovke v tvare L. Sestra sedela medzi chalanmi, hlavu mala vyvrátenú hore, oči zatvorené a roztiahnuté nohy. Jano ju bozkával na krku a rukou pod tričkom jej stískal prsník. Jožo z druhej strany sa jazykom hral s ušným lalôčkom, ruku mal pod sukňou a útočil na nohavičky.

Pripravil som si foťák. Už len táto snímka by mi stačila.  Priblížil som si ich tak, aby boli všetci traja  v zábere a cvakol. Strnul som od strachu, keď som začul známy hlas foťáku, ktorý sa mi v tichu kuchyne zdal strašne hlasný. Pritisol som sa k stene a pozrel na trojicu. Boli však tak zbraní do seba, že si nič nevšimli. Vykradol som sa von a vypol zvuk. Napadlo mi, že keď mi dal otec tento foťák k narodkám, myslel som, že väčšiu blbosť mi ani nemohol darovať. Bol stará škola a myslel si, že dobrá fotka sa nedá urobiť s mobilom. Teraz som jeho darček plne zhodnotil. Vrátil som sa, sestra mala nohavičky stiahnuté na členkoch, sukňu na bruchu a v buchte sa jej vŕtal Jožo. Už bol bez nohavíc, vták mu poriadne stál a segra mu ho honila. Z druhej strany  ju Jano stále bozkával na prsia a práve si rozopínal nohavice. Podvihol sa, stiahol ich a  poťažkal si vtáka, ktorý sa pomaly dvíhal. Vzal sestrinu ruku a položil si ho naň. Zobral som foťák, priblížil detail na Jožove prsty rozťahujúce pysky. Pohľad na sestrinu buchtičku mi vyrazil dych. Ešte nikdy v živote som to takto detailne nevidel. Raz, boli sme mladší, u mňa sa nesmelo začala hlásiť puberta, no sestra už mala celkom veľké prsia a pravidelné krámy, sme boli sami doma. Večer v posteliach sme bláznili,  hádzali po sebe poduškami a ona celkom nenápadne preniesla tému na to, či naši ešte spolu spávajú. Preberali sme to primerane veku a samozrejme som sa jej opýtal, či už mala chlapa a ako ten sex vlastne v skutočnosti vyzerá. Pohŕdavým hlasom, ako niekomu neinformovanému mi odborne vysvetľovala čo a ako. Nakoniec navrhla, že by sme si mohli ukázať, s čím som nadšene súhlasil. Zhasli sme svetlo a ona na chvíľu vybehla. Vrátila sa a vyzvala ma, aby som si dal dole pyžamové nohavice. Chcel som, aby aj ona, no povedala, že prvá nezradí ženský rod a ukáže mi druhá. Stiahol som si nohavice a hneď z nich vyskočil vták, či vlastne vtáčik, ktorý mi poctivo stál. So záujmom si ho prezerala a pýtala sa, či to je takto. Bol som na seba pyšný a hrdo som jej povedal, že to mám takto často. Neodolala a vzala ho do ruky, stisla a pustila. Tešil som sa, že sa vyzlečie a ja uvidím skutočnú micinu. Ľahla si a povedala, že jej nesmiem šaty odhŕňať, ale len vyzliecť. Nechápal som, ale súhlasil. Dala si dole vrchný diel  a odhalila prsia. Až mi to vyrazilo dych a cítil som, ako mi pulzuje vo vtáku. Potom si ľahla, že môžem. Kľakol som si a stiahol jej nohavice. Aj v prítmí som videl, že má na sebe telocvičné trenírky a gumičkami na stehnách. Sklamane som jej ich chcel dať dole, no odtiahla mi ruky, s tým, že sme sa dohodli a sľúbil som, že nebudem odhŕňať. Bol som neskutočne sklamaný a cítil sa podvedený. Prisahal som si, že sa jej za to pomstím a teraz som si na to spomenul. Aj za toto bude moja pomsta. Teraz som však konečne uvidel to, čo mi voľakedy odoprela. Mäsité buchtičky, roztiahnuté prstami odhaľovali lupene, ktorí končili hore pod chĺpkami a spomedzi nich trčal malý lesklý hrbolček. Rýchlo som cvakol, pozrel na snímok a pozeral ďalej, ako ukazovák brnkol na dráždec.

Sestrou slastne myklo, zavrtela bokmi a mierne sa podvihla proti ruke. Pri tom honila Janovi vtáka, ktorý už stál ako kôl. Cvak a  opäť som zamieril na buchtičku. Palcom a prostredníkom roztiahol buchtičky a ukazovák pomaličky tisom do dierky. V detaile som videl, ako segra napína svaly a rajcovne sťahuje a povoľuje dierku, ktorá púšťala dnu prst. Pripojil sa k nemu druhý a nakoniec aj tretí. Predstavoval som si, ako do tejto šťavnatej mušurky zasúvam vtáka a prirážam na doraz. Ako sa podo mnou sestra vlní a kontruje môjmu nabijáku. Ten mi stál a myslel som, že sa urobím do nohavíc. Nadýchol som sa a zadržal dych, kým vzrušenie prešlo. Pozoroval som, ako sestra zhlboka dýcha a pod chalanmi sa rozkošne vlní. Stále som fotil, no potom som dostal nápad, položil som foťák na stôl, zamieril na trojicu a pustil kameru. Teraz som sa mohol naplno venovať gauču. Jano stiahol sestre cez hlavu tričko a už boli všetci nahí. Potom ju začal bozkávať, položil jej ruku na temeno a pomaličky jej tisol hlavu dole k vtáku. Otvorila ústa a jazykom oblizla vrchol lesklého žaluďa. Našpúlila pery, dala mu naň pusu a zmizol v jej ústach. Na lícach sa videlo, ako ho saje. Rýchlo som na foťáku stisol zoom a točil som detail cucajúcich úst. Vrátil som to do pôvodnej polohy, lebo Jožo ju chytil za zadok a posunul na sedačku. Nohu jej dal na zadnú epedu a kľakol si jej medzi ne. Chytil ju za lýtka a ešte viac ich  roztiahol . Potom sa sklonil nad ňu a zaboril tvár   medzi stehná. Podľa toho, ako sa sestra zavlnila a dvihla boky proti jeho ústam mi bolo jasné, že jej jazykom spracováva buchtičku. Kým si ju ukladal, prestala Janovi fajčiť. Ten si položil jej hlavu na stehno a otočil si ju k bruchu. Potom k nej potisol vtáka a ústa po ňom chňapli. Opäť ju mohli obaja spracovávať a na jej vrtení sa videlo, že ju to poriadne vzrušuje. Jožo stále silnejšie cucal mušličku, zabodával do nej jazyk, no segra zohla nohu a stehno zakrývalo pohľad na lízačku. Otočená hlava k Janovmu bruchu schovala vtáka a tak jediný pekný pohľad bol na jeho ruku, ako mädlila prsia. Jedno vzal do dlane, silno ho stisol a vzal stvrdnutú bradavku medzi palec a ukazovák. Miesil prsník a pri tom stískal bradavku, do ktorej by som sa najradšej zahryzol. Vzal som foťák a zameral detail na biele prso, ktoré sa poddávalo dravej ruke. Keďže sa nič nemenilo, stehno zakrývalo lížucu tvár a otočení hlava len pohybom naznačovala fajku, začal som rozmýšľať, že na chvíľu vypnem foťák a ušetrím batériu. Vtom som si všimol, ako segra zhlboka dýcha a pri tom vťahuje bruško a  vypína vzrušené prsia. Priblížil som obrázok na jej bok a pomaly dvihol. Z vlnenia bokov bolo vidno, ako je vzrušená a čo pociťuje jej roztúžené telo. Bruško hlboko vtiahla, vypučila a opäť vtiahla. Bolo jasné, že pritom sa jej micinka dvíha proti Jožovým ústam. Pri pohľade na jej ploché bruško, ktoré tak krásne reagovalo na Jožov jazyk sa mi opäť postavil. A keď sa zhlboka nadýchla a zatajila dych, bolo mi jasné, že nahrám jej prvý orgazmus.  Rukou si pritisla bruško tesne  nad micinkou a zatlačila. Dvihla boky a videl som, ako sa slastne zachvela. Rýchlo som urobil celý záber. Otočila tvár, pustila Janovho vtáka, mrkla dole a hlasno odfúkla. Zavrela oči, zovrela pery a telom jej prebehla triaška. Celá sa chvela, boky dvíhala hore a ruky položila Jožovi na hlavu. Tá  divo prirážala medzi nohy a spracovávala chvejúcu sa micinku. Segra vzdychala, chytila sa pod kolená a pritisla si ich k prsiam. Detail zameral Jožov nos na klitorise a pery pritisnuté na mušličku. Zrazu jej strčil pár prstov do dierky a sestre začala hlasno vzdychať. Celé telo prezrádzalo, aký obrovský orgazmus prežívala. Ústa na šuške spomaľovali tempo a aj telo pod nimi sa chvelo stále menej. Dúfal som, že to ešte nekončí. Jožo, akoby ma počul sa dvihol, rukou pritlačil sestrine nohy ešte viac  k prsiam a posunul sa nad ňu. Okamžite som urobil detail na jej bok a už sa jej k zadočku približoval tvrdý vták s ružovo lesklým žaluďom. Vzal ho do ruky, prešiel nimi po škáročke, našiel dierku a jemne zatlačil. Sestra sa opäť zachvela a podvihla boky proti nemu. Sledoval som na malej obrazovke, ako v jej mušličke pomaly mizne kyjak a segre sa dvíha bruško vypĺňané vzrušeným nabijákom. Keď už bol vnútri skoro celý, rýchlo prirazil, až jej na zadoček pleskol miešok. Povytiahol ho a opäť  prirazil. V tom momente som cítil, ako mi v slipoch zapulzoval vták a začal striekať. To sa proste nedalo, bol som z toho všetkého  tak vzrušený, že som sa normálne urobil. Odfúkol som si a napriek mokrým spodkám som pokračoval vo filmovaní.

Jožo ju divo šmýkal, segra vzdychala a tvrdo kontrovala. Jano zatiaľ sedel vedľa a hral sa s postaveným vtákom čakajúc na svoju príležitosť.  Jožo ho zrazu vytiahol a kým sa spamätala, otočil ju na brucho a zasunul jej ho zozadu. Potom ju podchytil na brušku a dvihol na kolená. To už pri jej hlave kľačal Jano a vtáka je strkal do úst. Sestra ho vzala do pier a začala cuckať. Zakaždým, keď Jožo prirazil, zasunul jej ho hlboko do hrdla. Bola to krásna súhra súložiacej trojice a čakal som, kedy sa na nej urobia. Vtedy som si všimol, ako si rukami niečo naznačujú. Rozšíril som záber, na všetkých troch, aby bolo vidieť, ako sa o nej dohadujú. Jožo prirazil, ukázal prstom na Jana, potom dvakrát na seba a zovrel päsť s palcom hore. Ukázal na Jana a ruka sa obrátila s palcom dole. Nevedel som, čo to znamená a tak som čakal. Jano jej vytiahol z úst vtáka a rozvalil sa na bočnej časti sedačky. Pod hlavu si dal podušku a nohy spustil na zem. Jožo segru podvihol, no vtáka v nej nechal zapusteného. Bozkával ju na krku, masíroval jej prsia a pomaly jej prešiel jednou rukou medzi nohy. Stískal je šušku a pomaly ju podvihol. Vtedy z nej vykĺzol, Jano ju chytil okolo stehna a priťahoval si ju k sebe. Pochopila a chcela si na neho obkročme sadnúť, no Jano ju otočil k sebe chrbtom a podvihol vtáka. Rýchlo som švenkol sestre k sústredenej tvári a pomaly záber posúval dole a jej mušličku. Mala pekne roztiahnuté nohy a foťák sa nemilosrdným detailom zameral na vlhkú buchtičku, z ktorej trčali ružové lupienky jej pyskov. Prekvapene som si všimol, že úplne hore na oboch stehnách mala vytetované šipky, ktoré mierili do dierky. Bolo to umelecké dielo, trojuholníčky končili na pyskoch a chvosty sa smerom dole rozširovali. Nad nimi sa jagali červené hviezdičky.  Bolo to neskutočne rajcovné a nijako som tú krásu nemohol dať dokopy so sestrou. V každom prípade som si urobil maximálny detail tohto umeleckého výtvoru.

Segra sa pohrala s buchtičkou, nedočkavo si vložila  do nej prsty a rozkošne ich roztiahla. Vzala do druhej ruky vtáka a žaluď si nastavila na dierku. Pomaly sa spúšťala dole a tágo sa do  nej krásne zasúvalo. Keby som sa neurobil pred chvíľou, určite by som stiekol teraz, lebo už mi opäť stál. Potom sa trošičku podvihla, prstami si z dierky povytiahla lupienky, pohladkala si prstom dráždec a rýchlo dosadla. Obaja zavzdychali, sestra sa zhlboka nadýchla, vystrela sa  a na chvíľu prestala hýbať. Poskytla mi nádherný pohľad na dierku, vyplnenú hrubým vtákom,  roztiahnuté pysky, ktoré ho obopínali a smerom hore sa spájali okolo malého výstupku, z ktorého trčal ružový hrbolček v tvare fazuľky. Napadlo mi, aké by to bolo prisať sa naň perami. Jano popod pazuchy položil ruky na jej prsia a začal ich miesiť. Potom si položil sestru na seba a mne sa naskytol ešte krajší pohľad na mušličku papkajúcu vtáka. Krásne sa  natiahla a  buchtičky, lesklé od vzrušenia pulzovali spolu so vnikajúcim vtákom. Pomaly som na foťáku rozšíril záber, aby ju bolo vidieť celú, priblížil som sa k tvári a nechal ho dlhší čas na jej sústredenom výraze a dvíhajúcich sa prsiach. Potom som pomaličky prešiel cez vtiahnuté bruško na picinku a  priblížil zámer na maximum. Jano ho vyťahoval  až po žaluď a zarážal, pričom stupňoval tempo. Dvihol som záber na prsia, ktoré začal olizovať Jožo. Videl som, že poklepal Jana po pleci a významne pokýval hlavou. Jano prikývol, podvihol sestru a otočil si ju tvárou k sebe. Tá si presadla a vystrčila na mňa rozkošný zadoček. Bola prehnutá v páse, bruško dopredu a zadočkom sa vrtela na jeho bruchu. Začala sa dvíhať a dosadať. Rajtovala čoraz divšie a hlasné vzdychanie prezrádzalo, že čoskoro ju vzrušenia premôže. Zrazu hlasno vzdychla, vystrela sa a silno dosadla. Opäť som videl, ako sa roztriasla a zaprela sa Janovi do hrude. Vrtela zadočkom a detail mi ukázal, ako zaplavuje vtáka šťavičkou rozkoše. Trela sa o neho dopredu - dozadu a silno odfukovala. Spomalila, pritisla sa na vtáka a len chvenie jej bokov naznačovalo, že prežíva ďalšie krásne vyvrcholenie. Pomaly sa uvoľňovala, keď Jožo niečo šepol Janovi a ten  ju objalma pritiahol si ju na hruď. Proti záberu vystrčila zadoček. Mušličku mala stále silne napnutú, vyplnenú údom a od prežívanej rozkoši sa jej napínali polovičky a sťahovala malá dierka. Dával som si pozor, aby som zatajil dych a neprezradil sa dychčaním, vtáka som už zase mal ako z kameňa. Vtedy si Jožo kľakol Janovi k nohám a jazykom začal segre vylizovať picinu okolo nabijáka a zadoček, čo odmenila spokojným vrtením bokov a mraučaním.  Úplne mi zastrel výhľad, tak som rozdýchaval vzrušenie a čakal, čo bude  ďalej. Zadoček sa vrtel, posúval proti vtáku a ústam a bolo vidieť, že vyvrcholenie sa predlžuje a rozkoš so sestriným telom robí svoje. Jožo sa podvihol, mľaskol, potočil ústami a nabral sliny, ktoré pustil sestre nad malú dierku. Končekom ukazováka ich rozotieral po dieročke a jemne na ňu tlačil, až mu prst do dierky začal vnikať. Sestra vystrčila zadoček proti nemu a uľahčila mu vniknutie. Zároveň sa natlačila na Janov úd. Jožo, len čo dostal prst do zadočku, začal ho šukať. Vytiahol ho, oblizol a opäť zasunul, tentoraz však už do uvoľnenej dierky dostal dva prsty. Pohýbal nimi, tlačil ich dnu až po dlaň a pritom sa rozkročmo postavil za ňu cez Janove nohy. Nahol sa dopredu, vytiahol zo zadočku prsty a vzal si vtáka do ruky. Medzi jeho nohami bolo znovu vidieť picinku naplnenú vtákom a nad ňou sa  hompáľal Jožov miešok. Znova pustil na dieročku sliny pohral sa na nej so žaluďom a zatlačil. V detaily som videl, ako pomaličky mizne v malej dieročke a tá sa spolu s picinou krásne napína. Sestra hlasno vzdychala, vťahovala bruško, vystrkovala zadoček a vrtela bokmi, čím uvoľňovala cestu pre divoké finále. Jano začal dvíhať boky a zarážať ho do šušky, Jožo s ním chytil rytmus a ako ho Jano vyťahoval, on zarážal. Začala divoká jazda, pri ktorej sa sestra vrtela ako divá. Odovzdane ležala na  Janovej hrudi, ruky si položila na zadoček a rozťahovala  polovičky. Hlasno funela a zrýchľujúci sa dych prezrádzal, že sa blíži ďalšie vyvrcholenie. Vtom Jožo nevydržal a zvolal: "teraz!!!" silno prirazil a sťahujúci sa zadok prezrádzal, že začal sestre do malej dierky striekať. To už aj Jano vysoko zdvihol boky a prestal sa hýbať, len chvenie prezrádzalo, že strieľa  do mušličky jednu salvu za druhou. Nato im sestra zakontrovala hlasným jojkaním a celá sa roztriasla. Objala Jana okolo krku a silno sa k nemu privinula, užívajúc si horúce pulzovanie a striekanie v oboch dierkach.

Potom sa úplne uvoľnila a nechala, aby sa chlapci na nej pohrali. No zadoček začal tlačiť na vädnúci vták a pomaly ho vypudil. Ako z neho vykĺzol, vytieklo z malej dierky trošku semena a kvapkalo  na mušličku, z ktorej už vypadol aj druhý, zvädnutý úd.  Foťák natáčal krásny detail dierok, z ktorých vytekajú posledné kvapky rozkoše a stekajú po buchtičke na plachtu. Sestra nabrala dych, vstala a s podlamujúcimi sa nohami odstúpila. Zohla sa pre tričko a mne poskytla, cez objektív, posledný pohľad na vyplieskanú šušulu s polepenými chĺpkami a zmáčanú semenom a jej šťavičkou. Chalani sa tiež postavili, niekto nalial do pohárov víno, štrngli si a Jano sa opýtal, či budú pokračovať. Sestra sa milo usmiala, no poprosila, aby už radšej išli, chce sa vyspať, lebo ráno musí byť fit. Chalani pochopili, však dostali čo chceli, rýchlo sa obliekli a s pusou na líce vypadli. Rýchlo som bzikol do izby a len čo som sa šuchol pod paplón, zažalo sa svetlo v chodbe a sestra išla do kúpeľne. Pristavila sa pri mojich dverách a overovala si, či spím. Pozoroval som ju privretými očami a tíško chrapkal. Privrela mi dvere a odišla. Prebudil som sa skoro ráno na zvuk práčky. Hneď som vzal foťák a prezrel kartu. Už pri prvej pichačke sa mi postavil a pozerajúc, ako do sestrinej piciny vniká tvrdé porisko som si ho vzal do ruky a ukojil sa. Potom som sa poumýval, obliekol, foťák schoval do tajnej skrýše a išiel do obývačky. Na sedení chýbal poťah, však ten po nočnom výkone musel vyzerať, určite na ňom nechali dobré mapy, ktoré by segra ťažko vysvetľovala. Práčka bola jasná. Sestra, s kruhmi pod očami a patrične strhaná upratala obývačku a umývala riad. Nechcela pomôcť a tak som sa opýtal, kedy chalani odišli. Ani sa od umývadla neotočila a prehodila, že chvíľu po mne a že ju pozvali na paraglidingový deň. V duchu som sa usmial a pokračoval v rýpaní: "Perieš poťahy? To ste ich ako zašpinili?" Zarazila sa, začervenala, chvíľu nevedela, čo má povedať a konečne zakoktala: "ááále, vyliala sa mi káva a chcem, aby to bolo čisté, kým sa vrátia naši.....Na stole máš raňajky." To bola bomba, takto ústretová snáď ešte nebola. Vzal som si chlieb a len tak mimochodom som sa spýtal, kedy príde Kamil. Prekvapene sa na mňa otočila, no povedala že v stredu. V sobotu idú s partiou na dva dni niekam na chatu a tak si idú všetko pripraviť. "Fajn, chcem s ním niečo prebrať." Dvihla ramená že čo, tak som jej povedal, že nech mi urobí kávu a pri nej jej poviem. Nakoniec som sa rozhodol, že ju nechám vychladnúť, aby divokú noc pustila z hlavy a preladila myšlienky na Kamila. O to bude moja pomsta lepšia a jej šok zaujímavejší.

V pondelok večer, keď sme sedeli pri telke a chrúmali čipsy a buráky, som vedel, že nastal ten správny čas a išiel som pre fotoaparát. V sokli na obývacej stene som jednu doska upravil tak, že sa dala odsunúť a tam, pod skrinkou bola moja neobjaviteľná skrýša o ktorej nik nevedel. Pokojne som si sadol, nabral z misky oriešky a zavolal ju k sebe. Remienok z foťáku som mal samozrejme omotaný okolo zápästia, aby mi ho nevytrhla a počkal, kým sa ku mne nakloní. Potom som dal prehrávanie. Pozrel som na ňu a videl som otvorené ústa a vytreštené oči, ktoré pozerali na film, kde kľačí na sedačke, jeden jej vráža vtáka do piciny a druhému fajčí. Zdesene siahla po foťáku, no rýchlo som ho odtiahol: "Si zvedavá? Chceš si to pozrieť celé?" Vybuchla máchajúc proti mne rukami, snažiac sa mi ho vytrhnúť: "Ty hajzel, odkiaľ to máš....daj mi to... čo s tým chceš robiť?...." pokojne som jej povedal,  že to musím dať Kamilovi, preto som chcel vedieť, kedy príde. Hlasno protestovala a hystericky kričala, že to nesmiem, lebo jej zničím život. Oponoval som jej vlastnými slovami o čestnosti, zodpovednosti, láske a o tom, že som povinný hovoriť o podlosti, ktoré robí blízkym. Predsa musím Kamila varovať pred tým, že dala naostro dvom chalanom, ktorý ju spravodlivo, nie raz  naplnili semenom a ak bude v tom, predsa nebude vychovávať pankharta. Zalapala po dychu a vyhŕklo z nej, že užíva antikoncepciu.  Potom sa  rozplakala. Tak som jej pripomenul, ako obhajovala podraz, keď volala Katke. Stála tam úplne zlomená so slzami v očiach a začala prosiť, aby som to nerobil, že ma už nikdy nepodrazí a bude na mňa dobrá. Samozrejme som jej neveril a vedel som, že kaď jej dám kartu z foťáku, zničí ju a mne sa pomstí. Tak som ju začal vydierať a povedal jej, že je len jeden spôsob, ako sa vyrovnať.  Začal som tým, že som to preto natočil na foťák a nie mobil, lebo tam sa nik nenabúra a nemôže to stiahnuť. A keď sa to z karty zmaže, neostane žiadna stopa. Znova prosila, aby som jej ho dal. "A čo za to?" "Čo chceš, len mi to prosím daj!!!!" "Dobre, vypijeme kávu a ja si to zatiaľ rozmyslím." Naťahoval som ju. Odišiel som do izby, schoval svoj poklad a vrátil sa k skľúčenej sestre, ktorá sŕkala kávu.

Odovzdane na mňa pozrela a zrazu sa vyhovárať, že ani nevie, prečo to urobila, dosť toho popila a celé to bol sprostý skrat. Celú noc nespala, trápila sa a myslela len na to, akú hlúposť urobila. A že ma chápe, keď som nechcel, aby to povedala Katke. Bol to podraz, predsa človek má právo na chyby a nápravu. V duchu som sa musel smiať nad jej stratégiou, ako ma uprosiť. Nakoniec, keď sa vykecala a myslela si, že ma dostala, lebo som jej stále chápavo pritakával, zakončila: "No tak sa zľutuj a povedz čo za to....." "No to je ťažké rozhodnutie..." naťahoval som ju. "Je to šanca, ktorá sa neopakuje a chcem niečo, na čo obaja nezabudneme." Zase sa jej objavili v očiach slzy: "No tak prosím, povedz, ja sa zbláznim..." Nato som vyhŕkol: "Jednu kompletnú fajku a potom ťa opichám!!!" Vytreštila na mňa oči: "Ty si sa zbláznil, ty si idiot! Nikdy, čo ťa to napadlo? Môj brat....Nikdy" Od zúrivosti jej vyschli oči a celá sa triasla od hnevu.  Škodoradostne som na ňu pozrel: "Tak cudzím chlapom dáš na počkanie a to dvom naraz a na vlastného brata by si sa vykašľala? Máš čas do piatku, vlastne do štvrtku, lebo v piatok sa vracajú naši a musíme to vybaviť, kým pôjdeš s Kamilom na výlet... Leda, že nechceš ísť, ale potom si film nechám do budúcnosti!" Otočil som sa, išiel von na ulicu a nechal ju variť sa vo vlastnej šťave. Zavolal som Katke. Nebrala telefón, tak som sa poprechádzal a vrátil domov. Hneď mi bolo jasné, že mi prehrabala izbu, no sokel bol nedotknutý. Vošiel som do jej izby, sedela na posteli so sklonenou hlavou. Keď ma zbadala, začala prosiť, aby som jej film dal: "Vieš ja nemôžem, s tebou nie. A vôbec, už s nikým okrem Kamila. Milujem ho a nechcem ho stratiť. Už nikdy v živote mu nebudem neverná. Prosím, daj mi to a ja ti to nejako nahradím." Ukázal som ústretovosť: "Dobre, tú fajku ti odpustím, no podržať mi musíš. Urobím sa a foťák dostaneš." "No aký zlatý, sviniar jeden, nemôžem." "Dobre, máš tri dni..." s tým som odišiel. Až do stredy sme chodili okolo seba ako duchovia, vyhýbala sa mi, kde sa len dalo. V stredu podvečer jej zazvonil mobil. Bol to Kamil, stál pred bránou a chcel ísť ďalej. Segra ho nepustila, ale zbehla dole. Myslela si, že takto to vyrieši, umúdrim sa a nakoniec to dopadne dobre. No už som sa rozhodol, musím ju dostať za každú cenu. Vyklonil som sa z okna a zavolal Kamila, aby prišiel hore, chcem mu ukázať niečo dôležité. Sestra skamenela a sčervenala sa ako paprika. Niečo hovorila, no Kamil ju vzal za ruku a vošiel domov. Nechápal, prečo by nemohol ísť za budúcim švagrom. V hale na mňa segra prestrašene pozerala a čakala to najhoršie. Povedal som Kamilovi, aby išiel do mojej izby, že mám pre neho prekvapenie. Niečo vybavím so sestrou a hneď pôjdem za ním. Odišiel: "Tak čo? Rozmyslela si si to?" Zase mala slzy na krajíčku, prosila ma, aby som jej film dal a Kamilovi nič nepovedal, že mu nechce a nemôže byť neverná. Otočil som sa a vykročil k svojej izbe. Chytila ma za rukáv a ťahala do obývačky. Vedel som, že sme blízko dohoda, tak som nadhodil, že keď ho nechce zradiť, vymyslím niečo iné. Tvár sa jej rozjasnila, dokonca sa na mňa usmiala. Dal som jej definitívny návrh, Urobím ju do zadku. Anál sa predsa za neveru nepočíta a ešte si dám aj frcgumu, tak to bude nevinná hra. Vytreštila na mňa oči, neschopná niečo povedať. Tak som sa otočil: "keď nechceš... dobre". Odišiel som do izby. Ostala vo dverách, pozerala do zeme a keď začula, ako hovorím, že mám pre neho prekvapenie, ktoré mu ukážem a bude z neho paf, vyhŕkla že súhlasí. Odvetil som jej, že je neskoro, mala súhlasiť skôr. Ušla z izby. Keď sme sa vrátili do obývačky, skrúšene sedela a čakala, čo bude. Kamil nadšene hovoril o tom, že som mu ukázal najnovšiu aplikáciu a sledovanie hviezdnej oblohy, čo sa im na výlete zíde. Sestra si zhlboka vydýchla, no Kamil, pokračoval, že prečo sa so mnou háda a nechce mi pomôcť upratovať, keď sa majú vrátiť rodičia a necháva to na mne. Predsa sa nemusíme hádať pre také hlúposti.  Pochopila, že som ju nezradil a vďačne na mňa pozrela. Z očí som jej vyčítal, že boj so mnou vzdala a moje podmienky prijala.

            Vo štvrtok som kúpil prezervatívy a lubrikant. Čakal som na sestru, ktorá sa vrátila v podvečer. Nič nehovorila, bola dosť vážna, pripravila večeru a bez slova sme sa najedli. Pomohol som jej spratať. Potom som vzal nákup a išiel do jej izby. Prišla aj ona a keď zbadala na posteli prezervatív a lubrikant, pozrela na mňa a vážne prikývla: "Dobre, daj mi ten film a môžeme." "Akurát, podrazáčka. Najprv môžeme a potom film." Nadurdene prikývla a išla sa pripraviť. Počul som sprchu a tak som si odbehol na WC umyť vtáka   a v slipoch som si sadol na jej posteľ. Po chvíli prišla v župane, škaredo na mňa pozerajúc. Tak som ju upozornil, nech na mňa negáni, nech sa usmeje, lebo ak ma znechutí  a nedopadne to podľa mojich predstáv, z dohody nič nebude a ešte večer zavolám Kamilovi. Útrpne sa usmiala, že dobre. Kľakla si na posteľ, vyhrnula si župan na chrbát a spustila sa na ruky. Pohľad na odhalený zadoček mi prebudil vtáka, ktorý sa okamžite postavil. Zhodil som slipy a pristúpil bližšie. Kochal sa pohľadom na zadoček a pod ním mušličku. Hebké buchtičky, z ktorých vykúkali ružové lupienky. Ledva som sa ubránil, aby som ho do nej nevrazil. No dohoda je dohoda.

Segra začala byť z toho obzerania nervózna a šepla, aby som už začal. Chytil som ju za župan a potiahol, aby sa postavila. Stála tam predo mnou, pozerala na mňa a pohľad jej skončil na mojom úde. Odovzdane čakala, čo ďalej. Chytil som ju za golier a roztvoril župan, ktorý padol na zem. Automaticky si dala ruky na klin.  Pritom som jej pripomenul, ako ma voľakedy okašľala, keď sme sa dohodli, že sa vyzlečieme a preskúmame. Teraz prišla tá chvíľa. Bez slova prikývla. Chytil som ju za ruky a odtiahol od šušky. Potom som odstúpil a ona sa pomaličky otočila, aby som si ju mohol poriadne prezrieť. Bola ozaj kočka, ktorú by každý chcel. Aspoň pretiahnuť. To určite. Vysoká, štíhla, pevné, jemne sa hojdajúce trojky sa   týčili dopredu. Úzky pás, mierne širšie boky a v strede trojuholníček chĺpkov zakrývajúci sladký poklad. Chvíľu ma pozorovala, ako hladne na ňu pozerám, potom nevydržala a posúrila ma, aby to už mala za sebou. Pristúpil som k nej a položil ruky na prsia. Boli jemnučké  ako zamat, poddajné v mojich dlaniach, no zároveň vzrušujúco pevné. Nežne som ich postískal a zacítil som, ako ma na dlaniach šteklia stvrdnuté bradavky. Rukou som prešiel po brušku a pristál na buchtičke, ktorú som pekne stisol. Segra vzdychla a vyhŕkla: "Nezabudni, anál, dohodli sme sa na zadočku." Naoko smutne som poznamenal, že viem. Potom som ju otočil, kľakla si na posteľ a vystrčila zadoček. Krásny, biely zadoček, no môj pohľad sa zabodol do tmavoružovej mušličky. Zo škáročky trčal lupienok, ako vyplazený jazyk, ktorý sa mi vysmieval: "Mňa nedostaneš." Vedel som, že dostanem, no začal som sa venovať malej dierke. Na prsty som si dal  lubrikant a začal ním natierať zadoček. Pomaly som vnikal  do dierky prstom, kúsok po kúsku som ho tam zasúval. Sestrička povolila stisk a trošička potlačila, čím mi uvoľnila cestu. Už som ho tam mal skoro celý, keď som ho vytiahol a vypustil na dierku ďalšiu dávku lubrikantu. Zatlačil som dvomi prstami a tie už celkom ľahko vnikali do uvoľnenej, namastenej dierky. Pomaličky som ich zasúval a vyťahoval, aby si zadoček zvykol. Po chvíli ma sestra vyzvala, aby som ho tam už dal, tak som vytiahol prsty  a vyzval ju, aby počkala, kým si nenasadím gumu. Potom som už na dieročku zatlačil tvrdým údom. Zadoček sa medzitým stiahol, tak som musel žaluďom prekonať odpor dierky, no keď som ním vnikol dnu, ostatné išlo dnu celkom ľahko. Zatlačil som a vnikol do nej až po vajíčka.

Bol to krásny slastný pocit, ako mi vtáka stískala malá uzučká dieročka. Pevne som ju stisol za boky a začal ju pomaly šukať. Uvedomil som si, že takto sa spravím raz - dva, čo som nechcel. Tak som sa v nej prestal hýbať a priľahol som si na sestrin chrbát a začal sa hrať s jej prsami. Pekne som ich miesil, stískal bradavky a užíval si jej jemnú pokožku a tiché vzdychanie, ktoré prezrádzalo, že sa segra už  nebojuje a oddala sa môjmu láskaniu. Pomaly som jednou rukou prešiel na bruško, postískal som ho a posunul sa k mušličke. Prešiel so prstom po škáročke a len čo som trošička do nej vnikol, zaliala ma šťava rozkoše. Predsa len ju to vzrušovalo a nedokázala sa tomu ubrániť. Vtedy pohla bokmi a prirazila na vtáka. Cítil som šteklenie v bruchu, tak som ho rýchlo   vytiahol aby som sa neurobil a zhlboka som dýchal, len aby som nezačal striekať mimo dierku. Trošku som sa upokojil a prekvapenej sestre som povedal, aby si ľahla na chrbát, lebo sa chcem na ňu dívať, keď ju budem robiť. Pohoršene pokývala hlavou, no poslušne sa otočila. Chytil som ju pod kolená, zdvihol jej nohy vysoko až k prsiam a požiadal ju, aby si ich chytila, nech ľahšie do nej vniknem. Bol na ňu krásny pohľad, ležala tam podo mnou so široko roztiahnutými nohami a s kolenami skoro na ramenách. Šuška vysoko vystrčená, zadoček lesklý od lubrikantu, pripravený ma prijať. Prešiel som vtákom po mušličke, akoby som do nej chcel vniknúť, na čo štekla:  "anál." Prikývol som a posunul sa nižšie. Zatlačil som na dierku a začal do nej vnikať. Potom som ho rýchlo vytiahol a spustil sa dole. Kým sestra stihla zareagovať, už som sa aj prisal na jej mušličku. Rýchlo som ju prelízal a jazykom vnikol dnu. Sestra zmeravela, ale neuhla a nechala ma, nech ju robím ústami. Len pri tom šepkala: "anál, do zadočku...." No môj jazyk robil svoje. Jemne som ochutnal buchtičky, pocuckal pysky a prešiel končekom jazyka po celej škáročke. Slastne vzdychala a keď som pobrnkal po klitorise,  podvihla boky a pritisla ho na moje ústa. Prisal som sa k nej a silno začal sať, až som cítil, ako sa podo mnou začala chvieť a hlasno vzdychať. Zrazu sa vypla, vtiahla bruško a celá sa roztriasla v silnom vyvrcholení. To som ju už tvrdo žužlal perami a dosť hrubo hryzkal celú mušličku. Zvíjala sa ako divá, vzdychala a kňučala ako psíča. Potom zaprosila, aby som už do nej vošiel, no opäť pripomenula anál. Vystrel som sa nad ňou a naznačil, aby si opäť pevne pritisla kolená k prsiam, aby som ľahšie do nej vnikol. Bola tak vzrušená, že som jej zadoček rezol ako do masla a ľahučko vnikol dnu až po vajcia. Zatlačil som a vytiahol ho von. Opäť som vnikol a opäť vytiahol.

Sestra sa plne sústredila na pohyb v dierke, pričom zatvorila oči. Tak som si bleskovo  stiahol ochranu a rýchlo ho naostro vrazil do stále precitlivenej šušky. Kým stihla zareagovať, pevne som ju objal. Nohy aj ruky mala pod mojimi ramenami a v podstate sa nemohla ani pohnúť. Niečo zvolala, no silno som prirazil, až som jej vyrazil dych. Rýchlo som ho do nej začal zasúvať, až naše telá hlasno plieskali pri každom vrazení. Ostala ticho a nechala ma, aby som ju preťahoval. Vyťahoval som ho až po žaluď a rýchlo zasúval dlhými a pevnými ťahmi. Jej telo začalo reagovať, pomaličky sa nezdržala a začala dvíhať boky a prirážať. Povolil som stisk rúk, spustila nohy, položila si ich na môj zadok a pritlačila si ma k sebe. Pritom ma pevne objala a silno sa ku mne tisla. Cítil som napätie v miešku, ktorý sa mi začal sťahovať a vedel som, že čoskoro budem. Vtom segra  zavzdychala a šuškou mi stisla vtáka. Jej jemné vibrácie na mňa zapôsobili ako rozbuška a vystrelil som jej do mušličky silnú dávku semena. Sestra sa rozochvela a v silnom vyvrcholení prijímala jednu dávku z pulzujúceho vtáka za druhou. Napĺňal som jej dierku semenom a slastne počúval tiché čľapotanie  vzrušenej šušky. Potom sme sa prestali hýbať a ostali sme v objatí, až kým som sa nescvrkol a nevykĺzol z dierky. Ostal som ležať vedľa sestry, hral sa s jej prsníkom a jej hlas, ktorý mi dosť nepresvedčivo vytýkal, že som podrazák mi znel celkom príjemne. Po chvíli sme sa zdvihli a išli sa poumývať. Celý čas opakovala, že som podrazák, dokonca, aj keď som jej dal foťák, aby mohla vymazať kartu to zopakovala. Zavrela sa do izby a ja som spokojne išiel spať. Pomsta sa podarila a vlastne ma ani netešila. Úplne by stačilo, keby som ju okúsil aj bez toho filmu. Škoda. Sestra sa vrátila z výletu a vyzerala veľmi spokojná, s Kamilom bolo určite všetko v poriadku. Pripomenul som jej, že mi ešte nevrátila foťák. Niečo povedala a priniesla mi ho aj s vymazanou kartou. Hneď som pozrel, či náhodou nevymazala film a fotky aj z pamäti fotoaparátu, no tam bol. Večer si ho určite pozriem. Za pár dní, bol som sám doma a potreboval som si niečo pozrieť na počítači.  Môj sa aktualizoval a tak som vošiel k sestre. Vyhľadal som si, čo som potreboval a vtedy som si všimol, že má niečo na lište. Zvedavosť ma donútila sa pozrieť a na moje prekvapenie, tam mala ten film. Zastavený niekde v strede, kde ju Jožo nakladá zozadu a Janovi fajčí. Dosť ma to prekvapilo, ale však aj ja som už mal film stiahnutý v starom laptope a neraz som si ho pozeral.

            No a ako dopadol môj vzťah so sestrou? Zrazu bola normálna, začali sme si rozumieť, mali sme dokonca aj tajomstvá, držala mi pred rodičmi stranu a niekedy bola dokonca aj prítulná. Prišiel som na to tak, že raz, keď som pozeral telku si mi sadla na stehná a objala ma s tým, že som jej milý braček. Poďakoval som jej za milé slová a akoby náhodou som jej položil ruku na prsia. Usmiala sa, povedala niečo ako potvora, no neodtiahla sa. Tak som jej navrhol, že keby niekedy potrebovala vyčistiť lampu, som je k dispozícii. Nepovedala nič, len sa mi zamyslene zahľadela do očí. Potom mi vsunula ruku do nohavíc a stisla vtáka: "Tak to ti behá v hlave, ty podrazák." Vstala a vo dverách sa otočila: "Však, ktovie.... Možno aj ja..." odišla.autor: nemezisAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>